Szavazás

Elégedett vagy az alakoddal?

Igen
6 (19.4%)
Azért eltudnám magam képzelni kicsit soványabbnak.
16 (51.6%)
Hízhatnék egy kicsit
2 (6.5%)
Nagyon rám férne a fogyás
7 (22.6%)

Összes szavazó: 29

Szavazás lezárva: 2006.06.02 19:00:51

Szerző Téma: Életmód  (Megtekintve 123001 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Életmód
« Válasz #60 Dátum: 2006.04.03 19:20:20 »
Az Ftp-re feltoltam a Helyesírási szabályzatot, hogy mindig kéznél legyen  :pofa:

Szerk: csak valakinek útban volt és eltüntette  :hmm:  :turelmetlen:  :sir:
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

rezol

  • Vendég
Életmód
« Válasz #61 Dátum: 2006.04.04 11:06:25 »
Idézetet írta: "taby"
Mellesleg lehet átnyergelek egy ilyen kütyüre, mert a felülésből már 100-200as szériákkal harcolok, s ugyse mindig érzem hatását.
Tudod miért?
Mert a folyamatosan végzett, nagy szériaszámú gyakorlat a nőknél hatásos.
Férfiaknak kis szériaszámú (max 15 - 20), sorozatokból kell csinálni minél többet.
Amúgy -alább írtam- a felülésnek csak az első, kb negyedében dolgoznak a hasizmok, addig, amig a mellkas elemelkedik a talajról vagy rómairól vagy bármiről, amin csinálod. Utána már a nagy horpasz izom dolgozik, amely a gerincen ered és a combcsonton tapad.
Ezért is fájdul meg a derekad (gerinced), hiszen azt húzza.

Gyakorlatokat is írtam (ez nem csak Neked szól), de hogy megfogadjátok-e az már rajtatok múlik.
Lehet hatástalanul szenvedni is tovább.

Amit schillerasz írt, illetve csatolt be, az egy jó megoldás, mert közben a hátat is púposítja, és ekkor közelíti a csípőcsontot a mellkashoz így a hasizom dolgozik.

rezol

  • Vendég
Életmód
« Válasz #62 Dátum: 2006.04.04 11:09:36 »
Idézetet írta: "whis"
Az Ftp-re feltoltam a Helyesírási szabályzatot, hogy mindig kéznél legyen  :pofa:

Szerk: csak valakinek útban volt és eltüntette  :hmm:  :turelmetlen:  :sir:
Csinálj egy helyesírás topikot!
Az Indexen is volt.
S, akkor ez a téma ott nem lesz OFF.

Mindenkinek :smackbottom:

schillerasz

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2408
    • http://schillerasz.fw.hu
Életmód
« Válasz #63 Dátum: 2006.04.04 21:45:52 »
Idézetet írta: "taby"
Idézetet írta: "schillerasz"
Idézetet írta: "taby"
Idézetet írta: "schillerasz"

Evvel:

Talán helyesen igy lehetne mondani!:Ezzel :figyellek:  :pofa:  :kacsint:  :nagymosoly:

Mindkettő használatos és helyes :turelmetlen:  :nyelv:  :nyelv:  :evil:  :twisted:
Hát inkább ne érettségizz nyelvtanból!
Bár nekem is elégséges lett de legjobb tudomásom szerint a rag hasonúl az eredeti szóhoz és nem forditva azaz :
ez + vel -> ezzel!!! nem pedig forditva! De ez még logikus is Grétsy rovatunkat hallották. :)

Ez egy kivétel, mint ahogy az avval/azzal is, olvass utána pl:A magyar helyesírás szabályai 11. kiadás: 37. oldal 84. pont:
"..........Az avval és azzal, az evvel és ezzel alakváltozatok egyaránt helyesek. Am csak azzá, ezzé........." :vag1:  :vag2:  :figyellek: :nyelv:
Ja és hogy nagyképű legyek: általános dícsérettel érettségiztem (mindenből kicsit jobb mint 5-ös :mrgreen: ), és summa cum laude diplomáztam :nyelv:  :nagymosoly: , igaz nem nyelvtanból, és a helyesírásommal néha, ha nem figyelek oda, vannak problémák, de a nyelvtant elméleti szinten jól tudtam, bár mára sok elveszett :oops:
schillerasz ('85-ös Camry 2.0 GLi super; 2001-es Avensis 1,6 vvti Linea Terra)

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22258
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Életmód
« Válasz #64 Dátum: 2006.04.05 20:04:15 »
Idézetet írta: "schillerasz"
Ja és hogy nagyképű legyek: általános dícsérettel érettségiztem (mindenből kicsit jobb mint 5-ös :mrgreen: ), és summa cum laude diplomáztam :nyelv:  :nagymosoly: , igaz nem nyelvtanból, és a helyesírásommal néha, ha nem figyelek oda, vannak problémák, de a nyelvtant elméleti szinten jól tudtam, bár mára sok elveszett :oops:

Na most megnyugtattál. Summa cum laude.... Egye fele, megyek a késed alá... :nagymosoly:  :nagymosoly:  :nagymosoly:  :mrgreen:  :mrgreen:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

schillerasz

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2408
    • http://schillerasz.fw.hu
Életmód
« Válasz #65 Dátum: 2006.04.05 22:12:33 »
Idézetet írta: "Trotter66"
Idézetet írta: "schillerasz"
Ja és hogy nagyképű legyek: általános dícsérettel érettségiztem (mindenből kicsit jobb mint 5-ös :mrgreen: ), és summa cum laude diplomáztam :nyelv:  :nagymosoly: , igaz nem nyelvtanból, és a helyesírásommal néha, ha nem figyelek oda, vannak problémák, de a nyelvtant elméleti szinten jól tudtam, bár mára sok elveszett :oops:

Na most megnyugtattál. Summa cum laude.... Egye fele, megyek a késed alá... :nagymosoly:  :nagymosoly:  :nagymosoly:  :mrgreen:  :mrgreen:

Azé' inkább ne kerüljön erre sor, bár én szeretek vagdosni :axe:  :saw: , meg csavarozni, meg varrogatni :nagymosoly:
schillerasz ('85-ös Camry 2.0 GLi super; 2001-es Avensis 1,6 vvti Linea Terra)

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Életmód
« Válasz #66 Dátum: 2006.04.07 11:36:05 »
Idézetet írta: "schillerasz"
Idézetet írta: "Palaczk"
Idézetet írta: "schillerasz"
...de nekem legjobban a kis kerék+2 fogantyú oszt rérdelésből le majdnem hasalásig oszt vissza, gyilkos, de nem nyírja a derekat, s a vállat hátat is megmozgatja :mrgreen:

Hogy , hogy , hogy ? Ezt kifejtenéd részletesebben , érthetőbben :) ? Mert érdekelne ...

Evvel:
térdelésből előre ameddig bírod (hasalásig)majd vissza


És ennek mi a becses neve :) ? Csak hogy ne kelljen hülyén magyaráznom , ha mondjuk akarok venni egyet ;)
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Életmód
« Válasz #67 Dátum: 2006.04.07 11:38:18 »
Idézetet írta: "taby"
Idézetet írta: "schillerasz"
Idézetet írta: "taby"
Idézetet írta: "schillerasz"

Evvel:

Talán helyesen igy lehetne mondani!:Ezzel :figyellek:  :pofa:  :kacsint:  :nagymosoly:

Mindkettő használatos és helyes :turelmetlen:  :nyelv:  :nyelv:  :evil:  :twisted:
Hát inkább ne érettségizz nyelvtanból!
Bár nekem is elégséges lett de legjobb tudomásom szerint a rag hasonúl az eredeti szóhoz és nem forditva azaz :
ez + vel -> ezzel!!! nem pedig forditva! De ez még logikus is Grétsy rovatunkat hallották. :)


Negatív . Mindkét forma helyes .
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22258
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Életmód
« Válasz #68 Dátum: 2006.04.07 14:37:42 »
Djerekek!
Ijjjeneken veszekednyi, hoogy ezzel - avval....... Inkáb a werdákal veszőggyünk, vagyhamán a zoffba wagyjunk, akkó  a tsalyokró. Na. :nagymosoly:
Lya, és a kezeket a papplan föllé, éjjenek a tsajok! :bye:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

schillerasz

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2408
    • http://schillerasz.fw.hu
Életmód
« Válasz #69 Dátum: 2006.04.07 17:08:10 »
Idézetet írta: "Palaczk"
És ennek mi a becses neve :) ? Csak hogy ne kelljen hülyén magyaráznom , ha mondjuk akarok venni egyet ;)

Halvány lila gőzőm sincs :rolleyes: a dobozán rajta volt ugyan a neve, de aztat már kidobtam, a "készüléken" meg egy árva bötü sincs :elkeseredett: , egyébként az ósanban vettem cirka 1500 péncért :vag2:
schillerasz ('85-ös Camry 2.0 GLi super; 2001-es Avensis 1,6 vvti Linea Terra)

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Életmód
« Válasz #70 Dátum: 2006.04.07 17:14:19 »
Idézetet írta: "schillerasz"
Idézetet írta: "Palaczk"
És ennek mi a becses neve :) ? Csak hogy ne kelljen hülyén magyaráznom , ha mondjuk akarok venni egyet ;)

Halvány lila gőzőm sincs :rolleyes: a dobozán rajta volt ugyan a neve, de aztat már kidobtam, a "készüléken" meg egy árva bötü sincs :elkeseredett: , egyébként az ósanban vettem cirka 1500 péncért :vag2:


OK , hát majd körülnézek . Van itt az Árkádban egy Hervis bolt , ott biztosan találok .

Amúgy a fogyózás a balatoni szezonra elég effektíven megy , egy hét alatt lementem 91-ről 88 kilóra  :) ... semmi extra igazából , csak annyi , hogy csak reggelit és késői (4-5 körül) ebédet eszem . Utána semmit . Xar éhezni , de hatékony  :wink:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
Életmód
« Válasz #71 Dátum: 2006.04.07 18:07:26 »
Idézetet írta: "Trotter66"
Djerekek!
Ijjjeneken veszekednyi, hoogy ezzel - avval....... Inkáb a werdákal veszőggyünk, vagyhamán a zoffba wagyjunk, akkó  a tsalyokró. Na. :nagymosoly:
Lya, és a kezeket a papplan föllé, éjjenek a tsajok! :bye:

Mozsár a zene bétóthvanje :) :pofa:  :nagymosoly: UFF

rezol

  • Vendég
Életmód
« Válasz #72 Dátum: 2006.04.26 11:21:36 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Amúgy a fogyózás a balatoni szezonra elég effektíven megy , egy hét alatt lementem 91-rõl 88 kilóra  :) ... semmi extra igazából , csak annyi , hogy csak reggelit és késõi (4-5 körül) ebédet eszem . Utána semmit . Xar éhezni , de hatékony  :wink:
Mérd is magad, léccives!
Mérési pontok:
Derék, csípõ, felkar (nem befeszítve), comb, mellkas.
Ez alapján nyomon tudod követni, hogy lefogysz vagy elfogysz.
Gondolom, nem mindegy. :szemforgat:

rezol

  • Vendég
Életmód
« Válasz #73 Dátum: 2006.06.02 17:46:09 »
Na,
ki hogy áll az alakformálással?
Helyzetjelentést kérek!

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
Életmód
« Válasz #74 Dátum: 2006.06.02 18:54:50 »
Idézetet írta: "Szonár"
Na,
ki hogy áll az alakformálással?
Helyzetjelentést kérek!

Jelentem 88,5 kg a súlyom ha egy évvel ezelõttre gondolok tuti voltam 140 is akkor. Ahhoz képest elég jelentõ :)
Egyébként most volt egy két hetes kis gyorkúrám mellyen lejött 8 kiló :) (bár nem azért kellett ez a két hetes gyorsprogram, mert elkezdtem visszahizni, vagy ilyenek, csak az 92-96 kiló közötti szintem le akartam venni 90 +- 2 kilóra venni, ez a végleges tömegem. Egyébként nem kinoztam magam egyáltalán :) :nagymosoly:  :pofa: