Szerző Téma: !Teljesen OFF  (Megtekintve 1239764 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4095 Dátum: 2009.11.27 20:43:25 »
Most volt egyik kollegám úgy egy hónapja fegyverviselési vizsgán. Azt mondta, kemény volt, főleg a pszichológiai teszt (és egy igen intelligens, értelmes emberről van szó), szándékosan ezerfelől megközelítik a dolgokat, hogy csőbe húzzanak a kérdésekkel. Annak a legkisebb jelére már nem engednek át, ha a gyanú felmerül, hogy nem vagy 100-as, stb...
Persze ez a bekattanósok típusoknál nem jön be...  :no:
         

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26327
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4096 Dátum: 2009.11.27 22:35:18 »
music     

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4097 Dátum: 2009.11.27 23:19:56 »
...rosszabb esetbe asszony járhat hozzád a beszélőre...
A dolgok jelenlegi állása szerint max a temetőbe járhat az asszony utána...
         

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4098 Dátum: 2009.11.27 23:25:33 »
Szeretném, ha lenne nálam egy fegyver, ha esetleg betörnek hozzánk, megtámadnak, éjjel ki akarják rabolni a mhelyemet stb. Ez egy ronda világ, ahogy az Peti tegnapi sztorijából, meg ezermillió más sztoriból is kiderül. És én szeretném csökkenteni az esélyét annak, hogy áldozattá váljak.

 :hmmmm:

Ez megint egy összetett kérdés, "igazi" pisztolyt közterületen nem tartanék, nem lövöldözni, hanem elriasztani akarok, az ilyen megtámadós szituációkra sztem 99%-ig megfelel, (a gáz stuki) azért egy pisztolyt használva elég komoly következmények lehetnek, én ezzel nem játszanék.

Más kérdés a szűk magánszféra védelme, elvégre ha valaki oda akar behatolni, annál simán lehet akár komolyabb fegyver, mint egy rugósbicska vagy robbanós cukor, megint más kérdés ha használod is, lehet évekig járhatsz bíróságra, vagy rosszabb esetbe asszony járhat hozzád a beszélőre. Úgyhogy én azt mondom, hogy jól van ez így, nézd meg mennyi frusztrált állat van -akár csak a közlekedésben- gondold el ha ezeknek még egy pisztoly is, mint önbizalombomba ott lenne a gatyájában. Akkor tényleg mindenki John Rambónak képzelné magát. :ph34r:

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4099 Dátum: 2009.11.27 23:26:27 »
Megint ba*xik a gépem, nem hiszem el :wacko:

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4100 Dátum: 2009.11.27 23:26:39 »
Te Peti, nem akarsz már végre egy új egeret?  :flowers: Most előtted idézlek.  :D
         

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4101 Dátum: 2009.11.27 23:27:58 »
A dolgok jelenlegi állása szerint max a temetőbe járhat az asszony utána...

Mármint úgy érted: ha lett volna a fiúnak is fegyvere akkor.........

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4102 Dátum: 2009.11.27 23:29:17 »
Te Peti, nem akarsz már végre egy új egeret?  :flowers: Most előtted idézlek.  :D

Ne... jó ez :sorcerer: a gép is xar, most az a legújabb, hogy állandóan újraindítja magát...

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4103 Dátum: 2009.11.27 23:31:39 »
Részvétem. Nekem is volt egy nagyon gáz gépem 4 évig, nagyjából megcsináltam, új táp, memóriák, vinyók, csak alaplapot nem cseréltem (most nem indul újra 10-20 percenként) és a szülőknek internetezni pont jó... Szódával elmegy...
         

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4104 Dátum: 2009.11.27 23:32:31 »
Kicsit részletesebben a téma

"Húsklopfoló is lehetett volna a pécsi gyilkosnál..."

No persze, akár salátaszedő kanál is, tökmindegy hogy azzal vagy egy 9mm-essel... :whistling:

matesz

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4105 Dátum: 2009.11.28 00:54:05 »
Jól  teszed.
Aki tud ne oltasson. Miért ?
Íme: „Az Omninvest .....”
Ha már idézel, legalább írd oda hogy honnan, kitől, mert így ló...r hiteltelen az egész. Egyébként meg már a többiek előttem leírták.

Akkor hihetőbb lesz ? Ti a televíziótoknak hisztek ?
Jó, akkor itt a lengyel televízióból egy idézet, sokat tanulhatnátok a lengyelektől de nem teszitek. Oda kéne rájuk figyelni.

&feature=player_e

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4106 Dátum: 2009.11.28 10:49:40 »
Te komolyan azért regeltél egy autós fórumra, hogy két hsz-t írj a víruról kioktató hangnemben?  :surrender:
         

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12155
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4107 Dátum: 2009.11.28 11:23:01 »
a lengyel Tv is tv.. :hug:
 [rohog]
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26327
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4108 Dátum: 2009.11.28 13:31:21 »
Te komolyan azért regeltél egy autós fórumra, hogy két hsz-t írj a víruról kioktató hangnemben?  :surrender:
Ha még a vírusról...
music     

leszilaci

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #4109 Dátum: 2009.11.28 16:28:58 »
soxor engem is méregettek a kis suhancok a villamoson meg ilyenek és látom h jár az agyuk h belekössenek-e ebbe a nagydarab baromba mint én ..

de raboltak is már ki jópár éve. nagyon gáz vol

Megtámadni/kirabolni még soha, egyszer volt 2-3éve nyáron: jöttem haza egy szórakozóhelyről, akkor 4suhanc bekóstolt hogy mennyi az idő meg van e cigim, válaszoltam hogy nem tudom és nincs, aztán elmentek, ha azok ott betalálnak, esélyem se lett volna. :surrender:
2003-ban, tavasszal, szombat délelőtt! metróban akarták elkérni a telefonomat.
nem 3-4emberke volt, hanem kb 12.
2 üléssorban ültek, mint a verebek a villanydróton. a vagonban még kb 3-4en lehettek, akik azonnal elfordították a fejüket, mikor az egyik elkezdett húzódszkodni a kapaszkodókon.
mikor mondtam,h nem adom oda a telefont(mivel a sajátomat gariba javították, ezért adtak egy csodapiros színű alcatel :shit: , ami  nagyon megtetszett a cigány gyereknek), akkor már jött a mellette ülő,h miért nem adom oda?...ha akarnák, akkor el tudnák venni... :eek:
forgách utcában szálltak fel, a dózsa györgyi megáll előtt kóstoltak be. gondolkoztam,h leszállok a lehel térnél...aztán inkább a nyugatinál ugrottam ki a kocsiból a bimmbamm után :ph34r:

nem volt kellemes...de amilyen hülye vagyok, biztos agyonvertek volna mielőtt el tudják venni a telefont tőlem  :death: