Mindenféle > OFF-topic

!Teljesen OFF

<< < (1717/1739) > >>

Xtrem:
Kinek volt gyerekkorában ilyen pedálos Moszkvicsa?  ;) Én még azon szerencsések közé tartoztam, emlékszem hetente le is mostam a kicsikét  :lol: :D , de sajnos nem tudom mi lett a sorsa, merrefelé lehet (lehet nagyszülők elvitték a MÉH-be, ki tudja). Most a rozsdakupac állapotúért is elkérnek annyit, amennyit nem szégyellenek, néha felbukkan 1-1 példány akár 40-50e Ft-ért is.
Nem tudom a mai modern, csili-vili elektromos autókat milyen feeling lehet vezetni (bár ahogy látni szoktam kb a gyalogos gyorsabb náluk) - és mivel már bele se férnék egy ilyenbe, így a teszt biztosan elmarad - , de látatlanban is a jó öreg retró járgányra szavaznék  :yes:


És most akad egy fickó, aki ezeknek a felújításával foglalkozik , remélhetőleg egyre több fog majd belőlük szaladgálni az utakon, persze megint más kérdés a tablet-tel és okos telefonnal szaladgáló kiskrapekokat ez mennyire tudná lekötni, mennyire dobbanna meg a szívük, amikor látnának egy ilyet?  :hmmmm: Én még büszkén pedáloztam vele, valamikor 1988 környékén, de régen is volt már...  :innocent: :whistling: ;)

lasi:

--- Idézetet írta: Xtrem - 2019.12.30 10:28:08 ---Kinek volt gyerekkorában ilyen pedálos Moszkvicsa?  ;) Én még azon szerencsések közé tartoztam, emlékszem hetente le is mostam a kicsikét  :lol: :D , de sajnos nem tudom mi lett a sorsa, merrefelé lehet (lehet nagyszülők elvitték a MÉH-be, ki tudja). Most a rozsdakupac állapotúért is elkérnek annyit, amennyit nem szégyellenek, néha felbukkan 1-1 példány akár 40-50e Ft-ért is.
Nem tudom a mai modern, csili-vili elektromos autókat milyen feeling lehet vezetni (bár ahogy látni szoktam kb a gyalogos gyorsabb náluk) - és mivel már bele se férnék egy ilyenbe, így a teszt biztosan elmarad - , de látatlanban is a jó öreg retró járgányra szavaznék  :yes:


És most akad egy fickó, aki ezeknek a felújításával foglalkozik , remélhetőleg egyre több fog majd belőlük szaladgálni az utakon, persze megint más kérdés a tablet-tel és okos telefonnal szaladgáló kiskrapekokat ez mennyire tudná lekötni, mennyire dobbanna meg a szívük, amikor látnának egy ilyet?  :hmmmm: Én még büszkén pedáloztam vele, valamikor 1988 környékén, de régen is volt már...  :innocent: :whistling: ;)

--- Idézet vége ---

Szia!
 Én több darabot is felújítottam, készült róla videó is! Sajnos erősen felújítandó darabok 50 ezer ft tól indulnak és arra minimum 50 et rá kell még  locsolni!
Nekem anno nem volt sajnos, elég drága játék volt akkor is meg most is! Minden estre egyet félreraktam , hátha lesz gyerkőc aki tudja használni ! :)

Blim the imp:
Na, öröm látni, hogy vannak még olyan fórumok, amik magyarok és nem haltak ki teljesen...
Ez már a 700-adik amin jártam kb. és mindegyik másik kong az ürességtől (a nagyokon kívül I mean). :clap:
Ne haragudj, hogy elsőre így fogadunk, de a fórumszabályzat néhány elemére fel kell hívjam a figyelmedet:
- nálunk tilos bármilyen weboldalt reklámozni, és arra mutató linket elhelyezni, ha bármilyen igényed van erre, a főnököt keresd (MICKEY)
Tilosnak nem tilos, de az a hagyomány, hogy a "sima" hozzászólások fekete színűek, a főnöké a piros, a moderátoroké a zöld, és csak nagyon indokolt esetben használunk színeket

Amúgy örülünk neked.  :flowers:

micila:

--- Idézetet írta: Blim the imp - 2021.01.17 22:49:48 ---Na, öröm látni, hogy vannak még olyan fórumok, amik magyarok és nem haltak ki teljesen...
Ez már a 700-adik amin jártam kb. és mindegyik másik kong az ürességtől (a nagyokon kívül I mean). :clap:



--- Idézet vége ---

Erre is nézelődtél már? Látva az aláírásodban szerepeltetett járgányt, arra gondoltam, hogy talán nem ismered a márka fórumát.

vd1234:
Sziasztok!
Nem tudtam jobb topicot találni a kérdésemnek  :no:
Kapott már valaki Szputnyik V vakcinát, és el tudná mondani, milyen "utóhatásokat" tapasztalt?
Holnap kaphatnék ilyet, eddig egyedül Apósom kapott belőle a szűkebb környezetemben, elég kevés az infóm róla (azon kívül, ami neten kering) :(

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése