Szerző Téma: !Teljesen OFF  (Megtekintve 1235661 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4230 Dátum: 2009.12.07 22:25:19 »
Ha már témánál vagyunk: sztetek mit jelent, ha egy lány azt mondja: "jaaaj, azt nekem nem szabad..."  Értem ezalatt, ha pl. elhívod randizni. :hmmmm:
Jelentheti azt is, hogy nem szabad, de lehet  ;) ... De azt is, hogy az illető foglalt, és így próbálja viccesen kifejezni  :) ... Bár én látatlanban inkább az elsőre tippelnék.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4231 Dátum: 2009.12.07 22:28:48 »
tessék, ba..tok meg. ebből az egyik.. :szemez:
Hm  :hmmmm: ... Nem mindegy, hogy a jobb vagy a bal oldali 2-ből az egyik-e. Van némi különbség  :whistling:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4232 Dátum: 2009.12.07 22:32:41 »
Ha már témánál vagyunk: sztetek mit jelent, ha egy lány azt mondja: "jaaaj, azt nekem nem szabad..."  Értem ezalatt, ha pl. elhívod randizni. :hmmmm:

azt hogy levagy pattintva csak nem akar beoltani mert spancinak azé jóleszel...ennyi :D

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4233 Dátum: 2009.12.07 22:35:25 »
Szomorú, hogy gyakorlatilag mi gyártjuk a talán a legjobb oltóanyagot és a fő téma nem ez, hanem a gyártó cég tulajdonosi szerkezete. :banging:
Ott a pont :excl: Maximálisan egyetértek. Ezt leszámítva már nem is akarom ragozni a témát, mert tényleg siralmas. Nekünk semmi nem jó; széthúzó, paranoiás barmok vagyunk.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4234 Dátum: 2009.12.07 22:43:56 »
Gondolom Ők külön ezt az életet választották egytől-egyig....
Biztosan nem. De azért mondjuk úgy, hogy volt közük hozzá, hogy ide jutottak - legalábbis a nagy többségnek biztosan.

Egyet ismerek személyesen: ő néhány éve még jól menő, pénzes üzletember volt. Aztán masszívan inni kezdett, fokozatosan csúszott ki minden a kezéből; míg egy szép napon a felesége ki nem b...ta az utcára egy szatyor (!) pénzzel (jópár millió volt benne), hogy nesze, itt a ház értékének a fele, ki vagy fizetve, menj ahova akarsz... Az ürge persze másnapra elvesztette a pénzt (egy töredékét elmulatta, a többi ellopták a qrvák) - és így lett hajléktalan.

Nyilván nem választotta ezt az életet - de azért elég jelentős felelősség terheli abban, hogy ide jutott. Ettől még természetesen méltó a sajnálatra, és az emberi bánásmódra is.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Ákos2004

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6642
  • Corolla E12 1.4 vvti SOL Corolla E15 1.6 Luna
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4235 Dátum: 2009.12.07 23:26:46 »
Ha már témánál vagyunk: sztetek mit jelent, ha egy lány azt mondja: "jaaaj, azt nekem nem szabad..."  Értem ezalatt, ha pl. elhívod randizni. :hmmmm:
Jelentheti azt is, hogy nem szabad, de lehet  ;) ... De azt is, hogy az illető foglalt, és így próbálja viccesen kifejezni  :) ... Bár én látatlanban inkább az elsőre tippelnék.
erősen kódolt szöveg...sosem fejtjük meg, inkább egy inka verssort szúrj be nekünk :helpsmilie:

Ákos2004

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6642
  • Corolla E12 1.4 vvti SOL Corolla E15 1.6 Luna
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4236 Dátum: 2009.12.07 23:29:02 »
Szomorú, hogy gyakorlatilag mi gyártjuk a talán a legjobb oltóanyagot és a fő téma nem ez, hanem a gyártó cég tulajdonosi szerkezete. :banging:
Ott a pont :excl: Maximálisan egyetértek. Ezt leszámítva már nem is akarom ragozni a témát, mert tényleg siralmas. Nekünk semmi nem jó; széthúzó, paranoiás barmok vagyunk.
őőő ezt miből lehet tudni, hogy mi gyártjuk a legjobb oltóanyagot??? esetleg volt valami világverseny, amiről lemaradtam :hmmmm: vagy talán az USA és Németország egymás fölé licitál hogy tőlünk vehessen vakcinát??? :flowers:

Ákos2004

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6642
  • Corolla E12 1.4 vvti SOL Corolla E15 1.6 Luna
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4237 Dátum: 2009.12.07 23:32:36 »
Ez nem annyira OFF, de nem tudom hova linkeljem:
http://totalcar.hu/kozosseg/rsvptc/2009/12/07/elso_tulaj_mi/

Ez mennyire tipikus eset...és ha valaki szereti az autóját, nem az autóján spórol, és még igazolni is tudja hogy 100%-ban valós a km, akkor azt hülyének nézik, meg kinevetik, ha az autóját 150 000 Ft-al többre tartja egy ilyennél....de a képzelőerő, a remény, a fantázia, a jóhiszeműség ugye még ingyen van :clap: ...hisz mindig van piaca ezeknek az autóknak....

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4238 Dátum: 2009.12.07 23:41:47 »
őőő ezt miből lehet tudni, hogy mi gyártjuk a legjobb oltóanyagot??? esetleg volt valami világverseny, amiről lemaradtam :hmmmm: vagy talán az USA és Németország egymás fölé licitál hogy tőlünk vehessen vakcinát??? :flowers:
:helpsmilie: :no:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4239 Dátum: 2009.12.07 23:54:59 »
Ez nem annyira OFF, de nem tudom hova linkeljem:
http://totalcar.hu/kozosseg/rsvptc/2009/12/07/elso_tulaj_mi/

Ez mennyire tipikus eset...és ha valaki szereti az autóját, nem az autóján spórol, és még igazolni is tudja hogy 100%-ban valós a km, akkor azt hülyének nézik, meg kinevetik, ha az autóját 150 000 Ft-al többre tartja egy ilyennél....de a képzelőerő, a remény, a fantázia, a jóhiszeműség ugye még ingyen van :clap: ...hisz mindig van piaca ezeknek az autóknak....
Ebben az autóban, a beltéri fotók alapján, vagy kicserélték a pedálokat, váltókart, kormányt és az ülést is, vagy nem lehet benne 240+ ezer kilométer... Egy PUG 206 belső nem így néz ki ekkora futás után.

Az még senkinek nem jutott eszébe, hogy az ilyen leveleket esetleg olyasvalaki írja, aki haragban van a hirdetővel? Vagy csak egész egyszerűen tetszelegni akar a Nagy Leleplező szerepében?
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Ákos2004

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6642
  • Corolla E12 1.4 vvti SOL Corolla E15 1.6 Luna
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4240 Dátum: 2009.12.08 00:00:05 »
őőő ezt miből lehet tudni, hogy mi gyártjuk a legjobb oltóanyagot??? esetleg volt valami világverseny, amiről lemaradtam :hmmmm: vagy talán az USA és Németország egymás fölé licitál hogy tőlünk vehessen vakcinát??? :flowers:
:helpsmilie: :no:
Mivel beoltattam magam, tényleg örülnék, ha a világ legjobb vakcináját nyomják belém, ezért reményben fürödve tettem fel a kérdést.... :flowers:

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4241 Dátum: 2009.12.08 00:00:59 »
Ebben az autóban, a beltéri fotók alapján, vagy kicserélték a pedálokat, váltókart, kormányt és az ülést is, vagy nem lehet benne 240+ ezer kilométer... Egy PUG 206 belső nem így néz ki ekkora futás után.

Az még senkinek nem jutott eszébe, hogy az ilyen leveleket esetleg olyasvalaki írja, aki haragban van a hirdetővel? Vagy csak egész egyszerűen tetszelegni akar a Nagy Leleplező szerepében?

Mivel azt írja, hogy egy árokban landolt vele, nem lenne meglepő, ha ki kellett volna cserélni benne ezt-azt...

Ákos2004

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6642
  • Corolla E12 1.4 vvti SOL Corolla E15 1.6 Luna
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4242 Dátum: 2009.12.08 00:04:02 »
Ebben az autóban, a beltéri fotók alapján, vagy kicserélték a pedálokat, váltókart, kormányt és az ülést is, vagy nem lehet benne 240+ ezer kilométer... Egy PUG 206 belső nem így néz ki ekkora futás után.
Na ez az, mindenki csak a szemében bízik.....írta, hogy árokba futott, így a kormány a lufi miatt lehet simán cserés volt, a pedálok nem téma, és az autókozmetika csodára képes.....

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4243 Dátum: 2009.12.08 00:23:52 »
Végül is, igazatok van - találékony neppereink bármire képesek  ::)
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4244 Dátum: 2009.12.08 07:58:13 »
Moszkvában már egy ideje havazik. Csak nálunk nem lesz tél normális időben.