Szerző Téma: 2006 Nyári Találkozó (2006.07.15. szombat. Tököli reptér)  (Megtekintve 89438 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Kacsa

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1327
  • a club védett madara
2006 Nyári Találkozó (2006.07.15. szombat. Tököli reptér)
« Válasz #405 Dátum: 2006.07.16 20:04:30 »
Idézetet írta: "Tutivesztes"
Remélem mindenkinek szarrá éget a bõrfelülete, nem csak nekem. A fejem egy megnyúzott lópofára hasonlít leginkább, bár ennek kevés köze van a naphoz. Nekem minden nagyon tetszett, fõleg hogy csomó pénzt fogdoshattam órákon át. Esõ nem volt, pedig kellett volna [smilie=icon_xmas_snow.gif]
Ellenben nyertem tapasztalatot, meghalni jó.  [smilie=icon_winner.gif]

Te kis pénzéhes...... :nagymosoly:
ha megnyugtat nekem kívül belül leégett még a fülem is.... :nagymosoly:
valamint a papucsomat jó ideig még alvás közben is viselni fogom.....végig nappal szemben álltam :szomoru:
de mindezt leszámítva nagyon jól éreztem magam és szerintem jól meg lett szervezve és csinálva az egész.....:10:
én mindenkinek köszönök mindent.....

MiCKEY

  • The Boss :)
  • Adminisztrátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9733
2006 Nyári Találkozó (2006.07.15. szombat. Tököli reptér)
« Válasz #406 Dátum: 2006.07.16 20:16:13 »
Megvolt :)

Lassan kiásom magam a papír halmok közül és minden a helyére kerül, gondolván itt az új belépõkre és az eredményekre.

Nagyon köszönöm/köszönjük mindenkinek aki eljött és jól érezte magát  :szivecske: Külön köszönet aki kivette a részét a segítségbõl és szénné égett a nap folyamán.  :szivecske:  :szivecske:

A képek folyamatosan jöhetnek fel az FTP-re, amelyekbõl a magszokott galériákat csinálok.

Végigolvasván a szlalom körül kialakult beszélgetést, már most megkérjük tilus kollégát, hogy jövõre segítsen a szlalom verseny lebonyolításában, és Trotterrel karöltve csináljanak egy mindenkinek a csodálatát elnyerõ pályát.



...és mindenkit várunk az õszi talin melynek idejét és helyét hamarosan kitûzzük, de az biztos, hogy valahol Budapesttõl nyugatra lesz. :)

PParker

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 624
2006 Nyári Találkozó (2006.07.15. szombat. Tököli reptér)
« Válasz #407 Dátum: 2006.07.16 20:25:43 »
Sajnos nem tudtam elmenni, mint új Toyotás, de az õszire szívesen megyek... :kacsint:
zt értem, hogy gõzgép. De mi hajtja?!

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
2006 Nyári Találkozó (2006.07.15. szombat. Tököli reptér)
« Válasz #408 Dátum: 2006.07.16 20:41:05 »
Idézetet írta: "Simi72"
Sajnos a talira nem sikerült elmenni, viszont este 6 órakor az M0-n az M5 felõli végén egy hazatartó csoport tagjaival találkoztam, illetve rájuk is dudáltam.

Óó, akkor Téged láttunk elsuhanni?  :pofa:  :pofa:


Idézetet írta: "Simi72"
Elõször MrIP kollégát ismertem fel, a hátsó rendszámtáblán felejtett nevérõl  :pofa: .
Kinthagyta a rendszámkitakarót?  :ordog:  :kacag:
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
2006 Nyári Találkozó (2006.07.15. szombat. Tököli reptér)
« Válasz #409 Dátum: 2006.07.16 20:43:20 »
Idézetet írta: "innovo"
Mivel nem tudok belépni a fõoldalon és nem tudtam megnézni ftp adatokat, így csak a saját szerveremre tettem fel a képeket. (http://www.innovo.hu/toyota/)
Akinek kell egyben is fent lesz holnap.

Én egyben szeretném majd "lerántani"  :pofa:
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

Geri

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 234
  • 4 Wheel Driver
    • Barri-Papagájok
2006 Nyári Találkozó (2006.07.15. szombat. Tököli reptér)
« Válasz #410 Dátum: 2006.07.16 21:28:16 »
Idézetet írta: "Dr.Gáz"
Idézetet írta: "Szalkai Gergely"
Nah,mi is feldolgoztuk a talit. :rolleyes:  :D
Az elején volt egy kis adminisztrációs hiba(fél órával hamarabb érkeztünk mindenkinél :rohog: ),de ettõl eltenkintve felejthetetlen.Én is ültem a V6-os camry kombiban, és a szlalomban kitûnõen ment(egyszerû átlagembernek ez a pálya szerintem tökéletes volt :wink: )
Na és a gokart....Amikor vittek vele,aszittem,hogy itt van a vég ,vagy tudjátok,valami ilyesmi.... :shock:  :twisted:  :P Elképesztõen jó volt!!!! :vezetes:  :10:


Örülök, hogy tetszett a fuvar. Legközelebb 2006.07.23-án Örkényben az Euró ringen lessz verseny ahol indulunk. Akit érdekel azt szeretettel várjuk. Több kategória fog indulni. Gyerekek, felnõttek váltós, fixes stb.gépekkel. Ahol felfog tünni egy ferrári, renault és egy toyota gokart is. Itt ugyanolyan érzése van a nézõ közönségnek mint egy forma 1-es versenyen csak kicsiben.

A találkozón roppant jól éreztük magunkat a gyerekkel. Általában  egy régi  társaságba egy új belépõnek mindig fenntartása van, hogy fogják majd befogadni. Azt vettem észre, bármelyik új tagot szívesen látjátok. Öröm volt ma veletek lenni.


Szerintem kimegyünk szurkolni nektek 8)  :wink:
Szalkai Gergely
One Team One Aim
'83 Restaurálás alatt...
'03 Camry
65

AndrewGL

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 96
Gratz
« Válasz #411 Dátum: 2006.07.16 22:21:17 »
Köszönöm a szervezõknek a lebonyolítást, a résztvevõknek a megjelenést :)
Ezúton is elnézést kérek azoktól a fórumtársaktól, akikkel már itt beszélgettem, de személyesen nem sikerült szót váltani, remélem lesz rá még alkalom.

szerk.: képeim az ftp-n

WeSzil

  • Pixel & Bit rendezőnő
  • Klubtag
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 608
    • weigel.hu - webfejlesztés
2006 Nyári Találkozó (2006.07.15. szombat. Tököli reptér)
« Válasz #412 Dátum: 2006.07.16 22:28:50 »
Sziasztok!
Én is ott voltam a talin, de kicsit elveszettnek éreztem magam. Lehet csak én nem voltam eléggé barátságos hangulatban, de csak nézelõdtem, álldogáltam, nem ismertem senkit. Olyan szavazólapot se kaptunk amivel szavazni lehetett a legszebb autóra. Bár azt meg lehet hogy valahol kérni kellett volna, de azt se tudtam hogy hol.
No mindegy, lehet legközelebb jobban alakul, vagy odaérek a rendezvény elejére és így jobban belekeveredek az eseményekbe.

Azért jó volt, és legalább Aygo is volt a talin :)

 :vezetes:
WeSzil - IQ²  ¤ 299  :)
{Aygo}
weboldal készítés - weigel.hu

attila01

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 280
2006 Nyári Találkozó (2006.07.15. szombat. Tököli reptér)
« Válasz #413 Dátum: 2006.07.16 23:52:24 »
Idézetet írta: "WeSzil"
Sziasztok!
Én is ott voltam a talin, de kicsit elveszettnek éreztem magam. Lehet csak én nem voltam eléggé barátságos hangulatban, de csak nézelõdtem, álldogáltam, nem ismertem senkit.
 :vezetes:


Pedig én odamentem az autóhoz ismerkedni, sajnos nem voltál ott, így csak az autódat csodáltam meg. Majd a következõ talin csak találkozunk :D
ttila01 190
 :toy:  Corolla 1,4 Luna 2006
Suzuki Ignis 1,3 2006

innovo

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 73
    • http://www.innovo.hu
2006 Nyári Találkozó (2006.07.15. szombat. Tököli reptér)
« Válasz #414 Dátum: 2006.07.17 07:35:28 »
Idézetet írta: "whis"
Én egyben szeretném majd "lerántani"  :pofa:


Akkor mégegyszer. Itt megtekinthetõk a fotók: http://www.innovo.hu/toyota/ és itt pedig letölthetõ: http://www.innovo.hu/toyota/ftp.zip
ww.innovo.hu

leszilaci

  • Vendég
2006 Nyári Találkozó (2006.07.15. szombat. Tököli reptér)
« Válasz #415 Dátum: 2006.07.17 07:42:47 »
nagyon jól éreztem magam a találkozón
köszönet a szervezõknek a tökéletes lebonyolításhoz!
bár nem voltunk olyan sokan, mint tavaly, de a hangulaton ez semmit nem változtatott :)
jó volt látni, kezet rázni  a sok ismerõs :toy: tulajjal :nagymosoly:

picikét késõn érkeztem :oops: ezt a hibát jövõre nem fogom elkövetni!(így talán sokakkal sikerül legalább egy szia erejéig megismerkedni)

kiváncsi vagyok,h végül mennyien voltunk, mert fél11kor 39.-ként írtam alá belépéskor a "rendetbetartom,nemörjöngök" szabályzatot

jövõre tessék többen jönni ;)

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
2006 Nyári Találkozó (2006.07.15. szombat. Tököli reptér)
« Válasz #416 Dátum: 2006.07.17 08:01:46 »
Lejelentkezem én is  :nagymosoly:

Profibb volt a szervezés, mint bármely eddigi talin, kár, hogy kevesen voltunk a jó idõ ellenére (miatt?) is.
Misi a hangosítós Versoval nagyon ütött  :P  és hasznos dolog volt.
Jó volt a dízel Corollás cartárssal gyorsulni kettõt. Kár, hogy a plusz nyomaték miatt elhúzott mindig a végén  :evil:    :kacsint:
Asszonykám is jól érezte magát, bár kissé nehezen találta a helyét a nõk között.
Megaköszönet Tutira vesztes kollégának a rögtönzött órajavításért és a tanácsokért  :10: :kacsint:

Türelmetlenül várjuk az õszi találkozót  :wink:
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

Profy

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3148
  • Bontó szökevény 5,2L országút :D
2006 Nyári Találkozó (2006.07.15. szombat. Tököli reptér)
« Válasz #417 Dátum: 2006.07.17 08:10:26 »
Én is köszönetet akarok mondani a szervezõknek a szervezésért és a találkozóért. :D
Remélem jövõre már hozhatjuk csemetémet is és akkor nem köl rohanni hazafelé mer anyának hiányzik a gyermek. :D

Kár hogycsak 2-õt tudtam gyorsulni KEri kollégával. :D
Na majd jövõre. :D :D :D  :10:
Toyota Avensis I.Se 2002 kifutó

16

Ttom

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
2006 Nyári Találkozó (2006.07.15. szombat. Tököli reptér)
« Válasz #418 Dátum: 2006.07.17 09:28:51 »
Helló!

Most voltam elõszõr Toyota Találkozón és nagyon tetszett, remekül éreztem magam. Nagyon örülhettem ,hogy kipróbálhattam az autóm tudását, pontosabban az én tudásom mert az autóban biztosan volt még tartalék. Egyedüli negatív dolog volt, ez pedig a büfé. A szendvics kicsit húzós volt 250-ért. De sebaj, lényeg a Toyotákon volt. :) Ezután is konvoj tag leszek, ha összejön a kunfehértói konvoj. :)

Üdvözlettel: Ttom

MiCKEY

  • The Boss :)
  • Adminisztrátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9733
2006 Nyári Találkozó (2006.07.15. szombat. Tököli reptér)
« Válasz #419 Dátum: 2006.07.17 09:34:09 »
Aki tudja a képeket tegye fel a klub-os FTP-re onnan leszedem és megy a honlapra, illetve akinek ez nem megy az itt tegye közzé az elérést és ugyanolyan elbánásban részesül :)