Szerző Téma: Paseo  (Megtekintve 108457 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Re: Paseo
« Válasz #60 Dátum: 2008.11.25 16:03:15 »
Mondjuk a Supra az fincsi falat!! :) Azokból a most már "felnőttkorúak" is tetszettek..tetszenek!! Bármikor jöhetne egy az udvaromba!! :) Mr2 nekem nem szimpi..kicsi...de ilyen az én ízlésem!! :)
Suprából a 3.0 Turbo az botrány.....akarom,akarom,akarom.....camry előtt az volt az első alternatíva ami felmerült bennem!! :) Csak a szűkösebb utastér miatt nem azt választottam!! Egyébként nagy szerelmem az az autó....de kinek nem az???!! :) :devil:
Ááááhhh, a supra az vacak, csak öreg roncs...  :whistling:

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Paseo
« Válasz #61 Dátum: 2008.11.25 16:04:19 »
Ja, 3 literesben nem is gyártott jó autót a Toyota...
Talán egy Soarer...
De, hogy ezt miért írtam.....

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Paseo
« Válasz #62 Dátum: 2008.11.25 16:05:46 »
Mondjuk a Supra az fincsi falat!! :) Azokból a most már "felnőttkorúak" is tetszettek..tetszenek!! Bármikor jöhetne egy az udvaromba!! :) Mr2 nekem nem szimpi..kicsi...de ilyen az én ízlésem!! :)
Suprából a 3.0 Turbo az botrány.....akarom,akarom,akarom.....camry előtt az volt az első alternatíva ami felmerült bennem!! :) Csak a szűkösebb utastér miatt nem azt választottam!! Egyébként nagy szerelmem az az autó....de kinek nem az???!! :) :devil:

Az MR nagyon finom játszópajtás ám  :yes: ! Én első generációsat vezettem, Lymphaterét - szuper kis kanyarodógép, klassz direkt kormánnyal, atomprecíz váltóval  :clap:

A Supra is remek - de teljesen más élmény. Az inkább amolyan igazi hosszútáv-futó sportkocsi, van benne hely, kényelmes  :yes: ... kmr-ét vezettem a tavaszi talin. Megy mint állat, gyönyörű a hangja, kiváló a váltója, és az a kilátás a nagy tepsi motorháztetőre önmagában is élmény  :cool2:

('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Re: Paseo
« Válasz #63 Dátum: 2008.11.25 16:06:18 »
Ja, 3 literesben nem is gyártott jó autót a Toyota...
Talán egy Soarer...
De, hogy ezt miért írtam.....
nemtom :alien:

szkaresz27

  • Vendég
Re: Paseo
« Válasz #64 Dátum: 2008.11.25 16:11:02 »
Ja, 3 literesben nem is gyártott jó autót a Toyota...
Talán egy Soarer...
De, hogy ezt miért írtam.....
Na majd asszem a Jocóra dobok egy mailt!!  :whistling: Átmegy azt megvitatjátok ezt a 3.0 kérdést!! hehehehe :)  :tt2:  :devil: Tényleg imádtam a celicám is nem kicsit...de nálam a supra az etalon!! :) Mr2-nél a motor elhelyezéssel is vannak bajaim...mekkora gáz hogy ha megakarom nézni az olajszintet akkor hátra kell mennem...:)))) Ez nem skoda 120L :)  :no:

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Paseo
« Válasz #65 Dátum: 2008.11.25 16:13:20 »
Ez a 3 liter kmr-nek szólt.
Talán holnap kiderül mindenkinek, hogy miért.
 :whistling:

szkaresz27

  • Vendég
Re: Paseo
« Válasz #66 Dátum: 2008.11.25 16:13:38 »
Mondjuk a Supra az fincsi falat!! :) Azokból a most már "felnőttkorúak" is tetszettek..tetszenek!! Bármikor jöhetne egy az udvaromba!! :) Mr2 nekem nem szimpi..kicsi...de ilyen az én ízlésem!! :)
Suprából a 3.0 Turbo az botrány.....akarom,akarom,akarom.....camry előtt az volt az első alternatíva ami felmerült bennem!! :) Csak a szűkösebb utastér miatt nem azt választottam!! Egyébként nagy szerelmem az az autó....de kinek nem az???!! :) :devil:
Ááááhhh, a supra az vacak, csak öreg roncs...  :whistling:
Látom Neked is csak ilyen "öreg,vacak talicskák" az eseteid..:) de gondolom azért Te se mondanál le róla semmi pénzért!! :)

szkaresz27

  • Vendég
Re: Paseo
« Válasz #67 Dátum: 2008.11.25 16:14:27 »
Ez a 3 liter kmr-nek szólt.
Talán holnap kiderül mindenkinek, hogy miért.
 :whistling:
okok...csak mondom piszkállak kicsit!!  :devil:

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Paseo
« Válasz #68 Dátum: 2008.11.25 16:15:53 »
Csak bátran.
 :tt2: :yes:

szkaresz27

  • Vendég
Re: Paseo
« Válasz #69 Dátum: 2008.11.25 16:21:30 »
Mondjuk lehet nekem vannak "beteg" gondolataim...de a Toyota is hozhatna ki egy 5000ccm feletti motorral rendelkező sportautót...lásd Dodge és társai....:) Pffff...bele se merek gondolni....szerintem az lenne a köv. választás....bár a camry 3.5-es változata is piszkálja már a fantáziám!!  :ph34r: Csak a megvalósításhoz kellene még némi "pénzmag"!!  :whistling:

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Re: Paseo
« Válasz #70 Dátum: 2008.11.25 16:35:26 »
Látom Neked is csak ilyen "öreg,vacak talicskák" az eseteid..:) de gondolom azért Te se mondanál le róla semmi pénzért!! :)
A kor nem számít  :whistling:
Most épp ilyen van, voltak már újak is. Fontosabb a (műszaki) tartalom.  :flowers:
Egyébként meg minden eladó. :D

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Paseo
« Válasz #71 Dátum: 2008.11.25 16:45:43 »
Mondjuk lehet nekem vannak "beteg" gondolataim...de a Toyota is hozhatna ki egy 5000ccm feletti motorral rendelkező sportautót...

És lőn:IS-F
Mondjuk ez alulról súrolja az 5 litert.

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Re: Paseo
« Válasz #72 Dátum: 2008.11.25 16:49:22 »
Mondjuk lehet nekem vannak "beteg" gondolataim...de a Toyota is hozhatna ki egy 5000ccm feletti motorral rendelkező sportautót...

És lőn:IS-F
Mondjuk ez alulról súrolja az 5 litert.
Viszont az IS-F sem a szupersportkocsi kategória, "csak" brutál erős középkategóriás szedán.

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Paseo
« Válasz #73 Dátum: 2008.11.25 17:06:54 »
Finnyás banda....

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Paseo
« Válasz #74 Dátum: 2008.11.25 17:10:49 »
Mondjuk lehet nekem vannak "beteg" gondolataim...de a Toyota is hozhatna ki egy 5000ccm feletti motorral rendelkező sportautót...

És lőn:IS-F
Mondjuk ez alulról súrolja az 5 litert.
Viszont az IS-F sem a szupersportkocsi kategória, "csak" brutál erős középkategóriás szedán.

Az IS-F tényleg nem sportkocsi. De majd ő ...



 :yes:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )