Szerző Téma: !Teljesen OFF  (Megtekintve 1242375 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

akibor000 (Robi)

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 16564
Re:!Teljesen OFF
« Válasz #8400 Dátum: 2015.01.15 00:50:44 »
Én tudom miből idéztél  ;)
biztos hasutas vagy...;))
2005.12. Mazda5 TX Standard Diesel Power 110LE/310Nm


детские игрушки

Fery

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2052
Re:!Teljesen OFF
« Válasz #8401 Dátum: 2015.01.15 06:55:27 »
biztos hasutas vagy...;))
Ja bakter, bakker  :lol:  :D
Fery

MFerenc

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1935
Re:!Teljesen OFF
« Válasz #8402 Dátum: 2015.01.15 07:48:11 »
 :D

MFerenc

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1935
Re:!Teljesen OFF
« Válasz #8403 Dátum: 2015.01.15 18:39:32 »
Előbb hívtak a Siótól, köszönik a reklamációt, fontos nekik minden visszajelzés, kárpótlásul küldenek jövő héten gyümilevet, futárral :) ...valahogy így képzelem el a korrekt panaszkezelést! Szerették volna a dobozt elkérni, bevizsgálni, de sajnos az már kukában van...

Fery

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2052
Re:!Teljesen OFF
« Válasz #8404 Dátum: 2015.01.15 19:12:26 »
Előbb hívtak a Siótól, köszönik a reklamációt, fontos nekik minden visszajelzés, kárpótlásul küldenek jövő héten gyümilevet, futárral :) ...valahogy így képzelem el a korrekt panaszkezelést! Szerették volna a dobozt elkérni, bevizsgálni, de sajnos az már kukában van...
Igen ez hiba, de pesszimista voltál. Nem akartam már bele írni, hogy szerintem reagálnak és ne dobd ki pár napig, de ez így tényleg korrekt részükről.
Fery

MFerenc

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1935
Re:!Teljesen OFF
« Válasz #8405 Dátum: 2015.01.15 20:30:06 »
Tényleg nagyon korrektek! Azért voltam pesszimista, mert mostanában sorra gyűlik meg a bajom különféle szolgáltatókkal, szervezetekkel, és sok helyen, ha írok nekik, küldenek egy automata válaszlevelet, ettől úgy érzi az ember, hogy figyelnek rá (pedig mint a példa is mutatja, ez nem feltétlenül igaz, pld biztosítónak írok, jön automata levél, de letojnak, Sió nem válaszol, de foglalkozik a vevővel :) )

OldPiet

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12282
Re:!Teljesen OFF
« Válasz #8406 Dátum: 2015.01.15 21:01:31 »
Előbb hívtak a Siótól, köszönik a reklamációt, fontos nekik minden visszajelzés, kárpótlásul küldenek jövő héten gyümilevet, futárral :) ...valahogy így képzelem el a korrekt panaszkezelést! Szerették volna a dobozt elkérni, bevizsgálni, de sajnos az már kukában van...
Sajnos nem ez a  megoldás :no:
Ettől lehet, hogy egy picit elégedett lettél, de szerinted ettől javult náluk a minőségbiztosítás? :no:
Minden esetre a szándék megvolt, hogy kivizsgálják, kár hogy nem tudtad lehetővé tenni.

MFerenc

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1935
Re:!Teljesen OFF
« Válasz #8407 Dátum: 2015.01.15 22:23:00 »
Igen, elégedett vagyok, mert érdemben foglalkoztak velem. A hölgy részletesen taglalta, hogy megy náluk a minőségbiztosítás, sokat segített volna, ha a konkrét dobozt meg tudják vizsgálni, de az sem zárható ki, hogy pld szállítás közben sérült a doboz, vagy a polcfeltöltő tökig kitolt sniccerpengéje karcolta meg, épp csak annyira, hogy én ne vegyem észre, de bepenészedjen. Jelen körülmények közt ez a legtöbb, amit tehettek (ja, a nekik küldött képeken szerepelt a doboz gyártási azonosítója, az alapján megnézték a mintavételi adatokat, nem volt a sorozatban olyan, amit kiszűrt a vizsgálat. Erre mondhatjuk, azt mondják, amit hallani szeretnék, de számomra mindenképpen pozitív a történet zárása!)

OldPiet

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12282
Re:!Teljesen OFF
« Válasz #8408 Dátum: 2015.01.15 22:32:29 »
Igen, elégedett vagyok, mert érdemben foglalkoztak velem. A hölgy részletesen taglalta, hogy megy náluk a minőségbiztosítás, sokat segített volna, ha a konkrét dobozt meg tudják vizsgálni, de az sem zárható ki, hogy pld szállítás közben sérült a doboz, vagy a polcfeltöltő tökig kitolt sniccerpengéje karcolta meg, épp csak annyira, hogy én ne vegyem észre, de bepenészedjen. Jelen körülmények közt ez a legtöbb, amit tehettek (ja, a nekik küldött képeken szerepelt a doboz gyártási azonosítója, az alapján megnézték a mintavételi adatokat, nem volt a sorozatban olyan, amit kiszűrt a vizsgálat. Erre mondhatjuk, azt mondják, amit hallani szeretnék, de számomra mindenképpen pozitív a történet zárása!)
A szándék valóban pozitiv.
Én is sokszor járok így a mi termékeinkkel a vevő reklamál én és a gyártó kapásból kicseréljük, de utánna nem mindig foglalkoznak a reklamációval, pedig előfordul, hogy a gyártás során csináltak valamit rosszul. A lényeg, hogy a vevő felé mindig maximális megelégedésére rendezzük. A rosszat viszont visszaveszem, nehogy a másik munkás (kollegája) újra megreklamálja.

Fery

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2052
Re:!Teljesen OFF
« Válasz #8409 Dátum: 2015.01.16 09:43:04 »
A szándék valóban pozitiv.
Én is sokszor járok így a mi termékeinkkel a vevő reklamál én és a gyártó kapásból kicseréljük, de utánna nem mindig foglalkoznak a reklamációval, pedig előfordul, hogy a gyártás során csináltak valamit rosszul. A lényeg, hogy a vevő felé mindig maximális megelégedésére rendezzük. A rosszat viszont visszaveszem, nehogy a másik munkás (kollegája) újra megreklamálja.
Egyszerűbb, megkockáztatom olcsóbb kiselejtezni a terméket mint egy nagyobbacska apparátust fenntartani a kivizsgálásokra.
Fery

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23131
Re:!Teljesen OFF
« Válasz #8410 Dátum: 2015.01.16 10:10:45 »
Néhány éve, amikor egy geotextíliákat gyártó cégnél dolgoztam, volt néhány reklamáció, hogy a geotextília tekercs (5m x 100m) belső vége lyukas, hiányos. Természetesen mi is cseréltük ingyen a tekercset. Kivizsgáltuk az esetet és azt tapasztaltuk, hogy a gyártás során, amikor különböző szélességi méretre tértünk át, valóban előfordulhatott, hogy anyagpótlási hiba lépett fel és az első 1-2m-en vékonyabb, vagy akár lyukas is lehetetett az elkészült termék. A gyártó gépek át kellett programozni és a hiba megszűnt.  ::)
Az igazsághoz hozzátartozik, hogy a gyártást figyelő fizikaiaknak ezt időben észre kellett volna venniük, hiszen, ott állnak a gépsor mellett, ez a dolguk. 
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

Csazso

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 520
Re:!Teljesen OFF
« Válasz #8411 Dátum: 2015.03.03 15:58:50 »
Sziasztok...

Politikai tartalom miatt törölve. Palaczk
« Utoljára szerkesztve: 2015.03.07 00:12:09 írta Palaczk »
Olyan nincs, hogy egy Corolla nem indul  !!!

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9520
Re:!Teljesen OFF
« Válasz #8412 Dátum: 2015.03.04 09:37:46 »
Emlékszem aznap délelőtt az Árpád hídról is lehetett látni a konvojt egész rakparton. Lenyűgöző volt a látvány tényleg, kár, hogy ködös volt az idő.

Csazso

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 520
Re:!Teljesen OFF
« Válasz #8413 Dátum: 2015.03.07 11:43:35 »
Sziasztok...

Politikai tartalom miatt törölve. Palaczk
Bocs...

Csak, az a sok-sok szép autó...
« Utoljára szerkesztve: 2015.03.07 11:45:17 írta Csazso »
Olyan nincs, hogy egy Corolla nem indul  !!!

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re:!Teljesen OFF
« Válasz #8414 Dátum: 2015.03.07 19:07:17 »
Bocs...

Csak, az a sok-sok szép autó...
Semmi gond. Nem az autókkal volt a probléma, hanem pl. az aláfestő zenével, meg az egésznek az üzenetével. Kőkemény aktuálpolitikai téma, márpedig az ilyesmi tabu itt a fórumon.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )