Típusok - TOYOTA > Avensis

T25-ös Avensis

(1/496) > >>

Ear:
Mert már van, potosabban nemsokár lesz ilyen is, és hogy rend legyen.

viziborz:
remélem még akkor is tudok majd az Avensis topikba irni amikor megveszem  eletem elso Toyota Avensis ursiklojat :)

Csapo-G:
Én is bejelentkezem, mint leendõ ráncfelvarrott Avensis II tulaj. :)
Igaz, jelen anyagi helyzetemet tekintve akkor lesz ilyenem, amikor viziborznak ûrsiklója.

Xtrem:
Pár bennfentesnek mondható infó a ráncfelvarrásról. Az illetõ a spanyol Toyota xy emberkéje, szóval csak tudhat valamit.  :kacsint:

Tehát:

Sol felszereltség:
-1.8-as motortól fölfelé tempomat (tehát elvileg csak a 2 literes benzinest és netán az új dízelt érinti, mivel a 2.2-es dízelekben és a 2.4-es benzines esetében már eddig is széria volt, a 2 literes benzinesnél pedig csak az executive-hoz járt alapáron)
-automata érzékelõ a világításhoz (gondolom valami olyasmi lehet, hogy ha sötétedést érzékel, akkor felkapcsol  :?: )
-ugyebár az új orr rész és a 4 ledes visszapillantó tükrök
-a hátsó részen krómozott karikák (gondolom ez a lámpára vonatkozhat, sajnos nehéz mindent spanyolról fordítani  :kacsint: )
-MP3, és a kazettát elvileg számûzik. A CD nyílása is picivel lentebb lesz, és a kijelzõ négyzet alakú lesz mint a Versónál.
-új kormány, és a rajta található gombok igényesebbek lesznek
-a navigációval felszerelt modellek is változnak picit (bár ez sajnos itthon nem nagyon fog feltûnni  :szomoru: ), és a korábbi navi-távirányító helyett integrált gombok lesznek a váltókar környékén ( :?: )
-új huzat

Executive és Sport ( :?: ) felszereltség:
-állítólag az eddigi teljes értékû kf felnis pótkerék helyett mankó lesz...  :?:  :nemnem:
-a dízelek is 17-es felniket kapnak
-a gumik profilja 5mm-el nagyobb lesz  :?:
-sport esetében több változtatás, sötétebb felni és lámpabúra
-a sport kárpitja bõr és alcantara lesz, a volán bõrözése is másmilyen színû lesz
-a sport belsejében metál betétek, executive esetében világosabb fa
-a bézs belsõs executive kárpitja picit sötétebb lesz  :?:
-új színek
-új "kisdízel", kb 125 lóval.

Persze lehet nem ez a végleges, meg gondolom ezzel nem is árultam el akkora titkot, csak gondoltam ha más országok toyotás fórumjain már közzétették, akkor nem lehet annyira titkos a dolog.  :kacsint:
Az tesztvezetések alkalmával pedig majd megnézzük, hogy valóban ennyi változtatás történt-e az autón.  :kacsint:

Ear:
Meg lehet, hogy az itthon kapható felszereltség lista is más lesz.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése