Szerző Téma: !Teljesen OFF  (Megtekintve 1250848 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4530 Dátum: 2009.12.30 10:25:25 »
Azért borzasztó ez a közömbösség, bárkinek meséltem a besurranós sztorit, egyből rávágta, hogy minek mentem le, nem hozzám akartak betörni :no: :no: :no:

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4531 Dátum: 2009.12.30 10:31:13 »
Én meg Karácsony másnapján, mikor mentünk anyóshoz Orosházára, nyitva felejtettem a Seatot... Mire hazaértünk...nem történt semmi.  :ph34r: Nem szeretlek, Budapest.

Én is Kari körül hagytam lent a táskám a kocsi hátsóülésén :surrender: kb. fél óra telt el mire feltűnt, (kerestem a teflonom) az a fél perc még kisgatyába lerohantam............ :helpsmilie:

Tutira vettem hogy már felnyomták az autót... nem volt. :sweatdrop:

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4532 Dátum: 2009.12.30 12:25:37 »
Bakker, hol éltek ti, Ugandában? Vagy Dél-Afrikában?
Gabe 254.

Satriani

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4533 Dátum: 2009.12.30 12:28:08 »
Azért borzasztó ez a közömbösség, bárkinek meséltem a besurranós sztorit, egyből rávágta, hogy minek mentem le, nem hozzám akartak betörni :no: :no: :no:

 :eek:

Remélem, úgy barátian megráztad őket, hogy vaze, veled is előfordulhatna, agyonütnéd a szomszédod, ha elfordítaná a fejét.

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4534 Dátum: 2009.12.30 12:31:26 »
Misinek. És persze a többi érdekeltnek... :( :cry:
Gabe 254.

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12161
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4535 Dátum: 2009.12.30 12:39:38 »
Bakker, hol éltek ti, Ugandában? Vagy Dél-Afrikában?

itt pesten nem lehet hibázni. azonnal megtorolják. múltkor a 4-6oson egy hajlakktalan kést rántott. totál kész volt a pali ott hadonászott
a mellettem álló terhes nő elé álltam mert a nő majd sokkot kapott. a kezem a zsebemben -rugós kést hordok én is- és vártam a pillanatot.
"szerencsére" leszállt.  ez ba+ a dzsungel. eddig csak éjjel bújtak elő az állatok, mosmár nappal is ezer % a figyelési index.
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

sghu77

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2439
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4536 Dátum: 2009.12.30 14:05:16 »
Ez hihetetlen...

Heti 2x én is tömegközlekedem Pesten, de szerencsére semmi attrocitást nem láttam eddig az évek alatt. Elképesztő, hogy mik megtörténhetnek...

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4537 Dátum: 2009.12.30 14:07:07 »
Marha lehangoló, amiket itt meséltek, de tényleg  :no:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4538 Dátum: 2009.12.30 14:33:11 »
Misinek. És persze a többi érdekeltnek... :( :cry:

Olvastam a kreten.hu-n.
Ez van...
Nem tudom, hogy az online kiadás működik-e majd tovább, arról még nem írtak.

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4539 Dátum: 2009.12.30 14:34:03 »
Bakker, hol éltek ti, Ugandában? Vagy Dél-Afrikában?

itt pesten nem lehet hibázni. azonnal megtorolják. múltkor a 4-6oson egy hajlakktalan kést rántott. totál kész volt a pali ott hadonászott
a mellettem álló terhes nő elé álltam mert a nő majd sokkot kapott. a kezem a zsebemben -rugós kést hordok én is- és vártam a pillanatot.
"szerencsére" leszállt.  ez ba+ a dzsungel. eddig csak éjjel bújtak elő az állatok, mosmár nappal is ezer % a figyelési index.


Csak nem nekinyitottak a kabátjának egy másik kabátot? :whistling:

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4540 Dátum: 2009.12.30 14:37:51 »
Marha lehangoló, amiket itt meséltek, de tényleg  :no:

Ja, szerintem is megdöbbentő, hogy emberek késsel járkálnak és elő is rántják azt, meg, hogy a tolvajok kihasználják a társadalom közömbösségét, stb.
Bár, ha csak az elmúlt napok itteni hozzászólásaiból szemezgetünk, akkor talán rájöhetünk, hogy miért is ilyen a társadalom.....

Megyek, behúzom a függönyt, nehogy meglássam, mit csinálnak a parkolóban mások autóival. Remélem az enyémre persze figyelnek! Mégiscsak az ENYÉM!
Addig is keresek az e-Bay-en valami jó kis halefot... :sorcerer:

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12161
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4541 Dátum: 2009.12.30 14:40:28 »
a 4es6os a legdurvább. minden reggel hozza a moszkvárol a mocskos büdös disznókat akik ott döglenek és melegszenek a villamoson. a múlkor a csávó fexik a padlón fején a zacskó, szívott mint a gödény. majd belerúgtam egyet vazze!  :szemez:
mostanában a hajlakktalanok kést hordanak maguknál. a margit hid budai hidfőnél a kis ork zsebesek egész nap
mindez fényes nappal. este már én is autozom mert már nem bírom.. :no:
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

tutinet

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4542 Dátum: 2009.12.30 14:40:50 »
Bakker, hol éltek ti, Ugandában? Vagy Dél-Afrikában?

Ahogy olvastam albérletben......

tutinet

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4543 Dátum: 2009.12.30 14:45:35 »

Én is Kari körül hagytam lent a táskám a kocsi hátsóülésén :surrender: kb. fél óra telt el mire feltűnt, (kerestem a teflonom) az a fél perc még kisgatyába lerohantam............ :helpsmilie:


Az abalaklefóliázás még nem jutott eszedbe ?
Hátul legálisan lefeketídheted és azt nézhetik. Még betörni se egyszerű.......

tutinet

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4544 Dátum: 2009.12.30 14:55:44 »
a 4es6os a legdurvább. minden reggel hozza a moszkvárol a mocskos büdös disznókat akik ott döglenek és melegszenek a villamoson. a múlkor a csávó fexik a padlón fején a zacskó, szívott mint a gödény. majd belerúgtam egyet vazze!  :szemez:

Nem árt egy gázspay a belső kabátzsebbe, ha esetleg valaki eléd áll és nem akar továbbengedni, ha lefújod akkor garantáltan magával kezd el foglalkozni nem veled.
Esetleg egy gázpisztoly 2500 HUF-ért kiváltott engedéllyel utcán is hordhatod rejtve. Szintén a kötekedőket lehet vele jobb belátásra bírni.

Vagy egy ismerősöm már sokadik kését rendeli ebayről....
Mesélte múltkor használta is mert egy görény már könyökig benne volt a szatyorjába mikor a menetrendet sasolta a megállóban. Mondjuk ő Kőbányán lakik az rosszabb, mint a 4-es 6-os.  A szatyorba meg mosatlan műanyag ételhordók voltak..., nemrég vállt el a srác sajnos. Megfogta a karját a srác a görénynek földre teperte majd a kést a nyakához tartotta és megkérdezte mi kéne......
A delikvens csak annyit tudott kimakogni, hogy béke, béke..... kapott egy seggberúgást és elszaladt,,,,Békében.