Szerző Téma: !Teljesen OFF  (Megtekintve 1235500 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26326
!Teljesen OFF
« Válasz #120 Dátum: 2006.01.26 22:35:27 »
Idézetet írta: "Trotter66"
Nem találtam az utolsó HSZ-et. Két lappal arrébb volt.
Pöröggy kicsit. :-)

Rossz helyre kattintasz. A kis sárga téglalapra kell, és akkor automatikusan odaugrik. :kacsint:
music     

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26326
!Teljesen OFF
« Válasz #121 Dátum: 2006.01.26 22:38:09 »
Idézetet írta: "robi"
Én sem, megmondom őszintén. De vannak itt emberkék, akik lassan úgy kezelik a fórumot mintha chat lenne. Így segíteni kéne rajtuk, és ezáltal rajtunk is: aki pörögni akar, meg ezerrel vitázni, az fáradjon át a chat-be.

Ne sírjatok, már nem tart soká...
music     

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
!Teljesen OFF
« Válasz #122 Dátum: 2006.01.26 23:45:26 »
Idézetet írta: "taby"
Idézetet írta: "Deep Rush"

Az nem semmi. Itt már reggel csak -9-10 körül volt, délután amikor jöttem haza, már -5 körüli kánikula volt :) .

Most hogy jöttem haza barátnőmtől (nyiregy belváros) én meg tőle nem messze lakom (gyalog 500m kocsival 1,5km  :nagymosoly:  :nagymosoly:) csak ilyen hidegbe (meg jelentem erősen kehesen jobb az ótó) szóval most -13 volt :D mi lesz még? de a hó meg a felhő egylőre sehol pedig ezt igérték.


Én örömmel tapasztaltam , hogy felhő meg hó ohne  :o ... pedig pár napja még nagyon ígérgették . Kell a francnak a fehér szarság , városban csak a gond van vele . Szép mikor leesik , de utána lehet hetekig tocsogni a fekete , sós posványban  :elkeseredett: ... akkor inkább ne essen , a hó a hegyekbe való , meg a vetésre , városban köszönettel tudom nélkülözni .

Ahogy nézem a met.hu-t , most egy darabig ez a hideg , de napos idő lesz . Nem is baj , a napsütés legalább segít depresszió nélkül elviselni ezt a farkasordító zegernyét  :?
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
!Teljesen OFF
« Válasz #123 Dátum: 2006.01.26 23:47:15 »
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "robi"
Én sem, megmondom őszintén. De vannak itt emberkék, akik lassan úgy kezelik a fórumot mintha chat lenne. Így segíteni kéne rajtuk, és ezáltal rajtunk is: aki pörögni akar, meg ezerrel vitázni, az fáradjon át a chat-be.

Ne sírjatok, már nem tart soká...


Húha , ez nagyon titokzatosan hangzik  :szemforgat: ... mi nem tart soká ?
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
!Teljesen OFF
« Válasz #124 Dátum: 2006.01.27 00:03:45 »
No , én most elhúzok megnézni a ma hajnalban fölvett Sarapova-Henin meccset ... remélem Sarapova győz , drukkolok a kis hölgynek , szimpi  :nagymosoly:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26326
!Teljesen OFF
« Válasz #125 Dátum: 2006.01.27 00:33:30 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Húha , ez nagyon titokzatosan hangzik  :szemforgat: ... mi nem tart soká ?

Kb. tavasztól elég sok időm fog másra elmenni, biztosan radikálisan csökenni fog a jelenlétem, és akkor nem kell engem folyton leszúrni az OFFolásért... :rolleyes:
music     

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26326
!Teljesen OFF
« Válasz #126 Dátum: 2006.01.27 00:35:43 »
Idézetet írta: "Palaczk"
No , én most elhúzok megnézni a ma hajnalban fölvett Sarapova-Henin meccset ... remélem Sarapova győz , drukkolok a kis hölgynek , szimpi  :nagymosoly:

Engem a Hingis-Clijters érdekelt volna, de már lemaradtam róla, annyi időm meg úgy sincs, hogy még teniszmeccset is nézzek.
music     

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
!Teljesen OFF
« Válasz #127 Dátum: 2006.01.27 03:33:34 »
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "Palaczk"
Húha , ez nagyon titokzatosan hangzik  :szemforgat: ... mi nem tart soká ?

Kb. tavasztól elég sok időm fog másra elmenni, biztosan radikálisan csökenni fog a jelenlétem, és akkor nem kell engem folyton leszúrni az OFFolásért... :rolleyes:


Nekem nem tűnt fel , hogy valaki téged konkrétan leszúrt volna OFFolásért . A legutóbbi ilyen affér során mindketten egyformán OFFoltunk , és kollektíven lettünk leszúrva , de nem név szerint . Tedd már túl magadat rajta ...
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
!Teljesen OFF
« Válasz #128 Dátum: 2006.01.27 03:39:16 »
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "Palaczk"
No , én most elhúzok megnézni a ma hajnalban fölvett Sarapova-Henin meccset ... remélem Sarapova győz , drukkolok a kis hölgynek , szimpi  :nagymosoly:

Engem a Hingis-Clijters érdekelt volna, de már lemaradtam róla, annyi időm meg úgy sincs, hogy még teniszmeccset is nézzek.


Clijsters elintézte Hingist . Mondjuk , ezt is vártam . Azt viszont nem vártam , hogy most Henin elintézi Sarapovát ... mondjuk , mondhajtuk úgy is , hogy Sarapova saját magát lőtte ki , mert rengeteget hibázott - de a végeredmény szempontjából ez tökmindegy  :( ... kikapott három szettben , és én ezért maradtam fenn fél négyig  :turelmetlen: ... na mindegy , megyek is szunyni . A Mauresmo-Henin döntő már nem fog érdekelni különösebben , Mauresmo ellenszenves , Henin meg érdektelen számomra . Úgyhogy már csak a férfi döntőre vagyok kíváncsi , bár azt meg úgyis majdnem biztosan Federer nyeri , aki szintén ellenszenves nekem  [smilie=sm19.gif]  ... ehh , na mék szunyni  [smilie=sm44.gif]
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8096
!Teljesen OFF
« Válasz #129 Dátum: 2006.01.27 11:35:20 »
Hamár tenisz, akkor Sarapova játéka tetszik a legjobban, meg Clijsters-é. Mauresmo olyan, mint 1 férfi mellekkel. Henin meg férfi mellek nélkül. Na mind1, de a külső is számít valamit.
Pete Sampras óta nem volt kedvenc férfi teniszezőm, de most megtaláltam. Federer eleinte unszimpi volt, de mostmár megértettem mitől nagy. Attól, hogy pontosan tudja ki ellen hány százalékos teljesítményt kell nyújtani ahhoz, hogy ő nyerjen, és ne fáradjon el teljesen. Elődei azért nem voltak ennyire jók, mert belefáradtak abba, hogy a kis ellenfelek ellen meg akarták mutatni, hogy 6:0 6:0 6:0-ra tudnak nyerni, aminek semmi értelme, bőven jó a 3* 6:4 is.
Laco 73 :D

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
!Teljesen OFF
« Válasz #130 Dátum: 2006.01.27 14:36:55 »
Idézetet írta: "KLaco"
Hamár tenisz, akkor Sarapova játéka tetszik a legjobban, meg Clijsters-é. Mauresmo olyan, mint 1 férfi mellekkel. Henin meg férfi mellek nélkül. Na mind1, de a külső is számít valamit.
Pete Sampras óta nem volt kedvenc férfi teniszezőm, de most megtaláltam. Federer eleinte unszimpi volt, de mostmár megértettem mitől nagy. Attól, hogy pontosan tudja ki ellen hány százalékos teljesítményt kell nyújtani ahhoz, hogy ő nyerjen, és ne fáradjon el teljesen. Elődei azért nem voltak ennyire jók, mert belefáradtak abba, hogy a kis ellenfelek ellen meg akarták mutatni, hogy 6:0 6:0 6:0-ra tudnak nyerni, aminek semmi értelme, bőven jó a 3* 6:4 is.


Hát én is a kinézete miatt drukkolok elsősorban Sarapovának , azzal együtt , hogy ha pl. mellettem állna ez a közel 190 centis csaj (és még növekszik!!) , hát eléggé kisebbségi érzéseim lennének :wink:  :nagymosoly: ... bár "amúgy" nagyon jól is játszik , ami szintén nem lényegtelen . Csak ne nyögne meg sikonyálna annyit , néha elég hülyén tud hangzani  :? ... gáz , hogy Szeles óta polgárjogot nyert a női teniszben a visongás . Érdekes módon az addigiak meg tudták oldani , hogy nagyrészt kussban játsszanak , azóta viszont mindent lehet .

Clijsters ... na ja , ő rettentően profi . Nem mondanám hogy szimpi , de respektálom .

Ami Federert illeti , az nem vitás , hogy egy überprofi játékos , jelenleg messze a legjobb , ezt én is tudom és elismerem . Csak hát , nem tehetek róla , ellenszenves a feje . Schumachert is sokan ezért utálják ... érthető emberi dolog . De azért most nagyon fogok drukkolni Bagdatisnak , hátha csodát tud művelni  :hmm:

Talán belenézek a női döntőbe is , azért nem bánnám , ha Henin elintézné a macsófejű Mauresmo-t  :twisted:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26326
!Teljesen OFF
« Válasz #131 Dátum: 2006.01.27 18:19:00 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Nekem nem tűnt fel , hogy valaki téged konkrétan leszúrt volna OFFolásért . A legutóbbi ilyen affér során mindketten egyformán OFFoltunk , és kollektíven lettünk leszúrva , de nem név szerint . Tedd már túl magadat rajta ...

Konkrétan nem is.
music     

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26326
!Teljesen OFF
« Válasz #132 Dátum: 2006.01.27 18:24:35 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Clijsters elintézte Hingist . Mondjuk , ezt is vártam .

Én azért nem vártam ennyire egyértelműen. Ugyan ritka, bár nem példa nélküli, hogy valaki több éves kihagyás után jobb formában legyen, mint előtte - ez Hingis esetében egy Grand Slam lenne - de Clijsters bármire képes - negatív értelemben is.
music     

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26326
!Teljesen OFF
« Válasz #133 Dátum: 2006.01.27 18:29:28 »
Idézetet írta: "KLaco"
Hamár tenisz, akkor Sarapova játéka tetszik a legjobban, meg Clijsters-é. Mauresmo olyan, mint 1 férfi mellekkel. Henin meg férfi mellek nélkül. Na mind1, de a külső is számít valamit.
Pete Sampras óta nem volt kedvenc férfi teniszezőm, de most megtaláltam. Federer eleinte unszimpi volt, de mostmár megértettem mitől nagy. Attól, hogy pontosan tudja ki ellen hány százalékos teljesítményt kell nyújtani ahhoz, hogy ő nyerjen, és ne fáradjon el teljesen. Elődei azért nem voltak ennyire jók, mert belefáradtak abba, hogy a kis ellenfelek ellen meg akarták mutatni, hogy 6:0 6:0 6:0-ra tudnak nyerni, aminek semmi értelme, bőven jó a 3* 6:4 is.

Én is szerettem Samprast, de Federert nem tudom megszeretni.
music     

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8096
!Teljesen OFF
« Válasz #134 Dátum: 2006.01.27 18:45:54 »
Hingis eleve esélytelen ugyanis az ő idejében még divat volt kicsit, de pontosat szerválni, meg ütni. Mostmár 170-180km/h alatt nem lehet mit kezdeni sajna, szal nem értem miért tért vissza 1-esek szerint azért hagyta abba annó, mert félt a Venus lányoktól.
Laco 73 :D