Szerző Téma: 2006 Nyári Találkozó (2006.07.15. szombat. Tököli reptér)  (Megtekintve 89398 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
2006 Nyári Találkozó (2006.07.15. szombat. Tököli reptér)
« Válasz #135 Dátum: 2006.06.01 17:16:36 »
Idézetet írta: "whis"
Idézetet írta: "Misi"
A gyorsulásin kívül még wc, mentõt, és esetleg idõmérõt is kéne bérelni. Továbbá némi ajándék-beruházás is kéne. Ez is pénzbe kerül.
Mickey pedig azt mondta, hogy a tali után kell, hogy maradjon is valami a klub számláján (és ez tényleg így van).
Az adományok tagdíjbeszámolása Mickey javaslatára született, eddig 4 ember tett felajánlást. Szerintem nem ezen a 4 emberen fog múlni a jövõ évi költségvetés.... (Arról nem is beszélek, hogy még egyikünk sem jelezte, hogy élne a felkínált lehetõséggel.)
Minden partnercéget megkérdeztünk, hogy anyagilag is támogatná-e a talit. Az M+F és a Supra-trend kivételével eddig senki nem kívánt ezzel élni. (Örüljünk, hogy ajándékot kapunk....)

(A kiállító rész nagyon kevés embert érdekel, ráadásul a tali idõpontjában nyílthétvége lesz, így embere sincs a szalonoknak...) A honlapon, fórumon, illetve a szórólapunkon elhelyezett reklámon felül milyen reklámot tudunk még felajánlani? Mert ezeket már minden támogatónk megkapta...

A mentõ OK.
A WC-t valamelyik támogatóra kellene rásózni, így nem nekünk költség. (jobban szeretnek egy konkrét számlát elvállalni, mint pénzfelajánlást tenni)
Idõmérõ leginkább csak akkor kell, ha gyorsulás is lesz, nem?
Hangosítás mindenképp kellene.
A felajánlásoknál nem erre a 4 emberre gondoltam. Hanem esetleg ha ezt tényleg meghírdetnénk, hogy van egy ilyen lehetõség, akkor többen is élnének a lehetõséggel.
Ha támogató nem kíván kiállítani, akkor esetleg reklámként kaphat egy rövidebb bemutató cikket a fõoldalon. Ez is reklám, és más oldalakon egy 320x280 pixelnyi területet súlyos tízezrekben mérnek.

De csak gondolkodom...



A pénzbeli támogatást természetesen mi sem csak úgy zsebbe kértük. Számlával igazolt valamire kértük, de nem kaptunk....
Az idõmérõnek a szlalomon is hasznát vennénk, de ezzel is csak akkor foglalkozunk, ha gyorsulás is lesz.
(Mármint az idõmérõvel.)
Hangosítás lesz.
Egyenlõre további felajánlások nem érkeztek. A tagdíj beszámítás pedig azért került elõ, hogy valahogyan viszonozzuk a felajánlást. Szerintem ezzel a kérdéssel 15-20 emberig nem érdemes foglalkozni. Annyi meg nem lesz.
De tévedjek....

A cikk is fel lett ajánlva mindenkinek. A támogatók közül 1-2 élnek vele.

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
2006 Nyári Találkozó (2006.07.15. szombat. Tököli reptér)
« Válasz #136 Dátum: 2006.06.01 19:46:31 »
Idézetet írta: "Misi"
Idézetet írta: "whis"
Idézetet írta: "Misi"
A gyorsulásin kívül még wc, mentõt, és esetleg idõmérõt is kéne bérelni. Továbbá némi ajándék-beruházás is kéne. Ez is pénzbe kerül.
Mickey pedig azt mondta, hogy a tali után kell, hogy maradjon is valami a klub számláján (és ez tényleg így van).
Az adományok tagdíjbeszámolása Mickey javaslatára született, eddig 4 ember tett felajánlást. Szerintem nem ezen a 4 emberen fog múlni a jövõ évi költségvetés.... (Arról nem is beszélek, hogy még egyikünk sem jelezte, hogy élne a felkínált lehetõséggel.)
Minden partnercéget megkérdeztünk, hogy anyagilag is támogatná-e a talit. Az M+F és a Supra-trend kivételével eddig senki nem kívánt ezzel élni. (Örüljünk, hogy ajándékot kapunk....)(A kiállító rész nagyon kevés embert érdekel, ráadásul a tali idõpontjában nyílthétvége lesz, így embere sincs a szalonoknak...) A honlapon, fórumon, illetve a szórólapunkon elhelyezett reklámon felül milyen reklámot tudunk még felajánlani? Mert ezeket már minden támogatónk megkapta...
A mentõ OK.A WC-t valamelyik támogatóra kellene rásózni, így nem nekünk költség. (jobban szeretnek egy konkrét számlát elvállalni, mint pénzfelajánlást tenni)Idõmérõ leginkább csak akkor kell, ha gyorsulás is lesz, nem?Hangosítás mindenképp kellene.A felajánlásoknál nem erre a 4 emberre gondoltam. Hanem esetleg ha ezt tényleg meghírdetnénk, hogy van egy ilyen lehetõség, akkor többen is élnének a lehetõséggel.Ha támogató nem kíván kiállítani, akkor esetleg reklámként kaphat egy rövidebb bemutató cikket a fõoldalon. Ez is reklám, és más oldalakon egy 320x280 pixelnyi területet súlyos tízezrekben mérnek.De csak gondolkodom...
A pénzbeli támogatást természetesen mi sem csak úgy zsebbe kértük. Számlával igazolt valamire kértük, de nem kaptunk....Az idõmérõnek a szlalomon is hasznát vennénk, de ezzel is csak akkor foglalkozunk, ha gyorsulás is lesz.(Mármint az idõmérõvel.)Hangosítás lesz.Egyenlõre további felajánlások nem érkeztek. A tagdíj beszámítás pedig azért került elõ, hogy valahogyan viszonozzuk a felajánlást. Szerintem ezzel a kérdéssel 15-20 emberig nem érdemes foglalkozni. Annyi meg nem lesz.De tévedjek....A cikk is fel lett ajánlva mindenkinek. A támogatók közül 1-2 élnek vele.
[/size]

A szlalom idõmérését más eszközökkel is meg lehet oldani, bár azt aláírom, hogy a gyorsulási fénytábla igen dekoratív és hasznos is. Szerintem az általam tavalyelõtt kivitelezett módszerrel sem volt olyan nagy a +meló, ámbár ez utóbbi megoldás többletközremûködõt igényel. (Egy ember indít, egy ember stopperol egy ember rögzíti az eredményt, na puff majd felviszem PC-re késõbb az eredményeket, a gyõztest meg papír alapján is ki lehet hirdetni) A vakvezetés ua. módszer.

Továbbra sem kaptam érdemi választ a szervezõi meeting idõpontjával kapcsolatban. Tudom, hogy még messze van, de nekem egy hónappal elõre kellene terveznem.... Köszi a megértést.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

MiCKEY

  • The Boss :)
  • Adminisztrátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9733
2006 Nyári Találkozó (2006.07.15. szombat. Tököli reptér)
« Válasz #137 Dátum: 2006.06.02 11:23:40 »
A szokásos ma esti találkozón legnagyobbrészt errõl fogunk dumálni, úgyhogy aki tud mindenképen jöjjön el.

Toygli003

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 700
2006 Nyári Találkozó (2006.07.15. szombat. Tököli reptér)
« Válasz #138 Dátum: 2006.06.02 14:57:28 »
Idézetet írta: "MiCKEY"
A szokásos ma esti találkozón legnagyobbrészt errõl fogunk dumálni, úgyhogy aki tud mindenképen jöjjön el.



Én szokás szerint nem tudok elmenni a talira. És még a tagdíjat sem fizettem be ami miatt ég is a pofámról a bõr :oops:

De ha kell valamit a helyszínen segíteni akkor nagyon szívesen teszem.
Toygli
94' Carina E 1.6 XLI

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
2006 Nyári Találkozó (2006.07.15. szombat. Tököli reptér)
« Válasz #139 Dátum: 2006.06.02 15:24:03 »
Idézetet írta: "Toygli003"
És még a tagdíjat sem fizettem be ami miatt ég is a pofámról a bõr :oops:

Igen, igen, már fel is vettelek az "ejnye-bejnye levelet kapók" listájára  :nana:  :pofa:
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

odrade

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 4
    • http://www.tar.hu/lymphater
2006 Nyári Találkozó (2006.07.15. szombat. Tököli reptér)
« Válasz #140 Dátum: 2006.06.02 22:03:06 »
Végigolvastam a topicot és két dolgot szeretnék halkan megjegyezni: Szerintem a Tököli reptérre azért is megyünk mert itt van lehetõségünk kipróbálni az autónkat viszonylag biztonságos körülmények között és ebbe beletartozik a gyorsulás is. Aki volt a tavalyi talin vagy esetleg a Japán autó talin az látta, hogy erre a programra sokan voltak kiváncsiak. Szerintem ez most is így lenne és aki próbálkozik ezt összehozni nem feltétlenül rossz ember. A felajánlás nem azt jelenti, hogy csak az gyorsulhat aki befizeti a pénzt, de én úgy gondolom ha másképp nem megy és aki teheti egy tank benzin árát felajánlhatja (mert kb: ennyit jelent 10000ft) azért hogy jól érezzük magunkat.
Remélem ezzel a hozzászólással nem bántottam meg senkit de ha mégis akkor elnézést kérek.

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
2006 Nyári Találkozó (2006.07.15. szombat. Tököli reptér)
« Válasz #141 Dátum: 2006.06.02 23:37:23 »
Idézetet írta: "odrade"
...aki próbálkozik ezt összehozni nem feltétlenül rossz ember. A felajánlás nem azt jelenti, hogy csak az gyorsulhat aki befizeti a pénzt, de én úgy gondolom ha másképp nem megy és aki teheti egy tank benzin árát felajánlhatja (mert kb: ennyit jelent 10000ft) azért hogy jól érezzük magunkat.

Ezen gondolkodunk, hogy hogyan tudnánk megoldani az anyagi részt. Van két oszlopunk (bevétel - kiadás) és van egy kezdõtõkénk, úgyhogy osztunk szorzunk. Amire telik, az lesz. Sajnos nem vagyunk költségvetési intézmény, ami hiánnyal is zárhat  :kacsint:
Felajánlás meg bármennyi lehet, nem kell a kerek 10e-hez ragaszkodni  :kacsint: De lehet ajándékot is ajánlani, valamelyik versenyszám I-II-III. helyezettje részére.
 :pofa:
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

SzzS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1930
  • A GONOSZ!
2006 Nyári Találkozó (2006.07.15. szombat. Tököli reptér)
« Válasz #142 Dátum: 2006.06.05 12:21:15 »
nem tisztem belebeszélni,de szerintem a gyorsulási versenyhez nem kell csiricsáré táblák,meg fények,meg rajtgép,stb...

úgy gondolom,hogy az eddig lezajlott gyorsulások mind rendben lementek, kell hozzá 3 ember,egy a rajtba,egy a célba,egy aki felírja az eredményeket, és kész...itt úgysem vérre megy a dolog,aki ennyire komolyan gondolja a gyorsulást és az eredményére is kiváncsi az menjen ki a ringre EVO-ra!

max ha nagyon akarjuk akkor a rajtot meg a célt össze lehet kötni két CB-vel és meg van oldva az informálódás is...!

üdv

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
2006 Nyári Találkozó (2006.07.15. szombat. Tököli reptér)
« Válasz #143 Dátum: 2006.06.05 21:52:50 »
Idézetet írta: "SzzS"
nem tisztem belebeszélni,de szerintem a gyorsulási versenyhez nem kell csiricsáré táblák,meg fények,meg rajtgép,stb...

úgy gondolom,hogy az eddig lezajlott gyorsulások mind rendben lementek, kell hozzá 3 ember,egy a rajtba,egy a célba,egy aki felírja az eredményeket, és kész...itt úgysem vérre megy a dolog,aki ennyire komolyan gondolja a gyorsulást és az eredményére is kiváncsi az menjen ki a ringre EVO-ra!

max ha nagyon akarjuk akkor a rajtot meg a célt össze lehet kötni két CB-vel és meg van oldva az informálódás is...!

üdv


Az időmérő nem alap.
Ötlet volt.
Ha lesz rá keret, akkor lesz, ha nem, nem.

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
2006 Nyári Találkozó (2006.07.15. szombat. Tököli reptér)
« Válasz #144 Dátum: 2006.06.06 11:37:17 »
Most látom csak , hogy az időpont 22.-éről 15.-ére módosult  :shock: ... nagyon jó , akkor ezen a nagytalin sem tudok ott lenni , ugyanúgy ütközik a családi nyaralással , mint tavaly és tavalyelőtt  :cry:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

SzzS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1930
  • A GONOSZ!
2006 Nyári Találkozó (2006.07.15. szombat. Tököli reptér)
« Válasz #145 Dátum: 2006.06.06 12:09:04 »
nem lehet hogy te mész rosszkor nyaralni?????? :hmm:

Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
2006 Nyári Találkozó (2006.07.15. szombat. Tököli reptér)
« Válasz #146 Dátum: 2006.06.06 14:49:58 »
Idézetet írta: "SzzS"
nem lehet hogy te mész rosszkor nyaralni?????? :hmm:


Én is akkor megyek...  :kacsint:
Xanyi

Lymphater

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 792
2006 Nyári Találkozó (2006.07.15. szombat. Tököli reptér)
« Válasz #147 Dátum: 2006.06.06 16:31:13 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Most látom csak , hogy az időpont 22.-éről 15.-ére módosult  :shock: ... nagyon jó , akkor ezen a nagytalin sem tudok ott lenni , ugyanúgy ütközik a családi nyaralással , mint tavaly és tavalyelőtt  :cry:


Én meg akartam tenni egy fogadóirodánál, de elhajtottak, monván olyan kicsi az esélye, hogy nem akkor mész nyaralni, hogy nem válalják még a 1,000001-es szorzót sem.  :ordog:

Sajnálom  :szomoru:
Tanulni, de nem gondolkodni hiábavaló. Gondolkodni, de nem tanulni, veszélyes.

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
2006 Nyári Találkozó (2006.07.15. szombat. Tököli reptér)
« Válasz #148 Dátum: 2006.06.06 18:05:07 »
Idézetet írta: "Lymphater"
Idézetet írta: "Palaczk"
Most látom csak , hogy az időpont 22.-éről 15.-ére módosult  :shock: ... nagyon jó , akkor ezen a nagytalin sem tudok ott lenni , ugyanúgy ütközik a családi nyaralással , mint tavaly és tavalyelőtt  :cry:


Én meg akartam tenni egy fogadóirodánál, de elhajtottak, monván olyan kicsi az esélye, hogy nem akkor mész nyaralni, hogy nem válalják még a 1,000001-es szorzót sem.  :ordog:

Sajnálom  :szomoru:


A nyaralás időpontját még februárban határoztuk meg , a szállást nagyon korán le kellett foglalni ; utána reménykedtem , hogy hátha a tali nem közben lesz , és örültem is nagyon , mikor megláttam a 22.-ét ... dehát ez van , nemtom miért lett 15.-e belőle , őszintén szólva már meg sem néztem  :(
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
2006 Nyári Találkozó (2006.07.15. szombat. Tököli reptér)
« Válasz #149 Dátum: 2006.06.06 19:22:17 »
Nekem se különösen jó a 15.-e, valamikor hajnalban érkezik a gyerek vissza Skóciából, reggel 7-8-ra meg ki kell érnem, ha pályát akarok építeni.... Dehát ez van.... :vezetes:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.