Szerző Téma: !Teljesen OFF  (Megtekintve 1226255 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #6090 Dátum: 2010.11.28 09:20:08 »
Köszi a lelki segélyt srácok.  :flowers:
A mai este után úgy vélem, hogy most kéne pálinka, mert éjjel 3 órán át nem tudtam elaludni, holott nagyon álmos voltam, folyton az járt a fejemben, mi lesz kedden (amúgy jobb alsó fog és szájsebészhez megyek).  :) Szóval lényegesen tovább paráztam már az este is mint ameddig valójában az egész művelet tartani fog. Igazából ha tehetném, már most mennék, hogy túllegyek rajta.
         

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9381
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #6091 Dátum: 2010.11.28 09:48:42 »
Lelkiekben Veled vagyunk (de azért örülünk, hogy nem nekünk kell ott ülni majd  ::))!

kekcsillag

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 16
  • -==[WeST.SiDE.DRiVER]==-
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #6092 Dátum: 2010.11.28 10:02:45 »
én is rosszul vagyok most, olyan szédülős, hányingeres a közérzetem. jövőhéten 6(!) zh-m lesz, van olyan nap, hogy 3 egymás után.
ki sem látszom a tanulásból :yawn:
Az avatar csak egy netről szedett kép, amúgy egy sima '99-es Yaris-t hajtok.

OldPiet

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12282
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #6093 Dátum: 2010.11.28 11:28:12 »
Köszi a lelki segélyt srácok.  :flowers:
A mai este után úgy vélem, hogy most kéne pálinka, mert éjjel 3 órán át nem tudtam elaludni, holott nagyon álmos voltam, folyton az járt a fejemben, mi lesz kedden (amúgy jobb alsó fog és szájsebészhez megyek).  :) Szóval lényegesen tovább paráztam már az este is mint ameddig valójában az egész művelet tartani fog. Igazából ha tehetném, már most mennék, hogy túllegyek rajta.
Eljön az a pont amiokor már a foghuzás egy megváltás  :cry:

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #6094 Dátum: 2010.11.28 14:01:55 »
Köszi a lelki segélyt srácok.  :flowers:
A mai este után úgy vélem, hogy most kéne pálinka, mert éjjel 3 órán át nem tudtam elaludni, holott nagyon álmos voltam, folyton az járt a fejemben, mi lesz kedden (amúgy jobb alsó fog és szájsebészhez megyek).  :) Szóval lényegesen tovább paráztam már az este is mint ameddig valójában az egész művelet tartani fog. Igazából ha tehetném, már most mennék, hogy túllegyek rajta.
Áhh  :) ... No para  :D ! Ennyit tényleg nem ér meg, nem akkora durranás. Na persze tudom, hogy ezt könnyű mondani  ;) ...

Én sajnos gyenge fogakat örököltem. Ennek megfelelően van is jó nagy rutinom a létező összes fogászati beavatkozással kapcsolatosan, a véséstől a gyökérkezelésig  :sorcerer: ... A rekord az volt, mikor egy ízben három órát töltöttem egyhuzamban a székben, és kaptam közben összesen nyolc injekciót. Ebből azért lehet következtetni a munka volumenére  :whistling: ... Hogy miért nem adagokban zajlott ez le? Mert rokonom csinálta, aki egyrészt (nekem) ingyen dolgozik, másrészt 300 km-rel arrébb lakik. Úgyhogy nosza, megoldott mindent egy nekifutásból  :sorcerer: ... Róla is csorgott a víz, mire végeztünk. Én meg először a székből felállni sem bírtam, aztán utána még órákig szürkészöld színű volt az ábrázatom, és úgy szívtam a cigiket, hogy az ujjaimmal kellett összefognom a számat, mert a sok injekciótól úgy kb. a szemeim vonalától lefelé mintha nem is lett volna fejem  :lol: ... Na, ez volt nekem fogászati kezelés sportágban az Einsame Spitze, ahogy a németek mondják  [rohog]
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22258
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #6095 Dátum: 2010.11.28 16:15:16 »
Na gratula, nyílt sebbel a szájban dohányozni?   Állítólag nem szabad.

Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Ákos2004

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6642
  • Corolla E12 1.4 vvti SOL Corolla E15 1.6 Luna
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #6096 Dátum: 2010.11.28 20:00:21 »
Köszi, de amire én gondolok, az valami speckó magánrendelés, SOS Dental asszem.
Közben végülis egy nagyon ajánlott doktornő tud fogadni kedden 11-kor a december 6-a helyett, addig megpóbálom élve kihúzni valahogy...
A bölcsesség fogadat sima fogorvos húzza ki? Na az semmi para.
Bátyámét is a fogorvos húzta ki, kapott egy injekciót, utána kikapták, és ennyi. Már otthon sem fájt neki a húzás utáni hely, semmi fájdalom.

Az én esetem más. Az enyémhez fogorvosok nem mertek nyúlni. Irány a szájsebészet, központi Stromatológia Szentkirályi utca. Nagyon paráztam előtte.....szörnyen.
Kaptam injekciót, szikével felvágták az ínyemet, majd egy kalapács és véső segítségével mint egy kőműves, kikalapálta a fogat. Majd összevarrta.
Egyébként semmit nem éreztem, az érzéstelenítőtől egy puskát is elsüthettek volna  a számban. A rossz az ami otthon várt, kb 4-5napig kataflánon éltem.
És még van 3 bölcsességfogam, amit előbb vagy utóbb ki kell szedni... :helpsmilie:

OldPiet

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12282
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #6097 Dátum: 2010.11.28 20:04:45 »
Általában  ha 1-2 db-ban kijön akkor azt a fogorvos is be szokta vállalni. Akkor van baj, ha látszik, hogy ripityomra fog törni és ugy kell kibányászni a darabokat.

Ákos2004

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6642
  • Corolla E12 1.4 vvti SOL Corolla E15 1.6 Luna
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #6098 Dátum: 2010.11.28 20:15:12 »
Általában  ha 1-2 db-ban kijön akkor azt a fogorvos is be szokta vállalni. Akkor van baj, ha látszik, hogy ripityomra fog törni és ugy kell kibányászni a darabokat.
Szerintem meg a fog helye a döntő. Ha nincs kint a fog, akkor azt nem meri a fogorvos kiszedni. Az arcüregben nem mernek matatni.

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #6099 Dátum: 2010.11.28 20:15:48 »
Na gratula, nyílt sebbel a szájban dohányozni?   Állítólag nem szabad.
Hát, tudod hol érdekelt az engem akkor  ::) ... Kb. úgy éreztem magam, mintha épp túléltem volna mondjuk Drezda bombázását  :sorcerer: ... Amúg ha jól emlékszem, abban a körben húzás vagy vésés nem volt műsoron. "Csak" gyökérkezelések meg ilyesmik.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #6100 Dátum: 2010.11.28 20:17:04 »
Általában  ha 1-2 db-ban kijön akkor azt a fogorvos is be szokta vállalni. Akkor van baj, ha látszik, hogy ripityomra fog törni és ugy kell kibányászni a darabokat.
Szerintem meg a fog helye a döntő. Ha nincs kint a fog, akkor azt nem meri a fogorvos kiszedni. Az arcüregben nem mernek matatni.
Így van. A helye, a mérete, a formája alapján dől el a dolog.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #6101 Dátum: 2010.11.28 20:51:33 »
Hát fiúk, lányok, olvasva a bölcsességfogas beszámolókat, asszem hálát adhatok, hogy egy minimális töméstől eltekintve 31 évesen még érintetlenek a bölcsességfogaim. (18 évesen kijöttek, azóta használom őket...)
Gabe 254.

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9381
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #6102 Dátum: 2010.11.28 21:11:47 »
Én nem vagyok bölcs: 4/0  :tt2:

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #6103 Dátum: 2010.11.28 21:18:43 »
Én most a jobb alsótól szándékozok lehetőleg NEM könnyes búcsút venni, aztán valamikor a jobb felsőtől (éles nagyon), majd a ki nem bújt bal alsótól is (tolja össze a többi fogamat elöl). Aztán legyen már teljes a kép, egyszercsak a bal felső is elhagyhatná mostani helyét, mert az is elég éles és zavaró... Ja meg az elmúlt két évben összeszedtem vagy 3 tömnivaló fogat is, ez még a jobb alsó kiszedése utáni SOS dolgok egyike lesz... :helpsmilie: :ph34r:
         

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #6104 Dátum: 2010.11.28 21:34:04 »
Az éleseket elég egy kicsit lecsiszolni. Ha amúgy más problémát nem okoznak, akkor nincs igazán értelme kiszedetni őket.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )