Szerző Téma: 2006 Nyári Találkozó (2006.07.15. szombat. Tököli reptér)  (Megtekintve 89452 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

bandita1

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 128
2006 Nyári Találkozó (2006.07.15. szombat. Tököli reptér)
« Válasz #390 Dátum: 2006.07.16 10:46:22 »
Idézetet írta: "innovo"
Idézetet írta: "whis"
Idézetet írta: "Trotter66"
Képek az ftp-n. :-)
(Klubtagoknak)

Úgyszintén.  A Tokol_2006 könyvtárban.


Mivel nem tudok belépni a fõoldalon és nem tudtam megnézni ftp adatokat, így csak a saját szerveremre tettem fel a képeket. (http://www.innovo.hu/toyota/)
Akinek kell egyben is fent lesz holnap.

Valaki világositson fel hogy lehet megnézni a képeket a ftp-n mert nem sikerült :otlet:

SzzS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1930
  • A GONOSZ!
2006 Nyári Találkozó (2006.07.15. szombat. Tököli reptér)
« Válasz #391 Dátum: 2006.07.16 10:55:32 »
egy darab képet sem találok Trotter könyvtárában

attila01

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 280
2006 Nyári Találkozó (2006.07.15. szombat. Tököli reptér)
« Válasz #392 Dátum: 2006.07.16 11:08:13 »
Idézetet írta: "baru"
Kicsit a taliról.
Nekem tetszettek a programok, szlalomon elõször mentem életemben. Éppen ezért nem volt összehasonlítási alapom, kvázi szüzike voltam. Namost, nehéz volt, de igyekeztem egyre jobban végigmenni rajta, és sikerült is. Kíváncsi leszek, a legközelebbi pályarajz ehhez képest milyen lesz, akkor már lesz mihez viszonyítani.  :nagymosoly: Addig nem mondom, hogy sz@r, vagy nem sz@r, csak azt, hogy ez most tetszett. :kacsint:
Köszi mindenkinek a szervezést!


Nekem is ez volt az elsõ talim, nagyon tetszett, én is köszönöm mindenkinek a szervezést. Egy kicsit hozzászólva az elõzõekhez, igaz a szlalomon én nem indultam (2500 km-t futott corollámat sajnáltam volna benevezni), de elég durva volt azt a pályát szarnak nevezni egy olyan rendezvényen, ami valólyában amatõr rendezvény, illetve köztudottan minden szervezõ célja az volt, hogy mindenki jól érezze magát. Inkább lehet esetleg baru kollégához hasonlóan "nehéz"-nek nevezni, mert aki nem tud két hasonló kört menni rajta, annak ugye a pálya meghaladta a képességeit  :nagymosoly: . Szerintem egyébként ezen a szinten ez az egész egy "játék", örülni kell, hogy bizonyos emberek ennyit dolgoznak azért, hogy mások jól érezzék magukat   :)

ui: remélem a kerékdobálást jövõre is megrendezitek, hátha pizza mérgezésem lesz  :D  :D  :D  :D
ttila01 190
 :toy:  Corolla 1,4 Luna 2006
Suzuki Ignis 1,3 2006

attila01

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 280
2006 Nyári Találkozó (2006.07.15. szombat. Tököli reptér)
« Válasz #393 Dátum: 2006.07.16 11:19:11 »
Idézetet írta: "SzzS"
egy darab képet sem találok Trotter könyvtárában


Én letöltöttem pedig onnan vagy 23-at. 3 képen még az én autóm is rajta van  :nagymosoly:  :nagymosoly:
ttila01 190
 :toy:  Corolla 1,4 Luna 2006
Suzuki Ignis 1,3 2006

SzzS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1930
  • A GONOSZ!
2006 Nyári Találkozó (2006.07.15. szombat. Tököli reptér)
« Válasz #394 Dátum: 2006.07.16 11:39:38 »
kicsit szlalomhoz...:
szerintem kicsit bonyolult volt a nyomvonala...igaz ült mellettem az a srác aki építette,így könnyebb volt végigmenni rajta,de így is sikerült egyszer elrontanom... lehet egy picit ésszerûbben kellett volna elgumizni,illetve a jelöléseket feltüntetni,nem tudom,de a kérta szerintem kicsit kevés volt!

sok szlalomon mentem már,de ezen annyiszor fontam perecet a kezeimbõl mint az összeset együtt véve...

pl a tavalyi talin közösen építettük fel a pályát vagy 8-an,így mindenkinek tetszett,mert mindenki kérése szerepelt egy kicsit, közösen alkottunk véleményt hogy hogyan lenne jó...így volt lassú technikás és volt tempós, elvállalós része is!
 
Én inkább az elvállalós pályák híve vagyok,mivel a rallye és a tempó közelebb áll a szívemhez mint a búgócsigázás...talán ezért...

ezen a pályán összesen egyszer tudtam másodikat kapcsolni...végig egyben kellett mennem és nyúzni a féltengelyeket meg a diffit és persze a gumikat :kormom:  :nene:

így inkább kiálltam,plusz ideges is lettem,de ez az én hibám...megpróbáltam gyorsan menni,sikerült is,csak kihagytam egy-két részt! :robbanfej:

Nem török pálcát senki felett,egyrészt mert nincs jogom, másrészt   mire felértem már készen volt a pálya...most így sikerült, ez van... viszont én a Druszámnak személy szerint köszönöm a fáradozását!!

Tanúlság:
legközelebb korábban ki kell menni mindenkinek aki szlalomozni szeretne. akkor összeállunk egy 6-8 fõs társaságba és felépítjük a pályát úgy, hogy az mindenkinek jó legyen és mindenkinek tetsszen. Lepróbáljuk és ahol kell ott javítunk! :pofa:

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
2006 Nyári Találkozó (2006.07.15. szombat. Tököli reptér)
« Válasz #395 Dátum: 2006.07.16 11:49:05 »
Köszi Druszám!
Pontosan így van ez, ahogy írtad! Utólag vaskos kritikával illetni más munkáját - még, ha esetleg úgy is van - illetlenség. Legalábbis az én - elismerem kissé öreges  :nagymosoly: - felfogásom szerint.
Ötleted igazán nagyon jó, reggel 7-re az építõ csapat összeül, összeáll, és mindenki hozzáteszi amit szeretne, ekkor igazán sok vélemény és oldal, ezzel sok-sok 5let színesítheti a pályát. Csak ehhez valóban reggel 7-re ki kell érni... Tudom, hogy nem mindenkinek van közel, de még így is elég necces volt a kezdés.
Ha valaki visszaolvas többször kértem azok a jeletkezését, akik segítettek volna az építésben, a kitûzésben és a lebonyolításban.
Talán ebben az esetben több igényt kielégített volna a pálya. Nomeg a vakszlalomnál - teljesen más nyomvonalon - nem maradtam volna tökegyedül az indításnál. No ezt nem panaszként mondom..... :nyelv:  :kacsint:
Akik jelentkeztek ezúton köszönöm, akik meg segítettek az adminisztrációban és az indításban, valamint bólyát állítotak nagyon-nagyon köszönöm a segítséget!

Vagyis jövõre megpróbáljuk kicsit színesebbé tenni a szlalomot - a ti segítségetekkel!

Részemrõl lezártam e témát!
Szép napot!
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

SzzS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1930
  • A GONOSZ!
2006 Nyári Találkozó (2006.07.15. szombat. Tököli reptér)
« Válasz #396 Dátum: 2006.07.16 12:02:47 »
szerintem 9 re elég kimenni,vagy 10-re...amíg a csapat része beszélget,meg szájat tát,addig mi felverjük a pályát! tavaly így volt...sõt szinte mindenki segített! összeálltunk vagy 10-en láncba és gumikat görgettünk...pl

baru

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 512
2006 Nyári Találkozó (2006.07.15. szombat. Tököli reptér)
« Válasz #397 Dátum: 2006.07.16 12:40:41 »
Idézetet írta: "attila01"

ui: remélem a kerékdobálást jövõre is megrendezitek, hátha pizza mérgezésem lesz  :D  :D  :D  :D

Pedig majdnem megdobtam az ászt: a gumi vízszintesen átbukfencezett a bóján, és mögötte le. Ha ráakad, mint a karika az oszlopra a vurstliban, sztem én viszem a díjat. :lol:  Mint Robin Hood: középre.
Pizza rules...
Yaris Blue Ice 1.0

attila01

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 280
2006 Nyári Találkozó (2006.07.15. szombat. Tököli reptér)
« Válasz #398 Dátum: 2006.07.16 12:46:49 »
Idézetet írta: "baru"

Pedig majdnem megdobtam az ászt: a gumi vízszintesen átbukfencezett a bóján, és mögötte le. Ha ráakad, mint a karika az oszlopra a vurstliban, sztem én viszem a díjat. :lol:  Mint Robin Hood: középre.
Pizza rules...


Gondolod hogy a két dobásomból dobott két 0-át megdöntötted volna?   :nagymosoly:   :nagymosoly:  :nagymosoly:  :nagymosoly:  :nagymosoly:
ttila01 190
 :toy:  Corolla 1,4 Luna 2006
Suzuki Ignis 1,3 2006

Simi72

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 349
2006 Nyári Találkozó (2006.07.15. szombat. Tököli reptér)
« Válasz #399 Dátum: 2006.07.16 13:17:56 »
Sajnos a talira nem sikerült elmenni, viszont este 6 órakor az M0-n az M5 felõli végén egy hazatartó csoport tagjaival találkoztam, illetve rájuk is dudáltam. Elõször MrIP kollégát ismertem fel, a hátsó rendszámtáblán felejtett nevérõl  :pofa: . Elõõte egy ismeretlen eredetû rendszámos Ave, meg valahol kettõvel elõrébb mintha Misi COV-ját láttam volna, de nem értem már utol, kanyarodni kellettt az M5-re.

Lehet, hogy ezt a "Kivel futottam össze?" topicba kellett volna írnom?
dv:
Simi
Az alkamadár azért repül háttal, hogy lássa, honnan jött.
Az élet szenvedés. Aki mást állít, az eladni próbál valamit. -> Pénztárgépszalag olcsón.
 :vezetes: :toy: Corolla Verso D-CAT 2006 :10:,[smilie=photo2.gif]

baru

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 512
2006 Nyári Találkozó (2006.07.15. szombat. Tököli reptér)
« Válasz #400 Dátum: 2006.07.16 13:46:26 »
Idézetet írta: "attila01"
Idézetet írta: "baru"

Pedig majdnem megdobtam az ászt: a gumi vízszintesen átbukfencezett a bóján, és mögötte le. Ha ráakad, mint a karika az oszlopra a vurstliban, sztem én viszem a díjat. :lol:  Mint Robin Hood: középre.
Pizza rules...


Gondolod hogy a két dobásomból dobott két 0-át megdöntötted volna?   :nagymosoly:   :nagymosoly:  :nagymosoly:  :nagymosoly:  :nagymosoly:

Gumi a bójára húzva :rohog: Ez telitalálat... lett volna :10:  Viszi a két nullást, mert ennél közelebb nem lehet. :lol:
Yaris Blue Ice 1.0

England

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 239
2006 Nyári Találkozó (2006.07.15. szombat. Tököli reptér)
« Válasz #401 Dátum: 2006.07.16 13:50:35 »
remélem mások is fotóztak a talin mert én a saját autómról ill.a pénzre állásról pl.nem láttam képeket,ellenben a lányokról.lányok a szében vagy lányok jobbró ill lányok balról na ez kihagyhatatlan volt.majd én is felteszem a képeket amiket készitettem.

Lymphater

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 792
2006 Nyári Találkozó (2006.07.15. szombat. Tököli reptér)
« Válasz #402 Dátum: 2006.07.16 15:30:32 »
Sajnos nekem elõbb el kellett jönnöm, egy szumorú, váratlan családi esemény miatt. Így szinte senkitõl nem tudtam elköszönni, amiatt elnézést kérek.

Sajnálom, hogy kevesebben voltunk mint tavaj. Remélem ez nem veszélyezteti a jövõre rendezendõ, nyári (autózós központúbb, mint a tavaszi és õszi) tali megrendezését.

A gyorsulás mint mindig jó volt (köszönet MrIp-nek).

Még mindig vannak hülyegyerekek, akik a tömegbe nyomják. Pl. volt egy corolla, ami végigporoszkált a szlalomon, majd amikor kiért, eltolta, mint a disznó. Távolt az emberekõl természetesen még tetszik is a dolog, mégiscsak van egy kis benzin is az ereimbe. Egyébként volt elkerített terület is erre a célra.

A hanosítás nagyon kellett, megérte autózni érte. Ha kell a segítség a visszajuttatáshoz hívjatok.

És az ezévi parázs téma a szlalom.
- Elösször köszönet Trotter66 szaktársnak a valóban áldozatos munkáért.
- A pálya nekem sem nyerte meg a tetszésemet. Az Mr2 nagyobb autó mint a Yaris és kisebb mint a Carina. Ezen a pályán is pont annyi elõnye volt a Mr2-nek mint egy másikon lett volna. Nem egymás ellen versenyeznek, hanem meguk ellen.
- A vélemény szabad.
- Trotter66-re ezután is mint az egyik legjobb Toyotás szervezõre fogok gondolni, becsülöm ha valaki dolgozik a "közért".
- Én is tudomásul vettem, hogy reggel a másik pályépítõ (piros Nissan) jól lefikázta a tavalyi JapFest-es pályát, mondván szûk és lassú volt. Az õ véleménye is szabad, ha úgy is érzem nincs igaza. Abban Trotter66 és jómagam keze is benne volt, sokkal szûkösebb körülmények között.
- Mindamellett természetesen semmi különös nem történt, hogy pár embernek éppen nem tetszett, mert a többieknek esetleg bejött. Holnap is felkel a nap.
Tanulni, de nem gondolkodni hiábavaló. Gondolkodni, de nem tanulni, veszélyes.

Batyuka

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 402
    • http://www.qefglobal.com
2006 Nyári Találkozó (2006.07.15. szombat. Tököli reptér)
« Válasz #403 Dátum: 2006.07.16 18:30:52 »
Idézetet írta: "Tutivesztes"
Idézetet írta: "Batyuka"
Valoban nem volt rossz.... Tutivesztes baratunkkal ellentetben (aki kizarolag eroversenyekben tud dobogos helyezest elerni)  mi tanultunk a tavalyi hibabol es iden vittunk naptejet  :kacsint:

Koszonet a foszervezoknek
koszonet Misinek a konkurencia nelkuli rajzversenyert
koszonet Dr Gaz kolleganak a tolhatosagert
koszonet whis kolleganak az idomero szerkezet kezelesert
koszonet Mickeynek a "remek" kerdesekert
koszonet a Vodafone-nak a 99%-os GPRS lefedetsegert  :)




Rohadt irigy szemétláda!!! :jack:  

A pénzreállás az mióta erõverseny? Az igaz, hogy a zsírom miatt annyira leült a kocsi, hogy a kerék elakadt a pénzen, na de akkor is..ezt nem tiltják a szabályok. Titát természetesen felnégyelem amint megtudom ki az (pizzázni akartok, mi?):nagymosoly: . Visszatérve Batyuka kartárs rosszindulatú megjegyzésére, kijelenthetem, azért mert agy nélkül születtem embernek kell tekinteni, ha nem sikerül akkor meg kussolni, fõleg ha egy sznob paraszt vagyok Rolexel a kezemen.  :nagymosoly:  :nagymosoly:  :nagymosoly: Remélem eléggé megbántottalak tesó:D:D:D Moderálom magam, vagy mi. Azért szerencse hogy mi SOHA nem indulunk szlalomversenyen...


Most azt akartam irni hogy: Te, huulyeaaa kocsog! Igen, rohadtul irigylem elefantfokas testedet...
de gondolom sokan vannak akik nem ismernek minket es komolyan vennek a dolgot  :D
vensis II, 1.6 Sol Sedan [size=12]33[/size]

Tutivesztes

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 329
  • Bélzuhanypárlat
2006 Nyári Találkozó (2006.07.15. szombat. Tököli reptér)
« Válasz #404 Dátum: 2006.07.16 19:45:32 »
Idézetet írta: "Batyuka"
Most azt akartam irni hogy: Te, huulyeaaa kocsog! Igen, rohadtul irigylem elefantfokas testedet...
de gondolom sokan vannak akik nem ismernek minket es komolyan vennek a dolgot  :D


OFF Igen, én is ettõl tartok, szóval dögöljünk meg aranyapám...lehetõség szerint egy 190 lovas gépkocsiban...ON
Toyota Avensis II. 1.8 VVT-i Liftback Sol Tech 77