Szerző Téma: !Teljesen OFF  (Megtekintve 1273590 alkalommal)

0 Felhasználó és 13 vendég van a témában

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #3705 Dátum: 2009.10.25 10:31:07 »
Akkor nem tudom, egyszer a Homáron belinkelte valaki.

Nincs ilyen törvény, egy termék a lejárat napjának 24.órájáig árusítható, ha ezt beakciózzák, (értelemszerűen, hogy jobban menjen) az már a szíve joga bárkinek, sztem inkább korrekt, hogy felhívják a figyelmet hogy a kevés szavi miatt annyi amennyi, sok helyen csak simán "akciós termék" lesz a holnap lejáró virsli...

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26343
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #3706 Dátum: 2009.10.25 10:34:40 »
sok helyen csak simán "akciós termék" lesz a holnap lejáró virsli...
még ez is jobb, mint amikor teljes áron adják.
music     

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #3707 Dátum: 2009.10.25 10:35:56 »
Az, hogy egyes cégek megteszik azt a szívességet, hogy a lejárathoz közeli élelmiszereiket elkülönítve kínálják és/vagy feltűen megjelölik, csak kedvesség a vásárlók felé.

Így van, pl.: mikor voltunk az ösanban, (mikor kaptuk a 2méteres számlát :censored:) nevetséges áron adták a tartós tejet, napi akció néven: 2nap szavi volt rajta. :hug:

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #3708 Dátum: 2009.10.25 10:36:32 »
...még ez is jobb, mint amikor teljes áron adják.

Vagy átdátumozzák :whistling:

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #3709 Dátum: 2009.10.25 10:38:57 »
Erre nincsen mit mondani. Mindig is voltak csalók. Ha nem lenének hiszékenyek az emberek, akkor nem lennének csalók.  :sorcerer:

Na de ez már csúnyán határon túl van, számomra már eleve full abszurd hogy beengedjek egy idegent a lakásomba, nemhogy milliókat :excl: adjak neki :wacko: 1000forintot nem adnék senkinek. (egy idegennek)

Vagy itt az érvényesül, hogy annyira hihetetlen hogy már hihető. :hmmmm:

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26343
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #3710 Dátum: 2009.10.25 10:41:04 »
a budaörsi nagy nem rossz, ellenben olcsóbb mint az érdi és bármelyik más. Ezzel is ellentétben a madaras Tacskó, gyakorlatilag vele szemben még olcsóbb! A Cora a három közül a legdrágább felénk(...) És hogy mást is írjak, az Interspar és Spar felénk jóval (!) drágább, mint bármi más (persze a CBA sem panaszkodhat).
Nekem is ezek a tapasztalataim azzal a különbséggel, hogy a "szimpla" közértek (Spar, Smatch, Cba, Coop) szinte egy árszínvonalon vannak. A budakalászi Cora jobb egy fokkal a törökbálintinál, és általában a Cora felvágottas pultja egész használható, de ezen a téren még mindig a Kaisers vezet. A CBA általában elég vacak, de néha ott is akciózzák a lejáró termékeket, és akkor azoknak jó ára tud lenni. Vettem már táblás csokit (Boci, Tibi) 99 Ft-ért is...de a kiszolgáló személyzet az rendes "minőségi". :ph34r:
music     

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26343
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #3711 Dátum: 2009.10.25 10:42:44 »
Így van, pl.: mikor voltunk az ösanban, (mikor kaptuk a 2méteres számlát :censored:) nevetséges áron adták a tartós tejet, napi akció néven: 2nap szavi volt rajta. :hug:
Na nálam a vásárlás ott kezdődik, hogy lejárati időt megnéz. Sokszor ha egy kicsit beljebb turkálsz a polcon, találsz későbbi lejáratút is ugyanannyiért. :excl:
music     

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #3712 Dátum: 2009.10.25 10:43:15 »
A Tecsóban borzasztó pofákat lehet látni szép számmal...

A fogarasi teszkóban jól éreznéd magad :hug:

Én amúgy nem vagyok allergiás erre, de az utóbbi időben már nekem is sok volt a felhozatal :whistling: erőssen gondolkodunk hogy átkéne szokni máshová, arról nem is beszélve hogy a teszkó -egy multihoz képest- már simán drága.

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #3713 Dátum: 2009.10.25 10:49:14 »
A Tesco igazán csak az Auchannal, Corával mérhető össze, ezek az olcsó hipermarketek.

Én egyre inkább azt veszem észre hogy az ösan sokkalta jobb árakat kínál, az árú minősége/mennyiségéről nem is beszélve.

Amúgy 2008ban volt, hogy az ösan nagykereket megvert élelmiszer kategóriában! Ami azért elég durva.

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26343
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #3714 Dátum: 2009.10.25 11:02:28 »
A fogarasi teszkóban jól éreznéd magad :hug:
Hú, ne is mondd, egyszer jártam ott, de soha többé. jó, hogy nem ott lakom...
music     

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #3715 Dátum: 2009.10.25 11:11:27 »
Ha már a hipereknél tartunk: tegnap meló után bementem visszacserélni egy elektronyos kisgépet, nem semmi mennyien voltak :eek: mintha min. egy hónapra zárt volna be. 

Mondjuk ezt szeretem :wub: egy szó nélkül kicserélték az 5hónapja vásárolt cuccot, semmi kötözködés, semmi "akkor le kell vásárolni" duma (ettől a hideg kiráz, és még szabálytalan is) kérdezte a nő hogy a pínz kell vagy másik termék, mondom kicserélném, mondja jó, ha sikerült itt találkozunk.

Na sikerült, visszamentem, addigra páran voltak előttem, miért 10Ft a zsemle ha 7ért van kirakva (2db zsömit vett :whistling:) és tsai...

Na de a lényeg: visszaszámlázta a régit, újat be, különbözet kifizet, általános iskola alsós tagozat, ezt amúgy végignézte egy biztonsági is, majd kifelé menet megállít, és elkéri a dobozt, nézi az originál, fóliás dobozt :ph34r: mondja ezt most vettem? Mondom igen, most cseréltem ki, nézi a blokkot, mondja itt valami nem stimmel, odamegy a nőhöz, tanakodás, (nő forgatja a szemét) b.őr visszajön, odaadja a blokkot azt néz, mondom mehetek sheriff? Mondja: tőlem... De 0köszönés, elnézést semmi.

Mondjuk ezzel még nem is lenne baj, (hogy ellenőrizget) de ha nem nézte volna végig amúgy az egész műveletet. :1eye:

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #3716 Dátum: 2009.10.25 11:12:05 »
Hú, ne is mondd, egyszer jártam ott, de soha többé. jó, hogy nem ott lakom...

Az a vicces, hogy mióta van az arénapláza, az is közelebb lenne :flowers: mióta elköltöztünk pláne. Mégis odajárunk, ez a fránya megszokás :whistling:

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #3717 Dátum: 2009.10.25 11:35:37 »
Ha már celebek: tegnap Hűvösvölgyön jártunk kisvasutazni, hát kit látunk a helyi MOL kúton? Csak nem a Schnitt (:D) Palit? Rossz kis Phaetonnal...
:eek:
a politikusok is celebek már ? Ő a NOB elnökhelyettese is + EU-s nagyágyú. Azért ég és föld a  különbség SP és mondjuk BalázsP. között , pedig mind2 szeleb :ph34r:
Jelen kontextusban a celebet, mint ismert személy szinonímiája alkalmaztam...  :flowers:
Gabe 254.

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #3718 Dátum: 2009.10.25 16:40:58 »
Ha már celebek: tegnap Hűvösvölgyön jártunk kisvasutazni, hát kit látunk a helyi MOL kúton? Csak nem a Schnitt (:D) Palit? Rossz kis Phaetonnal...
Phaetont már meglepően kis pénzért lehet venni  :)
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #3719 Dátum: 2009.10.25 16:50:27 »
MAYDAY, MAYDAY, nincs 5 óra és sötétedik  :ph34r: :ph34r: :ph34r: ... Hogy ez mekkora xopás, nem hiszem el, a kib... téli időszámítás MONNNNYON LEEEE :excl: :excl: :excl: :nono: :nono: :nono: :censored: :censored: :censored:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )