Szerző Téma: !Teljesen OFF  (Megtekintve 1239820 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Savaria

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 413
    • http://www.park-asz.hu
!Teljesen OFF
« Válasz #225 Dátum: 2006.02.24 18:58:55 »
Mindenkinek, aki próbált segíteni a közmondás témában!!!
A megoldás:  A bolondot nem vetik, mégis terem. :shock:  :shock:  :shock:
Állítólag minden gyereknek tudták otthon, csak "mi" voltunk tudatlanok.
Nagyon köszönöm a segítőkészségeteket: :supz:
color=green]Savaria[/color] 91

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8096
!Teljesen OFF
« Válasz #226 Dátum: 2006.02.24 19:07:48 »
Nem baj, műveletlen parasztok vagyunk. Ez van  :nagymosoly: De legalább jó autónk van  :nagymosoly:
Laco 73 :D

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22264
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
!Teljesen OFF
« Válasz #227 Dátum: 2006.02.24 19:07:52 »
Idézetet írta: "Savaria"
Mindenkinek, aki próbált segíteni a közmondás témában!!!
A megoldás:  A bolondot nem vetik, mégis terem. :shock:  :shock:  :shock:
Állítólag minden gyereknek tudták otthon, csak "mi" voltunk tudatlanok.
Nagyon köszönöm a segítőkészségeteket: :supz:


Na ja meg a fél fórum.....
Röhej..... :rolleyes:

Ilyenek én is ki tudok találni: :otlet:  
A trolibusznak van áramszedője, oszt mégsem villamos.
A trolibusznak van áramszedője, mégsem sínen megy.
Metroalagútban nem jó sétálni, mert dohos a levegő.
Állásinterjúra menet ne lép kutyagumiba, mert Te biztosan nem kapod meg az állást.
és végezetül:

A búzát nem kalászostul vetik, mégis úgy aratják.
 :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:
Búúúúúúúúúúúúú! :banging:  :banging:  :banging:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

dió

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 214
!Teljesen OFF
« Válasz #228 Dátum: 2006.02.24 19:09:31 »
És ennek mi a megoldása? Egyetlen jelet, számot lehet használni...

  5  +  5  +  5  =  250  

Az időt mérjétek, a lányom fél percen belül megoldotta.
dv:Dió

Toyota Corolla 2003 1.4 HB Terra
Toyota Corolla 2005 1.4D Luna (céges) [size=18]6 [/size]

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
!Teljesen OFF
« Válasz #229 Dátum: 2006.02.25 11:17:54 »
Idézetet írta: "schillerasz"
A demalgon kismiska a Tramadolhoz képest, ez nem b.sztatja a gyomrodet, nem NSAID, hanem opiát származék szinte semmi kábító hatással, és szinte nulla addict potenciallal (nem leszel függő)
A delmalgon alapból távoli rokona a cataflamnak, csak van benne még kisadag nyugtató is, ezért hatott így a borral :wink: , egy háziorvos ismerősöm az Algipyrir+sőr kombinaciót ajánlja fogfájásra, kevésbbé ütős, mint a teáltalad próbált :P


Hát ... tegnap este kipróbáltam ezt a Contramalt - egy 50 mg-osat vettem be , de szinte semmit nem enyhített a kivésett fogam helyén maradt fájdalmon . A Cataflam hatásához képest smafu . Lehet , kettőt kellett volna bevennem ? Nem akartam , mert volt már bennem egy sör meg egy whiskey  :szemforgat:

Én az Algopyrin+sör kombinációt másnaposság ellen szoktam bevetni - a hatás kiváló  :nagymosoly:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22264
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
!Teljesen OFF
« Válasz #230 Dátum: 2006.02.25 17:43:30 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Idézetet írta: "schillerasz"
A demalgon kismiska a Tramadolhoz képest, ez nem b.sztatja a gyomrodet, nem NSAID, hanem opiát származék szinte semmi kábító hatással, és szinte nulla addict potenciallal (nem leszel függő)
A delmalgon alapból távoli rokona a cataflamnak, csak van benne még kisadag nyugtató is, ezért hatott így a borral :wink: , egy háziorvos ismerősöm az Algipyrir+sőr kombinaciót ajánlja fogfájásra, kevésbbé ütős, mint a teáltalad próbált :P


Hát ... tegnap este kipróbáltam ezt a Contramalt - egy 50 mg-osat vettem be , de szinte semmit nem enyhített a kivésett fogam helyén maradt fájdalmon . A Cataflam hatásához képest smafu . Lehet , kettőt kellett volna bevennem ? Nem akartam , mert volt már bennem egy sör meg egy whiskey  :szemforgat:

Én az Algopyrin+sör kombinációt másnaposság ellen szoktam bevetni - a hatás kiváló  :nagymosoly:


A fenének veszel be 1általán Algot??? Csak  :beer:  és kész....
Bár nekem a kefir jön be...... :otlet:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

A Csaszi

  • Vendég
!Teljesen OFF
« Válasz #231 Dátum: 2006.02.25 17:52:11 »
Kedves egybegyűltek, tessék mondani ért itten valaki a biztonsági ajtókhoz? Mármint a bejárati ajtót gondoltam lecserélni egy komolyabb verzióra a közeljövőben.
Teszem azt, hogy mit-merre kell figyelni, ha venni akar valaki?
Mindenféle tanácsot előre is köszönök :-)

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22264
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
!Teljesen OFF
« Válasz #232 Dátum: 2006.02.25 18:27:13 »
Idézetet írta: "A Csaszi"
Kedves egybegyűltek, tessék mondani ért itten valaki a biztonsági ajtókhoz? Mármint a bejárati ajtót gondoltam lecserélni egy komolyabb verzióra a közeljövőben.
Teszem azt, hogy mit-merre kell figyelni, ha venni akar valaki?
Mindenféle tanácsot előre is köszönök :-)


Minimum 5, vagy 6 ponton záródó acélkeretű és lemezelt legyen, süllyeszett zárszerkezetekkel. A zár oldalanként három helyen kettő, vagy három acéltüskével rögzüljön az ajtókeretbe, ami szintén acélból legyen.  Az ajtókeret megbízható módon legyen a ház szerkezetébe rögzítve. Az ajtózsanérok szerelésmentesen ne legyenek szerelhetőek, magyarán ne legyenek kiemelhetőek, mechanikus úton legyenek csak szerelhetők.
A külső lapon látható esetleges csavarok fizikailag megfogásmentesek kell, hogy legyenek.

Hirtelen ennyi.
Úgyismint a Toyotaklub biztonságtechnikai szagértője.... :mrgreen:  :nagymosoly:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
!Teljesen OFF
« Válasz #233 Dátum: 2006.02.25 19:43:24 »
Idézetet írta: "Trotter66"
Idézetet írta: "Palaczk"
Én az Algopyrin+sör kombinációt másnaposság ellen szoktam bevetni - a hatás kiváló  :nagymosoly:


A fenének veszel be 1általán Algot??? Csak  :beer:  és kész....
Bár nekem a kefir jön be...... :otlet:


Mert olyankor a fejem is fájni szokott , néha nem kicsit  :wink: ... azt kilövi az Algo , a háborgó gyomrot & rossz közérzetet pedig a sör billenti helyre , kész is a tuti anti-hangover combo  :nagymosoly:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
!Teljesen OFF
« Válasz #234 Dátum: 2006.02.25 19:47:38 »
Idézetet írta: "Trotter66"
Minimum 5, vagy 6 ponton záródó acélkeretű és lemezelt legyen, süllyeszett zárszerkezetekkel. A zár oldalanként három helyen kettő, vagy három acéltüskével rögzüljön az ajtókeretbe, ami szintén acélból legyen.  Az ajtókeret megbízható módon legyen a ház szerkezetébe rögzítve. Az ajtózsanérok szerelésmentesen ne legyenek szerelhetőek, magyarán ne legyenek kiemelhetőek, mechanikus úton legyenek csak szerelhetők.
A külső lapon látható esetleges csavarok fizikailag megfogásmentesek kell, hogy legyenek.


Huh , ez elég profin hangzik  :o ... "kissé" felülmúlja az átlagnál biztonságosabb ajtóról (értsd : normál ajtó plusz egy hevederzár) alkotott elképzeléseimet  :rolleyes: ... és kábé mibe fáj beszerezni és installálni egy ilyet ?
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8096
!Teljesen OFF
« Válasz #235 Dátum: 2006.02.25 19:52:21 »
Sztem annyit nem ér meg az ajtó, amennyit kellene rá áldozni. Kb. 300-800ezer lehet 1 komoly ajtó, de ha ilyen ajtód van, akkor az ablakon mennek be, szal nem ér annyit az egész.
Laco 73 :D

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
!Teljesen OFF
« Válasz #236 Dátum: 2006.02.25 21:32:41 »
Idézetet írta: "KLaco"
Sztem annyit nem ér meg az ajtó, amennyit kellene rá áldozni. Kb. 300-800ezer lehet 1 komoly ajtó, de ha ilyen ajtód van, akkor az ablakon mennek be, szal nem ér annyit az egész.

Mellesleg az se árt ha olyan falba installálódik egy komoly ajtó (ami már 150ezertől is kapható a csillagos égig) ami legalább olyan erős mint az ajtó maga, mert soxor könnyebb az ajtót keretestől kigyógyitani mint magával az ajtóval bibelődni  :nagymosoly:  :banging:  :otlet:  :pofa:  :kacsint:  :nagymosoly:  :szemez:  :rohog:  :vag2:  :pofa:

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22264
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
!Teljesen OFF
« Válasz #237 Dátum: 2006.02.26 13:45:59 »
Idézetet írta: "KLaco"
Sztem annyit nem ér meg az ajtó, amennyit kellene rá áldozni. Kb. 300-800ezer lehet 1 komoly ajtó, de ha ilyen ajtód van, akkor az ablakon mennek be, szal nem ér annyit az egész.


Mondjuk igazad van, ha éppen nem a nyócadik emeleten van a kecó.....  De tényleg tudni kellene, hogy konkrétan milyen szerezetű házban van a kérdéses ojjektum.  És akkor még azt is, hogy esetleg zsákfolyosón, vagy körgangon van, van-e a közcélú szakaszon az ajtóün kívül más nyílászáró.....

Mivel azonabn a kérdés az ajtóra korlátozódott, ezért írtam amit írtam.  :kacsint:

Ha több infót kapok, kkor természetesen módosítok a javallaton.

Én mivel családi házban lakom, így a biztosító által kötlezően előírt minimum védelem van prezentálva a biztosítás végett. Egyebekben három darab németjuhász van rendszeresítve védelem gyanánt. :nagymosoly:

Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
!Teljesen OFF
« Válasz #238 Dátum: 2006.02.26 13:52:18 »
Idézetet írta: "Trotter66"


Én mivel családi házban lakom, így a biztosító által kötlezően előírt minimum védelem van prezentálva a biztosítás végett. Egyebekben három darab németjuhász van rendszeresítve védelem gyanánt. :nagymosoly:


Mennyit esznek 100on? :oops: :nagymosoly:  :nagymosoly:  :pofa:  :rohog:
Két betörő? Mellesleg szépek nagyon, Biztos napokig állitgattad őket a fotóhoz ugye?  :nagymosoly:  :nagymosoly:  :nagymosoly:  :kacsint:  :nyelv: :partyman: Hogy hivják őket?  :pofa:

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26327
!Teljesen OFF
« Válasz #239 Dátum: 2006.02.26 14:46:53 »
A múltkor mesélte valaki, hogy olyan biztonsági ajtaja van - nem értek hozzá, nem tudom, hogy ez létezhet-e - ami állítólag 150 ponton záródik. Leszaladt a postára, kb. 10 percig volt távol, és azalatt betörtek a 150 pontos ajtón keresztül...
Szerintem a leghatásosabb védelem az olyan hevederzár, ami oldalirányban a falba megy. Csak nagyon ritka az ilyen széles (pontosabban keskeny) ajtónyílás.
music