Szerző Téma: !Teljesen OFF  (Megtekintve 1237105 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Ákos2004

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6642
  • Corolla E12 1.4 vvti SOL Corolla E15 1.6 Luna
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4260 Dátum: 2009.12.08 20:54:51 »
körülöttem "hullanak" a kollégák, barátok, nekem meg eddig semmi bajom.
Élő szövet az acélvázon? :D

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4261 Dátum: 2009.12.08 20:55:42 »
Ez B+ mekkora duma már!  :D [rohog] :D [rohog] :clap:
         

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4262 Dátum: 2009.12.08 23:22:25 »
Szóval még véletlenül sem ott van a hiba, hogy a szerződést hozzáférhetővé tesszük...
Mondtam én ilyet, hogy nem ott van a hiba :?: ? Azt mondtam, hogy van egy FONTOSSÁGI SORREND.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4263 Dátum: 2009.12.08 23:29:38 »
http://totalcar.hu/kozosseg/rsvptc/2009/12/08/hulye_vagyok_verjetek_at/
 :sorcerer:
Elhangzanak igazságok, mindkét részről  ::) ... Anélkül, hogy nagyon bele akarnék menni: tény, hogy nálunk nem az van, mint pl. nyugaton, ahol megveszik a nagyon sokat futott autót is, csak arányosan kisebb áron. Nem - nálunk az ilyet egyáltalán meg sem veszik. Az érem másik oldala, hogy jellemzően nem is kínálják ezeket ANNYIVAL olcsóbban - hanem inkább visszatekerik az órát  :hmmmm: - ördögi kör ez, és szvsz tényleg semmi mással nem lehet belőle kitörni, mint az óratekergetés nagyon kemény szankcionálásával.

Mondjuk, ha magamat kérdezem: nem tudom, mennyiért kellene kínáljanak nekem egy 320 ezret futott, 2006-os Superbet, hogy megvegyem  :hmmmm: - de nagyon olcsón, annyi biztos; legyen mégoly szalon állapotú.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26326
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4264 Dátum: 2009.12.08 23:36:54 »
Most annyi a lényeg, hogy járvány van, amit mielőbb meg kéne fékezni. Ha ezen túl vagyunk, lehet nekiállni foglalkozni a járulékos kérdésekkel.
Pontosan. Mindennek megvan a maga ideje. Ha történt valami törvénytelenség, az pár hónap alatt nem fog elévülni, kideríteni meg ki fogják, mert a szándék megvan rá.
De annál nagyobb felelőtlenséget nem tudok elképzelni, mintsem hogy valaki úgy keltsen bizonytalanságot, hogy közben tudja a választ.
music     

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4265 Dátum: 2009.12.08 23:56:43 »
De annál nagyobb felelőtlenséget nem tudok elképzelni, mintsem hogy valaki úgy keltsen bizonytalanságot, hogy közben tudja a választ.
Ha nem tudja a választ, akkor is őrült nagy felelőtlenség ilyen helyzetben bizonytalanságot, félelmet kelteni. Az ilyesmiért háborús helyzetben le is szokták néha spontánul durrantani a delikvenst, és bizony jól teszik. Aki a vész-, illetve szükséghelyzetben a megoldás helyett a még nagyobb zűrzavarra törekszik, az az én szememben erkölcsileg nulla :nonono:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

leszilaci

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4266 Dátum: 2009.12.09 10:06:39 »
Akkor a másik akar többet, ilyen egyszerű. :D

Asszonyak is van egy "haverja", a fiúnak bnője van, (tehát nem meleg, nem azért haverkodnak) mégis tök rendi és nem akar tőle semmit, kicsivel később kiderült, hogy a nagy haverság úgy indult, hogy a fijúka udvarolt asszonyak, de nem jött össze a buli, végül úgy döntöttek a barátság azért megmarad :yes: ( [rohog])
hmmmm...adott mind a két fél számár(asszony és fijúka) a B-terv, ha esetleg a kapcsolata zátonyra futna.
de ne legyen igazam :flowers:

egyébként én nem vagyok paranoiás-féltékeny. ha félre akar dugni, úgyis megteszi. minek idegelném magam rajta? ::)

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22261
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4267 Dátum: 2009.12.09 10:17:19 »
De annál nagyobb felelőtlenséget nem tudok elképzelni, mintsem hogy valaki úgy keltsen bizonytalanságot, hogy közben tudja a választ.
Ha nem tudja a választ, akkor is őrült nagy felelőtlenség ilyen helyzetben bizonytalanságot, félelmet kelteni. Az ilyesmiért háborús helyzetben le is szokták néha spontánul durrantani a delikvenst, és bizony jól teszik. Aki a vész-, illetve szükséghelyzetben a megoldás helyett a még nagyobb zűrzavarra törekszik, az az én szememben erkölcsileg nulla :nonono:

Konkrétan büntetőjogilag felelősség terheli.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4268 Dátum: 2009.12.09 10:56:45 »
egyébként én nem vagyok paranoiás-féltékeny. ha félre akar dugni, úgyis megteszi. minek idegelném magam rajta? ::)

Egyébként én se, egy szóval nem írtam, hogy féltékeny vagyok, csak nem bírom a grál lovagokat, akik ott lihegnek, várnak a megfelelő alkalomra, ha netán összeveszünk ő a támasz, nagyon egyetért, s tényleg mekkora szemét, vagy éppen ő provokál vitát, hogy pl. szombat este felhívja, hogy mizu? Lerakni meg nem lehet mert akkor megsértődik :flowers:

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12151
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4269 Dátum: 2009.12.09 12:33:57 »
nekem gyakorlatilag a "legjobb"  barátom ilyen..szinte az összes volt nőmet megkereste...hagyjuk.. :devil:
annyira szörnyü hogy már nem is foglalkozom vele. beteg  :1eye:
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4270 Dátum: 2009.12.09 15:27:44 »
Azok segitseget kernem, akik banki dolgokban jaratosak, esetleg bankban dolgoznak...

Mit szol egy magyar bank egy angol munkaltatoi igazolashoz, ha hitelt szeretnek felvenni?
A; jarmure (magyar rendszammal, magyar biztositassal, kulfoldi hasznalattal)
B; ingatlanra

Megoldhato-e, es ha igen, akkor mi a velemenyetek a GBP alapu hitelekrol, amit kulfoldi szamlarol fontban torlesztenek?!
Vagy fontot utalok magyar bankba svajci frankos hitelre?!?!!

Eleg tanacstalan vagyok  :flowers:
kisa
born to ride

musspici

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1755
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4271 Dátum: 2009.12.09 15:39:19 »
Én annak idején úgy vettem fel a házra hitelt, hogy kinn dolgoztam németben. Én kiküldetésben voltam, tehát a magyar főnököm igazolta, hogy én xy ezer eurot keresek egy évben. Ez a banknak kevés volt, kértek a német adóhivataltól hivatalos igazolást. Mivel ilyenem is volt, már nem volt akadálya a hitelfelvételnek. (És a havi kb. 500e Huf-os jövedelem ellenére kértek adóstársat.) ;)
musspici 242
Toyota Prius 4 PHV

MrIP

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12046
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4272 Dátum: 2009.12.09 18:40:13 »
Nincs lehetőséged ott kint felvenni hitelt ? Csak jobban járhatsz  :D
Azok segitseget kernem, akik banki dolgokban jaratosak, esetleg bankban dolgoznak...

Mit szol egy magyar bank egy angol munkaltatoi igazolashoz, ha hitelt szeretnek felvenni?
A; jarmure (magyar rendszammal, magyar biztositassal, kulfoldi hasznalattal)
B; ingatlanra

Megoldhato-e, es ha igen, akkor mi a velemenyetek a GBP alapu hitelekrol, amit kulfoldi szamlarol fontban torlesztenek?!
Vagy fontot utalok magyar bankba svajci frankos hitelre?!?!!

Eleg tanacstalan vagyok  :flowers:
   .... namégegyszer  :   xenonosluxusLSlexusslusszkulcs 

Sanyesz

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1077
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4273 Dátum: 2009.12.09 18:51:59 »
Megoldhato-e, es ha igen, akkor mi a velemenyetek a GBP alapu hitelekrol, amit kulfoldi szamlarol fontban torlesztenek?!
Vagy fontot utalok magyar bankba svajci frankos hitelre?!?!!
GBP alapú hitelt nem tudom, folyósít-e magyar bank. Szerintem nem. :nonono:
A banknak nem "buli", ha Te devizában törlesztesz, nem is hinném, hogy ez lehetséges. Egy deviza alapú hitelnél pont az a lényeg, hogy Te forintszámláról törlessz, hiszen onnan deviza eladási árfolyamon számolják át a CHF-re, EURO-ra stb. az összeget. Relatíve emiatt tűnik kedvezőbbnek egy devizahitel kondíciója. :yes:
Szerintem jobban járnál, ha kint próbálnál hitelhez jutni.
« Utoljára szerkesztve: 2009.12.09 18:54:18 írta Sanyesz »

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4274 Dátum: 2009.12.10 02:09:47 »
Hu.  (MrIP :D :D :D Igazad van :flowers: )

A kinti hitel lehet, hogy mukodne, de egy Abbey, HSBC, RBS, LLoyd`s, stb.... bank nem biztos, hogy szeretne Szegeden lakashoz jutni, ha andriska (en) nem fizet.... De az ertekbecslo biztos jot kirandulna  :clap:
Tovabba a jarmuvasarlast is magyar iratokkal szeretnem megejteni, mert a biztositas tenyleg draga... Meg az utado is, meg minden... Jelenleg egy tavaszi motorvasarlason torom a fejem, de tavlati tervbe (ha szukseg lesz ra munka es/vagy gyerek miatt, de jelenleg csak az motival, hogy elhuzzak a kocsik kozt es a masfel-ket ora tomegkozlekedesemet 20-25perc motorozasra valtsam) el tudok kepzelni egy jobbkormanyos magyar rendszamos Priust vagy Camryt is (hibrid-pici regadoval  :sorcerer: )

Sanyesz, attol felek en is, hogy ez csak az en okos kobakomba mukodik, a bankoknak nem akkora buli.... :wacko:
kisa
born to ride