Típusok - TOYOTA > Sportautók

Paseo

(1/35) > >>

Misi:
Mert már erre is van igény...
 :nagymosoly:  :nagymosoly:  :nagymosoly:

AndrewGL:
Megvettem!!! Igen igen igen!!! :) Legjobb jármű a világon! (Celica/MR2/Supra tulajok ezt ne vegyék figyelembe :))
Jajj tényleg nagyon zsír. Holnap viszem a Toyota Tsusho Szállás utcai szervízébe, állapotfelmérésre.
Tapasztalatok ezzel a szervízzel?
Üdv:
A világ jelenleg legboldogabb embere:)

Palaczk:

--- Idézetet írta: "AndrewGL" ---Megvettem!!! Igen igen igen!!! :) Legjobb jármű a világon! (Celica/MR2/Supra tulajok ezt ne vegyék figyelembe :))
Jajj tényleg nagyon zsír. Holnap viszem a Toyota Tsusho Szállás utcai szervízébe, állapotfelmérésre.
Tapasztalatok ezzel a szervízzel?
Üdv:
A világ jelenleg legboldogabb embere:)
--- Idézet vége ---


Gratula  :nagymosoly:

Deep Rush:

--- Idézetet írta: "AndrewGL" ---Megvettem!!! Igen igen igen!!! :) Legjobb jármű a világon! (Celica/MR2/Supra tulajok ezt ne vegyék figyelembe :))
Jajj tényleg nagyon zsír. Holnap viszem a Toyota Tsusho Szállás utcai szervízébe, állapotfelmérésre.
Tapasztalatok ezzel a szervízzel?
Üdv:
A világ jelenleg legboldogabb embere:)
--- Idézet vége ---

Gratula!!!
Nekem is nagyom tetszik amúgy a Paseo. Szép járgány. És elég ritka felénk.
Ha gondolod, dobj fel egy-két képet ide  :wink:

kmr:

--- Idézetet írta: "AndrewGL" ---Megvettem!!! Igen igen igen!!! :) Legjobb jármű a világon! (Celica/MR2/Supra tulajok ezt ne vegyék figyelembe :))
Jajj tényleg nagyon zsír. Holnap viszem a Toyota Tsusho Szállás utcai szervízébe, állapotfelmérésre.
Tapasztalatok ezzel a szervízzel?
Üdv:
A világ jelenleg legboldogabb embere:)
--- Idézet vége ---

Én is gratulálk hozzá!
Egy ismerősnek volt Paseo-ja kb. 8-10 éve. Jó kis kocsi volt, bár sok emlékem nem maradt róla, talán 1x ültem benne.
Egyedül a hátul ülők nem lelkesedtek érte, 170 centi felett már félre kellett hajtani a fejüket. De hát ez nem egy családi autó! :)
Ha lesz róla képed én is szívesen megnézném!

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése