Szerző Téma: T25-ös Avensis  (Megtekintve 602967 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

keeper83

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 671
Re:T25-ös Avensis
« Válasz #1515 Dátum: 2019.02.10 13:26:34 »
Sziasztok! Voltam a TTG-nél, sajnos nem kaptam túl jó híreket. Azt mondták, hogy egyrészt rossz gyertyák vannak az autóban (ráadásul rossz hézagokkal), valamint a hibakódok és a jelenségek alapján ők is azt gyanítják, hogy elrakták a vezérlést. Persze ők is azt mondták, hogy nem nyúlnának szívesen hozzá más utána az autóhoz (ami teljes mértékben érthető).
Én csak teljesen laikusként kérdezem, ha valaki csinál egy ilyen hatalmas nagy munkát, mint motorfelújítás, akkor nem lenne egyszerűbb mondjuk levideózni miután rátette a vezérlést? Tudom-tudom, hogy a szerelők soha nem érnek rá semmire, de ha ezzel a plusz 10-15 perces munkával megkímélhetnék magukat egy plusz 2 napos munkától, akkor elgondolkodtató. Már elég jó áron hozzá lehet jutni normális felbontású kamerához. Utána megmutatnám a felvételt 1-2 szerelőnek és akkor mondaná, hogy: "Igen, a vezérlés jó helyen van, máshol kell keresni a hibát." vagy "Látod, ott látszik, hogy elmozdult a vezérlés?"
A TTG-s srácok lefotóztak egy részt, ahol látszik, hogy tiszta olaj az autó (én nem értek hozzá, hogy pontosan hol), de a szerelő, aki csinálta az autót erre csak azt mondta, hogy: "Ja, amikor leengedtük a szervoból az olajat, az látszik ott végig." Szintén egy kérdés... ha valamit "szétmaszatolnak", azt nem kéne letörölni valamennyire? Jó az úgy, hogy szanaszét van folyva az olaj a kocsiban?
Látom én a szándékot, hogy meg akarják csinálni, de most megint ott tartunk, hogy jövő héten gyertyákat cserélgetnek meg trafót meg "mittudomén" mit... De ezt már eljátszottuk többször. Persze több mint 400e Ft kifizetése után nem szeretnék még 3-500.000 Ft-ot fizetni egy másik szerelőnek (mert a TTG-nél azt mondták, hogy ha más elkezdi bontani és összerakni, simán lehet a vége akár 500.000 is, attól függ mit mennyire csináltak meg jól), gondolom ez is érthető, és sajnos az a helyzet, hogy nincs is újabb több százezer Ft-om megcsináltatni. :(
Ismét teljesen el vagyok keseredve, ráadásul a szerelő ismét csak szapulja a Toyotákat, hogy ezek mekkora egy hulladékok...

Ez egy nagyon szomorú történet és állatorvosi ló is egyben. Köszi, hogy folyamatosan megosztod a fejleményeket! Szerintem, sokunknak ad megerősítést, hogy hogyan nlNE járjunk el egy ilyen ügyben.

Le kell ülni egy kockás papír fölé és kiszámolni néhány verziót és hozni egy racionális döntést, ami lehet egy javítás és hosszútávú megtartás, hibásként értékesítés, egy nagyjából leinformálható cseremotor, stb.

Egy biztos: ez eddig kifizetett szerelési költséget tekintsd tanulópénznek, ami most iszonyú soknak tűnik, de életed hátralévő részében még többször megtérülhet.
Ha folyamatosan abból indulsz ki, hogy már kifizettél 400.000-ot és meg mindig nem jó, akkor újra és újra elköveted azt a hibát, amibe a legelején estél, azaz hogy olcsósítani próbálsz ott, ahol nem lehet/szabad/illik.

Én soha többé nem tenném be a lábam ahhoz a szerelőhöz, akármennyire is bukó a buli. Egy másik helyen megjavítva esetleg közben egy igazságügyi szakértővel is dokumentáltatnám az eseményeket, majd ügyvédi levél. De előtte mindenképpen szereznék írásos nyomot, hogy nem hajlandó újra szétszedni, javítani a hibás teljesítését. Mondhatja, hogy nem érdekli a dolog, de ha havonta kell majd békéltető testülethez, azután pedig bíróságra járnia, lehet, hogy másképp fogja majd gondolni. Aki habzó szájjal szid egy bármilyen konkrét autómárkát szerelőként, de elvallalja a javítását, az számomra maximálisan hiteltelen.

Sok szerencsét!

Lábjegyzetképpen: Látszik a hozzászólásaidból, hogy meglehetősen laikus vagy autó témában, de te próbálsz meg szakmai részleteknek utánajárni.  Ez nem túl szerencsés konstelláció. Ha az autó majd egy éves állása alatt csak egyszer megkérdezted volna itt a fórumon, hogy hová vidd az autót, valószínűleg nagyságrenddel előrébb tartanál.

Kokken

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 43
Re:T25-ös Avensis
« Válasz #1516 Dátum: 2019.02.10 14:16:48 »
Ez egy nagyon szomorú történet és állatorvosi ló is egyben. Köszi, hogy folyamatosan megosztod a fejleményeket! Szerintem, sokunknak ad megerősítést, hogy hogyan nlNE járjunk el egy ilyen ügyben.

Le kell ülni egy kockás papír fölé és kiszámolni néhány verziót és hozni egy racionális döntést, ami lehet egy javítás és hosszútávú megtartás, hibásként értékesítés, egy nagyjából leinformálható cseremotor, stb.

Egy biztos: ez eddig kifizetett szerelési költséget tekintsd tanulópénznek, ami most iszonyú soknak tűnik, de életed hátralévő részében még többször megtérülhet.
Ha folyamatosan abból indulsz ki, hogy már kifizettél 400.000-ot és meg mindig nem jó, akkor újra és újra elköveted azt a hibát, amibe a legelején estél, azaz hogy olcsósítani próbálsz ott, ahol nem lehet/szabad/illik.

Én soha többé nem tenném be a lábam ahhoz a szerelőhöz, akármennyire is bukó a buli. Egy másik helyen megjavítva esetleg közben egy igazságügyi szakértővel is dokumentáltatnám az eseményeket, majd ügyvédi levél. De előtte mindenképpen szereznék írásos nyomot, hogy nem hajlandó újra szétszedni, javítani a hibás teljesítését. Mondhatja, hogy nem érdekli a dolog, de ha havonta kell majd békéltető testülethez, azután pedig bíróságra járnia, lehet, hogy másképp fogja majd gondolni. Aki habzó szájjal szid egy bármilyen konkrét autómárkát szerelőként, de elvallalja a javítását, az számomra maximálisan hiteltelen.

Sok szerencsét!

Lábjegyzetképpen: Látszik a hozzászólásaidból, hogy meglehetősen laikus vagy autó témában, de te próbálsz meg szakmai részleteknek utánajárni.  Ez nem túl szerencsés konstelláció. Ha az autó majd egy éves állása alatt csak egyszer megkérdezted volna itt a fórumon, hogy hová vidd az autót, valószínűleg nagyságrenddel előrébb tartanál.

Természetesen igazatok van. Ez úgy néz ki tanulópénz volt és nem is kevés. Az ember úgy gondolja, hogy jó döntést hoz, ha már ajánlanak valakit, mégis csak lehet kire/mire hivatkozni. A fórumról addig nem is nagyon tudtam, mert már csak akkor jártam utána, amikor baj volt/van. Egyáltalán nem szeretném védeni se magamat, se másokat (meg)bántani, de amikor láttam a TTG elérhetőségét és hívtam Szuti-t, akkor láttam, hogy én már korábban felvettem velük a kapcsolatot (mert azt a számot már hívtam, csak akkor még nem tudtam a nevüket), kint is volt az egyik srác megnézni az autót még tavaly júliusban. Kijött, megnézte és azt mondta, hogy elmondja az infókat amit látott a főnökének és felhívnak egy ajánlattal. Tudom és személyesen is láttam, hogy rengeteg munkájuk van, de az ajánlatadás sajnos elmaradt. Ebből arra következtettem, hogy nem akarnak foglalkozni az autóval, ezért léptem tovább... sajnos előtte már 3 másik szerelővel beszéltem, senki nem vállalta, tehát nem nagyon tolongtak a szerelők, hogy felújítsák/kicseréljék a motort.
Annyit még a teljesség igénye nélkül leírnék, hogy amikor ezzel a szerelővel hozott össze a sors, teljesen meggyőző volt és úgy tűnt tudja miről beszél. Én akkor is azt hangoztattam, hogy nem az olcsó megoldást szeretném, hanem a megoldást. Mondtam akkor is többször, ha a motorcsere a megoldás, akkor válasszuk azt, ha a felújítás, akkor azt. Többször is azt mondta, hogy ezt csináljuk meg, ez a jó döntés. És itt nem az 1 maximum 2 hét javítási idő, vagy a maximum 300.000 Ft munkadíjjal együtt volt az, ami miatt őt választottam, hanem egyszerűen azért, mert előtte senki nem vállalta vagy nem hívott vissza. Sajnos a TTG-t én nem hívtam vissza, pedig még egy próbát megért volna, hátha csak elfelejtettek ajánlatot adni. Én még egyszer hangsúlyozni szeretném, hogy senkit nem szeretnék hibáztatni, ez az én döntésem volt egyedül... vagyis egy valakit mégis hibáztatnék, a szerelőmet, aki úgy adta elő a dolgot, mint aki ért hozzá és végül ebbe a helyzete sodort.
Ezért is osztom meg itt a fejleményeket, hogy más ne járjon így. Előre soha senki ne fizessen egy fillért se! Ha a szerelőnek vagy a szerelő csapatnak nincs annyi tőkéje, hogy megfinanszírozza előre a szerelés költségeit, akkor onnan menekülni kell!

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10678
T25-ös Avensis
« Válasz #1517 Dátum: 2019.02.10 16:35:39 »
Sajnálom, ami veled történt/történik.
Én szintén saját példámat tudom hozni, az autón motorfelújítás történt, és mivel nagyon sok elégedett ügyfélnek újította már fel az illető szerelő a motorját (igaz ez később bizonyult fontos tényezőnek, hogy szinte csakis 1.6 és 1.8-as motorokat, mert a szerelő a 2.4-eshez nem igazán értett, és akkor még finoman fogalmaztam...  :whistling: ), így én is nála kötöttem ki. Természetesen a vállalt összeg is jóval barátibb volt a szintén TTG által kínáltnál, de engem szintén nem az vezérelt, hogy olcsó legyen (elég csak ránézni az autóra szerintem  :innocent: ), csak meggyőző volt a szerelő, magabiztos, és ugye volt mögötte itt a fórumon is vagy 8 elégedett tulaj, akinek sikeresen gyűrűzte a motorját. És ugye egy felfedezésre váró város volt a számomra, szóval belevágtam a dologba.
Én sajnos megszívtam vele, oltári nagy hibákat és gányolásokat végzett, nem beszélve a károkról, amiket ezzel okozott. A többszöri lemenetelt, szállás, üzemanyag költségeit már nem is említem (Bp-Békéscsaba oda-vissza 4x azért már szép távolság...  :szemez: ). Soha egy percig nem mondta, hogy ő előtte 2.4-es motort még nem is nagyon látott, mégis elvállalta. És gyakorlatilag a mai napig nincs rendben az autó, talán majd most, a vezérlőműszíj burkolat cseréjével (mert természetesen azt is szétb @szta a szerelő, és ott folyik az olaj) végleg és végre teljesen meg fog szűnni. Az autó akkor volt 12 éves, attól kezdve, hogy visszarakta mindenhova a kopott tömítőgyűrűket (kb 300 Ft-os tételek...), a leggagyibb pasztától kezdve mindent elkövetett a költségei lefaragására, de én őt erre sosem biztattam. És persze utána nekem is ott szidta a 2.4-es motort, ahol tudta, és hogy ő többet ilyen motor felújítását nem vállalja, bla bla bla.
Sok sok telefonálgatás, meg másokra mutogatás után a szerelő nagy nehezen utalt 50000 Ft-t a "költségekre", meg hogy ne legyen rossz a szájízem, de elhiheted, hogy a gányolásainak javítása végett nekem a végösszegem ennek a többszörösére rúgott. Persze cserébe lett is sok új alkatrészem, amit viszont nem kellett volna cserélni, ha nem gányolják össze az autót...

Én is sokat tanultam a dologból, és akkor még szerencsésnek is mondhatom magam, azt hiszem, mert az én autóm működik.  :innocent:
« Utoljára szerkesztve: 2019.02.10 16:39:01 írta Xtrem »
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

Silent

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4160
Re:T25-ös Avensis
« Válasz #1518 Dátum: 2019.02.10 20:40:43 »
Természetesen igazatok van. Ez úgy néz ki tanulópénz volt és nem is kevés. Az ember úgy gondolja, hogy jó döntést hoz, ha már ajánlanak valakit, mégis csak lehet kire/mire hivatkozni. A fórumról addig nem is nagyon tudtam, mert már csak akkor jártam utána, amikor baj volt/van. Egyáltalán nem szeretném védeni se magamat, se másokat (meg)bántani, de amikor láttam a TTG elérhetőségét és hívtam Szuti-t, akkor láttam, hogy én már korábban felvettem velük a kapcsolatot (mert azt a számot már hívtam, csak akkor még nem tudtam a nevüket), kint is volt az egyik srác megnézni az autót még tavaly júliusban. Kijött, megnézte és azt mondta, hogy elmondja az infókat amit látott a főnökének és felhívnak egy ajánlattal. Tudom és személyesen is láttam, hogy rengeteg munkájuk van, de az ajánlatadás sajnos elmaradt. Ebből arra következtettem, hogy nem akarnak foglalkozni az autóval, ezért léptem tovább... sajnos előtte már 3 másik szerelővel beszéltem, senki nem vállalta, tehát nem nagyon tolongtak a szerelők, hogy felújítsák/kicseréljék a motort.
Annyit még a teljesség igénye nélkül leírnék, hogy amikor ezzel a szerelővel hozott össze a sors, teljesen meggyőző volt és úgy tűnt tudja miről beszél. Én akkor is azt hangoztattam, hogy nem az olcsó megoldást szeretném, hanem a megoldást. Mondtam akkor is többször, ha a motorcsere a megoldás, akkor válasszuk azt, ha a felújítás, akkor azt. Többször is azt mondta, hogy ezt csináljuk meg, ez a jó döntés. És itt nem az 1 maximum 2 hét javítási idő, vagy a maximum 300.000 Ft munkadíjjal együtt volt az, ami miatt őt választottam, hanem egyszerűen azért, mert előtte senki nem vállalta vagy nem hívott vissza. Sajnos a TTG-t én nem hívtam vissza, pedig még egy próbát megért volna, hátha csak elfelejtettek ajánlatot adni. Én még egyszer hangsúlyozni szeretném, hogy senkit nem szeretnék hibáztatni, ez az én döntésem volt egyedül... vagyis egy valakit mégis hibáztatnék, a szerelőmet, aki úgy adta elő a dolgot, mint aki ért hozzá és végül ebbe a helyzete sodort.
Ezért is osztom meg itt a fejleményeket, hogy más ne járjon így. Előre soha senki ne fizessen egy fillért se! Ha a szerelőnek vagy a szerelő csapatnak nincs annyi tőkéje, hogy megfinanszírozza előre a szerelés költségeit, akkor onnan menekülni kell!
TTG-vel már én is jártam úgy, hogy ígéret ellnére nem jeleztek vissza, de ennek ellenére ha már ott a kocsi, akkor 100-ból 120%-ot nújtanak érzésre. Ezt mondom úgy, hogy nagyon kritikus alkat vagyok. Nagyobb anyagi tranzakcióknál mindig tájékozódni kell előre. A haveri ajánlás sajnos kevés, senki nem fog zsebből kárpótolni a kókány szerelő miatt, az a te tanulópénzed. Megkockáztatom, hogy a szerelő komolyan gondolta az előadását az egésznek az elején, a végén jöhetett rá, hogy nagyobb volt a szeme mint a szája és túlvállalta magát. Békésvalahol van egy szerelő aki 1.8-as motorokat gyűrűz meg teljesen jól, viszont bevállalt egy 2.4-est az egyik topictárstól és csúnyán kókányolt csendben. Ez utóbbi sztorinál azért is szomorkodtam nagyon, mert ültem abban a kocsiban, kb. a T25 mennyország (najó, az akkor lenne ha kombi lenne :D ), a járgány a lehető legjobbat érdemelte volna.
A sose fizessen előre egy fillért se alap, a régi kocsimat egy VW csoportra szakosodott szerelő gárdához hordtam a Vöröskő utcába, náluk soha nincs semmi előleg. A TTG se kér előre, volt már aki motorfelújított náluk, 400k felett volt a számla és csak a végén kellett fizetni.






Silent

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4160
Re:T25-ös Avensis
« Válasz #1519 Dátum: 2019.02.10 20:43:00 »

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10678
T25-ös Avensis
« Válasz #1520 Dátum: 2019.02.11 15:36:01 »
Nah, emlegetett szamár. :D

 :D
De hogy ON is legyek, átléptem a 205e km-et a kocsival.  ;)
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

Silent

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4160
Re:T25-ös Avensis
« Válasz #1521 Dátum: 2019.02.11 19:09:44 »
TTG elérhetőségét és hívtam Szuti-t, akkor láttam, hogy én már korábban felvettem velük a kapcsolatot (mert azt a számot már hívtam, csak akkor még nem tudtam a nevüket), kint is volt az egyik srác megnézni az autót még tavaly júliusban. Kijött, megnézte és azt mondta, hogy elmondja az infókat amit látott a főnökének és felhívnak egy ajánlattal. Tudom és személyesen is láttam, hogy rengeteg munkájuk van, de az ajánlatadás sajnos elmaradt. Ebből arra következtettem, hogy nem akarnak foglalkozni az autóval, ezért léptem tovább...
Ide még annyit akartam írni, hogy Szuti legtöbbször a nem fogadott hívásokat is visszahívja. Egyszer például késő délután hallottam a háttérzajokból, hogy otthonról hívott. Kár, hogy így alakult és elkallódott az ajánlatod. Ha bármi problémád van mostantól és azt tapasztalod, hogy nem keresnek az ígéret ellenére, akkor kergesd őket. Ha baj van akkor azonnal szakítanak időt az emberre, de egyébként fülig vannak munkával, egy átlag napon kiskanállal kell az udvarukban pakolászni a kocsikat. Viszont a munkaszínvonaluk tényleg nagyon jó.
« Utoljára szerkesztve: 2019.02.11 19:14:03 írta Silent »

Kokken

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 43
Re:T25-ös Avensis
« Válasz #1522 Dátum: 2019.02.11 19:59:27 »
Ide még annyit akartam írni, hogy Szuti legtöbbször a nem fogadott hívásokat is visszahívja. Egyszer például késő délután hallottam a háttérzajokból, hogy otthonról hívott. Kár, hogy így alakult és elkallódott az ajánlatod. Ha bármi problémád van mostantól és azt tapasztalod, hogy nem keresnek az ígéret ellenére, akkor kergesd őket. Ha baj van akkor azonnal szakítanak időt az emberre, de egyébként fülig vannak munkával, egy átlag napon kiskanállal kell az udvarukban pakolászni a kocsikat. Viszont a munkaszínvonaluk tényleg nagyon jó.

Egy percig sem szerettem volna őket hibáztatni a kialakult helyzetért, sajnálom, ha így lehetett értelmezni. Én csak azt mondom, hogy az ember kicsit belefárad, amikor már a harmadik vagy negyedik szerelő jön ki megnézni az autót és utána nem jelentkezik. Az előző hármat párszor próbáltam visszahívni, sikertelenül. Sajnos pont Szutiéknál fogyott el a lendületem és úgy voltam vele, hogy nem hívom őket...
Igen, láttam, hogy tele vannak munkával és majdnem egymáson állnak az autók. Sajnos a szerelő, aki eddig csinálta az autót továbbra is köti az ebet a karóhoz, hogy márpedig a vezérlés a helyén van. Ma is gyertyákat cserélt csak az autóban, holnap trafókat akar. Ma gyertyacsere után ismét volt 6 hibakód. Most trafókat mond, utána AC pumpa szerinte, meg ilyen jeladó, meg olyan jeladó. Egyszerűen képtelen belátni, hogy esetleg hibázhat és mégiscsak elrakta a vezérlést.
A TTG-nél annyi  kiderült legalább, hogy a hengerek jók, a veszteség 20-24% körüli, ami megfelelőnek mondható.
Lenne még mit javítani az autón (kerékagy csapágy, lengés csillapító, ülés felújítás, új szőnyegek), de addig már nem akarok erre költeni, amíg meg nem "javul" a motor.

gtivadar

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 17
Re:T25-ös Avensis
« Válasz #1523 Dátum: 2019.02.16 01:30:16 »



Sziasztok!
Avensis T25 2.0 D-4D-met eladtam, de maradt 2 db 4 literes Eneos Premium Hyper Multi 5W30 (ACEA A5/B5) jóféle motorolaj, amit tavaly decemberben vettem a Szakal-Metalnál (számla megvan, a flakonok bontatlanok, 2018.október 19-ei gyártásúak.
Érdekel valakit? 15.000 a 8 liter. Oda tudom adni Újpest Városkapunál, Veresegyházon vagy útközben valahol (pl. Fót, Csomád, Dunakeszi)
Üdv!

micila

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6024
  • épGÉPész
Re:T25-ös Avensis
« Válasz #1524 Dátum: 2019.02.16 14:55:38 »


Sziasztok!
Avensis T25 2.0 D-4D-met eladtam, de maradt 2 db 4 literes Eneos Premium Hyper Multi 5W30 (ACEA A5/B5) jóféle motorolaj, amit tavaly decemberben vettem a Szakal-Metalnál (számla megvan, a flakonok bontatlanok, 2018.október 19-ei gyártásúak.
Érdekel valakit? 15.000 a 8 liter. Oda tudom adni Újpest Városkapunál, Veresegyházon vagy útközben valahol (pl. Fót, Csomád, Dunakeszi)
Üdv!

Ez már a második dude!  Ez flood!!!!!!!!!!!!!!
de internis non iudicat praetor  /Aquinói Tamás nyomán/
audacter mentiare, semper aliquid haeret
Nouă ouă ouă nu

Silent

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4160
Re:T25-ös Avensis
« Válasz #1525 Dátum: 2019.02.17 09:15:55 »
Ez már a második dude!  Ez flood!!!!!!!!!!!!!!
Harmadik, adás-vétel topicba is betette. Viszont az olajos topic-ba, még nem. :D

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10678
T25-ös Avensis
« Válasz #1526 Dátum: 2019.02.18 16:11:02 »
Most hívtak a Toyotától, hogy még a békéscsabai szerelő által megrepesztett vezérműszíj burkolat cseréje "kicsit" elhúzódik, egész Európában nincs ilyen alkatrész a Központ szerint, így talán Március 25.-ére meg is érkezik majd az országba...  :eek: :hmmmm: :whistling:  :no:
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

Tibi72

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 148
Re:T25-ös Avensis
« Válasz #1527 Dátum: 2019.02.18 19:16:38 »
mi a száma?

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10678
T25-ös Avensis
« Válasz #1528 Dátum: 2019.02.18 22:38:44 »
Passz.  :hmmmm:
Szerelő hívott, és mivel már elég régóta ismerem, illetve ő az autót, így hiszek neki.
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

Silent

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4160
Re:T25-ös Avensis
« Válasz #1529 Dátum: 2019.02.19 09:24:31 »
Azért kérdezte, mert van hogy ebay-ről pár nap alatt beszerezhető, bontatlan gyári csomagolásban. Rav4-hez vett így az egyik topictárs ötödáron ABS kockát Litvánoktól, meg Izso anno a turbóját szerezte be harmad áron Lengyelországból.
Ha van part number, akkor meg tudjuk nézni hátha van belőle elérhető.
« Utoljára szerkesztve: 2019.02.19 09:27:03 írta Silent »