Szavazás

Elégedett vagy az alakoddal?

Igen
6 (19.4%)
Azért eltudnám magam képzelni kicsit soványabbnak.
16 (51.6%)
Hízhatnék egy kicsit
2 (6.5%)
Nagyon rám férne a fogyás
7 (22.6%)

Összes szavazó: 29

Szavazás lezárva: 2006.06.02 19:00:51

Szerző Téma: Életmód  (Megtekintve 125918 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Apu

  • Klubtag
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 915
Életmód
« Válasz #75 Dátum: 2006.06.02 19:24:16 »
Idézetet írta: "taby"
Idézetet írta: "Szonár"
Na,
ki hogy áll az alakformálással?
Helyzetjelentést kérek!

Jelentem 88,5 kg a súlyom ha egy évvel ezelõttre gondolok tuti voltam 140 is akkor. Ahhoz képest elég jelentõ :)
Egyébként most volt egy két hetes kis gyorkúrám mellyen lejött 8 kiló :) (bár nem azért kellett ez a két hetes gyorsprogram, mert elkezdtem visszahizni, vagy ilyenek, csak az 92-96 kiló közötti szintem le akartam venni 90 +- 2 kilóra venni, ez a végleges tömegem. Egyébként nem kinoztam magam egyáltalán :) :nagymosoly:  :pofa:

Milyen ez a kéthetes gyorsprogram? Egyes nõnemû, velem egy háztartásban élõk szerint nekem egy tizestõl kellene megszabadulnom...
'94 Corolla Sedan 1.3  16v 29

A vegetáriánus egy õsi indián szó.
Jelentése: rossz vadász.

Az élet folyamatos harc. Délelõtt az éhséggel, délután az álmossággal.

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
Életmód
« Válasz #76 Dátum: 2006.06.03 17:47:24 »
Idézetet írta: "Apu"
Idézetet írta: "taby"
Idézetet írta: "Szonár"
Na,
ki hogy áll az alakformálással?
Helyzetjelentést kérek!

Jelentem 88,5 kg a súlyom ha egy évvel ezelõttre gondolok tuti voltam 140 is akkor. Ahhoz képest elég jelentõ :)
Egyébként most volt egy két hetes kis gyorkúrám mellyen lejött 8 kiló :) (bár nem azért kellett ez a két hetes gyorsprogram, mert elkezdtem visszahizni, vagy ilyenek, csak az 92-96 kiló közötti szintem le akartam venni 90 +- 2 kilóra venni, ez a végleges tömegem. Egyébként nem kinoztam magam egyáltalán :) :nagymosoly:  :pofa:

Milyen ez a kéthetes gyorsprogram? Egyes nõnemû, velem egy háztartásban élõk szerint nekem egy tizestõl kellene megszabadulnom...

Szénhidrát bevitelt nullára redukáltam, kivétel a zöldségek gyümölcsök, (pl rengeteg sárgarépa nyersen stb) bár azért ezeket is módjával és rengeteg mozgás, sok sok viz ivásával :).

schillerasz

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2408
    • http://schillerasz.fw.hu
Életmód
« Válasz #77 Dátum: 2006.06.03 18:31:58 »
Idézetet írta: "taby"
Szénhidrát bevitelt nullára redukáltam, kivétel a zöldségek gyümölcsök, (pl rengeteg sárgarépa nyersen stb) bár azért ezeket is módjával és rengeteg mozgás, sok sok viz ivásával :).

Evvel vigyázz, ha nagyon lecsökkented a ch becitelt, a szervezeted átáll raktározásra, s amint abbahagyod a diétát kamatostul visszajön amit leadtál, úgyhogy nem biztos, hogy ez hosszútávon jó 5let
schillerasz ('85-ös Camry 2.0 GLi super; 2001-es Avensis 1,6 vvti Linea Terra)

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
Életmód
« Válasz #78 Dátum: 2006.06.03 19:01:12 »
Idézetet írta: "schillerasz"
Idézetet írta: "taby"
Szénhidrát bevitelt nullára redukáltam, kivétel a zöldségek gyümölcsök, (pl rengeteg sárgarépa nyersen stb) bár azért ezeket is módjával és rengeteg mozgás, sok sok viz ivásával :).

Evvel vigyázz, ha nagyon lecsökkented a ch becitelt, a szervezeted átáll raktározásra, s amint abbahagyod a diétát kamatostul visszajön amit leadtál, úgyhogy nem biztos, hogy ez hosszútávon jó 5let

De hiszen sok sok szénhidrát van a gyümölcsökbe zöldésgekben  is szóval meg volt a bevitel, csak nem mindegy hogy milyen formában :)

schillerasz

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2408
    • http://schillerasz.fw.hu
Életmód
« Válasz #79 Dátum: 2006.06.03 20:51:33 »
Idézetet írta: "taby"
De hiszen sok sok szénhidrát van a gyümölcsökbe zöldésgekben  is szóval meg volt a bevitel, csak nem mindegy hogy milyen formában :)

Ez így igaz :vag2:
schillerasz ('85-ös Camry 2.0 GLi super; 2001-es Avensis 1,6 vvti Linea Terra)

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
Életmód
« Válasz #80 Dátum: 2006.06.25 13:50:56 »
ki hogy áll a kilókkal? sikerült a strandszezonra karcsúnak lenni?

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22261
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Életmód
« Válasz #81 Dátum: 2006.06.25 17:30:03 »
Idézetet írta: "taby"
ki hogy áll a kilókkal? sikerült a strandszezonra karcsúnak lenni?


Iggggeeeeeeeen!!! A szaunából 79 kg-mal jöttem ki!!!! És én 85 szeretnék lenni!!!! :kacsint:  :nagymosoly:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8096
Életmód
« Válasz #82 Dátum: 2006.06.25 19:29:08 »
Idézetet írta: "taby"
ki hogy áll a kilókkal? sikerült a strandszezonra karcsúnak lenni?
Hát a kocka hasam még nem látszik, mert van rajta 1 kiló háj, de amúgy megvagyok  :pofa:
Laco 73 :D

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
Életmód
« Válasz #83 Dátum: 2006.06.25 21:52:27 »
Idézetet írta: "Trotter66"
Idézetet írta: "taby"
ki hogy áll a kilókkal? sikerült a strandszezonra karcsúnak lenni?


Iggggeeeeeeeen!!! A szaunából 79 kg-mal jöttem ki!!!! És én 85 szeretnék lenni!!!! :kacsint:  :nagymosoly:

Én lenni 88 :) és ez nekem majnem jó csak a bűröm menjen még kicsit összébb :) de nekem ez ideális súly (szerintem) :oops:  :pofa:  :kacsint:

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8096
Életmód
« Válasz #84 Dátum: 2006.06.25 22:01:17 »
Idézetet írta: "taby"
Én lenni 88 :) és ez nekem majnem jó csak a bûröm menjen még kicsit összébb :) de nekem ez ideális súly (szerintem) :oops:  :pofa:  :kacsint:
Lassan elfogysz, van izom is rajtad, vagy csak csont és bõr?  :nagymosoly:
Laco 73 :D

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
Életmód
« Válasz #85 Dátum: 2006.06.25 22:12:21 »
Idézetet írta: "KLaco"
Idézetet írta: "taby"
Én lenni 88 :) és ez nekem majnem jó csak a bûröm menjen még kicsit összébb :) de nekem ez ideális súly (szerintem) :oops:  :pofa:  :kacsint:
Lassan elfogysz, van izom is rajtad, vagy csak csont és bõr?  :nagymosoly:

Igyekszem izmositani magam, a combomra már talán túl sok is sikeredett. mert a nadrágok jórésze a vastag combom miatt nem jó rám :oops: :pofa:

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22261
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Életmód
« Válasz #86 Dátum: 2006.06.26 13:52:34 »
Idézetet írta: "taby"
Idézetet írta: "KLaco"
Idézetet írta: "taby"
Én lenni 88 :) és ez nekem majnem jó csak a bûröm menjen még kicsit összébb :) de nekem ez ideális súly (szerintem) :oops:  :pofa:  :kacsint:
Lassan elfogysz, van izom is rajtad, vagy csak csont és bõr?  :nagymosoly:

Igyekszem izmositani magam, a combomra már talán túl sok is sikeredett. mert a nadrágok jórésze a vastag combom miatt nem jó rám :oops: :pofa:


Nana, csak vigyázz, mert a végén Michelin-baba méretűre izmosítod magadat...
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Deep Rush

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2009
Életmód
« Válasz #87 Dátum: 2006.06.26 13:54:57 »
Idézetet írta: "taby"
ki hogy áll a kilókkal? sikerült a strandszezonra karcsúnak lenni?

Előtte még híznom kellene, hogy legyen mit leadni.  :nagymosoly:  :wink:
'05 Corolla HB 1.4 D-4D mmt  Sol
154

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8096
Életmód
« Válasz #88 Dátum: 2006.06.26 19:17:13 »
Idézetet írta: "taby"
Igyekszem izmositani magam, a combomra már talán túl sok is sikeredett. mert a nadrágok jórésze a vastag combom miatt nem jó rám :oops: :pofa:
Na ja, multkor már mesélted, mekkora súlyokat mozgatsz lábbal  :nagymosoly: Ez legyen a legkisebb bajod. Fuss Forest fuss  :nagymosoly:
Laco 73 :D

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
Életmód
« Válasz #89 Dátum: 2006.06.26 20:10:49 »
Idézetet írta: "KLaco"
Idézetet írta: "taby"
Igyekszem izmositani magam, a combomra már talán túl sok is sikeredett. mert a nadrágok jórésze a vastag combom miatt nem jó rám :oops: :pofa:
Na ja, multkor már mesélted, mekkora súlyokat mozgatsz lábbal  :nagymosoly: Ez legyen a legkisebb bajod. Fuss Forest fuss  :nagymosoly:

Ja viszont a jobb térdem kezd KO lenni :( vmi nagyon durva kinövés nőtt rá. Viszont sosincs időm, energiám, merszem megmutatni egy ortopéd szakorvosnak :oops: nincs véletlenül ebben a szakirányban ténykedő klubtárs :oops: a nyári talin esetleg egy gyors vizitet lehetne tenni a térdemmel.  :elkeseredett:  :?  :pofa: