Szerző Téma: Paseo  (Megtekintve 106525 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Paseo
« Dátum: 2006.03.15 13:34:46 »
Mert már erre is van igény...
 :nagymosoly:  :nagymosoly:  :nagymosoly:

AndrewGL

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 96
Paseo
« Válasz #1 Dátum: 2006.03.16 22:13:51 »
Megvettem!!! Igen igen igen!!! :) Legjobb jármű a világon! (Celica/MR2/Supra tulajok ezt ne vegyék figyelembe :))
Jajj tényleg nagyon zsír. Holnap viszem a Toyota Tsusho Szállás utcai szervízébe, állapotfelmérésre.
Tapasztalatok ezzel a szervízzel?
Üdv:
A világ jelenleg legboldogabb embere:)

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Paseo
« Válasz #2 Dátum: 2006.03.16 23:36:48 »
Idézetet írta: "AndrewGL"
Megvettem!!! Igen igen igen!!! :) Legjobb jármű a világon! (Celica/MR2/Supra tulajok ezt ne vegyék figyelembe :))
Jajj tényleg nagyon zsír. Holnap viszem a Toyota Tsusho Szállás utcai szervízébe, állapotfelmérésre.
Tapasztalatok ezzel a szervízzel?
Üdv:
A világ jelenleg legboldogabb embere:)


Gratula  :nagymosoly:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Deep Rush

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2009
Paseo
« Válasz #3 Dátum: 2006.03.17 09:05:59 »
Idézetet írta: "AndrewGL"
Megvettem!!! Igen igen igen!!! :) Legjobb jármű a világon! (Celica/MR2/Supra tulajok ezt ne vegyék figyelembe :))
Jajj tényleg nagyon zsír. Holnap viszem a Toyota Tsusho Szállás utcai szervízébe, állapotfelmérésre.
Tapasztalatok ezzel a szervízzel?
Üdv:
A világ jelenleg legboldogabb embere:)

Gratula!!!
Nekem is nagyom tetszik amúgy a Paseo. Szép járgány. És elég ritka felénk.
Ha gondolod, dobj fel egy-két képet ide  :wink:
'05 Corolla HB 1.4 D-4D mmt  Sol
154

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Paseo
« Válasz #4 Dátum: 2006.03.17 16:13:20 »
Idézetet írta: "AndrewGL"
Megvettem!!! Igen igen igen!!! :) Legjobb jármű a világon! (Celica/MR2/Supra tulajok ezt ne vegyék figyelembe :))
Jajj tényleg nagyon zsír. Holnap viszem a Toyota Tsusho Szállás utcai szervízébe, állapotfelmérésre.
Tapasztalatok ezzel a szervízzel?
Üdv:
A világ jelenleg legboldogabb embere:)

Én is gratulálk hozzá!
Egy ismerősnek volt Paseo-ja kb. 8-10 éve. Jó kis kocsi volt, bár sok emlékem nem maradt róla, talán 1x ültem benne.
Egyedül a hátul ülők nem lelkesedtek érte, 170 centi felett már félre kellett hajtani a fejüket. De hát ez nem egy családi autó! :)
Ha lesz róla képed én is szívesen megnézném!

AndrewGL

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 96
Paseo
« Válasz #5 Dátum: 2006.03.17 23:43:09 »
Toyota Tsusho szervíz tapasztalatok:
13 órára időpont-egyeztetés, fél órát munkafelvevőre várás, addig seftes-simlis szervízesek káromkodásának hallgatása a szalonban(!). Szervízbebegurulás, autóm a fenti szervízesek által erős, hosszas méregetése, sugdolózás, röhögcsélés (mindezt úgy, hogy én(=ügyfél) ott van az autó mellett), nekem a zsebemben bicskakinyílás. A kocsit hivatalosan tesztelő szervízest láttán kissé megnyugvás - beszélgetésünk alatt teljes megnyugvás (nem egy seftes-kopasz-aranyláncot pulóveren kívül hordó k****g fogja az autómat rángatni).
A srác korrektnek levés :) ilyen modellt életében nem látás, mégis róla úgy beszélés, mintha minden nap ilyet szerelne... Ennek ellenére tényleg jófejnek, segítőkésznek, hülye kérdéseimre türelemmel válaszolónak levés. Problémák összegzése (hátsó lengéscsillapítók-, elöl gumiharangok-, vezérműszíj-, olaj- cserés, papir átadása, én könyörgés, hogy a 8 rongyot kifizethessem (a pénztárnál).
Összességében nem jó tapasztalat-szerzés.

AndrewGL

U.i: képeket rakok fel, ha szép idő lesz, mert naffényben szeretném fényképezni :)
A Klubtagok azonban hamarosan láthatják élőben is, mert benevezek :)

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Paseo
« Válasz #6 Dátum: 2006.03.18 11:01:34 »
Idézetet írta: "AndrewGL"
Toyota Tsusho szervíz tapasztalatok:
13 órára időpont-egyeztetés, fél órát munkafelvevőre várás, addig seftes-simlis szervízesek káromkodásának hallgatása a szalonban(!). Szervízbebegurulás, autóm a fenti szervízesek által erős, hosszas méregetése, sugdolózás, röhögcsélés (mindezt úgy, hogy én(=ügyfél) ott van az autó mellett), nekem a zsebemben bicskakinyílás. A kocsit hivatalosan tesztelő szervízest láttán kissé megnyugvás - beszélgetésünk alatt teljes megnyugvás (nem egy seftes-kopasz-aranyláncot pulóveren kívül hordó k****g fogja az autómat rángatni).
A srác korrektnek levés :) ilyen modellt életében nem látás, mégis róla úgy beszélés, mintha minden nap ilyet szerelne... Ennek ellenére tényleg jófejnek, segítőkésznek, hülye kérdéseimre türelemmel válaszolónak levés. Problémák összegzése (hátsó lengéscsillapítók-, elöl gumiharangok-, vezérműszíj-, olaj- cserés, papir átadása, én könyörgés, hogy a 8 rongyot kifizethessem (a pénztárnál).
Összességében nem jó tapasztalat-szerzés.

AndrewGL

U.i: képeket rakok fel, ha szép idő lesz, mert naffényben szeretném fényképezni :)
A Klubtagok azonban hamarosan láthatják élőben is, mert benevezek :)


Próbáld esetleg meg a Supratrendnél is , ott láthatod a bannerjüket jobboldalt fent . Majd ha klubtag leszel , mert azoknak kedvezmény is jár :)
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

AndrewGL

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 96
Paseo
« Válasz #7 Dátum: 2006.03.26 08:47:34 »
Üdv Mindenkinek!

Köszönöm a tanácsot a szervízzel kapcsolatban, most már égetően szükséges, mert pénteken kigyulladt ez a visszajelző :( :(, és tegnap még a kipufogóm is kilukadt, így kicsit dragsteres a hangja... A SupraTrendre, mint megváltóra gondolok...
Pénteken megjelentem a mikrotalin, ezúton is külön üdvözlök mindenkit, aki ott volt. Képek hamarosan.
Milyen felbontásban tegyem fel öket?

Üdv:
AndrewGL

AndrewGL

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 96
Paseo
« Válasz #8 Dátum: 2006.04.05 21:23:29 »
Sajnos vannak javítanivalók (>100 eFt), de úgy gondolom megéri.
Szeretnék rá 15"-os alufelnit, meg erre nyár gumit és az OZ Superturismo GT-t néztem ki, erre azt mondták, hogy túl puha, inkább válasszak német gyártmányt. Mi a véleményetek errõl? Gumik közül melyiket ajánljátok/nem ajánljátok? Jelenleg 185/60R14 van rajta, ET39-es, meg tudja valaki mondani ennek a 15"-os váltómértetét?

Üdv:
AndrewGL

Deep Rush

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2009
Paseo
« Válasz #9 Dátum: 2006.04.05 21:47:03 »
Szép ez az autó!  :10:
Még mindig tetszik nekem a Paseo  :szemez:
Grat. Hozzá!
'05 Corolla HB 1.4 D-4D mmt  Sol
154

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Paseo
« Válasz #10 Dátum: 2006.04.06 09:45:56 »
Jól áll a kocsinak ez a fekete, gratula!!
Gumi és felni ügyben többet tudnak segíteni az Általános/Gumik topicban.
Az általad írt méret pontos váltója 195/50R15, ez viszont viszonylag ritkább méret és ezért drágabbak az ilyen méretű gumik.
ITT tudsz további méreteket nézni, amik még kis eltéréssel, de jók lehetnek.

Laca

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 74
Paseo
« Válasz #11 Dátum: 2006.04.06 20:20:30 »
Idézetet írta: "AndrewGL"
Sajnos vannak javítanivalók (>100 eFt), de úgy gondolom megéri.
Szeretnék rá 15"-os alufelnit, meg erre nyár gumit és az OZ Superturismo GT-t néztem ki, erre azt mondták, hogy túl puha, inkább válasszak német gyártmányt. Mi a véleményetek erről? Gumik közül melyiket ajánljátok/nem ajánljátok? Jelenleg 185/60R14 van rajta, ET39-es, meg tudja valaki mondani ennek a 15"-os váltómértetét?

Nekem van 4 db 15"-os Stilauto SR500-as felnim 195/50 R15 Continental PremiumContact gumikkal.
A Yaris-on használtam őket, szerintem elég jók voltak. :nagymosoly:
2006 Corolla HB 1.4 D4D Luna

AndrewGL

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 96
Paseo
« Válasz #12 Dátum: 2006.04.06 20:45:22 »
Idézetet írta: "Laca"
Idézetet írta: "AndrewGL"
Sajnos vannak javítanivalók (>100 eFt), de úgy gondolom megéri.
Szeretnék rá 15"-os alufelnit, meg erre nyár gumit és az OZ Superturismo GT-t néztem ki, erre azt mondták, hogy túl puha, inkább válasszak német gyártmányt. Mi a véleményetek erről? Gumik közül melyiket ajánljátok/nem ajánljátok? Jelenleg 185/60R14 van rajta, ET39-es, meg tudja valaki mondani ennek a 15"-os váltómértetét?

Nekem van 4 db 15"-os Stilauto SR500-as felnim 195/50 R15 Continental PremiumContact gumikkal.
A Yaris-on használtam őket, szerintem elég jók voltak. :nagymosoly:


Aham, köszi.
A "használtam" azt jelenti, hogy most nem használod/esetleg eladó?:)

Üdv

AndrewGL

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 96
Paseo
« Válasz #13 Dátum: 2006.04.06 20:48:17 »
Azt hiszem cserbenhagyott a stilisztika érzékem. Szívesen fogadnék tanácsokat azügyben, hogy a kocsi formáját/méreteit tekintve milyen jellegű felni passzolna rá...

AndrewGL

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 96
Paseo
« Válasz #14 Dátum: 2006.04.06 22:40:49 »


Nos, ez a felni nekem nagyon bejön, de
1.) nem tudom, hogy a valóságban jól mutatna-e az autón, virtuálisan rárakva kicsi béna.
2.) Jobban hajlok a német cucc felé...

Ezen kívül OZ-ból nagyon tuti még a Hydra:




Úgy gondolom viszont, hogy a kocsi fekete színét alapul véve talán jobb választás lenne egy olyan felni (a vékony küllők jobban tetszenek :) ) aminek a pereme, illetve a küllők szélei ilyen grafitos behatású, mint pl. ez:





Apropó több helyen is nagyon olcsón adják a Pirelli P5000 Drago gumit (195/50R15=10990 Ft bruttó), van okom gyanakodni, hogy ilyen olcsó???