Szerző Téma: Mit vittem már yarissal? (to leszilaci...prego)  (Megtekintve 79534 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

nismo

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 165
Re: Mit vittem már yarissal? (to leszilaci...prego)
« Válasz #120 Dátum: 2011.06.04 14:01:39 »
Jééé, be tudtam pakolni a bringámat a Yarisba  :D ... OK hogy lehajtott hátsó ülésekkel, maxig előrehúzott első üléssel, és az első kerekét is ki kellett szerelnem; de na, bent van, lecsukott ötödik ajtóval  :yes:

ennyivel kissebb lenne a yaris? a 3 ajtós coriba 2 bringat "preseltem" be szetszedes nelkul  ::) (nem nem gyerekbringak voltak  :D)

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Mit vittem már yarissal? (to leszilaci...prego)
« Válasz #121 Dátum: 2011.06.04 14:13:59 »
Hát ha megnézed, a Corolla csomagtartója lényegesen hosszabb (az ülés és a hátfal közötti távolságra gondolok). És nem hajtottam le a jobb első ülés támláját.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Mit vittem már yarissal? (to leszilaci...prego)
« Válasz #122 Dátum: 2011.06.04 14:21:55 »
ennyivel kissebb lenne a yaris? a 3 ajtós coriba 2 bringat "preseltem" be szetszedes nelkul  ::) (nem nem gyerekbringak voltak  :D)
Jaja, az én cangámat is úgy hoztuk haza. Hátsó ülés lehajt, bringa behajít és go. :) Na jó, az utólagos kalaptartóm miatt szívtunk, de ez user error volt. ::)
         

Botond

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 644
Re: Mit vittem már yarissal? (to leszilaci...prego)
« Válasz #123 Dátum: 2011.06.04 20:46:23 »
Jééé, be tudtam pakolni a bringámat a Yarisba  :D ... OK hogy lehajtott hátsó ülésekkel, maxig előrehúzott első üléssel, és az első kerekét is ki kellett szerelnem; de na, bent van, lecsukott ötödik ajtóval  :yes:
Amatőr!  :cool2: Én anno a Yarisba úgy raktam be a bringámat, hogy csak az utas oldali első ülést toltam előre és az első kereket sem szedtem ki. És én is lecsuktam az ötödik ajtót.  :cool2: hátsó kerék volt elől, a kormány meg elfordítva  ;)

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Mit vittem már yarissal? (to leszilaci...prego)
« Válasz #124 Dátum: 2011.06.05 19:33:13 »
Amatőr!  :cool2: Én anno a Yarisba úgy raktam be a bringámat, hogy csak az utas oldali első ülést toltam előre és az első kereket sem szedtem ki. És én is lecsuktam az ötödik ajtót.  :cool2: hátsó kerék volt elől, a kormány meg elfordítva  ;)
Próbálgattam, elhiheted  :yes: ... Egyben nem fért be. Mondjuk ennek jó széles, egyenes kormánya van.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

kralikzsolt

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 4
Re:Mit vittem már yarissal? (to leszilaci...prego)
« Válasz #125 Dátum: 2011.10.17 14:41:16 »
Én komplett lagzis zenekart (2 fős) vittem a rendezvény színhelyére, a zenecuccal együtt!
Hangfalak, állványok, erősítők.

Hazafelé ugyanez + a kalácsok amiket csomagoltak + pár üveg pálesz.   [rohog]

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23129
Re:Mit vittem már yarissal? (to leszilaci...prego)
« Válasz #126 Dátum: 2011.10.17 15:19:15 »
Céges YariII-vel:

-22m2 laminált parketta (10-12db egybefóliázott csomag)
-alátétfólia a laminálthoz
-nagybevásárlás a Tuskóban (havi nagy kajapótlás)
- 3 fő felnőtt)

(hátsó rugók koppon...)
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

Toya

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 129
  • Yaris II 1.0 Sol MM-T ; Celica GT-S
Re:Mit vittem már yarissal? (to leszilaci...prego)
« Válasz #127 Dátum: 2011.10.21 18:06:04 »
Lapraszerelt komplett konyhabútor /panelba való/+munkalap+páraelszívó.Csak a hátsó üléseket kellett lehajtani.Elöl még ketten kényelmesen ültünk :D

Villi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1781
  • 08' Yaris II 1.3; '19 Corolla TS Hybrid 2.0
Re:Mit vittem már yarissal? (to leszilaci...prego)
« Válasz #128 Dátum: 2011.12.28 17:38:45 »
Holnap lesz egy fuvarom, egy kb 80-90 kg-os öntöttvas kályha lesz az áru. Méretileg befér, deszkákat teszek alulra, arra rá a kályha, nem lesz gond ennyi súly? Így ledöntött üléstámlákkal nem látok sehol lekötőfület, ekkora tömeget azért jó volna stabilan rögzíteni. Ötlet? :helpsmilie:
Villi
Toyota Yaris 1.3 Sol Plus
Toyota Corolla TS 2.0 Hybrid Executive

BloodRedSandman

  • Vendég
Re:Mit vittem már yarissal? (to leszilaci...prego)
« Válasz #129 Dátum: 2011.12.28 21:48:36 »
Egy kicsit nehezebb az átlagnál ember 80-90kg... utazott már veled felnőtt? :)

Villi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1781
  • 08' Yaris II 1.3; '19 Corolla TS Hybrid 2.0
Re:Mit vittem már yarissal? (to leszilaci...prego)
« Válasz #130 Dátum: 2011.12.28 23:42:33 »
Egy kicsit nehezebb az átlagnál ember 80-90kg... utazott már veled felnőtt? :)
Persze, de nem a lehajtott üléstámlákon. [rohog]
Villi
Toyota Yaris 1.3 Sol Plus
Toyota Corolla TS 2.0 Hybrid Executive

Poppy69

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 4
Re:Mit vittem már yarissal? (to leszilaci...prego)
« Válasz #131 Dátum: 2012.07.18 09:50:54 »
Az eddigi legjobb 1 év alatt a komplett horgászfelszerelés volt, amit máskor 2 autóba szoktunk pakolni...befért! ;-)

De érdekes volt a létra, a földlabdás fenyőfa, ja, és hogy milyen kicsinek tűnik a csomagtartó, de mégis mindig minden belefér aminek kell!

Balamber

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 69
Re:Mit vittem már yarissal? (to leszilaci...prego)
« Válasz #132 Dátum: 2012.10.28 00:34:56 »
Kicsit ritkán nézek be, de ezeket meg kell osztanom:
- Egy raklap áru, kiszerelt hátsóülésekkel. (igaz a végén már kivettem a holmikat a dobozokból és úgy paszíroztam be).
- Kb 30-35 pár síléc alkalmanként (alig férek ilyenkor be, a hosszabbakat az anyósülésre teszem, 160cm-ig hátra simán befér, a rövideket ezek alá-fölé-mellé :) ).
- Kb 50 pár síbakancs, de ekkor még befért egy számítógép és egy párátlanító (30x40x60cm-es), egy hátizsák, néhány virág (ekkor ülés előre borítva).
- Felnőtt kerékpár (kiszerelt első kerékkel) egy heti holmi, kaja, egy számítógép.
- Rönkhasító gép + kb 1 heti holmi.
Többnyire ketten megyünk vele, ezért olyan mint egy pici "kombi" :)

Ha ennél is több holmit viszünk, elkérem édesapám Verso-ját ami jóval nagyobb és fürgébb is, csak nehezen adja oda, ne gyűljön benne a km :)
Azzal már húztunk 600km-en át utánfutót (keresztül a fél Alpokon) egy kb 4-500kg-os géppel megpakolva -szegény akkor megdolgozott-, volt, hogy 3-asban 65-el épp felértünk az emelkedő tetejére...(3 ember, kb 100kg pakk + utifuti rajta a monstrummal.)


Elég sokat autópályázok mostanában, jó volna egy tempomat...(stabil 105-110 az utazóm, sokan kinevetnek, hogy megy ez jobban is, de úgy érzem ez az ami kényelmes a motornak...ezzel a tempóval elvitt már minket Peenemündéig és vissza, de megjárta Stuttgartot, Prágát, Lichtensteint és számtalanszor Bécset)
Stabil 105-nél viszonylag sík terepen 4,7L a fogyi átlag (régebben 5,5 körül volt...fura)...ez reális/normális? (Autópálya+Bp kombó 5,2-5,5L/100km, mindig írom kis noteszba)
Nemrég Dudi úr betöltötte 160.000-ik km-ét (műszakin szóltak, hogy kellene új lengéscsillapító lassan, de szerintem tavasszal fékbetétek is kellenének -még a gyári van benne- és egy laposszíj most esedékes mert 7 éve cseréltem és kezd repedezni. Kissé tanácstalan vagyok, honnan és milyet vegyek bele...gondoltam, hogy Toyota Super-hoz -útba esik- beugrom árakat kérdezni és csak utána megyek autósboltba, ha lehet inkább gyárit vennék ha nem sokkal kerül többe...)
Dudu 1.0

Krisz7777

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 140
Re:Mit vittem már yarissal? (to leszilaci...prego)
« Válasz #133 Dátum: 2012.11.06 10:27:08 »
A HSD-ben 400 db "lapraszerelt" doboz:



A hátsó ülések lettek előre hajtva.
Úrinő benzinessel jár...

bogyo112

  • Vendég
Re:Mit vittem már yarissal? (to leszilaci...prego)
« Válasz #134 Dátum: 2012.11.06 11:53:12 »
A HSD-ben 400 db "lapraszerelt" doboz:

A hátsó ülések lettek előre hajtva.

Úrinő ilyen slamposan pakol?!   [rohog]