Szerző Téma: !Teljesen OFF  (Megtekintve 1239905 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22264
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
!Teljesen OFF
« Válasz #210 Dátum: 2006.02.22 20:23:19 »
Kedves Palaczk!

Osztozom fájdalmadban, én is átéltem. Annyi a különbség, hogy a szájsebész dokit, amikor felkeltem a székből pofán akartam küldeni, de gyors volt és elugrott, mert látta a szememben az állati dühöt. Ugyanis folyamatosan azzal dühített, hogy nem fájhat az ennyire, hogy csorogjon a könnyem, meg ha így potyog a könnyem, akkor még nem éltem át fájdalmat, mert egy kartörés az jobban fáj.... Közben meg verte a baromarcú a vésővel a letört fogamat.
Pedig nem is vagyok agresszív. Amúgy.  
Aztán kimentem, és lezökkentem a váróban röpke 5 percre...... :mivan:
Tudtommal sok panasz volt a manusra, és már nem dolgozik a Városligeti körúton..... :-)
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22264
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
!Teljesen OFF
« Válasz #211 Dátum: 2006.02.22 20:26:39 »
Idézetet írta: "Savaria"
Segítsetek!!! :huh:
A gyereknek a házijában ki kellene egészítenie a következő közmondást:
    A bolondot nem ..........., mégis .............  .
Teljesen tanácstalanok vagyunk, az interneten semmi, pedig a gép már füstöl.
Valaki esetleg? :magasztal:


Sajnos a családi kupaktanács idáig nem tudta megoldani, de dolgozunk a problémán! :kacsint:
A
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Savaria

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 413
    • http://www.park-asz.hu
!Teljesen OFF
« Válasz #212 Dátum: 2006.02.22 20:34:57 »
Idézetet írta: "Trotter66"


Sajnos a családi kupaktanács idáig nem tudta megoldani, de dolgozunk a problémán! :kacsint:


Köszönet!
color=green]Savaria[/color] 91

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
!Teljesen OFF
« Válasz #213 Dátum: 2006.02.22 21:48:40 »
Idézetet írta: "Tamás69"
Idézetet írta: "Palaczk"


Huuuhhh , ne is mondd , atoméhes vagyok , de ezzel a széttrancsírozott fejjel ma nem ehetek semmit , és holnap is csak mindenféle pépes vacakokat  :kormom: ... na sebaj , majd pótolom a kalóriát sörrel , az segít , és a Cataflammal együttműködve valszeg a fájdalmat is tompítja  :rolleyes:


Sör helyett barack, vagy szilvapálesz, + fájdalomcsillapító + ágy a közelben :)


Aszonta a fogdokinő , hogy a töményet kerüljem aznap este  :szemforgat:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
!Teljesen OFF
« Válasz #214 Dátum: 2006.02.22 21:49:46 »
Idézetet írta: "Szonár"
Idézetet írta: "Palaczk"
Ma voltam fogcsűrdében . . .
Akkor vegetatív szintre degradálódtál (?)


Wie bitte :) ?
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
!Teljesen OFF
« Válasz #215 Dátum: 2006.02.22 21:54:48 »
Idézetet írta: "Trotter66"
Kedves Palaczk!

Osztozom fájdalmadban, én is átéltem. Annyi a különbség, hogy a szájsebész dokit, amikor felkeltem a székből pofán akartam küldeni, de gyors volt és elugrott, mert látta a szememben az állati dühöt. Ugyanis folyamatosan azzal dühített, hogy nem fájhat az ennyire, hogy csorogjon a könnyem, meg ha így potyog a könnyem, akkor még nem éltem át fájdalmat, mert egy kartörés az jobban fáj.... Közben meg verte a baromarcú a vésővel a letört fogamat.
Pedig nem is vagyok agresszív. Amúgy.  
Aztán kimentem, és lezökkentem a váróban röpke 5 percre...... :mivan:
Tudtommal sok panasz volt a manusra, és már nem dolgozik a Városligeti körúton..... :-)


Jézusom , döbbenet , hogy ilyen seggfejek fogorvosként dolgoznak  :shock:  :elkeseredett:  :mivan:  :banging: !!! Ma , amikor meg lehet oldani egy vésésnél is , hogy alig érezz valamit - ez a dokinő tegnap meg is oldotta , adott három power injekciót , plusz még vártunk is kerek fél órát , hogy hasson . Nem is fájt szinte egyáltalán - sokkoló volt , ahogy a fém cuccokkal kaparászott az állkapcsomban , meg főleg ahogy püfölt a vésővel - de a szó szoros értelmében fájni alig fájt . Aztán kért mindezért 3500 pénzt . Ilyen is van - ő tényleg arra törekszik , hogy minél kevésbé szenvedjen közben az ember :) ! Nagyon tudom ajánlani mindenkinek .

... Ez a duma a törött karral , bakker , ilyet még nem is hallottam ... tényleg pofán kellett volna vágnod a köcsögöt  :evil:  :evil:  :evil:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
!Teljesen OFF
« Válasz #216 Dátum: 2006.02.22 21:55:46 »
Idézetet írta: "Savaria"
Segítsetek!!! :huh:

A gyereknek a házijában ki kellene egészítenie a következő közmondást:

    A bolondot nem ..........., mégis .............  .

Teljesen tanácstalanok vagyunk, az interneten semmi, pedig a gép már füstöl.
Valaki esetleg? :magasztal:


Passz , bocs  :szemforgat: ... gőzöm nincs , mi lehet ez .
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22264
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
!Teljesen OFF
« Válasz #217 Dátum: 2006.02.23 16:41:21 »
Idézetet írta: "Savaria"
Idézetet írta: "Trotter66"


Sajnos a családi kupaktanács idáig nem tudta megoldani, de dolgozunk a problémán! :kacsint:


Köszönet!


Sajnos csődöt mondtunk! A lakásban fellelhető összes szólás-mondásos könyvet átnéztük, sőt Apámnak is telefonáltam, Ő nagy májer ilyen dolgokban, de az eredmény = 0. :banging:  :banging:

Mellesleg ki az a nemnoooormális kpönyv/munkafüzet szerkesztő, aki ilyen agyatlan dolgot betesz???? :robbanfej:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

schillerasz

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2408
    • http://schillerasz.fw.hu
!Teljesen OFF
« Válasz #218 Dátum: 2006.02.23 18:59:51 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Ma voltam fogcsűrdében . Fog nem akart megválni tőlem , úgyhogy megdolgozták a fejemet vésővel , kalapáccsal . Jó hosszan . Nekem kellett az öklömmel alulról ellentartanom az államat , miközben a dokinő somta a vésőt a kalapáccsal , mintha kőfejtőben lett volna  :mivan: ... ultimatív élmény  :szemforgat: !!! Most meg elmúlt az injekció hatása , és fáj mint disznó  :x ... úgyhogy most csatasorba áll a Cataflam , pedig ahhoz nem szívesen nyúlok , a gyomrom nem csippantja ... de a fogfájás miatt ébren töltött éjszakát meg én nem csippantom  :?

Contramal (Tramadol) kell a csontfájdalomra, csak nem vezethetsz vele, én 2x50mg-tól egész jól elvoltam hasonló helyzet után (max dózis napi 400mg), édesanyám 1x véletlenül dupla adagot vett be, ami elvileg még terápiás dózis: 100mg, na attól már beszédült, a Cataflam ilyenkor xart sem ér.
schillerasz ('85-ös Camry 2.0 GLi super; 2001-es Avensis 1,6 vvti Linea Terra)

schillerasz

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2408
    • http://schillerasz.fw.hu
!Teljesen OFF
« Válasz #219 Dátum: 2006.02.23 19:06:57 »
Idézetet írta: "Savaria"

    A bolondot nem ..........., mégis .............  .

 :crazy:  :banging:
schillerasz ('85-ös Camry 2.0 GLi super; 2001-es Avensis 1,6 vvti Linea Terra)

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22264
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
!Teljesen OFF
« Válasz #220 Dátum: 2006.02.23 20:13:58 »
Idézetet írta: "schillerasz"
Idézetet írta: "Palaczk"
Ma voltam fogcsűrdében . Fog nem akart megválni tőlem , úgyhogy megdolgozták a fejemet vésővel , kalapáccsal . Jó hosszan . Nekem kellett az öklömmel alulról ellentartanom az államat , miközben a dokinő somta a vésőt a kalapáccsal , mintha kőfejtőben lett volna  :mivan: ... ultimatív élmény  :szemforgat: !!! Most meg elmúlt az injekció hatása , és fáj mint disznó  :x ... úgyhogy most csatasorba áll a Cataflam , pedig ahhoz nem szívesen nyúlok , a gyomrom nem csippantja ... de a fogfájás miatt ébren töltött éjszakát meg én nem csippantom  :?

Contramal (Tramadol) kell a csontfájdalomra, csak nem vezethetsz vele, én 2x50mg-tól egész jól elvoltam hasonló helyzet után (max dózis napi 400mg), édesanyám 1x véletlenül dupla adagot vett be, ami elvileg még terápiás dózis: 100mg, na attól már beszédült, a Cataflam ilyenkor xart sem ér.


Én egy szemtől simán vezetem.... :vezetes:  Nem kellett volna???  :oops:  semmit sem éreztem, igaz jobban is figyeltem.... :rolleyes:  :vezetes:  :hmm:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

schillerasz

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2408
    • http://schillerasz.fw.hu
!Teljesen OFF
« Válasz #221 Dátum: 2006.02.23 21:17:31 »
Idézetet írta: "Trotter66"
Én egy szemtől simán vezetem.... :vezetes:  Nem kellett volna???  :oops:  semmit sem éreztem, igaz jobban is figyeltem.... :rolleyes:  :vezetes:  :hmm:

Elvileg nem szabad, gyakorlatolag meg engem, ha nem folyamatosan szedtem (mint fogkivésés után), akkor 100mg sem vágott földhöz, csak mikor ráküldtem 4-5 dl Finlandiát :oops:  :bolond:  :crazy: , aztán meg :hanyok: s végül :vomit:
schillerasz ('85-ös Camry 2.0 GLi super; 2001-es Avensis 1,6 vvti Linea Terra)

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
!Teljesen OFF
« Válasz #222 Dátum: 2006.02.24 00:09:08 »
Idézetet írta: "schillerasz"
Idézetet írta: "Palaczk"
Ma voltam fogcsűrdében . Fog nem akart megválni tőlem , úgyhogy megdolgozták a fejemet vésővel , kalapáccsal . Jó hosszan . Nekem kellett az öklömmel alulról ellentartanom az államat , miközben a dokinő somta a vésőt a kalapáccsal , mintha kőfejtőben lett volna  :mivan: ... ultimatív élmény  :szemforgat: !!! Most meg elmúlt az injekció hatása , és fáj mint disznó  :x ... úgyhogy most csatasorba áll a Cataflam , pedig ahhoz nem szívesen nyúlok , a gyomrom nem csippantja ... de a fogfájás miatt ébren töltött éjszakát meg én nem csippantom  :?

Contramal (Tramadol) kell a csontfájdalomra, csak nem vezethetsz vele, én 2x50mg-tól egész jól elvoltam hasonló helyzet után (max dózis napi 400mg), édesanyám 1x véletlenül dupla adagot vett be, ami elvileg még terápiás dózis: 100mg, na attól már beszédült, a Cataflam ilyenkor xart sem ér.


De , ér - két szemtől (100 mg , ez a napi maximális kivételes adag fele  :szemforgat: ) egész jól elmúlt . Viszont nem igazán csippantom , mert megpuknyál tőle a gyomrom , két szemtől pl. általában rámjön a fochás , és ez bizony nem jó jel , ha nem tévedek  :roll: ... unokatesóm (orvos) mondta is , hogy ezektől a cuccoktól akár fekélyt is lehet kapni , ha kellő kitartással szedi őket az ember  :?

Úgyhogy szívesen kipróbálnék valamit , ami nem ebbe a hatóanyag-kategóriába tartozik (te biztos tudod , mi is ez) . Ez a Contramal ilyen ? A vezetési tilalom nem nagyon izgat , hogy őszinte legyek  :|
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
!Teljesen OFF
« Válasz #223 Dátum: 2006.02.24 00:21:52 »
Idézetet írta: "schillerasz"
Idézetet írta: "Trotter66"
Én egy szemtől simán vezetem.... :vezetes:  Nem kellett volna???  :oops:  semmit sem éreztem, igaz jobban is figyeltem.... :rolleyes:  :vezetes:  :hmm:

Elvileg nem szabad, gyakorlatolag meg engem, ha nem folyamatosan szedtem (mint fogkivésés után), akkor 100mg sem vágott földhöz, csak mikor ráküldtem 4-5 dl Finlandiát :oops:  :bolond:  :crazy: , aztán meg :hanyok: s végül :vomit:


Életem eddigi legszörnyűbb fogfájása történetesen pont munka közben jött rám , este , egy 24 órás műszak kellős közepén . Az a fajta volt , amikor az ember már gondolkodni sem tud tőle , csak futkos összevissza és igyekszik nem könnyezni  :szemforgat: ... semmi nem érdekelt csak hogy elmúljon , bevettem 3 szem Demalgont egy hétdecis üveg vörösborral  :shock: ... na , a fogfájás tíz perc alatt elmúlt , negyedóra múlva pedig már a recepcióslányt hajkurásztam hirtelen támadt orbitális nagy jókedvemben és tettvágyamban  :nagymosoly: ... húsz perc múlva pedig úgy aludtam , mint akit lelőttek (a hajkurászás egyébként nem bizonyult eredményesnek) . Másnap reggel pedig paráztam - csak úgy a semmitől , na ezt a részét senkinek nem kívánom , akkor meg is fogadtam , hogy ilyet vagy hasonlót soha többé  :mivan:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

schillerasz

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2408
    • http://schillerasz.fw.hu
!Teljesen OFF
« Válasz #224 Dátum: 2006.02.24 08:25:12 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Életem eddigi legszörnyűbb fogfájása történetesen pont munka közben jött rám , este , egy 24 órás műszak kellős közepén . Az a fajta volt , amikor az ember már gondolkodni sem tud tőle , csak futkos összevissza és igyekszik nem könnyezni  :szemforgat: ... semmi nem érdekelt csak hogy elmúljon , bevettem 3 szem Demalgont egy hétdecis üveg vörösborral  :shock: ... na , a fogfájás tíz perc alatt elmúlt , negyedóra múlva pedig már a recepcióslányt hajkurásztam hirtelen támadt orbitális nagy jókedvemben és tettvágyamban  :nagymosoly: ... húsz perc múlva pedig úgy aludtam , mint akit lelőttek (a hajkurászás egyébként nem bizonyult eredményesnek) . Másnap reggel pedig paráztam - csak úgy a semmitől , na ezt a részét senkinek nem kívánom , akkor meg is fogadtam , hogy ilyet vagy hasonlót soha többé  :mivan:

A demalgon kismiska a Tramadolhoz képest, ez nem b.sztatja a gyomrodet, nem NSAID, hanem opiát származék szinte semmi kábító hatással, és szinte nulla addict potenciallal (nem leszel függő)
A delmalgon alapból távoli rokona a cataflamnak, csak van benne még kisadag nyugtató is, ezért hatott így a borral :wink: , egy háziorvos ismerősöm az Algipyrir+sőr kombinaciót ajánlja fogfájásra, kevésbbé ütős, mint a teáltalad próbált :P
schillerasz ('85-ös Camry 2.0 GLi super; 2001-es Avensis 1,6 vvti Linea Terra)