Szerző Téma: !Teljesen OFF  (Megtekintve 1281067 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
!Teljesen OFF
« Válasz #1620 Dátum: 2008.02.18 20:55:09 »
Mobilra a megoldás a másik márkaszervizbe vitel azonnal, ahol normálisan állnak az emberhez. Mindezt már akkor, amikor elkezdenek szívózni (plusz egy kis fogyasztóvédelem meg tévé megemlítése úgy halkan a pult felett cinkosan kacsintva).
A mellénnyel meg várj még 1-2 hetet, rögtön lesz az 8-cal olcsóbb is. (Ahogy az én 2 hete vett kabim is 2 napja már 50%-os akcióban volt...  :robbanfej: ). Bár ez még így is occsó' vót'.  :pofa:
         

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
!Teljesen OFF
« Válasz #1621 Dátum: 2008.02.18 21:05:19 »
Idézetet írta: "Peti"
Idézetet írta: "Palaczk"
...a sínnel kapcs én is szkeptikus vagyok. Pl. mert egy lövészpáncélos páncélzata egészen biztosan nem éri el egy vasúti sín vastagságát, és mégis megvéd a kézifegyverek (köztük az AK) lövedékeitõl...


Megkérdeztem ma egy szaki/fanatikus ismerõsömtõl, õ is azt mondta nem viszi át...

Úgyhogy igazatok volt, aszem kidobom az összes régi könyvemet, mind tele van hazugságokkal :elkeseredett:


Azon sajnos nem lehet csodálkozni, hogy a rendszerváltozás elõtt a Vasfüggönytõl keletre megjelent munkáknak a szovjet technika képességeivel kapcsolatos kijelentései -finoman szólva- megkérdõjelezhetõek :roll: ...
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Peti

  • Vendég
!Teljesen OFF
« Válasz #1622 Dátum: 2008.02.19 00:48:45 »
Idézetet írta: "kleingy"
Mobilra a megoldás a másik márkaszervizbe vitel azonnal, ahol normálisan állnak az emberhez. Mindezt már akkor, amikor elkezdenek szívózni (plusz egy kis fogyasztóvédelem meg tévé megemlítése úgy halkan a pult felett cinkosan kacsintva).


Ááá, most már több, mint 1hete nincs rajta gari, így nem nagyon tudok ugrálni, tudtam hogy ülni fognak a telefonon, de az hogy még meg se mozdulnak, tehát rá se ülnek. :)

Kíváncsi leszek mi lesz csütörtökön, ha nemigazán :arrow: azonnal hívom a Samsung központot, úgy is prémium ügyfél vagyok :vag1:  :pofa:


Idézet
A mellénnyel meg várj még 1-2 hetet, rögtön lesz az 8-cal olcsóbb is. (Ahogy az én 2 hete vett kabim is 2 napja már 50%-os akcióban volt...  :robbanfej: ). Bár ez még így is occsó' vót'.  :pofa:


Uccsó darab volt, elviszik azt, a vicces hogy 29.999-rõl (tudod ki venné meg annyiért [smilie=sm39.gif] ) volt elõszõr 21.999 majd 12.999re :o  leértékelve, azt ma mikor mentem egy zsír új matrica 16.999-el... Nem a 4ezer, hanem az elv, gusztustalan... [smilie=sm19.gif]

Peti

  • Vendég
!Teljesen OFF
« Válasz #1623 Dátum: 2008.02.19 00:53:26 »
Idézetet írta: "Palaczk"


Azon sajnos nem lehet csodálkozni, hogy a rendszerváltozás elõtt a Vasfüggönytõl keletre megjelent munkáknak a szovjet technika képességeivel kapcsolatos kijelentései -finoman szólva- megkérdõjelezhetõek :roll: ...


Ez szomorú, az összes Haditechnika fiataloknak kötet, gyakorlatilag mehet a kukába :(

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
!Teljesen OFF
« Válasz #1624 Dátum: 2008.02.19 08:50:37 »
Idézetet írta: "Peti"
Uccsó darab volt, elviszik azt, a vicces hogy 29.999-rõl (tudod ki venné meg annyiért [smilie=sm39.gif] ) volt elõszõr 21.999 majd 12.999re :o  leértékelve, azt ma mikor mentem egy zsír új matrica 16.999-el... Nem a 4ezer, hanem az elv, gusztustalan... [smilie=sm19.gif]
Ha engem kérdezel, látták rajtad, hogy csorog a nyálad utána és tudták, hogy visszajössz másnap.  :szemez:
És mivel nem bömbi vagy merdzsó kulcsot lóbáltál, nem merték visszarakni a 29.990,-et.  :ordog:
         

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26345
!Teljesen OFF
« Válasz #1625 Dátum: 2008.02.19 10:26:13 »
Még mindig a parkolási perekrõl
music     

Peti

  • Vendég
!Teljesen OFF
« Válasz #1626 Dátum: 2008.02.19 10:43:17 »
Idézetet írta: "kleingy"
Ha engem kérdezel, látták rajtad, hogy csorog a nyálad utána és tudták, hogy visszajössz másnap.  :szemez:
És mivel nem bömbi vagy merdzsó kulcsot lóbáltál, nem merték visszarakni a 29.990,-et.  :ordog:


Ja, lehet :D

De gondold el mi haszon van ezeken a cuccokon :nana: 29.999 ért is vittek el belõle, és gyakorlatilag majd a harmadáért is még megéri árulnia, broáf...

rezol

  • Vendég
!Teljesen OFF
« Válasz #1627 Dátum: 2008.02.19 10:44:58 »
A zöldikéknek írom, hogy bár felmerül egy két politikus neve, EZ NEM POLITIKA!

Peti

  • Vendég
!Teljesen OFF
« Válasz #1628 Dátum: 2008.02.19 10:51:56 »
Idézetet írta: "music"
Még mindig a parkolási perekrõl


Már marha unalmas... :|

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
!Teljesen OFF
« Válasz #1629 Dátum: 2008.02.19 10:57:53 »
Idézetet írta: "Peti"
De gondold el mi haszon van ezeken a cuccokon :nana: 29.999 ért is vittek el belõle, és gyakorlatilag majd a harmadáért is még megéri árulnia, broáf...
Ha jó ár/érték arányban akarsz vásárolni, a kínaiakhoz menj. Nyilván nem ott kerül 30-ba egy amúgy 1200-2000 HUF-os mellény.   :szemez: Na megy amúgy is ugyanazt veszed meg, ez a gusztustalan.  :turelmetlen:
         

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26345
!Teljesen OFF
« Válasz #1630 Dátum: 2008.02.19 12:05:51 »
Idézetet írta: "Szonár"
A zöldikéknek írom, hogy bár felmerül egy két politikus neve, EZ NEM POLITIKA!

Nem politika(?), hanem egyszerû tájékozatlanság.
A cikkírónak fogalma sincs a koncessziós autópálya-szerzõdésekrõl, és biztosan nem hallott még a jóval piaci ár alatt meghúzódó visszavásárlási értékrõl (lásd még életbiztosítások) sem.
Egyébként is itt nincsen piaci ár, mivel nincsen piac. Az állam szükséghelyzetben van, nem õ diktál. Ha lett volna más választás 1990 után, nyilván nem kötnek ilyen szerzõdéseket, de az államnak nem volt pénze autópályára, ez volt az egyetlen járható út. Két rossz körül lehet(ett) választani: vagy az állam bácsi pár év múltán iszonyatos pénzért kivásárolja a koncesszióba adott részt - ilyen esemény kétszer is történt - vagy pedig a szerzõdés szerint biztosítja a hátralévõ 20-30 évig a biztos bevételt.
Nem ritka dolog a piaci ár alatti eladás/vásárlás, hogy mást ne mondjak, ott volt az orosz államadósság esete, amit év(tized)ekig nem sikerült rendezni, aztán nagysokára valahol a nominális érték 30%-án. Máig vitatják, hogy az sok volt, vagy kevés, mindenesetre pontosan 30%-kal több a semminél. Vagy a sokat emlegetett parkolási bírságokat is a nominális érték töredékéért adták el,
Itt is, valóban 2004 óta kifizettek már 84 milliárdot, amibõl csak 28 jött vissza (egyharmada), node még hányszor 21-et kéne 2030-ig?? Azt pedig sejtheted, hogy a további 60%-ot mennyiért lehetne visszavásárolni.
music     

Peti

  • Vendég
!Teljesen OFF
« Válasz #1631 Dátum: 2008.02.19 19:13:24 »
Idézetet írta: "kleingy"
Na megy amúgy is ugyanazt veszed meg, ez a gusztustalan.  :turelmetlen:


Urban legend...
Nem ugyanazt veszed meg, egyik haver vett 2pár cipõt tõlük bõõõõven kevesebb, mint egy áráért, észre lehetett venni hogy gagyi, az meg tök ciki, ha nincs pénzem egy márkára nem fogom megvenni bóvliba :?  aztán ex csajom vett komplett Nike arzenált a sárgáktól, öröm volt nézni ahogy felszaladt a nadrágja és miközben lehajolt kiszakadt a felsõje  is :rohog:

Tudod mibe nincs különbség :arrow:  egy plázabolt megveszi néhány ezerért, aztán adja 3-4x-es áron, a kínaiak befeketézik néhányszáz forintért (de lehet sokat írok :wink: ) és ugyanúgy 3-4x-esen továbbadják. :rolleyes:

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
!Teljesen OFF
« Válasz #1632 Dátum: 2008.02.19 20:53:30 »
Jah én nem a kifejezetten márkahamisított dolgokra gondoltam (azon nyilván látszik, hogy ratyi), hanem mint mellény-mellény. Az én farmerem, ami isten megbocsá' csánjíz "márkájú", jóval tovább bírta mint ismerõsöm húdesoktízezervolt farmerja... És itt nem csak arról van szó, hogy kinél mennyi egy ruha lenyúzási ideje.
Számomra normális árért egy normális naci.
         

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
!Teljesen OFF
« Válasz #1633 Dátum: 2008.02.20 00:48:50 »
Idézetet írta: "Peti"
Idézetet írta: "Palaczk"


Azon sajnos nem lehet csodálkozni, hogy a rendszerváltozás elõtt a Vasfüggönytõl keletre megjelent munkáknak a szovjet technika képességeivel kapcsolatos kijelentései -finoman szólva- megkérdõjelezhetõek :roll: ...


Ez szomorú, az összes Haditechnika fiataloknak kötet, gyakorlatilag mehet a kukába :(


Hát ha nem is a kukába, de mindig tudni kell, hogy mikor honnan vonj gyököt :wink:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

rezol

  • Vendég
!Teljesen OFF
« Válasz #1634 Dátum: 2008.02.20 09:02:05 »
Idézetet írta: "kleingy"
Jah én nem a kifejezetten márkahamisított dolgokra gondoltam (azon nyilván látszik, hogy ratyi), hanem mint mellény-mellény. Az én farmerem, ami isten megbocsá' csánjíz "márkájú", jóval tovább bírta mint ismerõsöm húdesoktízezervolt farmerja... És itt nem csak arról van szó, hogy kinél mennyi egy ruha lenyúzási ideje.
Számomra normális árért egy normális naci.
Az a baj, hogy a mai közfelfogás szerint a kínai termék = gagyi termék, holott õk is gyártanak értékest. Annak idején nagy szó volt, ha kínai terméket vhettünk és pl én máig a 23 évesen, az aranypóknál vásárolt, kínai esernyõmet használom.
Ez alighanem 18 éve volt. :hmm: