Szerző Téma: Mit vittem már yarissal? (to leszilaci...prego)  (Megtekintve 79527 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

afekete

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4547
mit vittem már yarissal (to leszilaci...prego)
« Válasz #15 Dátum: 2006.03.25 07:43:15 »
Nekem a már említett néhány zsák sitt melett egy gipszkarton lap a tetőcsomagtartón, ami említhető - 2 db. gumipókkal lefogva. :-) Nem is mentem 40-nél gyorsabban, de úgy is lebegett.
Amúgy egy egy éves gyerek, egy feleség és a hozzá tartotó cuccok. Jutott belőle az űlésre is, de tetőcsomagtartó nélkül. ;-)
Attila 31
  - Avensis
- Prius

SzzS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1930
  • A GONOSZ!
mit vittem már yarissal (to leszilaci...prego)
« Válasz #16 Dátum: 2006.03.25 09:00:12 »
Idézetet írta: "afekete"
Nekem a már említett néhány zsák sitt melett egy gipszkarton lap a tetőcsomagtartón, ami említhető - 2 db. gumipókkal lefogva. :-) Nem is mentem 40-nél gyorsabban, de úgy is lebegett.
Amúgy egy egy éves gyerek, egy feleség és a hozzá tartotó cuccok. Jutott belőle az űlésre is, de tetőcsomagtartó nélkül. ;-)


erről a családi vakáció c. film jutott most eszembe...amikor megmukkant az öregasszony (Edna néni) a kocsiba és felkötötték a tetőcsomagtartóra... :nagymosoly:  :10:


galland: köszi... :?

Attis

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 308
mit vittem már yarissal (to leszilaci...prego)
« Válasz #17 Dátum: 2006.03.25 10:14:42 »
Egy 72 centis szinesTV :pofa:

SzzS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1930
  • A GONOSZ!
mit vittem már yarissal (to leszilaci...prego)
« Válasz #18 Dátum: 2006.03.25 12:00:06 »
tavaszi tali szlalomversenyre én vittem le majdnem az összes gumit... 12 db gumi+16 bólya a yarisban... a haver 306 ba is berakott még 8 gumit...

Tondach

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 325
mit vittem már yarissal (to leszilaci...prego)
« Válasz #19 Dátum: 2006.03.25 12:01:12 »
Komplett bringám,2 napi cucc,meg az asszony...

beltram

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 64
mit vittem már yarissal (to leszilaci...prego)
« Válasz #20 Dátum: 2006.03.25 16:33:43 »
jól látom, hogy a babakocsit még senki sem írta? :D

leszilaci

  • Vendég
mit vittem már yarissal (to leszilaci...prego)
« Válasz #21 Dátum: 2006.03.25 18:11:49 »
Idézetet írta: "beltram"
jól látom, hogy a babakocsit még senki sem írta? :D

volt már benne gyerekülés, meg babakocsit is bepróbáltuk, de a csomitartóba nem fért be még leszedett kerekekkel sem :oops:
babakocsit úgy lehetett beletenni,h a jobb1et nem használja senki,(nem lehet kellemes ölelni az összecsukott babakocsit, meg nem is biztonságos) és hátul ülnek :|
igaz, ez olyan full-extrás babajármű volt :nagymosoly:

afekete

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4547
mit vittem már yarissal (to leszilaci...prego)
« Válasz #22 Dátum: 2006.03.25 21:31:13 »
Idézetet írta: "beltram"
jól látom, hogy a babakocsit még senki sem írta? :D

Dehogynem, a Mohácsi túra így nézett ki: hátsó űlésen a gyerek és asszony. Csomagtartóban egy bőrönd gyerek cucc, egy bőrönd felnőtt cucc, egy babakocsi - Graco -, Némi ajándékok és az első ülésen még egy táska plusz etetőszék. :-)
Attila 31
  - Avensis
- Prius

beniz

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 49
mit vittem már yarissal (to leszilaci...prego)
« Válasz #23 Dátum: 2006.03.25 21:42:38 »
Idézetet írta: "Attis"
Egy 72 centis szinesTV :pofa:


Nekem is dobozostól! Épphogy befért, ennek ellenére én is és a boltos is elcsodálkozott - ez hogy fér be?

beltram

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 64
mit vittem már yarissal (to leszilaci...prego)
« Válasz #24 Dátum: 2006.03.25 21:44:30 »
nekem gyerekülés folyamatosan bent van, plusz pont befér keresztbe a sportbabakocsi is. :)

Idézetet írta: "leszilaci"
Idézetet írta: "beltram"
jól látom, hogy a babakocsit még senki sem írta? :D

volt már benne gyerekülés, meg babakocsit is bepróbáltuk, de a csomitartóba nem fért be még leszedett kerekekkel sem :oops:
babakocsit úgy lehetett beletenni,h a jobb1et nem használja senki,(nem lehet kellemes ölelni az összecsukott babakocsit, meg nem is biztonságos) és hátul ülnek :|
igaz, ez olyan full-extrás babajármű volt :nagymosoly:

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
mit vittem már yarissal (to leszilaci...prego)
« Válasz #25 Dátum: 2006.03.25 22:58:58 »
A muterék Yarisába már volt sarok fürdőkád!!!! Nem vicc! Az első két ülés szinte használhatatlanul előre volt tolva, viszont így be lehetett zárni a hátsó ajtót.

Az enyémbe eddig a full-t az jelentette, mikor 4 fővel 500 km-t utaztam úgy, hogy mindenkinek 4 napos téli hosszúhétvégés csomagja volt. Mindenkinek volt a lába közt csomag, csak a soffőr (én) lába közt nem. Akkor még nem volt ültetve, de elhihetitek, hogy egész úton feküdt a kicsike.
Üdv: Kishaver 74

SzzS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1930
  • A GONOSZ!
mit vittem már yarissal (to leszilaci...prego)
« Válasz #26 Dátum: 2006.03.27 17:32:44 »
szinte fél disznó........... :vag1:

leszilaci

  • Vendég
mit vittem már yarissal (to leszilaci...prego)
« Válasz #27 Dátum: 2006.03.29 14:38:55 »
ex-exném hurcibált egyszer vasbetont ledöntött hátsó üléssorral.(csináltunk a kerthez kerítést,h amíg kicsi a kutya, ne másszon be a rózsák közé)
megpróbálta,h ne karcolja össze a hátsó műanyagot...de nejlonzacskó helyett rongyba kellett volna csavarnia a végeit :?
a hátsó pohártartó feletti műanyag kapott csúnya karcokat..olyan, mintha rágógumi lett volna széttrancsírozva :torsziv:
egy maradandó emlék tőle...

Balamber

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 69
mit vittem már yarissal (to leszilaci...prego)
« Válasz #28 Dátum: 2006.04.04 14:09:26 »
4felni gumival+még 4 gumi közben bent volt a mélynyomó meg a kalaptartó is az oválokkal mert nem tudom kikötni :) hátul persze nem láttam ki...ja meg apám is bent ült még rajtam kívül.
Az előző tulaj viszont ásót, kapát, nagyharangot vitt vele, mert csak kapálni járt vele a kertbe :) (tiszta por a rejtett helyeken szegényke)
Dudu 1.0

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
mit vittem már yarissal (to leszilaci...prego)
« Válasz #29 Dátum: 2006.04.04 15:44:28 »
Hétvégén vittem vele az OFF citoenem kerekeit (195/50r15) ledöntött üléssel éppen befért a 4 kerék.
Ilyenkor szembesülök vele, hogy milyen baromi kicsi. A Xsarába a csomagtartóba is be tudom tenni őket mindenféle bűvészkedés nélkül...