Szerző Téma: !Teljesen OFF  (Megtekintve 1226241 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4245 Dátum: 2009.12.08 09:18:17 »
Hétvégére megjön a hideg, előtte lesz elég csapadék, csak az még nagyrészt eső formájában :(
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4246 Dátum: 2009.12.08 10:27:29 »
Bár én látatlanban inkább az elsőre tippelnék.

Én is arra...

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4247 Dátum: 2009.12.08 10:30:38 »
azt hogy levagy pattintva csak nem akar beoltani mert spancinak azé jóleszel...ennyi :D

Minek barátkozzak lányokkal, vannak nekem haverjaim. :flowers:

Ui.: nem hiszek a fijú-jány barátságban, az egyik mindig többet akar pont

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4248 Dátum: 2009.12.08 10:32:18 »
erősen kódolt szöveg...sosem fejtjük meg, inkább egy inka verssort szúrj be nekünk :helpsmilie:

Jah, néha durva dolgok vannak, azt bírom mikor már egy nő se érti meg az egyik-másik nőtársát, na az a vég [rohog]

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4249 Dátum: 2009.12.08 10:34:53 »
Ui.: nem hiszek a fijú-jány barátságban, az egyik mindig többet akar pont
Nem. Pont.  :flowers:
         

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4250 Dátum: 2009.12.08 10:43:55 »
Akkor a másik akar többet, ilyen egyszerű. :D

Asszonyak is van egy "haverja", a fiúnak bnője van, (tehát nem meleg, nem azért haverkodnak) mégis tök rendi és nem akar tőle semmit, kicsivel később kiderült, hogy a nagy haverság úgy indult, hogy a fijúka udvarolt asszonyak, de nem jött össze a buli, végül úgy döntöttek a barátság azért megmarad :yes: ( [rohog])

Ui.: kivételek erősítik a szabályokat :excl:

« Utoljára szerkesztve: 2009.12.08 10:45:35 írta Peti »

Sanyesz

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1077
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4251 Dátum: 2009.12.08 10:53:41 »
őőő ezt miből lehet tudni, hogy mi gyártjuk a legjobb oltóanyagot??? esetleg volt valami világverseny, amiről lemaradtam :hmmmm: vagy talán az USA és Németország egymás fölé licitál hogy tőlünk vehessen vakcinát??? :flowers:
Nem kevés cinikusságot érzek a ebben a két mondatban. :eek: Egyébként nem maradtál le semmilyen világversenyről. Az, hogy nem állnak sorban a MI vakcinánkért, a legfőbb oka ennek a témának a magyarországi kezelése. Ha ez nem parttalan belpolitikai csatározások áldozata lenne, nem kevés bevételt jelentett volna az államkasszának.
Miért jó ez a vakcina? Pl. mert nem kell, hogy ismétlőoltást kapjál a teljes védettség eléréséhez. Emellett több ( :excl: pártatlan :excl:) szakértő is dicsérte a vakcinát (utána lehet olvasni). :flowers:

Sanyesz

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1077
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4252 Dátum: 2009.12.08 13:37:54 »
Én ismét csak azt tudom mondani, ha egy termék, ez esetben egy oltóanyag jó és elfogadott, akkor engem ez a része érdekel, nem pedig az, hogy a gyártónak ki a tulajdonosa. Feltételezem, hogy egy beteget sem érdekel, hogy az a cég, aki a gyógyszerét gyártja, éppen milyen megállapodást kötött az állammal. Hasson, az a lényeg. :yes:

Ákos2004

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6642
  • Corolla E12 1.4 vvti SOL Corolla E15 1.6 Luna

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4254 Dátum: 2009.12.08 18:03:15 »
Ui.: kivételek erősítik a szabályokat :excl:
És definitíve vannak kivételek.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4255 Dátum: 2009.12.08 18:14:19 »
Nem kevés cinikusságot érzek a ebben a két mondatban. :eek: Egyébként nem maradtál le semmilyen világversenyről. Az, hogy nem állnak sorban a MI vakcinánkért, a legfőbb oka ennek a témának a magyarországi kezelése. Ha ez nem parttalan belpolitikai csatározások áldozata lenne, nem kevés bevételt jelentett volna az államkasszának.
Miért jó ez a vakcina? Pl. mert nem kell, hogy ismétlőoltást kapjál a teljes védettség eléréséhez. Emellett több ( :excl: pártatlan :excl:) szakértő is dicsérte a vakcinát (utána lehet olvasni). :flowers:
Ilyenek vagyunk. A sajátunkat nagyfokú gyanakvással kezeljük (tán magunkból indulunk ki?), pláne, ha erre még külső források rá is segítenek; ha pedig esetleg mégis kiderülne róla, hogy jó, akkor meg jön a mérhetetlen nagy irigykedés, lekicsinyléssel kombinálva. Nem annak örülünk, hogy az adott dolog jó, hanem amiatt mérgelődünk, hogy vki(k) sokat keresnek rajta.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Ákos2004

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6642
  • Corolla E12 1.4 vvti SOL Corolla E15 1.6 Luna
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4256 Dátum: 2009.12.08 19:25:28 »
Na jó, ez már megint kezd elmenni politikába. Vannak emberek, akiket nem érdekel hogy ellopják a fél országot, nem érdekel honnan van a gyümölcs meg a kaja amit 3ft-ért vesznek a tecsóban, és nem érdekel semmi.
Vannak emberek akiket meg igen, és nem jó dolog ha az érdektelen emberek ezt szóváteszik, vagyis legyenek továbbra is érdektelenek, és ne tegyék szóvá.
Tehát számomra érdekes, hogy az a 0,5milliliter szer, amit belenyomnak a testembe, arról kapcsolatos szerződést miért kell titkosítani 10évre, nameg ki a gyártó tulajdonosa ha már közpénzek milliárdjait kapja.
Szerintem ez után érdeklődni egy normális országban természetes, itt meg BŰN. De majd csak észereveszik az érdektelen emberek, hogy a világ összes pénzét el lehet lopni, jöjjön az az EU-ból, az IMF segélyből, vagy egyszerű államhitelből, a végén mindig a kisembernél fog lecsapódni a hiány.
Az oltóanyag meg remélem hogy jó, de szívesen vennék valami független írást, szakvéleményt, ami ezt alátámasztja.

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22258
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4257 Dátum: 2009.12.08 19:38:06 »
Na jó, ez már megint kezd elmenni politikába. Vannak emberek, akiket nem érdekel hogy ellopják a fél országot, nem érdekel honnan van a gyümölcs meg a kaja amit 3ft-ért vesznek a tecsóban, és nem érdekel semmi.
Vannak emberek akiket meg igen, és nem jó dolog ha az érdektelen emberek ezt szóváteszik, vagyis legyenek továbbra is érdektelenek, és ne tegyék szóvá.
Tehát számomra érdekes, hogy az a 0,5milliliter szer, amit belenyomnak a testembe, arról kapcsolatos szerződést miért kell titkosítani 10évre, nameg ki a gyártó tulajdonosa ha már közpénzek milliárdjait kapja.
Szerintem ez után érdeklődni egy normális országban természetes, itt meg BŰN. De majd csak észereveszik az érdektelen emberek, hogy a világ összes pénzét el lehet lopni, jöjjön az az EU-ból, az IMF segélyből, vagy egyszerű államhitelből, a végén mindig a kisembernél fog lecsapódni a hiány.
Az oltóanyag meg remélem hogy jó, de szívesen vennék valami független írást, szakvéleményt, ami ezt alátámasztja.

Én azt hiszem, hogy idáig jó az oltóanyag, mert körülöttem "hullanak" a kollégák, barátok, nekem meg eddig semmi bajom. Kopp-kopp. Ja és nem tartom magamat szerencsésnek annyira...  :D
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4258 Dátum: 2009.12.08 19:53:06 »
Szerintem ez után érdeklődni egy normális országban természetes, itt meg BŰN.
Nem bűn, csak helytelen. Mármint nem maga az érdeklődés helytelen - hanem ha ez sokkal nagyobb hangsúlyt kap, mint az érdemi kérdés (értsd: milyen a szer maga); illetve ha az ezzel kapcsolatos kérdéseket, esetleges kételyeket bizonytalanság és félelem keltésére használja fel bárki is. Most annyi a lényeg, hogy járvány van, amit mielőbb meg kéne fékezni. Ha ezen túl vagyunk, lehet nekiállni foglalkozni a járulékos kérdésekkel. Wazz, ha háború van, ne azon agyalj, hogy ki és milyen szerződéssel gyártja a lőszert  :nonono: ... Az ráér később is!
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Ákos2004

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6642
  • Corolla E12 1.4 vvti SOL Corolla E15 1.6 Luna
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4259 Dátum: 2009.12.08 20:15:26 »
Szóval még véletlenül sem ott van a hiba, hogy a szerződést hozzáférhetővé tesszük, minimum a szakpolitikusok számára, na meg a tulajdonosi kört felvállaljuk. Lehet ezen az úton járni, de ti tudjátok.....a BKV-t sem kellene elővenni, hisz naponta sok ezer ember használja, hagyjuk úgy ahogy van, legalább működik.....csak kicsit már sok egyes embereknek ebből a minden rosszra van magyarázat, és örüljünk, hogy sokadjára (Politikai tartalom kiszerkesztve. Palaczk)......no de igen a használtautókról beszéljünk, az hálásabb téma.
« Utoljára szerkesztve: 2009.12.08 23:19:05 írta Palaczk »