Szavazás

Elégedett vagy az alakoddal?

Igen
6 (19.4%)
Azért eltudnám magam képzelni kicsit soványabbnak.
16 (51.6%)
Hízhatnék egy kicsit
2 (6.5%)
Nagyon rám férne a fogyás
7 (22.6%)

Összes szavazó: 29

Szavazás lezárva: 2006.06.02 19:00:51

Szerző Téma: Életmód  (Megtekintve 126532 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

leszilaci

  • Vendég
Életmód
« Válasz #120 Dátum: 2006.09.06 12:55:15 »
Idézetet írta: "Szonár"
A volumass 20 20% kreatin monohidrátot tartalmaz, amirõl azt érdemes tudni, hogy ún. szuperhidratálttá teszi a sejteket, amelyek így jobban tudnak dolgozni és fejlõdni.
A kreatin szedés után kiürül a szervezetbõl (egyébként marhahúsból nyerik ki).
Megfigyelték, hogy a marhahúson élõ sportolók jobban fejlõdnek, mint a más koszton lévõk.
Persze 5 gramm kreatin kb 5-6 kiló húsból nyerhetõ ki, tehát érdemesebb kiegészítõt fogyasztani, ha valaki gyorsan akar eredményt elérni.
Azonos edzésadaggal kreatinnal és nélkül nagyobb izomtömegre lehet szert tenni, mert ugyan visszaesik a méret, amikor a szer kiürül, de nem annyira, mint annak aki nem fogyasztotta, lévén jobban fejlõdött.
Ha sovány izomtömeg elérése a cél (tehát dzseki csen, brúszli alkat), akkor kiegészítõként 1000-res L-karnitin edzés elõtt fél órával bevéve (ennyi a felszívódási ideje, ha italban iszod akkor csak az edzésed 30-adik percében kezded el érezni) - egyébként fogyókúrázóknak is ajánlható. Nem tesz mást, mint plusz energiát szolgáltat az izmoknak azáltal, hogy többlet oxigénhez juttatja õket, így azok tovább bírják fáradás nélkül, így több energiát (zsírt) tudnak elégetni.
Edzés után, fehérje pótlásra pedig szójafehérjét (turmixban).

Tudom, kicsit zavarosan fogalmaztam -> most keltem fel, mert éjszakás vagyok. :hipnozis:

fehérjét nem szedtem mellé, meg semmi más, esetlegesen zsírégetõt sem....
vizzel, és nem tejjel "vettem" be. borzalmas ize volt(vaniliásnak nevezték)...mintha vizben feloldanál pár papirlapot :) és edzés közben folyadékpótlásként szolgált.
a "szertõl való pörgetést" én a taurinnak tudtam be...az biztos,h nem lehet attól aludni (igaz, én kávézni sem szoktam, és a sima cocáskólától is felébredek ;) )

sovány izomtömeg????dehogy is :nagymosoly: töpörtyûsszalonnászsíroskenyereskolbászos.... inkább lemozgom......

a kezdésnél én biztosan nem szednék semmit....mert a hirtelen, sokkal gyorsabban növekvõ terhelés az izületeknek nem tesz jót...szerintem el kell érni egy bizonyos szintre (ez mindenkinél máshol-máskor lehet) amikor már érzed,h ennél többet nem tudsz.
pl. nálam fekvenyomásban a saját súlyomnál picivel többel szériáztam(67-70 között), és piramisban fel tudtam menni 80kg-ig.
a volumass szedés végén 90kg-ba tudtam nyomni 2-t 3-mat, és 75kg-val szériáztam kényelmesen. 100alá nem mertem befeküdni. :oops:
most meg a 60kg alatt kezdek izzadni, remegni veszettül :nagymosoly: de majd' jó lesz az :nyelv: idõvel

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
Életmód
« Válasz #121 Dátum: 2006.09.26 11:42:30 »
Lassan kezd hûlni az idõ, ki hogy fog védekezni a nagy hideg ellen? (én 2,3 nadrágot is fogok felhúzni, a zsirpárnákat másnak hagyom:pofa:). Egyébként elõzõ télen is hasonló mennyiségû nadrágokt és pulóvert viseltem. Eddig mielõtt még nem fogytam le sose volt bajom a hideggel, de mióta lefogytam hiheteltelnül fázós lettem.

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8096
Életmód
« Válasz #122 Dátum: 2006.09.26 18:39:37 »
A szavazásnál nem lehetne 1 olyan opció, hogy 10 kiló izmot még magamra kellene raknom  :nagymosoly: ?
Amúgy ahogy öregszek, egyre kevésbé bírom a meleget. A hideget hasonlóan nem szeretem régóta, de régen nyáron a tûzõ napon elvoltam, most meg a strandon bírom csak.
Ennyire fázós lettél? Én 1 naciban szoktam járni, abban, amiben most 25 fokban is. Csak ha sokat dolgozok kint, akkor veszek alá valamit. Míg beérek a suliba, 1,5 órát még ki lehet bírni, de többet nem. Amúgy kellene úsznom, talán most pénteken sikerül, mert kezdek ellustulni, cégnél ülök, állok, gyalogolok, ez monoton.
Laco 73 :D

Deep Rush

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2009
Életmód
« Válasz #123 Dátum: 2006.09.26 19:37:24 »
Idézetet írta: "KLaco"
A szavazásnál nem lehetne 1 olyan opció, hogy 10 kiló izmot még magamra kellene raknom  :nagymosoly: ?
Amúgy ahogy öregszek, egyre kevésbé bírom a meleget ..
 :nagymosoly: Mintha 70 éves vén csávó lenné :)
'05 Corolla HB 1.4 D-4D mmt  Sol
154

Deep Rush

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2009
Életmód
« Válasz #124 Dátum: 2006.09.26 19:39:10 »
Idézetet írta: "Deep Rush"
Idézetet írta: "KLaco"
A szavazásnál nem lehetne 1 olyan opció, hogy 10 kiló izmot még magamra kellene raknom  :nagymosoly: ?
Amúgy ahogy öregszek, egyre kevésbé bírom a meleget ..
 :nagymosoly: Mintha 70 éves vén csávó lenné :)

Amúgy én meg pont fordítva vagyok ezzel, én a hideget bírom egyre roszabbul... De bezzeg a te korodban  :rohog:
'05 Corolla HB 1.4 D-4D mmt  Sol
154

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22261
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Életmód
« Válasz #125 Dátum: 2006.09.26 20:02:03 »
Én mindíg is fázós voltam. Egyenesen úúúútálom a mínuszokat. Most már reggelente vadul befûtök a kocsiban. Nekem ne fújkáljon titenakárhányfokos hiiiideg levegõt kora reggel.... Brrrr. Mondjuk az is igaz, hogy nem sok zsírfelesleg van rajtam. Hála a rendkívül sok autóvezetésnek. :nagymosoly:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

rezol

  • Vendég
Életmód
« Válasz #126 Dátum: 2006.09.26 20:39:32 »
Idézetet írta: "Trotter66"
Én mindíg is fázós voltam. Egyenesen úúúútálom a mínuszokat. Most már reggelente vadul befûtök a kocsiban. Nekem ne fújkáljon titenakárhányfokos hiiiideg levegõt kora reggel.... Brrrr. Mondjuk az is igaz, hogy nem sok zsírfelesleg van rajtam. Hála a rendkívül sok autóvezetésnek. :nagymosoly:
Ugyanígy vagyok ezzel. Ezért (se) nem megyek síelni. Nekem az itteni minusz 10 is sok, illetve kevés.

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8096
Életmód
« Válasz #127 Dátum: 2006.09.26 21:06:19 »
Idézetet írta: "Deep Rush"
 :nagymosoly: Mintha 70 éves vén csávó lenné :)
Öregszem, nincs mit tenni  :nagymosoly: Szombaton 3,5 órát fociztam, úgy fájt mindenem, mintha reumás lettem volna. Most már kezd alakulni. A cégnél sokat kellett sétálni, jókat gondolhattak rólam, mert úgy lépegettem, mint 1 nyomorék  :nagymosoly: Reggel 8 kor már pólóban el lehet lenni kint, +5 fokig jól tûröm a hideget, csak alatta kezdek egyre jobban fázni. Ma 1 kemencét kellett volna szerelni, ami -45fokot tud csinálni, de sajna nem lehet kinyitni 0 alatt, pedig milyen poén lenne hógolyót csinálni benne  :nagymosoly:
Laco 73 :D

rezol

  • Vendég
Életmód
« Válasz #128 Dátum: 2006.09.27 13:13:30 »
Nekem megvan a hétvégi testmozgás: komissió.
Úgy megizzadok tõle, mint a laú.
Fõleg most, hogy van ez az akcijóú!

Apu

  • Klubtag
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 915
Életmód
« Válasz #129 Dátum: 2006.09.27 14:05:26 »
Höhö. Most fogok bezúzni három öklömnyi töltöttkáposztát egy féllityós tejföllel, friss kenyérrel...

Szeretnétek nézni webkamerán? :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:
'94 Corolla Sedan 1.3  16v 29

A vegetáriánus egy õsi indián szó.
Jelentése: rossz vadász.

Az élet folyamatos harc. Délelõtt az éhséggel, délután az álmossággal.

Deep Rush

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2009
Életmód
« Válasz #130 Dátum: 2006.09.27 14:35:02 »
Idézetet írta: "Apu"
Höhö. Most fogok bezúzni három öklömnyi töltöttkáposztát egy féllityós tejföllel, friss kenyérrel...

Szeretnétek nézni webkamerán? :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:

Lássuk! :) Én úgy is most zúztam be az arcomba egy Lecsós roston sertésbordát  :)
De hiába zabálok, egyszerûen nem hízok  :nyelv:
'05 Corolla HB 1.4 D-4D mmt  Sol
154

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
Életmód
« Válasz #131 Dátum: 2006.09.27 18:30:26 »
Tennap este jónagy adag tatárbeafsteak-et ettem szerintetek én koplalok? :pofa:

afekete

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4549
Életmód
« Válasz #132 Dátum: 2006.11.08 08:57:28 »
Idézetet írta: "taby"
Lassan kezd hûlni az idõ, ki hogy fog védekezni a nagy hideg ellen? (én 2,3 nadrágot is fogok felhúzni, a zsirpárnákat másnak hagyom:pofa:). Egyébként elõzõ télen is hasonló mennyiségû nadrágokt és pulóvert viseltem. Eddig mielõtt még nem fogytam le sose volt bajom a hideggel, de mióta lefogytam hiheteltelnül fázós lettem.

Én a max amit eddig tettem a hideg ellen, hogy felvettem egy rövid gatyát is a hosszú fölé. Télen csak arra vigyáztam, hogy a derekam ne lógjon ki - kantáros rövidgatya. Amúgy atéli futócuccom: poló, melegítõ felsõ, széldzseki, rövid-, hosszúgatya, sapka. Nameg cipõ, de az ugyanaz. Én eddig még -20-ban sem fáztam az elsõ fél óra futás után.
Most egyébként kb. február óta megint elkezdtem futni. Na majd tél végére belejövök. :-)
Mindenestre - hogy ne kelljen annyit súlyt cipelni - belekezdek egy kis fogyókúrába.
Attila 31
  - Avensis
- Prius

leszilaci

  • Vendég
Életmód
« Válasz #133 Dátum: 2006.11.08 09:32:13 »
Idézetet írta: "afekete"
Mindenestre - hogy ne kelljen annyit súlyt cipelni - belekezdek egy kis fogyókúrába.

mintha olyan sok felesleged lenne  :kacsint:

afekete

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4549
Életmód
« Válasz #134 Dátum: 2006.11.08 09:46:49 »
Idézetet írta: "leszilaci"
Idézetet írta: "afekete"
Mindenestre - hogy ne kelljen annyit súlyt cipelni - belekezdek egy kis fogyókúrába.

mintha olyan sok felesleged lenne  :kacsint:

Hát nagyon nem látszik rajtam, de a hasamon ott leng kb. 10 kg. (Fénykoromban nyáron lementem 67,5 kg-ra is. Most inkább 80 fölött vagyok. Tavaly karácsony után megütöttem a 85-öt és ez nem izomban jött föl rám. :-)
Ja és futásnál nagyon érzek már 5 kiló pluszt is. 8-)
Attila 31
  - Avensis
- Prius