Szerző Téma: !Teljesen OFF  (Megtekintve 1283772 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

leszilaci

  • Vendég
!Teljesen OFF
« Válasz #1410 Dátum: 2007.12.26 19:41:14 »
Idézetet írta: "Peti500"
Idézetet írta: "music"

Elemet se cseréltél benne?? :hmm:


Semmit, soha semmit... :mivan:
Hozzá se lett nyúlva, és még a fényerõ se halvány, tehát az elem se gyenge benne... :shock:

Tudom, hihetetlen... :kerdojel:

az faxa...én meg a citizen titanium órával büntetnék minden sietõs-gyorshajtós embert :ordog:

hihetetlen,h mennyit xoptam már vele...2001õszén megvettem(akkor jött ki ez a modell)fél év múlva vittem vissza garanciába,h néhanéha megáll :arrow: elemcsere.
jó volt 1 évig. megint megállt :arrow: elemcsere :arrow: fél év megáll :arrow: elemcsere és közölték,h ha megint megáll, akkor vmi részét ki kell cserélni, ami nem ócsó (az óra került 37rongyba :oops: )...ja mindezt citizen márkaszervizben...
vizet nagy ritkán látott...
ami megfigyeltem, hogyha a kezemen volt, akkor állandóan megállt, ha a polcon pihent, akkor elketyegett 1-2hónapot is gond nélkül :szomoru:

nem hordom, mert xar, viszont még mindig nagyon tetszik [smilie=sm52.gif]

rezol

  • Vendég
!Teljesen OFF
« Válasz #1411 Dátum: 2007.12.26 19:49:00 »
Idézetet írta: "Szonár"
Akinek se gördeszkája, se félcsöve az megoldja másképp :faradt:  :o

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁáááááááá!!!!!!!! :tepemhajam:
További találatok "dumb drivers" címke alatt.
(Nagyorsanegyszeduxentide......)

No comment...(a kocsi miatt)
Ezt itt is felvehették volna! :rohog:
EZ MEG EGY ÁLLAT!!! :rolleyes:  :crazy:

Peti

  • Vendég
!Teljesen OFF
« Válasz #1412 Dátum: 2007.12.26 21:21:51 »
Idézetet írta: "leszilaci"


nem hordom, mert xar, viszont még mindig nagyon tetszik [smilie=sm52.gif]


Odaadjam a Casiomat :otlet:  felszikszalagozod a hátuljára, és akkor hordhatod az órát, és tudni fogod a pontos idõt is. :nagymosoly:

Peti

  • Vendég
!Teljesen OFF
« Válasz #1413 Dátum: 2007.12.26 21:25:07 »
Idézetet írta: "Szonár"
EZ MEG EGY ÁLLAT!!! :rolleyes:  :crazy:


Ezt az utolsót még nem láttam :rolleyes:  a Dolly már réges-rég megénekelte az Elpattant egy húr címû számot, itt is valami ilyesmi történhetett... :D

Ui.: azért az milyen kemény hogy a kisbusznak gyakorlatilag semmi baja nem lesz :mivan:  pedig izomból belehajt... :shock:

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
!Teljesen OFF
« Válasz #1414 Dátum: 2007.12.27 00:02:18 »
Idézetet írta: "leszilaci"
Idézetet írta: "Peti500"
Idézetet írta: "music"

Elemet se cseréltél benne?? :hmm:


Semmit, soha semmit... :mivan:
Hozzá se lett nyúlva, és még a fényerõ se halvány, tehát az elem se gyenge benne... :shock:

Tudom, hihetetlen... :kerdojel:

az faxa...én meg a citizen titanium órával büntetnék minden sietõs-gyorshajtós embert :ordog:

hihetetlen,h mennyit xoptam már vele...2001õszén megvettem(akkor jött ki ez a modell)fél év múlva vittem vissza garanciába,h néhanéha megáll :arrow: elemcsere.
jó volt 1 évig. megint megállt :arrow: elemcsere :arrow: fél év megáll :arrow: elemcsere és közölték,h ha megint megáll, akkor vmi részét ki kell cserélni, ami nem ócsó (az óra került 37rongyba :oops: )...ja mindezt citizen márkaszervizben...
vizet nagy ritkán látott...
ami megfigyeltem, hogyha a kezemen volt, akkor állandóan megállt, ha a polcon pihent, akkor elketyegett 1-2hónapot is gond nélkül :szomoru:

nem hordom, mert xar, viszont még mindig nagyon tetszik [smilie=sm52.gif]

Nekem van egy Citizen Eco-Drive-os órám. Rendszeresen hordom, de nincs vele különösebb baj...
Gabe 254.

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26346
!Teljesen OFF
« Válasz #1415 Dátum: 2007.12.27 10:15:03 »
Idézetet írta: "Szonár"
Nem hihetetlen, ilyenek ezek. Nekem a Casio számológépemben 8 éves az elem, illetve én azóta használom(Ezek gyárják az autóinkat is.) ;)

A számológép más tészta, - nekem is van olyan gépem, amit 22 éve kaptam, és még ugyanazzal az elemmel mûködik - mert az sokkal kevesebbet fogyaszt, hiszen az idõ nagy részében nem használod, az óra ellenben folyamatosan jár.
music     

leszilaci

  • Vendég
!Teljesen OFF
« Válasz #1416 Dátum: 2007.12.27 10:56:04 »
Idézetet írta: "Peti500"

Odaadjam a Casiomat :otlet:  felszikszalagozod a hátuljára, és akkor hordhatod az órát, és tudni fogod a pontos idõt is. :nagymosoly:


 :otlet: felszixszallagozom a csuklómra és minden este szõrtelenítek :ordog:

Peter

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1629
!Teljesen OFF
« Válasz #1417 Dátum: 2007.12.27 15:53:17 »
Idézetet írta: "Peter"
Türelmesen várok. Azért az nagy gáz lenne, ha fizetnem kellene ezeknek a vadidegeneknek olyan dologért ami el se tudtam követni. 0 perc, ott se voltam tutira, tehát bizonyitani se tudjak, 2002-ben, meg amugy se tudom kik ezek akik penzt kovetelnek...


Ma kaptam egy ujabb spamot a témában valami ugyvédtõl, hogy mit szolnék ha csak 4 rugot fizetnék? Ha nem fizetek akkor "peren kivuli eljárás keretében haladéktalanul érvényesíteni fogják a tartozást kamatokkal együtt". Ez vajon mit jelent, megvernek?
Vicc az egész...

Peti

  • Vendég
!Teljesen OFF
« Válasz #1418 Dátum: 2007.12.27 19:21:19 »
Idézetet írta: "Peter"

Ma kaptam egy ujabb spamot a témában valami ugyvédtõl, hogy mit szolnék ha csak 4 rugot fizetnék? Ha nem fizetek akkor "peren kivuli eljárás keretében haladéktalanul érvényesíteni fogják a tartozást kamatokkal együtt". Ez vajon mit jelent, megvernek?
Vicc az egész...


Tényleg már vicc az egész, a végén küldeni fognak egy képet két kigyúrt, kopasz "kollégáról", hogy ÕK fogják beszedni a pénzt ha nem fizetsz :kacag:

Nevetséges, ráadásul a Te tartozásod már duplán elévült :nana:  ugye egyrészt az 5 év, másrészt a dec. 22-õs idõhatár miatt.

Viszont én a helyedben erõsen elgondolkodnék most már egy válaszlevél megírásában, a legjobb (ha van) ügyvéd ismerõssel, szépen fejléces papírral megírni, hogy nem vagy hajlandó fizetni, eleve elévült már a "tartozásod", és ha van bizonyítékuk akkor éljenek vele, jelentsenek fel (úgyse fognak), de ne küldjenek több fenyegetõ levelet mert jogi lépéseket fogsz tenni...

Bár még annyi energiát+pénzt se ér meg, de lehet akkor leszállnának rólad...

Amúgy ajánlva küldték, vagy a jó öreg 62Ft-os sima levéllel? :)

Peter

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1629
!Teljesen OFF
« Válasz #1419 Dátum: 2007.12.28 09:40:08 »
Idézetet írta: "Peti500"
..Amúgy ajánlva küldték, vagy a jó öreg 62Ft-os sima levéllel? :)


Nem foglalkozok vele, nincs ennyi folos energiam. Sima levél természetesen, mindet igy küldték. Spam -> kuka.

rezol

  • Vendég
!Teljesen OFF
« Válasz #1420 Dátum: 2007.12.28 10:10:55 »
Idézetet írta: "Peti500"
Tulajdonképpen még a levél megírása is felesleges energia és pénzkidobás volt :wink:
Na igen, csak hiába van neked igazad, ha nem válaszolsz, akkor gyûlik az aktahalmaz, tuningolják magukat rendesen (baxnak ezek arra, hogy nincs jogalapjuk, ezek ebbõl élnek!), aztán a végén bizonyíthatod a bíróságon az igazadat -no arra nincs (nem volna) felesleges idõm.
Egy levél ócsóbb és kevesebb ideig tart.

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
!Teljesen OFF
« Válasz #1421 Dátum: 2007.12.28 13:34:51 »
Amikor megkaptam én is a 2004-es parkolásomról a levelet, felhívtam az ügyvédem, aki megnyugtatott, hogy õ is kapja, nincs jogalap, vagy legalábbis erõsen vitatható, amíg nem szól, hogy figyeljekrá, addig kukázhatók a levelek, õ is így tesz!
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

rezol

  • Vendég
!Teljesen OFF
« Válasz #1422 Dátum: 2007.12.28 17:24:08 »
Idézetet írta: "Tamás69"
Amikor megkaptam én is a 2004-es parkolásomról a levelet, felhívtam az ügyvédem, aki megnyugtatott, hogy õ is kapja, nincs jogalap, vagy legalábbis erõsen vitatható, amíg nem szól, hogy figyeljekrá, addig kukázhatók a levelek, õ is így tesz!
Szóval elõször read, utána delete. ;)

Peti

  • Vendég
!Teljesen OFF
« Válasz #1423 Dátum: 2007.12.28 20:06:26 »
Idézetet írta: "Szonár"
Na igen, csak hiába van neked igazad, ha nem válaszolsz, akkor gyûlik az aktahalmaz, tuningolják magukat rendesen (baxnak ezek arra, hogy nincs jogalapjuk, ezek ebbõl élnek!), aztán a végén bizonyíthatod a bíróságon az igazadat -no arra nincs (nem volna) felesleges idõm.
Egy levél ócsóbb és kevesebb ideig tart.


Bírósági szakaszba soha nem fognak kerülni :wink:  ez az egész átadjuk a tartozást és aztán egy külsõs cég 0 jogalappal legózik az adataiddal eleve FULL szabálytalan. :nana:

Ráadásul Péternél már eleve elévült az egész, a játéklevelekkel meg nem szakítják meg az elévülést, azért írtam én is hogy egy kedves levélkét kéne visszaírni, 10perc megfogalmazni, 10perc feladni 242Ft az ajánlott levél, +a benzinköltség :D  de jó eséllyel abbahagynák.

Amúgy dec.22-vel elévültek a régi tartozások is!

"A régebbi pótdíjkövetelésekkel a következõ a helyzet:

Az elévülés pedig így alakul: ha a 2006. december 22. elõtt keletkezett pótdíjfizetési kötelezettség elévülésébõl e törvénymódosítás hatálybalépésének idõpontjában még több mint egy év van hátra, a követelés 2007. december 22-én elévül. Tehát ha mondjuk 2005. április 10-én nem vettünk autópálya-matricát, pótdíjtartozásunk a régi szabályok szerint 2010. április 10-én évülne el, az új szabályozással viszont ez a dátum már 2007. december 22."


Persze hogy próbálkozni fognak továbbra is, sokaknál hat egy vastagon szedett "perlés elõtti utolsó felszólítás", meg "bírósági, fizetési meghagyás" elküldése. :roll:

Peti

  • Vendég
!Teljesen OFF
« Válasz #1424 Dátum: 2007.12.28 20:10:22 »
Idézetet írta: "Peter"


Nem foglalkozok vele, nincs ennyi folos energiam. Sima levél természetesen, mindet igy küldték. Spam -> kuka.


Kérdés meddig fognak még zaklatni, bár ha nem zavar akkor... :roll: