Felhasználónév: Jelszó:

Szerző Téma: Autóápolás, polírozás, tisztítás, mosás  (Megtekintve 564873 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

G86

• Megszállott
    • Hypermiler Gábor Jóska Ódala.
  • Autó: Corolla E12, finom benzines.
Re:Autóápolás, polírozás, tisztítás, mosás
« Válasz #5955 Dátum: 2018.10.25 09:30:05 »
Hol csináltattad? Nem tudom egyébként még hogy ilyen kezdődő hólyagosodásnál van-e értelme belevágni az autóba.

Alváz és üregvédelmet jó lenne csináltatni, csak azt majd max jövőre jó időben, de ultra nagy szopás, több napos állandó pepecselős meló, már ha nem úgy csináltatod meg mással, ezért kérdeztem, hol csináltatod. De igazából úgy vettem észre hogy lelkiismeretesen az ember csak magának tudja megcsinálni, máshol fizetsz érte nem sokat ér.

Trotter66

• Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
  • Autó: Toyota Prius Mk 3, Toyota Corolla E110 1,8 USDM
« Válasz #5956 Dátum: 2018.10.25 13:05:36 »
Hol csináltattad? Nem tudom egyébként még hogy ilyen kezdődő hólyagosodásnál van-e értelme belevágni az autóba.

Alváz és üregvédelmet jó lenne csináltatni, csak azt majd max jövőre jó időben, de ultra nagy szopás, több napos állandó pepecselős meló, már ha nem úgy csináltatod meg mással, ezért kérdeztem, hol csináltatod. De igazából úgy vettem észre hogy lelkiismeretesen az ember csak magának tudja megcsinálni, máshol fizetsz érte nem sokat ér.

Risutik Bt. Kőbányán, kb egy éves az előjegyzése és kb. 100E HUF. Dinitrol.  Ultrakorrekt. Többünk autóit csinálta már, többek között Mozso és Palack kocsiját is. Én biztos odavinném, persze előtte ki kell kasztniztatni, ahol kell.
Sors bona nihil aliud

Silent

• Megszállott
  • Autó: '05 Toyota Avensis Wagon 1.8VVTi Sol Technic, MX5 NB
« Válasz #5957 Dátum: 2018.10.25 13:23:14 »
Risutik Bt. Kőbányán, kb egy éves az előjegyzése és kb. 100E HUF. Dinitrol.  Ultrakorrekt. Többünk autóit csinálta már, többek között Mozso és Palack kocsiját is. Én biztos odavinném, persze előtte ki kell kasztniztatni, ahol kell.
Nekem 2017-ben nem adott időpontot, mondván hogy már csak 2019-re lenne, de nem ad. Biztos korrekt, de én nem tapasztaltam. Pedig csak egy időpontot szerettem volna mindkét kocsira, amiket lakatolni se kell, csak lekezelni. Gondolom van annyi ügyfél, hogy megengedheti magának. Szerencsére a Keleti mellett is van egy szakosodott cég, meg Solymáron is.

Trotter66

• Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
  • Autó: Toyota Prius Mk 3, Toyota Corolla E110 1,8 USDM
« Válasz #5958 Dátum: 2018.10.25 14:51:39 »
Nekem 2017-ben nem adott időpontot, mondván hogy már csak 2019-re lenne, de nem ad. Biztos korrekt, de én nem tapasztaltam. Pedig csak egy időpontot szerettem volna mindkét kocsira, amiket lakatolni se kell, csak lekezelni. Gondolom van annyi ügyfél, hogy megengedheti magának. Szerencsére a Keleti mellett is van egy szakosodott cég, meg Solymáron is.

Én is egy évre kaptam időpontot, de mondtam, hogy ha van ürülés, akkor szóljon, így csak három hónapot vártam és megcsinálta. Mondjuk én visszatérő vendég vagyok.  És Ő nem lakatol. Palaczk Pécsről hozza fel a kocsijait hozzá.
Sors bona nihil aliud

espero1

• Megszállott
  • Autó: Toyota Corolla HB E12 facelift 1.6 VVTi Sol 110 LE (2005) angol szerelés
« Válasz #5959 Dátum: 2018.10.28 19:54:05 »
Sziasztok,

Müanyag felületekröl miként lehetne eltüntetni finom karcolàsokat? Az E12-es Corollàmon példàul az ora meg a hömérséklet kijelzöjéröl, a vészjelzö gombrol valamint az ezeket körülvevö viaszos boritàson lévö kisebb karcolàsokrol lenne szo.

Elöre is köszönöm.