Szerző Téma: Service CD, könyv, doksik  (Megtekintve 252898 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Fighting

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 194
Service CD, könyv, doksik
« Válasz #75 Dátum: 2005.06.10 10:39:50 »
Idézetet írta: "robi"

A tárhely hiba megoldódott az EPC program egy újabb, Win98-as változatával (egyébként XP-n is tökéletesen megy).

Mindent a netről töltöttem le.


Ezt gondoltam!
De simán a Toyota nagy honlapjáról, vagy vájkáltál a net sűrűjében?:)
Play like a champion today

E12 '03 Corolla 1.4 VVT-i HB 3 a.

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9509
Service CD, könyv, doksik
« Válasz #76 Dátum: 2005.06.10 10:40:54 »
Idézetet írta: "Fighting"
Idézetet írta: "robi"

A tárhely hiba megoldódott az EPC program egy újabb, Win98-as változatával (egyébként XP-n is tökéletesen megy).

Mindent a netről töltöttem le.


Ezt gondoltam!
De simán a Toyota nagy honlapjáról, vagy vájkáltál a net sűrűjében?:)

http://www.toyotaclub.hu/mickey/forum/viewtopic.php?p=639#639
Nincs a honlapunkon ilyesmi, ez "szürke" dolog.

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9509
Service CD, könyv, doksik
« Válasz #77 Dátum: 2005.06.10 10:41:53 »
Ja, az új Win98-as EPC címét már nemtom, de ha kell átdobom emilben.

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9509
Service CD, könyv, doksik
« Válasz #78 Dátum: 2005.06.28 09:56:52 »
Van-e valakinek olyan Toyota EPC CD-je, amin a mostani Corolla rajta van? Kellene. Köszi.

ATIS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1852
  • Corolla HB 88 XL
Service CD, könyv, doksik
« Válasz #79 Dátum: 2005.07.07 14:37:05 »
Igazából szervízkönyv kérdésem lenne. Csak olyat topikot nem találtam.

A könyvkeresőnél:

http://www.konyvkereso.hu/netacgi/konyvker/index.pl?ln=M&fm=idxm.htm

beírva a toyota kulcsszót hoz három könyvet:
1.
Toyota Corolla (Szervíz)
Megjelent a(z)  Mûszaki Könyvkiadó Kft.  gondozásában.
Megjelenés éve: 1996

2.
Toyota Corolla szervizkönyv
Megjelent a(z)  Korrekt Nyomdaipari és Kiadó Kft.  gondozásában.
Megjelenés éve: 1999
Jellemzõk: 239 o.
Nyelv: magyar
ISBN: 954214494

3.
Toyota Corolla 1987-tõl gyártott 1.3-1.6. benzines típusokhoz
Megjelent a(z)  Maróti-Godai Könyvkiadó Kft.  gondozásában.
Jellemzõk: 240 o., A4
Nyelv: magyar

Na most a harmadikhoz hoz egy képet is:


Elmentem egy helyi könyvesboltba hogy kéne nekem Toyota könyv. Az ő rendelőkéjük viszont azt dobta ki hogy csak a kettes könyv van amit a  Korrekt Nyomdaipari és Kiadó Kft. adott ki. Viszont a 3. Maróti féle könyvnek a képét dobta ki hozzá. Most egy kicsit naív leszek. Elképzelhető hogy a két könyv ugyanaz vagy a program tévedett.? Van olyan valaki aki látta mindkét könyvet?
Az igazság pusztán nézőpont kérdése.

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Service CD, könyv, doksik
« Válasz #80 Dátum: 2005.07.07 23:02:10 »
A 3.-t már láttam, az első is ismerősnek tűnik, a középső nem.
music     

ATIS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1852
  • Corolla HB 88 XL
Service CD, könyv, doksik
« Válasz #81 Dátum: 2005.07.08 21:48:49 »
És ha választanod kéne melyiket vennéd meg? Vagyis melyiket tartod jobbnak a kettő közül amit láttál?
Az igazság pusztán nézőpont kérdése.

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Service CD, könyv, doksik
« Válasz #82 Dátum: 2005.07.09 01:52:29 »
Idézetet írta: "ATIS"
És ha választanod kéne melyiket vennéd meg? Vagyis melyiket tartod jobbnak a kettő közül amit láttál?

Nem tudok tanácsot adni, attól is függ, hogy mire kéne.
A 3.-at végiglapoztam biztosan, az elsőt meg nem, csak rémlik, hogy láttam a Műszaki Könyvesboltban, Pesten a Liszt Ferenc téren. Rábeszélnélek, hogy nézd meg magad, de ha amúgy nincs itt dolgod, akkor nincs értelme ezért felutazni.
music     

ATIS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1852
  • Corolla HB 88 XL
Service CD, könyv, doksik
« Válasz #83 Dátum: 2005.07.12 14:57:25 »
Idézetet írta: "music"

Nem tudok tanácsot adni, attól is függ, hogy mire kéne.
A 3.-at végiglapoztam biztosan, az elsőt meg nem, csak rémlik, hogy láttam a Műszaki Könyvesboltban, Pesten a Liszt Ferenc téren. Rábeszélnélek, hogy nézd meg magad, de ha amúgy nincs itt dolgod, akkor nincs értelme ezért felutazni.


Megjött a 2. könyv és tényleg ugyanaz a borítója mint a 3.-é és ha Profy kollága a 3. vagyis a Maróti féle könyvből szkennelt be egy pár oldalt akkor még oldalszámra is stimt dettó ugyanaz a kettő.

Voltam most pesten elmentem a Műszaki könyvesboltba de csak a 2. könyv volt meg. Meg valami angol nyelvű de ennyire azért nem akartam belemélyedni. Ezek után már az lenne a kérdésem az első könyv egyáltalán különbözik a többitől vagy csak egy könyv létezik három kiadásban. Erre tudsz felelni?
Az igazság pusztán nézőpont kérdése.

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9509
Service CD, könyv, doksik
« Válasz #84 Dátum: 2005.07.12 15:59:32 »
A 3 könyv közűl melyik tartalmazza a '96-os Corollát? Mert az nekem is kell.

ATIS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1852
  • Corolla HB 88 XL
Service CD, könyv, doksik
« Válasz #85 Dátum: 2005.07.12 19:24:42 »
Idézetet írta: "robi"
A 3 könyv közűl melyik tartalmazza a '96-os Corollát? Mert az nekem is kell.


Nos ha jól értem a 2.-es és a hármas ugyanaz vagyis 87-92-es modellekhez van.
Az elsőt nem láttam de mivel 96-os kiadás így nem nagyon hiszem hogy azzal foglalkozik.

A műszaki könyvesboltban volt angol nyelvű szervízkönyv ha jól ismered az angolt lehet hogy szerencséd lesz.
Az igazság pusztán nézőpont kérdése.

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Service CD, könyv, doksik
« Válasz #86 Dátum: 2005.07.13 02:00:08 »
Idézetet írta: "ATIS"
Voltam most pesten elmentem a Műszaki könyvesboltba de csak a 2. könyv volt meg. Meg valami angol nyelvű de ennyire azért nem akartam belemélyedni. Ezek után már az lenne a kérdésem az első könyv egyáltalán különbözik a többitől vagy csak egy könyv létezik három kiadásban. Erre tudsz felelni?

Az a gond, hogy kb. 7-8 éve volt, amikor én ezeket nézegettem, és elég nehéz így visszaemlékezni. Annyi rémlik csak, hogy kétféle sorozat volt. Egyik - amit be is linkeltél - fehér alapon szines autókkal volt látható. A másik pedig szines boritójú volt, és többnyire piros volt az aktuális tipus képe. De azt már meg nem mondom, hogy ebben a sorozatban Corolla is volt-e.
music     

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9509
Service CD, könyv, doksik
« Válasz #87 Dátum: 2005.08.11 20:51:40 »
A Maróti Könyvkereskedésben megvettem a Toyota Corolla 1992-1997 javítási kézikönyvet. Ez egy az egybe a mi autónkról szól, és a 4E-FE motorról is:



Zseniális! Részletes robbantott rajzok, fotók, leírás minden műveletről. Ez alapján cseréltem sebességmérő jeladót. Mostmár akár a váltóólaj cserét is símán bevállalom, sőt, még a fékpofa cserén is gondolkozom.

A könyv angolul van, de nem igényel magas szintet a megértéshez. Mindenkinek ajánlani tudom úgy a könyvet, mint a boltot, ahol szinte minden autóhoz van könyv.

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8092
Service CD, könyv, doksik
« Válasz #88 Dátum: 2005.08.11 20:57:08 »
Idézetet írta: "robi"
A Maróti Könyvkereskedésben megvettem a Toyota Corolla 1992-1997 javítási kézikönyvet. Ez egy az egybe a mi autónkról szól, és a 4E-FE motorról is:



Zseniális! Részletes robbantott rajzok, fotók, leírás minden műveletről. Ez alapján cseréltem sebességmérő jeladót. Mostmár akár a váltóólaj cserét is símán bevállalom, sőt, még a fékpofa cserén is gondolkozom.

A könyv angolul van, de nem igényel magas szintet a megértéshez. Mindenkinek ajánlani tudom úgy a könyvet, mint a boltot, ahol szinte minden autóhoz van könyv.

És ha nem vagyok indiszkrét mennyibe fájt ez a könyv, mert engem meg a Carinához érdekelne ilyen.
Laco 73 :D

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9509
Service CD, könyv, doksik
« Válasz #89 Dátum: 2005.08.11 20:59:42 »
Idézetet írta: "KLaco"
Idézetet írta: "robi"
A Maróti Könyvkereskedésben megvettem a Toyota Corolla 1992-1997 javítási kézikönyvet. Ez egy az egybe a mi autónkról szól, és a 4E-FE motorról is:



Zseniális! Részletes robbantott rajzok, fotók, leírás minden műveletről. Ez alapján cseréltem sebességmérő jeladót. Mostmár akár a váltóólaj cserét is símán bevállalom, sőt, még a fékpofa cserén is gondolkozom.

A könyv angolul van, de nem igényel magas szintet a megértéshez. Mindenkinek ajánlani tudom úgy a könyvet, mint a boltot, ahol szinte minden autóhoz van könyv.

És ha nem vagyok indiszkrét mennyibe fájt ez a könyv, mert engem meg a Carinához érdekelne ilyen.

8500. Az online boltjukban utánanézhetsz mijük van.
Nem olcsó, de ha úgy vesszük hogy a szervízben 7500 az órabér, akkor sztem jó befektetés, akinek maga szereti a dolgokat elvégezni.