Szerző Téma: TMax - Szeged  (Megtekintve 29983 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: TMax - Szeged
« Válasz #30 Dátum: 2010.01.03 11:32:03 »
Ezt talán inkább a "Corollát/Aurist szeretnék venni" topicban lett volna érdemes megkérdezni, hiszen ebben a topicban nagy valószínűséggel maga a márkakereskedő fog válaszolni.  ;) :)
         

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re: TMax - Szeged
« Válasz #31 Dátum: 2010.01.03 11:49:41 »
O is csak azert, mert mondom majd neki, hogy kerestek...Nem forumfuggo az uriember :)

Amugy en vezettem a fent emlitett autot egyszer rovidtavon :) mukodik... Bar igy elsore csak annyi remlik, hogy 3ajtos es nekemamiatt nemkene... No meg nem akarok "haza se beszelni", menj el, nezd meg, itelj az alapjan, amit latsz :)

Hajra!
kisa
born to ride

musspici

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1755
Re: TMax - Szeged
« Válasz #32 Dátum: 2010.01.03 11:58:51 »
Sziasztok.  :clap:
Egy kis segitséget kérnék. Szeretnék egy Toyota Corolla D4D Linea Sol tipusú 2001/5 havi 122.000km állitolag . Ezt a vasat a T-Max árulja 790.000 ft-ért!
Szerintetek megbizható a T-Max hiteleség szempontjából???? Én ugy halotam hogy a D4D motorok egész jók, van valami megbujt hiba lehetöség ezeknél a motoroknál vagy valami
nyúnyór amivel számolnom kéne?? Előre is köszi

Erről az autóról beszélünk? Ez Terra. Ha igen, akkor alább az észrevételeim:
Az autón korához képest új rendszám van, ami -ha nem véletlen elvesztés miatt került cserére- akkor azt jelenti, hogy kintről behozott autó. Ez felveti a km számláló hitelességének problémáját. Nem gondolnám a T-MAX-ról, hogy ők ilyennel rontanák a hitelességüket, sokkal inkább, hogy ők tényleg ezzel az állással vették be valakitől.(Saccom szerint úgy legalább 3-mal megszorozhatod) Ha megnézed a képeket, akkor látszik, hogy eltérő az ülések és az ajtókárpitok színe, vagyis nagy a valószínűsége, hogy törve volt.(nem is kicsit, ha kárpitot vagy ülést kellett cserélni)
Szerintem inkább keresgélj még! Ezt pedig felejtsd el! ;)

Szerk.: Mindennek ellenére a képek alapján egyben van az autó. Az viszont elgondolkodtató, hogy az előd 1.9D-s motorú autók átlag 300e-rel, a következő D4D-s pedig 500e-rel drágább a 2001-esek között. :hmmmm:
« Utoljára szerkesztve: 2010.01.03 12:14:22 írta musspici »
musspici 242
Toyota Prius 4 PHV

lablac

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6859
Re: TMax - Szeged
« Válasz #33 Dátum: 2010.01.03 12:19:21 »
Én ugy halotam hogy a D4D motorok egész jók, van valami megbujt hiba lehetöség ezeknél a motoroknál vagy valami
nyúnyór amivel számolnom kéne?? Előre is köszi
Ez az 1CD-FTV motor. Ezeknel kettos tomegu lendkerek hibaja szokott viszonylag gyakran elojonni.


Voltak:  '08 Auris 2.0 D-4D Sol; '05 Honda Jazz 1.2 i-DSI S Cool, '09 Honda Accord 2.4 i-VTEC EX

Ludi

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 77
    • Toyota TMAX
Re: TMax - Szeged
« Válasz #34 Dátum: 2010.01.04 09:59:58 »
Sziasztok.  :clap:
Egy kis segitséget kérnék. Szeretnék egy Toyota Corolla D4D Linea Sol tipusú 2001/5 havi 122.000km állitolag . Ezt a vasat a T-Max árulja 790.000 ft-ért!
Szerintetek megbizható a T-Max hiteleség szempontjából???? Én ugy halotam hogy a D4D motorok egész jók, van valami megbujt hiba lehetöség ezeknél a motoroknál vagy valami
nyúnyór amivel számolnom kéne?? Előre is köszi


Szia Kapirgáló!

A kinézett Corolla a cég saját céges autója (Szeged - Hmvhely között volt használva). Amit érdemes tudni róla: Külföldről lett behozva, itthon nem is forgalmazták ezt a modellt ilyen motorral. Az autó normál állapotban van, mivel saját autóról van szó ezért rendesen karban volt tartva (szerviztörténet dokumentálva). Apróbb sérülések (ajtó rányitás egyéb átlagos dolgok) vannak rajta, a km számláló valós km-t mutat (csak mi használtuk itthon, külföldön meg nem szokás csavargatni, főleg egy törött autót nem). Az autót sérülten mi hoztuk be az országba és a saját karosszériás műhelyünkben lett javítva. Ha időd, energiád engedi gyere el hozzánk és nézd körbe alaposan, nyugodtan ki is próbálhatod. Szívesen fel is emeljük és az alját is körbe lehet nézni. A hirdetésben található számokon tudsz időpontot egyeztetni, várjuk hívásod.

üdv:
Ludescher Ádám
Szalonvezető
Toyota TMAX Szeged
20/5-832-500

musspici

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1755
Re: TMax - Szeged
« Válasz #35 Dátum: 2010.01.04 15:15:04 »
Így már mindjárt jobban fest a kép. :flowers:  Ebben az esetben viszont gyorsan ráharapnék, és elmennék megnézni. :whistling: Ritkán találsz ennél hitelesebb előéletet! ;)
musspici 242
Toyota Prius 4 PHV

Ludi

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 77
    • Toyota TMAX
Re: TMax - Szeged
« Válasz #36 Dátum: 2010.01.10 18:20:05 »
És ami még fontos, hogy 20.000 km volt benne amikor behozuk az országba...

szikla2

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 756
Re: TMax - Szeged
« Válasz #37 Dátum: 2010.05.11 22:33:16 »
Tisztelt márkaszervíz !

Vásároltam önöknél 2 liter váltóolajat a közelmúltban, amelyet egy hordóból engedtek le a részemre.
Az olajjal kapcsolatban kérdezném, hogy ez pontosan milyen fajta, illetve milyen gyártmány.
/2004 évi Corolla manuális váltó 75W90 olaj/

Válaszát előre is köszönöm. H.I.
Nem minden "az" ami annak látszik.
Corolla 1.6 E12 2004 sedan 2009--2017
Avensis 1.8 T27 2011.facelift Sedan 2017-

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: TMax - Szeged
« Válasz #38 Dátum: 2010.05.11 22:34:53 »
Szerintem hamarabb kapsz választ, ha felhívod őket... Ez nem egy hivatalos ügyfélcsatorna.

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re: TMax - Szeged
« Válasz #39 Dátum: 2010.05.12 09:59:45 »
Esetleg a számlán nincs rajta? :flowers:
kisa
born to ride

szikla2

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 756
Re: TMax - Szeged
« Válasz #40 Dátum: 2010.05.12 22:41:38 »
Szerintem hamarabb kapsz választ, ha felhívod őket... Ez nem egy hivatalos ügyfélcsatorna.
Felhívtam őket: válasz az olajtopicban.
Nem minden "az" ami annak látszik.
Corolla 1.6 E12 2004 sedan 2009--2017
Avensis 1.8 T27 2011.facelift Sedan 2017-

zsoooc

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1578
Re: TMax - Szeged
« Válasz #41 Dátum: 2010.12.10 22:10:12 »
Alvázmosást csinálnak itt? Még nem volt soha lemosatva az alja a Corollámnak, (szüleim nem igazán foglalkoztak vele  : :no:), úgy gondolom, hogy már itt az ideje. Gondolom nem tesz neki jót a só ami rárakodik télen. Még szerencse, hogy végre betiltották a sózást.
Corolla 1,4 VVT-i 2005

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re:TMax - Szeged
« Válasz #42 Dátum: 2013.07.10 12:25:29 »
Gabe 254.

Ludi

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 77
    • Toyota TMAX
Re:TMax - Szeged
« Válasz #43 Dátum: 2013.07.10 13:46:05 »
Ludiék eladják a szegedi szervizt...

Sziasztok!

A hír igaz. A szegedi TMAX szalon értékesítése várakozásaink szerint hamarosan végbemegy.
Az új tulajdonos folyamatosan üzemelteti tovább, mi pedig Toyota, Honda, Subaru szakszervízként és Suzuki márkakereskedésként működünk tovább Hódmezővásárhelyen. Várunk ott is mindenkit szeretettel!
Az autókat a jól ismert vásárhelyi telepen a régi motoros Toyota szerelők fogják javítani a jövőben is (20 éves tapasztalattal), igény szerint gyári vagy utángyártott alkatrészekkel.
Minden felszereltségünk megmarad, csupán a Toyota logó fog lekerülni a szerviz oldaláról, amivel megspóroljuk a havi több százezres rendszerdíjakat és kötöttségeket.
Ezáltal azonos szaktudás mellett kedvezőbb árakon tudunk majd javítani, mind szerviz mind pedig karosszéria fronton.

Bármi kérdés merül fel itt a forumban, igyekszem rá válaszolni.

üdv,
Ludescher Ádám
Ügyvezető
Toyota TMAX

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10673
TMax - Szeged
« Válasz #44 Dátum: 2013.07.10 15:55:09 »
Én csak egyszer jártam Szegeden a Toyota tali keretében, egy jól megszerevezett, étellel-itallal és sok programmal egybekötött jó kis szombati nap volt.  :yes:

Ahogy a neten olvastam, hogy anno az Elnök Úr gyakorlatilag feltételül szabta a további működéshez a szegedi szalon nyitását is, éppen eléggé furcsa és elítélendő dolog...  :censored: :hmmmm: Persze ha valóban így volt...  :innocent:  ;)

De így viszont kíváncsi lennék, vajon ugyanezen okok és Elnök miatt kellett-e esetleg a kiskőrősieknek is nyitniuk szalont Kecskeméten?  :hmmmm:
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61