Szerző Téma: !Teljesen OFF  (Megtekintve 1282486 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
!Teljesen OFF
« Válasz #1530 Dátum: 2008.01.21 21:34:20 »
Boldog vidéki élet...  :szemforgat:  :vag1: Én 5e/hóért bérlem a garázst. De meg is vehettük volna 1,5 milláért. Csak épp nem volt "kedvünk". Igaz különálló épület, de csak 30 mp séta a bejárat.
Gabe 254.

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
!Teljesen OFF
« Válasz #1531 Dátum: 2008.01.21 22:14:34 »
Idézetet írta: "Peti"
Amúgy a 9be (vagy a 8ba :hmm: ) van a lakás, tehát parkolóhely még van-van, az más kérdés hogy kint merném e hagyni az autót, felnistül biztos nem :rolleyes:  :?

Kérdés, hogy a lakástól milyen messze lehet helyet találni. Haverom lakott a VII.-ben, sokszor volt, hogy 4-5 utcával odébb tudott csak megállni, útálta is nagyon.
Szerintem egy garázshelyért nem illene többet kérni, mint a lakás árának 10-15%-a  :szemforgat:  De ha 4 milláért is elkel, akkor nem fogják olcsóbban árulni  :hmm:
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
!Teljesen OFF
« Válasz #1532 Dátum: 2008.01.21 22:16:18 »
Idézetet írta: "Kgabe"
Boldog vidéki élet...  :szemforgat:  :vag1: Én 5e/hóért bérlem a garázst. De meg is vehettük volna 1,5 milláért. Csak épp nem volt "kedvünk". Igaz különálló épület, de csak 30 mp séta a bejárat.

Az nagyon baráti ár, pláne Szegeden.  :pofa:
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

Peti

  • Vendég
!Teljesen OFF
« Válasz #1533 Dátum: 2008.01.21 23:04:20 »
Idézetet írta: "whis"
Haverom lakott a VII.-ben, sokszor volt, hogy 4-5 utcával odébb tudott csak megállni, útálta is nagyon.


Megértem :hmm:

Hétvégén volt egy szülinapi buli, szintén a 7be, 25percig keringtünk a kisutcákba még megtudtunk állni :shock: így is 10perc séta volt a lakásig és olyan helyen hogy para volt otthagyni a kocsit, nagyon szûk hely, gyalogosoknak/autósoknak is, nagyon gáz :?

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
!Teljesen OFF
« Válasz #1534 Dátum: 2008.01.22 10:05:01 »
Idézetet írta: "Kgabe"
Boldog vidéki élet...  :szemforgat:  :vag1: Én 5e/hóért bérlem a garázst. De meg is vehettük volna 1,5 milláért. Csak épp nem volt "kedvünk". Igaz különálló épület, de csak 30 mp séta a bejárat.


5 ezer/hó :o ??? Hát ez nem gyenge... Pécsett 10 ezer/hó alatt nem találsz garázst. Esetleg 8-9 ezerért talán, de akkor az vmi nem éppen bizalomgerjesztõ környéken lesz.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
!Teljesen OFF
« Válasz #1535 Dátum: 2008.01.22 11:51:40 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Idézetet írta: "Kgabe"
Boldog vidéki élet...  :szemforgat:  :vag1: Én 5e/hóért bérlem a garázst. De meg is vehettük volna 1,5 milláért. Csak épp nem volt "kedvünk". Igaz különálló épület, de csak 30 mp séta a bejárat.


5 ezer/hó :o ??? Hát ez nem gyenge... Pécsett 10 ezer/hó alatt nem találsz garázst. Esetleg 8-9 ezerért talán, de akkor az vmi nem éppen bizalomgerjesztõ környéken lesz.

Pedig kedves szomszéd még erre is rálicitált. Õ egy évig a garázs közös ktsg-ét vállalta át a tulajtól, cserébe használta. cca 2500/hó. Amúgy csak annyi a titok, hogy kedves szomszédé a garázs, mi kerestük meg, hogy kiadná-e lévén, hogy kocsijuk nincs, nem is lesz. Õk is bent tartják a cuccaikat a padláson, tehát tul.képpen közösen használjuk. Bár sztem kb 1 éve nem is voltak a garázsban. Vagy ki tudja miért hiányzott tegnap az egyik kerék... :hmm: :otlet:  :D
Gabe 254.

Peti

  • Vendég
!Teljesen OFF
« Válasz #1536 Dátum: 2008.01.22 22:59:41 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Idézetet írta: "Kgabe"
Boldog vidéki élet...  :szemforgat:  :vag1: Én 5e/hóért bérlem a garázst. De meg is vehettük volna 1,5 milláért. Csak épp nem volt "kedvünk". Igaz különálló épület, de csak 30 mp séta a bejárat.


5 ezer/hó :o ??? Hát ez nem gyenge... Pécsett 10 ezer/hó alatt nem találsz garázst. Esetleg 8-9 ezerért talán, de akkor az vmi nem éppen bizalomgerjesztõ környéken lesz.


Pesten meg 20ezer/hó alatt nemigen van, amúgy a garázs azaz ingatlan aminek megabrutál módon nõ a piaci értéke, persze érthetõ, egyre több autó egyre kevesebb parkolóhely, de nálunk is, lassan annyiért árulnak egy örökgarázst mint egy garzont, mondjuk tény ami tény, megfizethetetlen a tudat, hogy nem lopják le a kerekeid, nem ajtóznak le, nem törik le a tükröt, nem törik fel a kocsit meg nem kell reggel 20percig ónos esõt vakarni  :banging:  

Meg még kismillió dolog van amibe elõnyt jelent, mondjuk magamtól biztos nem vennék a 2milliós autóhoz egy 4-5milliós garázst :rolleyes:

leszilaci

  • Vendég
!Teljesen OFF
« Válasz #1537 Dátum: 2008.01.23 07:53:12 »
Idézetet írta: "Peti"
meg nem kell reggel 20percig ónos esõt vakarni  :banging:  

pedig milyen jó is volt január 2-án reggel7kor így kezdeni az évet(és vakarni a havat):


majd elautókázni pestrõl pécsen túl még kb25-re...aztán aznap vissza és másnap megint ugyanez az út...
másnap leérkezéskor már így nézett ki az ótó: (Palaczk meg megkérdezte,h minek mosatom le...hát ezért..már nem láttam ki belõle :) )


Peti

  • Vendég
!Teljesen OFF
« Válasz #1538 Dátum: 2008.01.23 11:08:45 »
Idézetet írta: "leszilaci"
Idézetet írta: "Peti"
meg nem kell reggel 20percig ónos esõt vakarni  :banging:  

pedig milyen jó is volt január 2-án reggel7kor így kezdeni az évet(és vakarni a havat


Igen tök jó volt :D  a hó még hagyján, a ráfagyott cuccokról beszélek, amihez 15perc motorjáratós menet kell hogy egyáltalán hozzáférhess, közbe szteppelsz a kocsi mellett úgy csúszik minden :x

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
!Teljesen OFF
« Válasz #1539 Dátum: 2008.01.23 14:52:56 »
Idézetet írta: "Peti"
Idézetet írta: "leszilaci"
Idézetet írta: "Peti"
meg nem kell reggel 20percig ónos esõt vakarni  :banging:  

pedig milyen jó is volt január 2-án reggel7kor így kezdeni az évet(és vakarni a havat


Igen tök jó volt :D  a hó még hagyján, a ráfagyott cuccokról beszélek, amihez 15perc motorjáratós menet kell hogy egyáltalán hozzáférhess, közbe szteppelsz a kocsi mellett úgy csúszik minden :x


Az ilyen ráfagyott cuccot le kell olvasztani meleg vízzel (persze ne tûzforró legyen). Egy 1.5 literes ásványvizes palacknyi bõven elég pl. a szélvédõre.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
!Teljesen OFF
« Válasz #1540 Dátum: 2008.01.23 14:57:51 »
Örömhírben volt ma részem, gyerekek :| ... Elmentem szemvizsgálatra, mert az utóbbi idõben mintha nem lett volna minden 100-as a látásommal; pár órányi olvasás után elkezdtem duplán látni, vezetés közben (fõleg éjjel) mintha kevésbé éreztem volna az autó térbeli elhelyezkedését a felezõvonal és a padka között, ilyesmik.

Na, szóval elmentem vizsgálatra. Az eredménytõl majdnem hanyattestem: a jobb szememre plusz 2.75, a balra 3.5 dioptriás szemüvegre van szükségem :shock:  :shock:  :shock:

Úgyhogy ismét a szemüvegesek táborát fogom bõvíteni (ismét, mert 17 éves koromig szemüveget hordtam, csak aztán leraktam, mert akkor úgy tûnt, hogy helyrejött a szemem) :szemforgat: ... Meg is rendeltem. Keret+lencsék 63 ezrembe fognak fájni :turelmetlen:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
!Teljesen OFF
« Válasz #1541 Dátum: 2008.01.23 19:22:44 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Na, szóval elmentem vizsgálatra. Az eredménytõl majdnem hanyattestem: a jobb szememre plusz 2.75, a balra 3.5 dioptriás szemüvegre van szükségem :shock:  :shock:  :shock:
Keret+lencsék 63 ezrembe fognak fájni :turelmetlen:

Hát, részvétem, a tisztánlátás nem ócsó mulatság, nekem 3 szemcsim van.
És ezeket a pluszos szemüvegeket állandóan hordani kell majd?
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
!Teljesen OFF
« Válasz #1542 Dátum: 2008.01.23 19:37:41 »
Idézetet írta: "whis"
Idézetet írta: "Palaczk"
Na, szóval elmentem vizsgálatra. Az eredménytõl majdnem hanyattestem: a jobb szememre plusz 2.75, a balra 3.5 dioptriás szemüvegre van szükségem :shock:  :shock:  :shock:
Keret+lencsék 63 ezrembe fognak fájni :turelmetlen:

Hát, részvétem, a tisztánlátás nem ócsó mulatság, nekem 3 szemcsim van.
És ezeket a pluszos szemüvegeket állandóan hordani kell majd?


Nem feltételnül, mert elsõsorban közelre nem látok jól, tehát fõleg olvasáshoz, számítógépezéshez kell majd. De azért távolra is jobban látok vele, tehát mondjuk valszeg vezetés közben is viselni fogom.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26345
!Teljesen OFF
« Válasz #1543 Dátum: 2008.01.23 21:24:07 »
Vígasztaljon a tudat, hogy a plusszos képes javulni, a mínuszos csak romlik.
music     

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
!Teljesen OFF
« Válasz #1544 Dátum: 2008.01.23 22:12:37 »
Idézetet írta: "music"
Vígasztaljon a tudat, hogy a plusszos képes javulni, a mínuszos csak romlik.

 :hmm: Hmm, én ezt pont fordítva tudtam. A közellátókból lesznek öregkorura távollátók  :otlet:
Persze ez is csak nagy általánosság, nem kell készpénznek venni.
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety