Szerző Téma: !Teljesen OFF  (Megtekintve 1283762 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Peti

  • Vendég
!Teljesen OFF
« Válasz #1425 Dátum: 2007.12.28 20:12:57 »
Idézetet írta: "Szonár"
Idézetet írta: "Tamás69"
Amikor megkaptam én is a 2004-es parkolásomról a levelet, felhívtam az ügyvédem, aki megnyugtatott, hogy õ is kapja, nincs jogalap, vagy legalábbis erõsen vitatható, amíg nem szól, hogy figyeljekrá, addig kukázhatók a levelek, õ is így tesz!
Szóval elõször read, utána delete. ;)


Az se muszáj :wink:  ex-csajomnak is küldik a mai napig, az elsõt elolvasta és be is paráztatták rendesen, most már olvasás nélkül széttép és DELete... :)

Ez a helyes magatartás :nana:  még fel se idegesíti magát :vag2:

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8098
!Teljesen OFF
« Válasz #1426 Dátum: 2008.01.06 13:45:37 »
Mivel nem találtam ilyen topicot, ezért itt dobom be. Ki milyen hangszeren tud játszani/szeretne?
Az apropó: Haverok elkezdtek gitározni. Én próbáltam kerülni a témát, de engem is megérintett a dolog, és elhatároztam, hogy amatõr szinten elkezdek a net segítségével gitározni tanulni. Van 1 csomó anyag, még videók is. Persze nem Santana-val kezdem, meg Bryan Adams-el  :kacsint: Szal szombaton vettem 1 klasszikus gitárt, mert ezen a legkönnyebb megtanulni a dolgokat. Most szorgalmasan gyakorlok, remélem 1 éven belül (ez a célom) el tudok játszani 3-4 számot.
Laco 73 :D

rezol

  • Vendég
!Teljesen OFF
« Válasz #1427 Dátum: 2008.01.06 14:21:11 »
Idézetet írta: "KLaco"
Mivel nem találtam ilyen topicot, ezért itt dobom be. Ki milyen hangszeren tud játszani/szeretne?
Az apropó: Haverok elkezdtek gitározni. Én próbáltam kerülni a témát, de engem is megérintett a dolog, és elhatároztam, hogy amatõr szinten elkezdek a net segítségével gitározni tanulni. Van 1 csomó anyag, még videók is. Persze nem Santana-val kezdem, meg Bryan Adams-el  :kacsint: Szal szombaton vettem 1 klasszikus gitárt, mert ezen a legkönnyebb megtanulni a dolgokat. Most szorgalmasan gyakorlok, remélem 1 éven belül (ez a célom) el tudok játszani 3-4 számot.
Jó téma! :D
Tizenhúsz évesen volt egy zenekarunk, amiben gitároztam de azóta semmi.
Basszgitáron akarok megtanulni egy ideje, de sohasem érlelõdött meg annyira bennem, hogy vegyek egyet.
A Youtube-on van Victor Wooten basszgitáriskola. Nem gyenge. :kacsint:

Idézetet írta: "KLaco"
Ki milyen hangszeren tud játszani/szeretne?
Evidencia, hogy music zongorázik (nyomkodja a billentõket)  :nagymosoly: .
Asszem ZedizDed gitáros :? ... izé ... nem biztos. :nemtom:

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22266
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
!Teljesen OFF
« Válasz #1428 Dátum: 2008.01.06 16:18:35 »
Idézetet írta: "Szonár"
Idézetet írta: "KLaco"
Mivel nem találtam ilyen topicot, ezért itt dobom be. Ki milyen hangszeren tud játszani/szeretne?
Az apropó: Haverok elkezdtek gitározni. Én próbáltam kerülni a témát, de engem is megérintett a dolog, és elhatároztam, hogy amatõr szinten elkezdek a net segítségével gitározni tanulni. Van 1 csomó anyag, még videók is. Persze nem Santana-val kezdem, meg Bryan Adams-el  :kacsint: Szal szombaton vettem 1 klasszikus gitárt, mert ezen a legkönnyebb megtanulni a dolgokat. Most szorgalmasan gyakorlok, remélem 1 éven belül (ez a célom) el tudok játszani 3-4 számot.
Jó téma! :D
Tizenhúsz évesen volt egy zenekarunk, amiben gitároztam de azóta semmi.
Basszgitáron akarok megtanulni egy ideje, de sohasem érlelõdött meg annyira bennem, hogy vegyek egyet.
A Youtube-on van Victor Wooten basszgitáriskola. Nem gyenge. :kacsint:

Idézetet írta: "KLaco"
Ki milyen hangszeren tud játszani/szeretne?
Evidencia, hogy music zongorázik (nyomkodja a billentõket)  :nagymosoly: .
Asszem ZedizDed gitáros :? ... izé ... nem biztos. :nemtom:

Elvileg és gyakorlatilag jártam zeneiskolába, nevesül zongorázni tanultam. Music mester tudásától kb. én ott vagyok, ahol egy Holland-mélyföldi giliszta az Andok csúcsa felet keringõ sastól.
Gimiben gyúrtunk egy "zene-(bona)"-karral. Ennyi a zenei életem. Azóta a kipufogók zenéje ejtett rabul. :vezetes:  :mrgreen:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

rezol

  • Vendég
!Teljesen OFF
« Válasz #1429 Dátum: 2008.01.06 18:31:07 »
Nekem ott siklott ki a dolog, hogy a rockzenét szerettem, de a Vas utcában meg a Csepeinél csak beat-et lehetett tanulni, a MÁV szimpatikusoknál meg csak jazz-t.
Ma már szeretem a jazz-t, így ma már szívesen járnék oda.
No meg ma már mindenféle gitáriskolát lehet kapni vagy le lehet tölteni a netrõl.
Nekem anno folk gitáriskolám volt Dobai Andrástól, gondolhatod az mennyire járt a rockzenétõl.
Kb mint a hasonlatodban szereplõ állatok egymástól.
Monnyuk ma már sajnálom, hogy anno eladtam a gitárom, de legalább jó pénzt kaptam érte.  :nagymosoly:

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
!Teljesen OFF
« Válasz #1430 Dátum: 2008.01.06 22:31:25 »
Idézetet írta: "KLaco"
Mivel nem találtam ilyen topicot, ezért itt dobom be. Ki milyen hangszeren tud játszani/szeretne?

Billentyûsök, ütõs és egy-két fúvós. De ez már régen volt (bár azt mondják, a zongorázás olyan, mint a bicajozás  :pofa:  ). Egyszer próbálkoztam gitárral is, de abbamaradt, és már a húrokat sem tudnám sorredben felsorolni  :elkeseredett:
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22266
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
!Teljesen OFF
« Válasz #1431 Dátum: 2008.01.07 18:12:23 »
Idézetet írta: "whis"
Idézetet írta: "KLaco"
Mivel nem találtam ilyen topicot, ezért itt dobom be. Ki milyen hangszeren tud játszani/szeretne?

Billentyûsök, ütõs és egy-két fúvós. De ez már régen volt (bár azt mondják, a zongorázás olyan, mint a bicajozás  :pofa:  ). Egyszer próbálkoztam gitárral is, de abbamaradt, és már a húrokat sem tudnám sorredben felsorolni  :elkeseredett:

Monnyuk ezzel a bicajozás dologgal ezért music véleményére is kíváncsi lennék.... :roll:  :nyelv:

Motoszkál bennem egy gondolat:  :otlet:   :toy: Club Band.....  :vag2:  :mrgreen:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26346
!Teljesen OFF
« Válasz #1432 Dátum: 2008.01.07 22:33:44 »
Hát ha így vesszük, akkor semmilyen hangszeren való zenélést nem lehet elfelejteni. Mondjuk a dolog néhány körrel bonyolultabb, mint a biciklizés, de abból a szempontból nem rossz a hasonlat, hogy a profi zenélést leginkább a profi sporttal lehet összevetni a rendszeressége okán. Ben Johnson se felejtett el mára futni, és Szergej Bubka is tud még rúddal ugrani, csak messze nem úgy és annyit, mint fénykorában.
Te se felejtesz el zongorázni/gitározni/fuvolázni, stb., ha kihagysz 20-30-40 évet - az adott hangszer megszólaltatásának mechanizmusát könnyen fel tudod idézni, az idegpályáknak, izmoknak is van emlékezetük, ami elég jól elõhívható - csak a darabokat, amiket anno játszottál, azokat felejtetted el.
music     

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
!Teljesen OFF
« Válasz #1433 Dátum: 2008.01.07 23:28:06 »
Meg gondolom az is számít. hogy a hosszú szünet elõtt ki mennyire és milyen lelkesedéssel ûzte a hangszerét  :pofa:
A kottaolvasást nem felejtettem el, bár a basszuskulcsban írt jegyeket egy kissé számolgatnom kéne (eleinte)  :hmm:
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

Peti

  • Vendég
!Teljesen OFF
« Válasz #1434 Dátum: 2008.01.09 01:21:38 »
Olvastam, hogy kifogják adni a kerületeknek, azon túl pedig külsõs cégeknek a sebességmérést, akik saját tarifa szerint fognak büntetni. :shock:  :mivan:

Már elõre látom ahogy erre szakosodott "cégek" fognak lehetetlennél-lehetetlenebb helyekre beállni, hogy kaszáljanak, mondjuk hajnali 2kor egy kihalt 2sávos peremkerületi úton :|

Nem a sebességméréssel van a bajom, szedjék ki azt aki "eszméletlen-sebességgel" hajt, de mindenki tudja milyen mókás mikor mondjuk egy kint felejtett 30as tábla mögé állnak be :roll: , meg nem azt kéne büntetni aki hajnali fél3kor 65-el megy az amúgy FULL kihalt, kikapcsolt lámpás Mogyoródin. :nemnem:

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26346
!Teljesen OFF
« Válasz #1435 Dátum: 2008.01.09 11:04:16 »
Idézetet írta: "Peti"
Olvastam, hogy kifogják adni a kerületeknek, azon túl pedig külsõs cégeknek a sebességmérést, akik saját tarifa szerint fognak büntetni. :shock:  :mivan:

Ez jogilag kissé aggályos, mert csak hatóság büntethet.


Viszont, amíg kicsiny hazánkat ilyen emberek lakják, addig ne várjunk fellendülést.
(ez már majdnem olyan, mint a Tûz van, babámban a tombola...)
music     

Peti

  • Vendég
!Teljesen OFF
« Válasz #1436 Dátum: 2008.01.09 19:13:52 »
Idézetet írta: "music"

Ez jogilag kissé aggályos, mert csak hatóság büntethet.


Pedig a Népszabadságba olvastam, (címlapon volt csak azért olvastam el :wink: ) tehát nem ilyen "hihetõ" blikkes sztori. :roll:

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
!Teljesen OFF
« Válasz #1437 Dátum: 2008.01.09 23:39:49 »
Nem lettem volna a cangás helyében, akit ez a kamion sodort el! :?
Gabe 254.

leszilaci

  • Vendég
!Teljesen OFF
« Válasz #1438 Dátum: 2008.01.10 09:36:53 »
Idézetet írta: "Peti"
Idézetet írta: "Peter"


Nem foglalkozok vele, nincs ennyi folos energiam. Sima levél természetesen, mindet igy küldték. Spam -> kuka.


Kérdés meddig fognak még zaklatni, bár ha nem zavar akkor... :roll:


kezembe nyomott kisfõnököm egy levelet,h nézzek már utána,h mi ez...valami csiribimbópityputy behajtó cég fizetési felszólítása...99%-ban autó 8-9.000ft körüli összeg(és valszínû parkolás)...
ezek :crazy: se rendszám, se megnevezés semmi...csak fizess be ennyit, meg ennyit...hogy mire és miért???? :rolleyes: arról egy szó nincs...

mondtam neki: "én úgy utánanézek, h és elkezdtem összegyûrni a levelet" :lol: erre kikaptam a kezembõl,h inkább õ intézi :nemtom:
:sebaj:

mindennel így kellene csinálnom :mrgreen:

leszilaci

  • Vendég
!Teljesen OFF
« Válasz #1439 Dátum: 2008.01.10 10:23:28 »
Idézetet írta: "KLaco"
Mivel nem találtam ilyen topicot, ezért itt dobom be. Ki milyen hangszeren tud játszani/szeretne?...

fast tracker2