Szavazás

Elégedett vagy az alakoddal?

Igen
6 (19.4%)
Azért eltudnám magam képzelni kicsit soványabbnak.
16 (51.6%)
Hízhatnék egy kicsit
2 (6.5%)
Nagyon rám férne a fogyás
7 (22.6%)

Összes szavazó: 29

Szavazás lezárva: 2006.06.02 19:00:51

Szerző Téma: Életmód  (Megtekintve 126511 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8096
Életmód
« Válasz #105 Dátum: 2006.06.30 22:17:27 »
Idézetet írta: "Trotter66"
Szerinted egy 10 kilós gépet ugyanannyi tologatni hosszú távon, mint egy 30 kilóst? Egyenesben lehet, hogy nincsen markáns különbség, de fordulókban, faközökben és egyéb hasonló flikk-flakkos helyeken bizony-bizony bele kell kapaszkodni a gép szarvába... Hja, persze Te fiatal vagy, nem számít az erő, de én már - mint taby barátom - megjegyezte egy vén trott(y)er vagyok.... :nagymosoly:
Persze, nem ugyanolyan nehéz tolni egy 10 kilós gépet, mint egy 30 kilóst, bár sok függ a konstrukciótól, mert 1 régi benzinest bizony elég nehéz kezelni, de egy újabb, már sokkal jobb, mint egy tesco gazdaságos villanyos. Nem is vagy te öreg, aki robogózik az fiatal  :nagymosoly:
Laco 73 :D

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22261
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Életmód
« Válasz #106 Dátum: 2006.07.01 11:28:34 »
Idézetet írta: "Szonár"
Idézetet írta: "Trotter66"
Nana, gyere csak át hozzám, nyírjál csak nálam füvet!! Nem öt perces meló, és a benzines gép is vagy 30 kg üresen... és a terület is nagy, meg az egyik része árokpart.... :kacsint:  :nagymosoly:
Nem is tudtam, hogy a reptéren laksz!  :kacsint:


Bizony bizony, a kutyák által őrzött területen fészkel 1 pár sárgarigó, egy pár rozsdafarkú, nemsokára kirepülnek a fiókák, lesz repülőforgalom rendesen...
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

schillerasz

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2408
    • http://schillerasz.fw.hu
Életmód
« Válasz #107 Dátum: 2006.07.16 22:31:10 »
Idézetet írta: "taby"
Idézetet írta: "KLaco"
Idézetet írta: "taby"
Igyekszem izmositani magam, a combomra már talán túl sok is sikeredett. mert a nadrágok jórésze a vastag combom miatt nem jó rám :oops: :pofa:
Na ja, multkor már mesélted, mekkora súlyokat mozgatsz lábbal  :nagymosoly: Ez legyen a legkisebb bajod. Fuss Forest fuss  :nagymosoly:

Ja viszont a jobb térdem kezd KO lenni :( vmi nagyon durva kinövés nõtt rá. Viszont sosincs idõm, energiám, merszem megmutatni egy ortopéd szakorvosnak :oops: nincs véletlenül ebben a szakirányban ténykedõ klubtárs :oops: a nyári talin esetleg egy gyors vizitet lehetne tenni a térdemmel.  :elkeseredett:  :?  :pofa:

Ez a súlymozgatás ez lábgép vagy guggolás, felejtsd el a futással együtt, ússzál, kerékpározz, gyalogolj
schillerasz ('85-ös Camry 2.0 GLi super; 2001-es Avensis 1,6 vvti Linea Terra)

rezol

  • Vendég
Életmód
« Válasz #108 Dátum: 2006.09.05 18:01:12 »
Ki hogy áll az alakformáló projekttel?
Rám visszajöt egy ötös.  :(

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22261
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Életmód
« Válasz #109 Dátum: 2006.09.05 19:03:10 »
Idézetet írta: "Szonár"
Ki hogy áll az alakformáló projekttel?
Rám visszajöt egy ötös.  :(


Lejött két kiló, most akarok 5-öt felszedni...  :mrgreen:   :otlet: Javasolom a nyílászárócsere-projektet, némi lakásfelújítással fûszerezve! Az eredmény garantált! :ordog:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
Életmód
« Válasz #110 Dátum: 2006.09.06 08:03:21 »
Jelentem 89 kiló vagyok +-2 attól függõen hogy jól vagyok e lakva vagy éppen éheztetnek :D
Tehát a súllyom tartom. Most már csak heti 2x úszok egy egy km-e, és ennyi teljesen elég a súllyom megtartásához.

rezol

  • Vendég
Életmód
« Válasz #111 Dátum: 2006.09.06 08:39:17 »
Idézetet írta: "Trotter66"
Idézetet írta: "Szonár"
Ki hogy áll az alakformáló projekttel?
Rám visszajöt egy ötös.  :(


Lejött két kiló, most akarok 5-öt felszedni...  :mrgreen:   :otlet: Javasolom a nyílászárócsere-projektet, némi lakásfelújítással fûszerezve! Az eredmény garantált! :ordog:
Deaz nem rajtad alakformáló, hanem a házon! :kacsint:

rezol

  • Vendég
Életmód
« Válasz #112 Dátum: 2006.09.06 08:41:33 »
Idézetet írta: "taby"
Jelentem 89 kiló vagyok +-2 attól függõen hogy jól vagyok e lakva vagy éppen éheztetnek :D
Tehát a súllyom tartom. Most már csak heti 2x úszok egy egy km-e, és ennyi teljesen elég a súllyom megtartásához.
Nagyon jó, drakulálok! [smilie=icon_winner.gif]  :jive:

leszilaci

  • Vendég
Életmód
« Válasz #113 Dátum: 2006.09.06 08:45:43 »
Idézetet írta: "Szonár"
Ki hogy áll az alakformáló projekttel?
Rám visszajöt egy ötös.  :(

a római padomról letörölgettem a port :nagymosoly:
hétfõ óta minden reggel 2*50 hasazás a legmeredekebb állásban :mrgreen:
muszáj vagyok nekikezdeni, mert kezdem kihízni a nadrágaimat :oops:
a fekpadommal nagyon szemezgetek :szemez: most,h végre már :nagymosoly:  nincsen az a gatyarohasztó meleg, jól fog esni egy kis izomláz :pofa:
aztán 3-4 hónap múlva, mikor már kinõttem az otthoni felszerelést, keresek egy termet...oszt' akkó' gyúrunk wazze :kacag:

rezol

  • Vendég
Életmód
« Válasz #114 Dátum: 2006.09.06 08:50:34 »
Még rámjön a nadrág ami az életmódváltás elõtt nem ért be...
Nem tom' hova jött vissza az 5-ös.
A haspadommal én is szemezek már pár napja.

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
Életmód
« Válasz #115 Dátum: 2006.09.06 08:59:36 »
Idézetet írta: "leszilaci"
Idézetet írta: "Szonár"
Ki hogy áll az alakformáló projekttel?
Rám visszajöt egy ötös.  :(

a római padomról letörölgettem a port :nagymosoly:
hétfõ óta minden reggel 2*50 hasazás a legmeredekebb állásban :mrgreen:
muszáj vagyok nekikezdeni, mert kezdem kihízni a nadrágaimat :oops:
a fekpadommal nagyon szemezgetek :szemez: most,h végre már :nagymosoly:  nincsen az a gatyarohasztó meleg, jól fog esni egy kis izomláz :pofa:
aztán 3-4 hónap múlva, mikor már kinõttem az otthoni felszerelést, keresek egy termet...oszt' akkó' gyúrunk wazze :kacag:


Koksz Wazze :D
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

leszilaci

  • Vendég
Életmód
« Válasz #116 Dátum: 2006.09.06 09:08:26 »
Idézetet írta: "Szonár"
Még rámjön a nadrág ami az életmódváltás elõtt nem ért be...
Nem tom' hova jött vissza az 5-ös.
A haspadommal én is szemezek már pár napja.

hova jött volna.....
hát hogy az csudába lehetne 48-as bicepszed? :nagymosoly:
meg annak a csuklyának is van súlya, nem beszélve a hátizomról....
 :kacsint:

leszilaci

  • Vendég
Életmód
« Válasz #117 Dátum: 2006.09.06 09:24:21 »
Idézetet írta: "Tamás69"

Koksz Wazze :D

 :nyelv:
ha kokszot nem is :nene: ,de táplálékkiegészítõt azt ettem.
scitec volumass20-at szedegettem egy dobozzal...
sokat dobott az erõn!
hízni csak minimálisat híztam tõle (nem is annyit ettem,mint amennyit "kellene" az útmutató szerint-napi 3 helyett 1et), viszont állóképességben, és kondicióban jelentõs növekedést tapasztaltam.
mikor azonban elfogyott, és úgy gondoltam,h nem kellenek ilyenek :pofa: akkor érezhetõen visszaesett a max súly, amivel dolgozni tudtam.
talán fél év rendes és rendszeres :nana: edzés után fogok "hozzányúlni" a legális! kiegészítõkhöz...

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
Életmód
« Válasz #118 Dátum: 2006.09.06 09:56:17 »
Neekm sem ártana ledobni vagy 20 kilót, de az elsõ 5-öt mindíg megünneplem, és visszajön 6 :( úgyhogy vagy 2 éve nem próbálkozok semmivel, így stabilan tarton a 105-öt +- 3 kiló (télen mindíg több, nyáron kevesebb.
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

rezol

  • Vendég
Életmód
« Válasz #119 Dátum: 2006.09.06 12:27:58 »
Idézetet írta: "leszilaci"
Idézetet írta: "Tamás69"

Koksz Wazze :D

 :nyelv:
ha kokszot nem is :nene: ,de táplálékkiegészítõt azt ettem.
scitec volumass20-at szedegettem egy dobozzal...
sokat dobott az erõn!
hízni csak minimálisat híztam tõle (nem is annyit ettem,mint amennyit "kellene" az útmutató szerint-napi 3 helyett 1et), viszont állóképességben, és kondicióban jelentõs növekedést tapasztaltam.
mikor azonban elfogyott, és úgy gondoltam,h nem kellenek ilyenek :pofa: akkor érezhetõen visszaesett a max súly, amivel dolgozni tudtam.
talán fél év rendes és rendszeres :nana: edzés után fogok "hozzányúlni" a legális! kiegészítõkhöz...
A volumass 20 20% kreatin monohidrátot tartalmaz, amirõl azt érdemes tudni, hogy ún. szuperhidratálttá teszi a sejteket, amelyek így jobban tudnak dolgozni és fejlõdni.
A kreatin szedés után kiürül a szervezetbõl (egyébként marhahúsból nyerik ki).
Megfigyelték, hogy a marhahúson élõ sportolók jobban fejlõdnek, mint a más koszton lévõk.
Persze 5 gramm kreatin kb 5-6 kiló húsból nyerhetõ ki, tehát érdemesebb kiegészítõt fogyasztani, ha valaki gyorsan akar eredményt elérni.
Azonos edzésadaggal kreatinnal és nélkül nagyobb izomtömegre lehet szert tenni, mert ugyan visszaesik a méret, amikor a szer kiürül, de nem annyira, mint annak aki nem fogyasztotta, lévén jobban fejlõdött.
Ha sovány izomtömeg elérése a cél (tehát dzseki csen, brúszli alkat), akkor kiegészítõként 1000-res L-karnitin edzés elõtt fél órával bevéve (ennyi a felszívódási ideje, ha italban iszod akkor csak az edzésed 30-adik percében kezded el érezni) - egyébként fogyókúrázóknak is ajánlható. Nem tesz mást, mint plusz energiát szolgáltat az izmoknak azáltal, hogy többlet oxigénhez juttatja õket, így azok tovább bírják fáradás nélkül, így több energiát (zsírt) tudnak elégetni.
Edzés után, fehérje pótlásra pedig szójafehérjét (turmixban).

Tudom, kicsit zavarosan fogalmaztam -> most keltem fel, mert éjszakás vagyok. :hipnozis: