Szavazás

Elégedett vagy az alakoddal?

Igen
6 (19.4%)
Azért eltudnám magam képzelni kicsit soványabbnak.
16 (51.6%)
Hízhatnék egy kicsit
2 (6.5%)
Nagyon rám férne a fogyás
7 (22.6%)

Összes szavazó: 29

Szavazás lezárva: 2006.06.02 19:00:51

Szerző Téma: Életmód  (Megtekintve 126523 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

leszilaci

  • Vendég
Életmód
« Válasz #135 Dátum: 2006.11.08 09:49:19 »
Idézetet írta: "afekete"
Ja és futásnál nagyon érzek már 5 kiló pluszt is. 8-)

ezért nem futok én.
ha kergetnek...talán  :axe:

rezol

  • Vendég
Életmód
« Válasz #136 Dátum: 2006.11.12 08:50:24 »
Idézetet írta: "leszilaci"
Idézetet írta: "afekete"
Ja és futásnál nagyon érzek már 5 kiló pluszt is. 8-)

ezért nem futok én.
ha kergetnek...talán  :axe:
ha a vizimadár után beszerzel egy futómadarat, akkor ez a gondod is megoldódik. :ordog:

leszilaci

  • Vendég
Életmód
« Válasz #137 Dátum: 2006.11.12 13:22:48 »
Idézetet írta: "Szonár"

ha a vizimadár után beszerzel egy futómadarat, akkor ez a gondod is megoldódik. :ordog:

 :rohog:  :10:
kengyelfuto gyalogkakukk...bipbip...és még ezzel  a kis szócskával  is az õrületbe tudna kergetni :kacag:

Apu

  • Klubtag
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 915
Életmód
« Válasz #138 Dátum: 2006.11.20 23:26:26 »
Hümm. Hála új munkahelyemnek, 6 hét alatt 97-rõl most alulról súrolom a 90-et. Kezdek pánikba esni....
'94 Corolla Sedan 1.3  16v 29

A vegetáriánus egy õsi indián szó.
Jelentése: rossz vadász.

Az élet folyamatos harc. Délelõtt az éhséggel, délután az álmossággal.

Tide

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 962
Életmód
« Válasz #139 Dátum: 2006.11.20 23:34:32 »
Lehet nekem is ilyen munkahely kéne pár hétig, amíg lefogyok  :pofa:
Na, én viszont úgy döntöttem, hogy a karácsonyi nagy zabálások elé megyek és jövõ héttõl heti egyszer úszni járok!
Már szereztem partnert is, mert egyedül úgyse mennék el... csak lesz belõle valami  :szemforgat:
Pláne most, hogy valszeg áttérek az autóra (eddig többet jártam bkv-val).. Kell a mozgás.
..::: a zene által önmagukat élvezik a szenvedélyek :::... (nietzsche)
220

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
Életmód
« Válasz #140 Dátum: 2006.11.21 05:45:04 »
Idézetet írta: "Tide"
Lehet nekem is ilyen munkahely kéne pár hétig, amíg lefogyok  :pofa:
Na, én viszont úgy döntöttem, hogy a karácsonyi nagy zabálások elé megyek és jövõ héttõl heti egyszer úszni járok!
Már szereztem partnert is, mert egyedül úgyse mennék el... csak lesz belõle valami  :szemforgat:
Pláne most, hogy valszeg áttérek az autóra (eddig többet jártam bkv-val).. Kell a mozgás.

Az se jó ha partnerrel mész úszni, mert akkor mindig a medence szélén fogtok beszélgetni, ahelyett hogy az úszás menne. Menet közben meg ugye elég nehéz beszélgetni (legalább is én rendesen úszok és biza a fejem bele-bele dugom a vizbe) De mindenképpen jó dolog hogy elhatároztad hogy fogsz úszni. Egyre vigyázz, nehogy vmi pörköltbe valót összeszedj, mert bizony némely uszodában lehet mit begyüjteni, mert ott van "vagon(m)ba".
Lassan én megyek is és  egy kis 2 kmes ébresztõ úszásst véghezviszek :D

Tide

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 962
Életmód
« Válasz #141 Dátum: 2006.11.21 21:03:53 »
Munkatársnõm, úgyhogy tudok vele eleget beszélgetni, az esetleges pletyópartit pedig -ha mégsem bírjuk ki- a köztes pihenõs szaunaidõben megoldjuk  :nagymosoly:
..::: a zene által önmagukat élvezik a szenvedélyek :::... (nietzsche)
220

Tide

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 962
Életmód
« Válasz #142 Dátum: 2006.12.01 12:00:06 »
Eljött a nagy nap  :arrow: indulás az uszodába.
Szerintem két hossz után már az esti Big Mac menü után fog csorogni a nyálam (az uszi vizébe  :ordog: )  :elkeseredett:  :nagymosoly:
..::: a zene által önmagukat élvezik a szenvedélyek :::... (nietzsche)
220

Tide

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 962
Életmód
« Válasz #143 Dátum: 2006.12.01 18:05:34 »
Megvolt.  :nagymosoly:  :szemez:
Szóval, mivel meghaltak az utak, ezért hiába jött el velem a munkatársnõm, mire odaértünk, õ indulhatott is vissza melóba. Én azonban nem adtam fel, és bevetettem magam az uszodába! Persze elõtte bevágtam egy bacon-ös sajtos csirkés mekikaját, biztos ami biztos  :nagymosoly: Felvettem megaszexi úszósapim (kicsit szorított, még szexisebb piros csíkot varázsolva a homlokomra), majd betámadtam a 8-as medencét, ami a lassú úszóknak volt fenntartva  :nagymosoly: 15 perc után (=3 hossz  :nagymosoly: ) észrevettem, hogy elhagytam a szekrénykulcsom, ennek örömére elkezdtem kommandózni a medence szélén. Mivel nem jártam sikerrel, úsztam még egy hosszt, majd odamentem az úszómesteres elsõsegélyes srácokhoz. Az egyik volt vagy 70 éves, úgyhogy elkerülvén a rossz választást, mesterséges lélegeztetést nem kértem. A szekrényszámom elhangzása után viszont visszakaptam a kulcsom, amit vki megtalált a vízben  :nagymosoly: Ekkor már negyed órája uraltam az uszit, folytathattam a testmozgást. Újabb 10 nehéz perc következett. A mellettem elsuhanó papit elõször megkarmoltam, majd belérúgtam. Ez volt az a pont, amikor magányos farkasként egymagam(ban) röhögtem hangosan két karmozdulat között. Még negyed órát bírtam, majd saját magam és a köz érdekében jobbnak láttam elhagyni a medencét. Legközelebb hétfõn megyünk, legalább bemelegítettem. Tuti ettõl 3 napig izomlázam lesz  :nagymosoly:

I Love Fogyi.
..::: a zene által önmagukat élvezik a szenvedélyek :::... (nietzsche)
220

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
Életmód
« Válasz #144 Dátum: 2006.12.01 22:20:46 »
Idézetet írta: "Tide"
Megvolt.  :nagymosoly:  :szemez:
Szóval, mivel meghaltak az utak, ezért hiába jött el velem a munkatársnõm, mire odaértünk, õ indulhatott is vissza melóba. Én azonban nem adtam fel, és bevetettem magam az uszodába! Persze elõtte bevágtam egy bacon-ös sajtos csirkés mekikaját, biztos ami biztos  :nagymosoly: Felvettem megaszexi úszósapim (kicsit szorított, még szexisebb piros csíkot varázsolva a homlokomra), majd betámadtam a 8-as medencét, ami a lassú úszóknak volt fenntartva  :nagymosoly: 15 perc után (=3 hossz  :nagymosoly: ) észrevettem, hogy elhagytam a szekrénykulcsom, ennek örömére elkezdtem kommandózni a medence szélén. Mivel nem jártam sikerrel, úsztam még egy hosszt, majd odamentem az úszómesteres elsõsegélyes srácokhoz. Az egyik volt vagy 70 éves, úgyhogy elkerülvén a rossz választást, mesterséges lélegeztetést nem kértem. A szekrényszámom elhangzása után viszont visszakaptam a kulcsom, amit vki megtalált a vízben  :nagymosoly: Ekkor már negyed órája uraltam az uszit, folytathattam a testmozgást. Újabb 10 nehéz perc következett. A mellettem elsuhanó papit elõször megkarmoltam, majd belérúgtam. Ez volt az a pont, amikor magányos farkasként egymagam(ban) röhögtem hangosan két karmozdulat között. Még negyed órát bírtam, majd saját magam és a köz érdekében jobbnak láttam elhagyni a medencét. Legközelebb hétfõn megyünk, legalább bemelegítettem. Tuti ettõl 3 napig izomlázam lesz  :nagymosoly:

I Love Fogyi.

Fõiskolán tesi aláirást is kell begyüjteni... szóval én mikor úszni járok hivatalosan nem lehetne tesizni viszont levajaztam a triatlonedzõvel hogy aláirja... hát 2,5+ km 1 óra alatt hát kicsit kitikkadtam :) de az már edzésnek számit. Fogyihoz a legjobb dolog a szobabicaj én :). ~-35kg 3 hónap  alatt. legalább is én ennyi idõ alatt durvát fogytam sok sok mozgással.

De legalább jó utra tértél, nem azért mert fogyizol, hanem a mozgást beiktatod az életedbe. Nagyon egészséges ám az úszás csak vigyázz a kis élõsködõt könnyû begyûjteni ilyen helyeken. Szóval a papucsodból a zuhanyzóban, öltözõben ki ne lépj!

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8096
Életmód
« Válasz #145 Dátum: 2006.12.01 22:56:00 »
Mostanában a cégnél nem valami jó az ebéd, szal vacsira többet eszek, ennek ellenére 1 dekát nem hízam  :nagymosoly: Mondjuk ma valami focizást színleltem, meg jövõ héten nem lesz kocsim, mondjuk az nem sokat fogyaszt rajtam, mert a vonaton is ülök :D
Laco 73 :D

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12155
Életmód
« Válasz #146 Dátum: 2006.12.02 09:30:46 »
Idézetet írta: "KLaco"
Mostanában a cégnél nem valami jó az ebéd, szal vacsira többet eszek, ennek ellenére 1 dekát nem hízam  :nagymosoly: Mondjuk ma valami focizást színleltem, meg jövõ héten nem lesz kocsim, mondjuk az nem sokat fogyaszt rajtam, mert a vonaton is ülök :D


nem biztos az! odaig néha gyalogolsz. én pl többek között azért járok bkv+gyalog munkába hogy napi 1-2 km gyaloglás meglegyen
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8096
Életmód
« Válasz #147 Dátum: 2006.12.02 16:06:11 »
Idézetet írta: "murray"
Idézetet írta: "KLaco"
Mostanában a cégnél nem valami jó az ebéd, szal vacsira többet eszek, ennek ellenére 1 dekát nem hízam  :nagymosoly: Mondjuk ma valami focizást színleltem, meg jövõ héten nem lesz kocsim, mondjuk az nem sokat fogyaszt rajtam, mert a vonaton is ülök :D


nem biztos az! odaig néha gyalogolsz. én pl többek között azért járok bkv+gyalog munkába hogy napi 1-2 km gyaloglás meglegyen
Ma fogytam  :szomoru: Tuti recept 1 jó kis vírus, ami kiüríti az embert, és ma összesen 1 piritóst ettem  :szomoru:
Laco 73 :D

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12155
Életmód
« Válasz #148 Dátum: 2006.12.02 16:12:44 »
hú ezt én is elkaptam a múlt héten...rólam is lement pár kiló de az elsõ komolyabb kajálás után a gyomrom õrülten elkezdte követelni az elmaradt húúrka kóóbász , szalonnááát, így gyorsan jön vissza.

ja, és sós mogyorót ne egyetek :szomoru: ....pillanatok alatt híztam tõle 2-3 kilót. :sir: ..a legundoritobb kaja , kívántatja magát.... :crazy:
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
Életmód
« Válasz #149 Dátum: 2006.12.02 16:42:20 »
Idézetet írta: "murray"
hú ezt én is elkaptam a múlt héten...rólam is lement pár kiló de az elsõ komolyabb kajálás után a gyomrom õrülten elkezdte követelni az elmaradt húúrka kóóbász , szalonnááát, így gyorsan jön vissza.

ja, és sós mogyorót ne egyetek :szomoru: ....pillanatok alatt híztam tõle 2-3 kilót. :sir: ..a legundoritobb kaja , kívántatja magát.... :crazy:

Ilyen a szalonnáscukor is én most azt zabálom tonna szám, meg muter mindig süt vmi sütit. Néha én is megilyedek hogy elkezdek hizni, mert annyit zabálok, de a súlyom stabil hálistennek kopp kopp kopp. De mindig megfogadom hogy nem torkoskodok annyit:)