Szerző Téma: !Teljesen OFF  (Megtekintve 1236122 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

mondi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8808
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #6165 Dátum: 2010.12.02 16:32:25 »
Gyöngyi, hogy van a fogad helye?
olvastam, hogy volt szó az öblögetésről. Halgass a doktorra, az a legjob! Tejtermékeket kerüld, és mindent ami apró szemcsés (pl mák). Nekem ezeket mondták kb egy hétig.
Fogmosására meg azt, hogy lehet, a seb környékét még véletlenül sem érjem el a fogkefével (az nem volt gond, hogy a fogkrémes víz is arra jár).

Ja, és nekem anno összevarrták (gondolom Neked is), és a doktornő külön felhívta a figyelmemet, hogy 4-5 napig nem nagyon kéne csókolózni és szívószállal inni, mert a varrás ki tud jönni a helyéről.
Az autó benzinnel megy, minden más a sátán műve...

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #6166 Dátum: 2010.12.02 16:45:57 »
Igen, rá hallgatok, reggel fogat mostam nagyon óvatosan és kerülve persze a sebet! :D
Smárolásról nehezen lehet szó, hisz szájzáram van... viszont nekem nem varrták, majd a másikat fogják varrni.

Amúgy sajog a helye, de már nem olyan rossz, viszont a torkom kezd dagadni, valszeg ettől.
         

lasi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8541
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #6167 Dátum: 2010.12.02 16:56:13 »
tegnap este néztem a top geart, és a linklet részben kapnak egy autot, amire egy evo árának felét költhetik, mindezt azért hogy az evo köridejét elérjék.
lesznek érdekes és poénos, igénytelen részek benne, kár hogy nem magyar szinkronos.

a végén azt szürik le hogy péznpocsékolás a tuning, az egyesült királyságban évente nagyon sok millio fontot költenek pedig rá az olyan userek mint mi.  :D

elsö rész.


2dik rész.
Corolla AE86GT 20V (1984) Corolla AE86GT 16V (1985),Lexus IS 250 Mark Levinson (2008)Eladva
Corolla 1.4 D4D   (2005)Eladva!  2.0 D4d RAV4  (2005)Eladva, 2.2D4d Rav4 (2007) ,2.4D Hilux (1994)Eladva, 2.4D Hiace (1999)Eladva, 2.5 D4d Hilux (2009) 2.4 TD Hilux (2000)

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #6168 Dátum: 2010.12.02 18:46:27 »
Hogy a fenébe ne lennél rászokva?  :lol: :lol: :flowers:
Ha nem lennél rászokva, sosem gyújtanál rá. Rászokni is nehéz, mert aki nincs rászokva, az undorodik tőle, és nem is kívánja, max. a gyerekkori hecc miatt. Ha jeti 1 szálat elszívsz, az is már rászokás, főleg, ha kell a tudatodnak, hogy egyet egyet elszívsz, ha úgy gondolod. Ez már simán függőség sajna. Egyébként az alkeszok szokták ismételgetni, hogy nincsenek rászokva a piára, ez már csak ilyen.
Máshogy látjuk :) ... Szerintem akkor jelenthető ki, hogy valamire rá vagy szokva, ha a megvonása problémát okozna. Velem ellenben rendszeresen előfordul, hogy pl. két hétig egyáltalán nem gyújtok rá (pl. mikor Ausztriában a nyaralásomat töltöm a hegyen), és eszembe sem jut. Nem hiányzik. Ez szerintem nem nevezhető rászokásnak.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Ákos2004

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6642
  • Corolla E12 1.4 vvti SOL Corolla E15 1.6 Luna
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #6169 Dátum: 2010.12.02 18:59:04 »
Hogy a fenébe ne lennél rászokva?  :lol: :lol: :flowers:
Ha nem lennél rászokva, sosem gyújtanál rá. Rászokni is nehéz, mert aki nincs rászokva, az undorodik tőle, és nem is kívánja, max. a gyerekkori hecc miatt. Ha jeti 1 szálat elszívsz, az is már rászokás, főleg, ha kell a tudatodnak, hogy egyet egyet elszívsz, ha úgy gondolod. Ez már simán függőség sajna. Egyébként az alkeszok szokták ismételgetni, hogy nincsenek rászokva a piára, ez már csak ilyen.
Máshogy látjuk :) ... Szerintem akkor jelenthető ki, hogy valamire rá vagy szokva, ha a megvonása problémát okozna. Velem ellenben rendszeresen előfordul, hogy pl. két hétig egyáltalán nem gyújtok rá (pl. mikor Ausztriában a nyaralásomat töltöm a hegyen), és eszembe sem jut. Nem hiányzik. Ez szerintem nem nevezhető rászokásnak.
Te tudod  :hug: :flowers:

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #6170 Dátum: 2010.12.02 19:06:21 »
tegnap este néztem a top geart, és a linklet részben kapnak egy autot, amire egy evo árának felét költhetik, mindezt azért hogy az evo köridejét elérjék.
lesznek érdekes és poénos, igénytelen részek benne, kár hogy nem magyar szinkronos.

a végén azt szürik le hogy péznpocsékolás a tuning, az egyesült királyságban évente nagyon sok millio fontot költenek pedig rá az olyan userek mint mi.  :D
Hát, tanulságos  :) ... A fékre rengeteg pénzt dobtak ki, és azért az is elgondolkodtató, hogy a nagy kerekekkel még lassult is a kocsi. Látszott, hogy a futómű-tuning hozta leglátványosabb eredményt - és persze a motor rendbehozása.

Szerintem: jóval többet kellett volna fordítani a motor erősítésére (mondjuk nitróval is akár).
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12151
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #6171 Dátum: 2010.12.02 20:37:13 »
asszem nekem PCOS-om van mert a mensesgondot leszámitva a többi stimmel.. :lol:
főleg az esti kaja meg nasirohamok.. :cry:
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #6172 Dátum: 2010.12.02 20:48:33 »
Megfelelő kajálással simán szinten tartható lenne és nem lennének kajarohamok.  ;)
         

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26326
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #6173 Dátum: 2010.12.02 21:23:23 »
Én is azt hittem... aztán vannak kényszerítő dolgok sajnos, amikor egyik napról a másikra kénytelen vagy totál máshogy kajálni mint addig.
Ez így van. Az ember ilyenkor csodákra képes.
music     

leszilaci

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 663
  • _@_/"
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #6174 Dátum: 2010.12.03 12:27:20 »
...futás...
Ebben az időben  ::) ...
futni? csak ha kergetnek  :flowers:

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22261
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #6175 Dátum: 2010.12.03 12:56:19 »
futni? csak ha kergetnek  :flowers:
Mélységesen egyetértek. Nem futok. Ártalmas az egészségre. De komolyan. Az enyémre biztosan. Izzadok, kapkodom a levegőt, szúr az oldalam.... kell a fenének.
Inkább okosabban eszem, iszom, mozgok, de nem szakítom meg magamat. A súlyom 1987-től 80-88 kg között mozog, az utóbbi 5 évben időben kicsi poci lett, se simán kordában tartom. Node nemsokára közelebb leszek az 50-hez, mint a 40-hez, úgy gondolom, hogy nincsen a súlyommal baj.  :hug:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

leszilaci

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 663
  • _@_/"
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #6176 Dátum: 2010.12.03 13:01:20 »
totyorgó teknősök versenye  :clap:
http://rtlklub.hu/hirek/kulfold/video/108669

rezsofriedrich

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 771
  • ficere
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #6177 Dátum: 2010.12.03 14:00:22 »
"Dohányozni keveset... Mondjuk átlagban napi 2-3 szál":Akkor meg már minek?  Még valami:mindent lehet,csak mértékkel!!! :nono:
Hát mert ennyihez van kedvem, igényem... Nálam ez elég fura dolog a dohányzással, mert volt olyan időszak az életemben, amikor a napi egy dobozt elszívtam; viszont volt olyan is, hogy hetekig rá sem gyújtottam. Aztán néha "eszembe jut" és megint cigizgetek egy darabig, ilyenkor veszek is magamnak; de az a jellemzőbb, hogy nincs nálam, csak ha vmelyik barátom vagy kollégám rágyújt, akkor ha épp kedvet kapok hozzá, kérek tőle egyet.

Szóval ha most valaki azt mondaná, hogy mától egy szálat sem soha többé, akkor nem esnék különösebben kétségbe... De így, erről a mennyiségről nem is érzem úgy, hogy le kéne szoknom. Hisz nem is vagyok rászokva.

Most épp megint füstölgős korszakomat élem, mert ruhadtul rühellem ezt az időszakot.
Bocs,hogy visszatérek a témára,de én abszolút olyan módon cigiztem,mint ahogy leírod a szokásodat.Feltettem magamnak a kérdést:ha csak napi 2-3 szál akkor meg minek?
Tahát én sem voltam "függő"?Ne tudd meg,hogy milyen nehéz volt így is "lejönni" a cigiről!Mert a függés akkor derül ki,amikor nem szabad rágyújtani és nem tudsz ellenállni."A fejben dől el a dolog"Most kb.1 éve nem szívok de még néha akadnak "necces"helyzetek,amikor az önkontroll segít!Próbáld ki és utána beszélhetünk arról,hogy mennyire vagy "függő" :yes:
Ákosnak abszolút igaza van!
« Utoljára szerkesztve: 2010.12.03 14:04:39 írta rezsofriedrich »
Wartburg de Luxe 1987-1989
Toyota Corolla HB 1,2 12 Valve 1989-2000
Toyota Yaris I 1,0 Sol 2000-2007   (román polgártárs totálkárrá alakította)  :-(
Toyota Yaris II 1,3 terra 2007-?   :-)

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22261
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #6178 Dátum: 2010.12.03 14:05:50 »
Nem tudom, én egyik napról a másikra leszoktam a cigiről. De tényleg a fejben kell eldönteni.

Ugyanakkor a KV-ról is megpróbáltam, ugyailyen módszerrel, de az nem ment. Fejreálltam, szédültem, rosszul éreztem magamat, kezelhetetlenné váltam.
Mondjuk hozzá tartozik a dologhoz, hogy nálam a 90-es vérnyomás már megasnak számít.  :hug: Ha nagyon feidegesítenek, akkor 120 Hgmm.
Orvosi szűrésre is ebéd után megyek egy duplával a gyomromban, így mérnek normális értékeket.

Szóval a Kv marad, de szigorúbb rendszer szerint. Egy ébredéskor, tejesKV módban, majd egy fél nyócc körül automatás, instant, délben egy főzött cappucino, háromkor egy automatás, de főzött hosszúkávé tejjel.  Ennyire tudtam redukálni. :hug: Korábban 6-8 főzött is legurult. :whistling:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

OldPiet

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12282
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #6179 Dátum: 2010.12.03 21:12:54 »
Ja csakis egyik napról a másikra lehet a cigiről leszokni. 5 év után lehet azt mondani mostmár leszoktam és akkor azt mondja az ember, ha eddig sikerült most már nem rontom el a "kitartásomat"
Éna piáról is igy szoktam le több mint 20 éve- egy kortyot se.
Mindkettő nehéz volt , több kávé ,több édesség , több nasi. De egy idő után aztán sinen van az ember.
Jó módszer, ha valami változik az ember életében, nyaralás, költözés stb, akkor kezdeni a leszokást. És teljesitménynek felfogni hogy x órája ,x hete, x hónapja nem gyujtottam rá, :yes: