Szerző Téma: Service CD, könyv, doksik  (Megtekintve 252940 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

zsono

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 538
Service CD, könyv, doksik
« Válasz #60 Dátum: 2004.12.09 22:24:48 »
Idézetet írta: "Koxa"
Sziasztok!

Lehet, hogy XP alá nem is megy fel az EPC? Ha tudja valaki, legyen olyan jó, és irja ide!

Koxa



Az utóbbi három órában megpróbáltam Off Bill Gates On eszén túl járni, de az EPC-t nem sikerült működésre bírnom XP alatt. A program telepíthető, de az adatlemezek azonosításakor nem látja az "A1" és "A2" CD-t, ami persze a gépben van. Biztosan banális oka van, lehet, hogy a CD-nek egy speciális címzést kellene adni, egyenlőre nem tudom. De elsőre tehát az EPC és az XP nem barátok... :partyman:
Zsono

afekete

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4547
Service CD, könyv, doksik
« Válasz #61 Dátum: 2004.12.10 09:41:04 »
Idézetet írta: "zsono"
Az utóbbi három órában megpróbáltam Off Bill Gates On eszén túl járni, de az EPC-t nem sikerült működésre bírnom XP alatt. A program telepíthető, de az adatlemezek azonosításakor nem látja az "A1" és "A2" CD-t, ami persze a gépben van. Biztosan banális oka van, lehet, hogy a CD-nek egy speciális címzést kellene adni, egyenlőre nem tudom. De elsőre tehát az EPC és az XP nem barátok... :partyman:

Nem vagyok egy XP szakértő, de emlékeim szerint van valami olyan beállítás, hogy 2000 vagy 98 kompatibilis módban futtasson egy programot. Talán az indító ikon tulajdonságainál lehet beállítani. Így próbáltátok már?
Attila 31
  - Avensis
- Prius

Profy

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3148
  • Bontó szökevény 5,2L országút :D
Service CD, könyv, doksik
« Válasz #62 Dátum: 2004.12.10 10:05:52 »
Idézetet írta: "Koxa"
Sziasztok!

Lehet, hogy XP alá nem is megy fel az EPC? Ha tudja valaki, legyen olyan jó, és irja ide!

Koxa



Nekem működik! :)

És mea culpa de még mindig nem küldtem át neked az anyagot!
Bocsi!
Toyota Avensis I.Se 2002 kifutó

16

Hard

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 130
Service CD, könyv, doksik
« Válasz #63 Dátum: 2004.12.10 11:17:58 »
Idézetet írta: "Profy"
Idézetet írta: "Koxa"
Sziasztok!

Lehet, hogy XP alá nem is megy fel az EPC? Ha tudja valaki, legyen olyan jó, és irja ide!

Koxa



Nekem működik! :)

És mea culpa de még mindig nem küldtem át neked az anyagot!
Bocsi!


Hülye kérdés, de honnan is lehet letölteni ezt az EPC-t?
Hard

Toyota Previa 2001 és Toyota Prius gen2. 2008

Profy

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3148
  • Bontó szökevény 5,2L országút :D
Service CD, könyv, doksik
« Válasz #64 Dátum: 2004.12.10 11:38:37 »
Idézetet írta: "Hard"


Hülye kérdés, de honnan is lehet letölteni ezt az EPC-t?



A legelső hozzászólásomba megtalálod a megoldást csak jól előre kell menni! :D
Toyota Avensis I.Se 2002 kifutó

16

zsono

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 538
Service CD, könyv, doksik
« Válasz #65 Dátum: 2004.12.10 19:34:11 »
Idézet
Nekem működik! :)




És milyen nyelvű XP-n fut?

Zs. [smilie=sm59.gif]
Zsono

Koxa

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 14
Service CD, könyv, doksik
« Válasz #66 Dátum: 2004.12.11 20:54:36 »
Sziasztok!

Nekem is működik az EPC!

A CD-nek a következő címzést kell adni: 19950622E1 és 19950622E2.
Így próbáljátok!

üdv   Koxa
oyota Corolla 1.3 Liftback '86

Grabovszki

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 266
Service CD, könyv, doksik
« Válasz #67 Dátum: 2004.12.12 23:23:07 »
:dancing: Köszi Koxa! Nekem is sikerült elindítani! Nagyon tetszik! A CD-t átneveztem és működik! Hogy erre én miért nem gondoltam? :bang:
Carina E 1.8i 16V XLi B/G

zsono

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 538
Service CD, könyv, doksik
« Válasz #68 Dátum: 2005.01.24 11:23:39 »
Idézet
A CD-t átneveztem és működik! Hogy erre én miért nem gondoltam?


Nekem is működik, köszönöm a tippet. A korábbi, eredetileg kapott lemez így volt címezve, de mivel megsérült, nem használtam már, és a másolatot nem így neveztem el.

Adalék még:
Ha nagy kapacitású vincseszterre telepítjük, a program kiírhatja, hogy mégsincs elég hely a telepítéshez. Ekkor csak nyugodtan telepítsük mégis. A trükk a CD-k hozzáadása pontnál következik. Hiába a jó lemezcím, ebben az ezetben továbbra is azt jelzi, nincs elég hely az adatok másolására. Ha a gépünkön van kisebb partíció, vagy akár kivehető vincseszter, az első körben küldjük oda az adatokat. Ekkor születik a "Tmcmstw1" könyvtár, abban az E1 és E2 alkönyvtár. A két alkönyvtárban található adatokat másoljuk be a programot tartalmazó vinyóra, ott ugyanígy megtalálható ez a két könyvtár, csak épp üres. Ezek után ne felejtsük ismét a programot tartalmazó vinyót megadni a program CD Setup-jában, és akkor már működik is a dolog. Ha ellenőriztük az elindulást, az átmeneti, másik tárolón lévő könyvtár törölhető.
Zsono

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9509
Service CD, könyv, doksik
« Válasz #69 Dátum: 2005.05.19 11:53:46 »
Úgy nem lehet, hogy az egész tartalom a vinyón legyen, ne keljen állandóan a CD-ket rakosgatni?

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8092
Service CD, könyv, doksik
« Válasz #70 Dátum: 2005.05.19 18:52:50 »
Idézetet írta: "robi"
Úgy nem lehet, hogy az egész tartalom a vinyón legyen, ne keljen állandóan a CD-ket rakosgatni?

Dehogynem, kell 1 image-t csinálni a cdről, és virtuális cdmeghajtóról futtatni az Alcohol 120% progi segítségével :D
Laco 73 :D

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9509
Service CD, könyv, doksik
« Válasz #71 Dátum: 2005.05.20 09:42:45 »
CD Image programok nélkül értettem, mert a programban van lehetőség "Hard Disk" telepítésre... csak vajon hogyan?

Egyébként CD-ről sem tudom működtetni, mert "Not enough space in drive." üzenettel tudatja, hogy nincs elég hely. Értesültem már, hogy túl nagy vinyóknál ez meghülyül, de az én C:-men mégis 1.19 GB hely van... az meg ugye jó messzi van a 6 GB-os meghülyülési határtól...

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9509
Service CD, könyv, doksik
« Válasz #72 Dátum: 2005.06.07 14:35:36 »
Egyébként megoldottam...

Fighting

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 194
Service CD, könyv, doksik
« Válasz #73 Dátum: 2005.06.10 10:14:35 »
Idézetet írta: "robi"
CD Image programok nélkül értettem, mert a programban van lehetőség "Hard Disk" telepítésre... csak vajon hogyan?

Egyébként CD-ről sem tudom működtetni, mert "Not enough space in drive." üzenettel tudatja, hogy nincs elég hely. Értesültem már, hogy túl nagy vinyóknál ez meghülyül, de az én C:-men mégis 1.19 GB hely van... az meg ugye jó messzi van a 6 GB-os meghülyülési határtól...


Honnan sikerült megszerezned?
Play like a champion today

E12 '03 Corolla 1.4 VVT-i HB 3 a.

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9509
Service CD, könyv, doksik
« Válasz #74 Dátum: 2005.06.10 10:36:48 »
Idézetet írta: "Fighting"
Idézetet írta: "robi"
CD Image programok nélkül értettem, mert a programban van lehetőség "Hard Disk" telepítésre... csak vajon hogyan?

Egyébként CD-ről sem tudom működtetni, mert "Not enough space in drive." üzenettel tudatja, hogy nincs elég hely. Értesültem már, hogy túl nagy vinyóknál ez meghülyül, de az én C:-men mégis 1.19 GB hely van... az meg ugye jó messzi van a 6 GB-os meghülyülési határtól...


Honnan sikerült megszerezned?


A tárhely hiba megoldódott az EPC program egy újabb, Win98-as változatával (egyébként XP-n is tökéletesen megy).

Mindent a netről töltöttem le:
http://www.toyotaclub.hu/mickey/forum/viewtopic.php?p=639#639