Szerző Téma: !Teljesen OFF  (Megtekintve 1286562 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Peter

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1629
!Teljesen OFF
« Válasz #1395 Dátum: 2007.12.20 11:46:57 »
Én nem reagáltam rá. Azóta már vagy 2 ujabb társaságtól kaptam felszolitást, hogy az elõzõ bandától megvették a követelést, és légyszi fizessek. Legutóbb kb 1 honapja kaptam, hogy ez már a végsõ felszólítás a per elõtt.

Ja eredetileg 0 perces parkolásom volt olyan helyen, ahol tán sose jártam, valamikor 2002-ben.

Peti

  • Vendég
!Teljesen OFF
« Válasz #1396 Dátum: 2007.12.20 19:30:31 »
Idézetet írta: "Peter"
Én nem reagáltam rá. Azóta már vagy 2 ujabb társaságtól kaptam felszolitást, hogy az elõzõ bandától megvették a követelést, és légyszi fizessek. Legutóbb kb 1 honapja kaptam, hogy ez már a végsõ felszólítás a per elõtt.

Ja eredetileg 0 perces parkolásom volt olyan helyen, ahol tán sose jártam, valamikor 2002-ben.


Nagyon úgy néz ki szombattól tehetnek egy szívességet... :wink:

Amúgy ma olvastam azt is hogy beperelték õket, mivel a tartozások továbbadása is full szabálytalan volt...........

Peter

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1629
!Teljesen OFF
« Válasz #1397 Dátum: 2007.12.20 20:03:23 »
Türelmesen várok. Azért az nagy gáz lenne, ha fizetnem kellene ezeknek a vadidegeneknek olyan dologért ami el se tudtam követni. 0 perc, ott se voltam tutira, tehát bizonyitani se tudjak, 2002-ben, meg amugy se tudom kik ezek akik penzt kovetelnek...

Peti

  • Vendég
!Teljesen OFF
« Válasz #1398 Dátum: 2007.12.20 20:45:01 »
Idézetet írta: "Peter"
Türelmesen várok. Azért az nagy gáz lenne, ha fizetnem kellene ezeknek a vadidegeneknek olyan dologért ami el se tudtam követni. 0 perc, ott se voltam tutira, tehát bizonyitani se tudjak, 2002-ben, meg amugy se tudom kik ezek akik penzt kovetelnek...


Akárhogy nézzük, a vélt tartozásod már 2007-ben elévült, gondolom nem dec.30.ára szól a "büntetés" :sunyi:  de amit belinkelt Gabe ott azt írják dec. 22-vel elévülnek az -új rendelet óta- 1évnél régebbi tartozások is. :wink:

Magukra a cégekre a neten simán rákereshetsz, 0 jogkörük van, semmivel se több mint bármely más egyéb foglalkozású cégnek, kiküldik a leveleket, fenyegetõznek, fénymásolt behajtási törvényeket meg bianco fizetési meghagyásokat küldözgetnek, sokan inkább befizetik, (nekem is volt ismerõs, hiába mondtam neki, befizetett valami 9ezer Ft-ot) arról nem is beszélve hogy az egész úgy szabálytalan ahogy van, nemhiába van most ez a feljelentõs dolog. :nana:

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
!Teljesen OFF
« Válasz #1399 Dátum: 2007.12.20 21:14:27 »
Arra bazíroznak, hogy rengeteg ember megijed az ilyen levéltõl, és fizet. A többség. Gondoljatok bele, ez micsoda irdatlan sok pénz :nana: ! Naná hogy nem állnak neki azokkal vacakolni, akik nem xarnak be és nem fizetnek.

Én még januárban írtam nekik, hogy amíg nem bizonyítják a követelésüket (vmi 40 ezret akartak rajtam bevasalni, 2002-bõl meg 2003-ból), addig nem ismerem el, mert én nem emlékszem hogy ott/akkor parkoltam volna. Na, azóta csend van, és baxhatják mert idõközben elévült a dolog.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Peti

  • Vendég
!Teljesen OFF
« Válasz #1400 Dátum: 2007.12.20 21:27:47 »
Idézetet írta: "Palaczk"

Én még januárban írtam nekik, hogy amíg nem bizonyítják a követelésüket (vmi 40 ezret akartak rajtam bevasalni, 2002-bõl meg 2003-ból), addig nem ismerem el, mert én nem emlékszem hogy ott/akkor parkoltam volna. Na, azóta csend van, és baxhatják mert idõközben elévült a dolog.


Tulajdonképpen még a levél megírása is felesleges energia és pénzkidobás volt :wink:

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
!Teljesen OFF
« Válasz #1401 Dátum: 2007.12.20 21:50:05 »
Nálam is bepróbálkoztak, hogy még anno a Yarissal nem volt jegyem. Tudtam , hogy a Yaris nem is járt Pesten, bementem, és mint kiderült, egy zöld Corolla volt a képen  :crazy: (a yaris ezüst volt). De azért kérték, hogy a forgalmi másolatával igazoljam, hogy az általuk feljegyzett rendszámhoz nem az az autó tartozik. Persze nem érdekelte õket, hogy a kocsit már évekkel ezelõtt eladtuk  :evil:  Szerencsére volt a fiókok mélyén egy dossziéban egy forgalmi fénymásolat  :faradt:
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

Peti

  • Vendég
!Teljesen OFF
« Válasz #1402 Dátum: 2007.12.21 00:13:34 »
Idézetet írta: "whis"
De azért kérték, hogy a forgalmi másolatával igazoljam, hogy az általuk feljegyzett rendszámhoz nem az az autó tartozik. Persze nem érdekelte õket, hogy a kocsit már évekkel ezelõtt eladtuk  :evil:  Szerencsére volt a fiókok mélyén egy dossziéban egy forgalmi fénymásolat  :faradt:


Tudod ki igazolt volna nekik bármit is... :robbanfej:

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
!Teljesen OFF
« Válasz #1403 Dátum: 2007.12.21 08:41:32 »
Idézetet írta: "Peti500"
Idézetet írta: "whis"
De azért kérték, hogy a forgalmi másolatával igazoljam, hogy az általuk feljegyzett rendszámhoz nem az az autó tartozik. Persze nem érdekelte õket, hogy a kocsit már évekkel ezelõtt eladtuk  :evil:  Szerencsére volt a fiókok mélyén egy dossziéban egy forgalmi fénymásolat  :faradt:


Tudod ki igazolt volna nekik bármit is... :robbanfej:

Egy darabig gondolkodtam, hogy írok nekik egy levelet, melyben felsorolom a téves felszólításukkal felmerült költségeimet, de aztán letettem róla. Szemétmocsokbanda  :evil:
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

Peti

  • Vendég
!Teljesen OFF
« Válasz #1404 Dátum: 2007.12.22 14:00:13 »
Ideg   levezetés, egy karácsonyi "közlekedési kirándulás" után. :ordog:  :vezetes:  :nagymosoly:

Peti

  • Vendég
!Teljesen OFF
« Válasz #1405 Dátum: 2007.12.26 13:26:59 »
Tegnap volt egy kis karácsonyi (kis)takarítás. :vag2:

Megtaláltam az egyik polc mélyén az 1992-ben vett(!!!!) Casio kvarcórámat, ébresztõs, világítós, dátum, stopper, nagy dolog volt ez akkor! :vag1:  

Évekig kapta nyaranta a Balaton vizét, leesett, odaverõdött, összekarcolódott, de mûködik! :nagymosoly:  

A szíj már évek óta lemorzsolódott róla, de maga az óra még mindig tökéletes, világít, pontosan mutatta a dátumot de 3percet sietett :ordog:  16 év után :rolleyes:  

Soha nem volt hozzányúlva. :nana: :szivecske:

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26347
!Teljesen OFF
« Válasz #1406 Dátum: 2007.12.26 14:23:57 »
Idézetet írta: "Peti500"
Tegnap volt egy kis karácsonyi (kis)takarítás. :vag2:

Megtaláltam az egyik polc mélyén az 1992-ben vett(!!!!) Casio kvarcórámat, ébresztõs, világítós, dátum, stopper, nagy dolog volt ez akkor! :vag1:  

Évekig kapta nyaranta a Balaton vizét, leesett, odaverõdött, összekarcolódott, de mûködik! :nagymosoly:  

A szíj már évek óta lemorzsolódott róla, de maga az óra még mindig tökéletes, világít, pontosan mutatta a dátumot de 3percet sietett :ordog:  16 év után :rolleyes:  

Soha nem volt hozzányúlva. :nana: :szivecske:

Elemet se cseréltél benne?? :hmm:
music     

Peti

  • Vendég
!Teljesen OFF
« Válasz #1407 Dátum: 2007.12.26 15:20:47 »
Idézetet írta: "music"

Elemet se cseréltél benne?? :hmm:


Semmit, soha semmit... :mivan:
Hozzá se lett nyúlva, és még a fényerõ se halvány, tehát az elem se gyenge benne... :shock:

Tudom, hihetetlen... :kerdojel:

rezol

  • Vendég
!Teljesen OFF
« Válasz #1408 Dátum: 2007.12.26 19:15:34 »
Idézetet írta: "Peti500"
Idézetet írta: "music"

Elemet se cseréltél benne?? :hmm:


Semmit, soha semmit... :mivan:
Hozzá se lett nyúlva, és még a fényerõ se halvány, tehát az elem se gyenge benne... :shock:

Tudom, hihetetlen... :kerdojel:
Nem hihetetlen, ilyenek ezek.
Nekem a Casio számológépemben 8 éves az elem, illetve én azóta használom(Ezek gyárják az autóinkat is.) ;)

rezol

  • Vendég
!Teljesen OFF
« Válasz #1409 Dátum: 2007.12.26 19:16:55 »
Akinek se gördeszkája, se félcsöve az megoldja másképp :faradt:  :o

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁáááááááá!!!!!!!! :tepemhajam:
További találatok "dumb drivers" címke alatt.
(Nagyorsanegyszeduxentide......)

No comment...(a kocsi miatt)
Ezt itt is felvehették volna! :rohog: