Szerző Téma: !Teljesen OFF  (Megtekintve 1226101 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
!Teljesen OFF
« Válasz #135 Dátum: 2006.01.27 20:12:47 »
Idézetet írta: "KLaco"
Hingis eleve esélytelen ugyanis az ő idejében még divat volt kicsit, de pontosat szerválni, meg ütni. Mostmár 170-180km/h alatt nem lehet mit kezdeni sajna, szal nem értem miért tért vissza 1-esek szerint azért hagyta abba annó, mert félt a Venus lányoktól.

Várjuk ki a végét...
music     

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
!Teljesen OFF
« Válasz #136 Dátum: 2006.01.27 20:42:25 »
Idézetet írta: "KLaco"
Hingis eleve esélytelen ugyanis az ő idejében még divat volt kicsit, de pontosat szerválni, meg ütni. Mostmár 170-180km/h alatt nem lehet mit kezdeni sajna, szal nem értem miért tért vissza 1-esek szerint azért hagyta abba annó, mert félt a Venus lányoktól.


A jelenlegi tudásával esélytelen , dehát most tért még csak vissza , és még elég fiatal ahhoz , hogy elsajátítson egy új stílust . Megjegyzem , már Graf is a férfiakéhoz hasonló , bumm-bumm típusú teniszt játszotta , szóval ez korántsem újkeletű dolog . És anno Szeles is igen nagyokat tudott ütni , igaz ő visított is hozzá nagyokat  :nagymosoly:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
!Teljesen OFF
« Válasz #137 Dátum: 2006.01.27 20:44:39 »
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "Palaczk"
Clijsters elintézte Hingist . Mondjuk , ezt is vártam .

Én azért nem vártam ennyire egyértelműen. Ugyan ritka, bár nem példa nélküli, hogy valaki több éves kihagyás után jobb formában legyen, mint előtte - ez Hingis esetében egy Grand Slam lenne - de Clijsters bármire képes - negatív értelemben is.


Nem tom , én még olyan sokszor nem láttam Clijsterst játszani , de amikor igen , akkor az ellenfél nem nagyon tudott vele mit kezdeni - legyen az Sarapova , vagy bárki más . Most is nyert volna , ha nem sérül le - legalábbis szerintem .
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
!Teljesen OFF
« Válasz #138 Dátum: 2006.01.27 20:47:14 »
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "Palaczk"
Nekem nem tűnt fel , hogy valaki téged konkrétan leszúrt volna OFFolásért . A legutóbbi ilyen affér során mindketten egyformán OFFoltunk , és kollektíven lettünk leszúrva , de nem név szerint . Tedd már túl magadat rajta ...

Konkrétan nem is.


Na lám  :wink: ... akkor meg hagyd a fenébe , van ilyen .
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
!Teljesen OFF
« Válasz #139 Dátum: 2006.01.27 22:17:37 »
Idézetet írta: "Palaczk"
A jelenlegi tudásával esélytelen , dehát most tért még csak vissza , és még elég fiatal ahhoz , hogy elsajátítson egy új stílust . Megjegyzem , már Graf is a férfiakéhoz hasonló , bumm-bumm típusú teniszt játszotta , szóval ez korántsem újkeletű dolog . És anno Szeles is igen nagyokat tudott ütni , igaz ő visított is hozzá nagyokat  :nagymosoly:

Egyébként nem értem, miért pont Szeles Mónikát cikizték a nyögéseivel, az igaz, hogy nem volt halk, amit művelt, de nem is volt ezzel egyedül. Mások is nyögtek előtte is utána is, és nemcsak női teniszezők.
music     

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
!Teljesen OFF
« Válasz #140 Dátum: 2006.01.27 22:20:53 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Nem tom, én még olyan sokszor nem láttam Clijsterst játszani, de amikor igen, akkor az ellenfél nem nagyon tudott vele mit kezdeni - legyen az Sarapova, vagy bárki más. Most is nyert volna, ha nem sérül le - legalábbis szerintem.

Nézd, ha mindig nyerne, ő lenne a világelső, ez ilyen egyszerű. (és nem az, nem is volt az sosem.) Persze ez még bekövetkezhet...
music     

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
!Teljesen OFF
« Válasz #141 Dátum: 2006.01.27 22:26:47 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Na lám  :wink: ... akkor meg hagyd a fenébe, van ilyen.

A kollektív dolgokat mindig magamra szoktam venni, ha van egy fikarcnyi saram is benne. És most volt.
music     

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
!Teljesen OFF
« Válasz #142 Dátum: 2006.01.27 23:11:00 »
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "Palaczk"
Nem tom, én még olyan sokszor nem láttam Clijsterst játszani, de amikor igen, akkor az ellenfél nem nagyon tudott vele mit kezdeni - legyen az Sarapova, vagy bárki más. Most is nyert volna, ha nem sérül le - legalábbis szerintem.

Nézd, ha mindig nyerne, ő lenne a világelső, ez ilyen egyszerű. (és nem az, nem is volt az sosem.) Persze ez még bekövetkezhet...


Nekem nagyon úgy rémlik , hogy Clijsters volt már első , valamikor az idén , talán ősszel .
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
!Teljesen OFF
« Válasz #143 Dátum: 2006.01.27 23:12:56 »
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "Palaczk"
Na lám  :wink: ... akkor meg hagyd a fenébe, van ilyen.

A kollektív dolgokat mindig magamra szoktam venni, ha van egy fikarcnyi saram is benne. És most volt.


Ja , hát ha neked van energiád ilyesmire  :| ...
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
!Teljesen OFF
« Válasz #144 Dátum: 2006.01.28 23:46:25 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Nekem nagyon úgy rémlik, hogy Clijsters volt már első, valamikor az idén, talán ősszel .

Olyan nagyon intenzíven már nem követem a teniszt, de nagyon sokáig nem lehetett. MOndjuk tavaly volt néhány váltás az élen.
Egyébként meg most már mindegy, Mauresmo nyert: elfogytak az ellenfelek...
music     

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
!Teljesen OFF
« Válasz #145 Dátum: 2006.01.28 23:47:39 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Ja , hát ha neked van energiád ilyesmire  :| ...

Természetem van, nem energiám. :shock:
music     

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
!Teljesen OFF
« Válasz #146 Dátum: 2006.01.29 00:34:17 »
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "Palaczk"
Nekem nagyon úgy rémlik, hogy Clijsters volt már első, valamikor az idén, talán ősszel .

Olyan nagyon intenzíven már nem követem a teniszt, de nagyon sokáig nem lehetett. MOndjuk tavaly volt néhány váltás az élen.
Egyébként meg most már mindegy, Mauresmo nyert: elfogytak az ellenfelek...


Én is úgy emlékszem , hogy aránylag rövid ideig volt Clijsters első , de nagyon úgy rémlik , hogy volt .

Ami Mauresmo elsőségét illeti (szándékosan nem győzelmet írtam) : Clijsters feladta ellene az elődöntőt sérülés , Henin pedig feladta a döntőt gyomor-problémák miatt . Amelie kisasszony egyiket sem jegyezheti fel a sikerei közé . Hivatalosan ő nyert , de ez kábé olyan , mint amikor Schumacher megnyerte a tavalyi indianapolisi nagydíjat - amin négy (vagy talán hat ??) autó indult .

Kíváncsi vagyok a holnapi Bagdatis-Federer döntőre ...
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
!Teljesen OFF
« Válasz #147 Dátum: 2006.01.29 00:57:20 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Ami Mauresmo elsőségét illeti (szándékosan nem győzelmet írtam) : Clijsters feladta ellene az elődöntőt sérülés , Henin pedig feladta a döntőt gyomor-problémák miatt . Amelie kisasszony egyiket sem jegyezheti fel a sikerei közé . Hivatalosan ő nyert , de ez kábé olyan , mint amikor Schumacher megnyerte a tavalyi indianapolisi nagydíjat - amin négy (vagy talán hat ??) autó indult.

Csak 10 év múlva erre már senki nem fog emlékezni. :szomoru:
music     

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
!Teljesen OFF
« Válasz #148 Dátum: 2006.01.29 01:24:43 »
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "Palaczk"
Ami Mauresmo elsőségét illeti (szándékosan nem győzelmet írtam) : Clijsters feladta ellene az elődöntőt sérülés , Henin pedig feladta a döntőt gyomor-problémák miatt . Amelie kisasszony egyiket sem jegyezheti fel a sikerei közé . Hivatalosan ő nyert , de ez kábé olyan , mint amikor Schumacher megnyerte a tavalyi indianapolisi nagydíjat - amin négy (vagy talán hat ??) autó indult.

Csak 10 év múlva erre már senki nem fog emlékezni. :szomoru:


Ez elég általános dolog , de az igazságon nem változtat .
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
!Teljesen OFF
« Válasz #149 Dátum: 2006.01.29 02:19:03 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Ez elég általános dolog , de az igazságon nem változtat .

Nem változtat. De ahogy Schumachernél sosem fogják a futamgyőzelmek rublikában egy zárójelben odaírni, hogy ez tk. 1-gyel kevesebb, úgy Mauresmonál is csak az az adat fog szerepelni, hogy megnyerte a 2006-os Ausztrál Bajnokságot.
music