Szerző Téma: !Teljesen OFF  (Megtekintve 1226037 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
!Teljesen OFF
« Válasz #45 Dátum: 2006.01.25 21:47:57 »
Idézetet írta: "kacsa"
na most az általános beszélgessünk-ben volt hely az Off dolgoknak   mi lehet az OFF-nál még OFF-abb? vagyis most ide mit irhatunk amit oda nem lehet?? :mivan:    most ezt nem értem :szomoru:

Eleve ez az egész fórum egy OFF-topic, most akkor még ezen belül is OFF - akkor az végül is ON, szóval itt csak Toyotáról lehet beszélgetni!!!
music     

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
!Teljesen OFF
« Válasz #46 Dátum: 2006.01.25 21:50:01 »
Idézetet írta: "Trotter66"
Ja és már több mint 2000

CSak így tovább, még 7700, és már utol is értél... :rohog:  :rohog:
music     

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
!Teljesen OFF
« Válasz #47 Dátum: 2006.01.25 21:52:42 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Én inkább asszem , ez arra lett kitalálva , amikor ketten nekiállnak valami olyan csevelyt folytatni , ami erősen chat-jellegű , és ami nem igazán érdekli a többieket . Mint amit mi műveltünk music-kal ma hajnalban egy szak-topikban , véletlenül . Onnan indult ki az egész ...

Ezzel meg az a baj, hogy amikor elindul egy-egy ilyen csevely, az kezdetben mindig odaillik a témához, aztán vagy benne marad, vagy nem, de azt előre nem mindig lehet tudni.
music     

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
!Teljesen OFF
« Válasz #48 Dátum: 2006.01.25 21:55:36 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Idézetet írta: "Deep Rush"
De akkor az értelmetlen vitának mi értelme??  :rohog:
Erről music , vagy akár én elég hosszasan tudnánk értekezni  :crazy:

Igen, ez egy nagyon jó téma, már kezdhetjük is az értekezést... :ordog:  :ordog:  :ordog:
(Kár, hogy ennek az ördög-smileynak nincs hangja, jól festene hozzá egy olyan Mordell-kutya - asszem így írják - hangeffekt.)
music     

kavarc

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 918
!Teljesen OFF
« Válasz #49 Dátum: 2006.01.25 22:18:38 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Én inkább asszem , ez arra lett kitalálva , amikor ketten nekiállnak valami olyan csevelyt folytatni , ami erősen chat-jellegű , és ami nem igazán érdekli a többieket . Mint amit mi műveltünk music-kal ma hajnalban egy szak-topikban , véletlenül . Onnan indult ki az egész ...

... meg még akkor én is érdeztem egy érdekeset, hajnal fél2kor... :)
Az egésznek én vagyok az oka!  :oops:
 :nagymosoly:
kavarc
'94 Carina Є 1.6 XLI

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
!Teljesen OFF
« Válasz #50 Dátum: 2006.01.25 22:47:51 »
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "Deep Rush"
Nemtudom figyelitek e milyen népszerű lett hirtelen ez a topic :)

Pedig én még hozzá sem szóltam, de most bepótolom annyi, de annyi offolással, hogy csak no :ordog:  :ordog:  :ordog:  :ordog:  :ordog:  :ordog:  :ordog:  :ordog:  :ordog:  :ordog:


Aminek persze lesz egy roppant áldásos másodlagos hatása is , nemde ?  :ordog:  :twisted:  :hmm:  :moon:  [smilie=sm06.gif]
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
!Teljesen OFF
« Válasz #51 Dátum: 2006.01.25 22:50:23 »
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "Palaczk"
Én inkább asszem , ez arra lett kitalálva , amikor ketten nekiállnak valami olyan csevelyt folytatni , ami erősen chat-jellegű , és ami nem igazán érdekli a többieket . Mint amit mi műveltünk music-kal ma hajnalban egy szak-topikban , véletlenül . Onnan indult ki az egész ...

Ezzel meg az a baj, hogy amikor elindul egy-egy ilyen csevely, az kezdetben mindig odaillik a témához, aztán vagy benne marad, vagy nem, de azt előre nem mindig lehet tudni.


Na ja . Észre kell venni a pontot , ahol kanyarodunk , és utána váltani . Csak hát éjjel kettőkor , stand-by módban lévő aggyal , nem biztos hogy mindig sikerül  :rolleyes:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
!Teljesen OFF
« Válasz #52 Dátum: 2006.01.25 22:52:57 »
Idézetet írta: "kavarc"
Idézetet írta: "Palaczk"
Én inkább asszem , ez arra lett kitalálva , amikor ketten nekiállnak valami olyan csevelyt folytatni , ami erősen chat-jellegű , és ami nem igazán érdekli a többieket . Mint amit mi műveltünk music-kal ma hajnalban egy szak-topikban , véletlenül . Onnan indult ki az egész ...

... meg még akkor én is érdeztem egy érdekeset, hajnal fél2kor... :)
Az egésznek én vagyok az oka!  :oops:
 :nagymosoly:


Ne aggódj , az inkriminált "szétoffolt" topikban (ezzel az erővel egy rakás topik már többszörösen szét lett offolva , node sebaj , szerencsére nem mindig vevődött észre  :mrgreen:) fel is használtam ezt a tényt a védekezésem során  [smilie=sm27.gif]
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
!Teljesen OFF
« Válasz #53 Dátum: 2006.01.25 23:02:39 »
Idézetet írta: "kavarc"
... meg még akkor én is érdeztem egy érdekeset, hajnal fél2kor... :)
Az egésznek én vagyok az oka!  :oops:  :nagymosoly:

Ez így van, ráadásul nem volt rajtad sapka!! :nagymosoly:  :nagymosoly:  :nagymosoly:  :kacsint:  :kacsint:  :kacsint:  :kacsint:
music     

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
!Teljesen OFF
« Válasz #54 Dátum: 2006.01.25 23:06:10 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Aminek persze lesz egy roppant áldásos másodlagos hatása is , nemde ?  :ordog:  :twisted:  :hmm:  :moon:  [smilie=sm06.gif]

Most épp melyikre gondolsz?  :ordog:
music     

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
!Teljesen OFF
« Válasz #55 Dátum: 2006.01.25 23:14:36 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Észre kell venni a pontot , ahol kanyarodunk , és utána váltani . Csak hát éjjel kettőkor , stand-by módban lévő aggyal , nem biztos hogy mindig sikerül  :rolleyes:

Meg én általában 2-3 ablakot nyitok, és nem mindig tudom, hogy melyik topicban is vagyok éppen...
music     

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
!Teljesen OFF
« Válasz #56 Dátum: 2006.01.25 23:22:44 »
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "Palaczk"
Aminek persze lesz egy roppant áldásos másodlagos hatása is , nemde ?  :ordog:  :twisted:  :hmm:  :moon:  [smilie=sm06.gif]

Most épp melyikre gondolsz?  :ordog:


Ööö ... hirtelen kiment a fejemből , hiába no , az öregedés jele  :szemforgat:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
!Teljesen OFF
« Válasz #57 Dátum: 2006.01.25 23:24:00 »
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "Palaczk"
Észre kell venni a pontot , ahol kanyarodunk , és utána váltani . Csak hát éjjel kettőkor , stand-by módban lévő aggyal , nem biztos hogy mindig sikerül  :rolleyes:

Meg én általában 2-3 ablakot nyitok, és nem mindig tudom, hogy melyik topicban is vagyok éppen...


Úgy érted : lehet egyidejűleg több ablakban fórumozni , azaz kvázi többször bejelentkezni  :o ??? Ezt még nem is próbáltam , baxxus hogy én mekkora egy láma vagyok  :duhos:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
!Teljesen OFF
« Válasz #58 Dátum: 2006.01.25 23:24:49 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Ne aggódj , az inkriminált "szétoffolt" topikban (ezzel az erővel egy rakás topik már többszörösen szét lett offolva , node sebaj , szerencsére nem mindig vevődött észre  :mrgreen:) fel is használtam ezt a tényt a védekezésem során  [smilie=sm27.gif]

Írtam ott is, itt is mondom: létre kell hozni egy modiközleményes topicot, és akkor kiírthatnánk a zöld hsz-okat is, hiszen valahol azok is offolások.
music     

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
!Teljesen OFF
« Válasz #59 Dátum: 2006.01.25 23:28:25 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Idézetet írta: "music"
Meg én általában 2-3 ablakot nyitok, és nem mindig tudom, hogy melyik topicban is vagyok éppen...
Úgy érted : lehet egyidejűleg több ablakban fórumozni , azaz kvázi többször bejelentkezni  :o ??? Ezt még nem is próbáltam , baxxus hogy én mekkora egy láma vagyok  :duhos:

Hogy a fenébe ne lehetne, csak a fent smlített tünettel jár... :rolleyes:
music