Szerző Téma: Service CD, könyv, doksik  (Megtekintve 260585 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

zla

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 10
Service CD, könyv, doksik
« Válasz #180 Dátum: 2006.05.04 11:13:30 »
Idézetet írta: "viziborz"
Hi :)

En mar hasznaltam is ,  Avehoz igaz kicsit  es meg is vezetett de rossz iranyban. Nos a hifi reszben leirtam de a lenyeg hogy a hangszoro kabelezest neztem gondoltam Toyota Toyota akkro nagy kulonbseg nem lehet. A hangszorokhoz futo kabelek szine +egyezett de a + es - polusok pont forditva voltak bekotve mint a rajzon. de ez csak apro problema es ettol fuggetlenul nagyon jo a kezikonyv.

Utolag is koszi meg 1*  viziborz


Szia Viziborz,
A toyotaEPCbol nezted a kapcsolasi rajzot? En ott csak az alkatreszeket talaltam meg. Koszi ha irsz, hogy hol van a kapcsirajz.
udv
Z

Profy

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3148
  • Bontó szökevény 5,2L országút :D
Service CD, könyv, doksik
« Válasz #181 Dátum: 2006.05.04 11:38:23 »
Idézetet írta: "kutika"
Szaisztok!

http://torrent.eval.hu/info.php?nevtorrent=ToyotaEPC.zip&kersett=toyota&page=0&id=3355606&link=http://static.thepiratebay.org/hashtorrent/3355606.torrent/ToyotaEPC.zip.3355606.TPB.torrent

Ezen az oldalon található egy torrent fájl, az alábbi magyarázattal:

"Toyota EPC (electronic parts catalog) for Windows. This is the program that Toyota dealership parts departments use to look up part numbers and diagrams. Contains data for European models through 2000, and Japanese models through 2002. "

A fájl mérete ha jól emlékszem 1,5 Gb-t.

Ha valakit érdekel a letöltés müködik, nekem már megvan. :pofa:


Engem érdekelne. :D
csak nem jön le. :(
Toyota Avensis I.Se 2002 kifutó

16

viziborz

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 954
    • http://www.dilimania.hu
Service CD, könyv, doksik
« Válasz #182 Dátum: 2006.05.05 15:39:26 »
Idézetet írta: "zla"
Idézetet írta: "viziborz"
Hi :)

En mar hasznaltam is ,  Avehoz igaz kicsit  es meg is vezetett de rossz iranyban. Nos a hifi reszben leirtam de a lenyeg hogy a hangszoro kabelezest neztem gondoltam Toyota Toyota akkro nagy kulonbseg nem lehet. A hangszorokhoz futo kabelek szine +egyezett de a + es - polusok pont forditva voltak bekotve mint a rajzon. de ez csak apro problema es ettol fuggetlenul nagyon jo a kezikonyv.

Utolag is koszi meg 1*  viziborz


Szia Viziborz,
A toyotaEPCbol nezted a kapcsolasi rajzot? En ott csak az alkatreszeket talaltam meg. Koszi ha irsz, hogy hol van a kapcsirajz.
udv
Z


Szia :)

Nos az EPC-t a szereleseknel szoktam hasznalni- ilyen nalam az ules es a lokharito - egyenlore. Kapcsolasi rajzom Avehoz nincs csak 2004-es Corolla-hoz javitasi kezikonyv reszletek, koztuk a kapcsolasi rajz. Amit interneten szereztem az Ave-hoz az a kodlampa reszeit illeti, masom nincs.

viziborz
99-es 1.0 Yaris alapfeszereltseggel


zla

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 10
Service CD, könyv, doksik
« Válasz #183 Dátum: 2006.05.05 22:13:50 »
Idézetet írta: "Profy"
Idézetet írta: "kutika"
Szaisztok!

http://torrent.eval.hu/info.php?nevtorrent=ToyotaEPC.zip&kersett=toyota&page=0&id=3355606&link=http://static.thepiratebay.org/hashtorrent/3355606.torrent/ToyotaEPC.zip.3355606.TPB.torrent

Ezen az oldalon található egy torrent fájl, az alábbi magyarázattal:

"Toyota EPC (electronic parts catalog) for Windows. This is the program that Toyota dealership parts departments use to look up part numbers and diagrams. Contains data for European models through 2000, and Japanese models through 2002. "

A fájl mérete ha jól emlékszem 1,5 Gb-t.

Ha valakit érdekel a letöltés müködik, nekem már megvan. :pofa:


Engem érdekelne. :D
csak nem jön le. :(


Szia!
Nekem ki kellett kapcsolnom a tuzfalat, ugyhogy ha ceges rendszer mogul probalkaozaol, akkor banyek  :hmm:
Aztan kellett hozza nekem egy fajlcserelo programot letolteni, amit a fenti linken is javasolnak, valahonnan onnan toltottem le a BitLord-ot. Abbol inditottam a letoltest, otthagytam ejszakara, es szepen lecsopogott reggelre.
sok sikert  :kacsint:

Profy

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3148
  • Bontó szökevény 5,2L országút :D
Service CD, könyv, doksik
« Válasz #184 Dátum: 2006.05.07 10:04:39 »
idõközbe nekem is lecsöpögött 2 nap alatt én is a bitlordot hasznyáltam. :D
Toyota Avensis I.Se 2002 kifutó

16

AndrewGL

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 96
Service CD, könyv, doksik
« Válasz #185 Dátum: 2006.05.07 20:56:41 »
Hello Evribádi!

Megjött az ebay-on rendelt szervíz CD-m Zamerikából, elkezdtem nézegetni, érdekes stuff. 2 lemezõl áll, egyik az install, másik az adat. Hogy mi is van rajta:
1983-2002-ig minden, USA-ban forgalmazott Toyota típus. Az újabbaknál (2000-) karcsúbb az infók mennyisége, de így is lehetnek benne érdekes dolgok.
Szívesen közzéteszem, ha valaki ad ~800 mega, bárki számára elérhetõ tárhelyet. Úgy érzem, ha a klubos ftp-re tölteném, azzal sokaktól megvonnám ezt a lehetõséget.

Üdv

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
Service CD, könyv, doksik
« Válasz #186 Dátum: 2006.05.08 16:08:28 »
Idézetet írta: "AndrewGL"
1983-2002-ig minden, USA-ban forgalmazott Toyota típus.

Na igen csak ez európaiakhoz nem jó  :elkeseredett:
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

AndrewGL

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 96
Service CD, könyv, doksik
« Válasz #187 Dátum: 2006.05.08 19:47:44 »
Idézetet írta: "Szeke"
Idézetet írta: "AndrewGL"
1983-2002-ig minden, USA-ban forgalmazott Toyota típus.

Na igen csak ez európaiakhoz nem jó  :elkeseredett:


Ez mindenre vonatkozik vajon?  :hmm:

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
Service CD, könyv, doksik
« Válasz #188 Dátum: 2006.05.08 21:19:05 »
Idézetet írta: "AndrewGL"
Ez mindenre vonatkozik vajon?  :hmm:

Ezt hogy érted?
Kontinensenként más az EPC. Van európai, USA, gondolom Ázsia is, stb...
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

viziborz

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 954
    • http://www.dilimania.hu
Service CD, könyv, doksik
« Válasz #189 Dátum: 2006.05.09 10:05:41 »
Idézetet írta: "AndrewGL"
Hello Evribádi!

Megjött az ebay-on rendelt szervíz CD-m Zamerikából, elkezdtem nézegetni, érdekes stuff. 2 lemezõl áll, egyik az install, másik az adat. Hogy mi is van rajta:
1983-2002-ig minden, USA-ban forgalmazott Toyota típus. Az újabbaknál (2000-) karcsúbb az infók mennyisége, de így is lehetnek benne érdekes dolgok.
Szívesen közzéteszem, ha valaki ad ~800 mega, bárki számára elérhetõ tárhelyet. Úgy érzem, ha a klubos ftp-re tölteném, azzal sokaktól megvonnám ezt a lehetõséget.

Üdv


Hi :)

Nos ha nem gond es valahol elerheto lenne akkor en szivesen a magameva tennem. Attol fuggetlenul hogy amerikai es 99.9% hogy nincs benne Avensis 1altalan engem erdekel minden ami Toyota. Lehet belole otleteket meriteni, mint pld legutobb a 2004-es corolla szervizdoksibol megneztem a kormany eltavolitast. Szerintem tok ugyan az lehet mint az Ave-n. Szoval nekem johet :)

viziborz

ui : a Haynes kiado ( angol ) az iden augusztusra tervezik megjelentetni az elso Avensis  javitasi kezikonyvet, en feltetlen beszerzek 1et. Vagy a Maroti kiadon keresztul vagy elesbe. Ha vki. meg partner akar lenni ebben az szoljon majd.
99-es 1.0 Yaris alapfeszereltseggel


AndrewGL

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 96
Service CD, könyv, doksik
« Válasz #190 Dátum: 2006.06.16 12:54:31 »
Idézetet írta: "viziborz"
Idézetet írta: "AndrewGL"
Hello Evribádi!

Megjött az ebay-on rendelt szervíz CD-m Zamerikából, elkezdtem nézegetni, érdekes stuff. 2 lemezõl áll, egyik az install, másik az adat. Hogy mi is van rajta:
1983-2002-ig minden, USA-ban forgalmazott Toyota típus. Az újabbaknál (2000-) karcsúbb az infók mennyisége, de így is lehetnek benne érdekes dolgok.
Szívesen közzéteszem, ha valaki ad ~800 mega, bárki számára elérhetõ tárhelyet. Úgy érzem, ha a klubos ftp-re tölteném, azzal sokaktól megvonnám ezt a lehetõséget.

Üdv


Hi :)

Nos ha nem gond es valahol elerheto lenne akkor en szivesen a magameva tennem. Attol fuggetlenul hogy amerikai es 99.9% hogy nincs benne Avensis 1altalan engem erdekel minden ami Toyota. Lehet belole otleteket meriteni, mint pld legutobb a 2004-es corolla szervizdoksibol megneztem a kormany eltavolitast. Szerintem tok ugyan az lehet mint az Ave-n. Szoval nekem johet :)

viziborz

ui : a Haynes kiado ( angol ) az iden augusztusra tervezik megjelentetni az elso Avensis  javitasi kezikonyvet, en feltetlen beszerzek 1et. Vagy a Maroti kiadon keresztul vagy elesbe. Ha vki. meg partner akar lenni ebben az szoljon majd.


Akkor már csak a "hogyan"-ra kell megoldást találni.

AndrewGL

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 96
Service CD, könyv, doksik
« Válasz #191 Dátum: 2006.08.10 08:43:50 »
Idézetet írta: "AndrewGL"
Hello Evribádi!

Megjött az ebay-on rendelt szervíz CD-m Zamerikából, elkezdtem nézegetni, érdekes stuff. 2 lemezõl áll, egyik az install, másik az adat. Hogy mi is van rajta:
1983-2002-ig minden, USA-ban forgalmazott Toyota típus. Az újabbaknál (2000-) karcsúbb az infók mennyisége, de így is lehetnek benne érdekes dolgok.
Szívesen közzéteszem, ha valaki ad ~800 mega, bárki számára elérhetõ tárhelyet. Úgy érzem, ha a klubos ftp-re tölteném, azzal sokaktól megvonnám ezt a lehetõséget.

Üdv


Ha valakit érdekel, innen leszedheti:

http://legow.hu/andrewgl/Mitchell_repair_INSTALLCD.iso

http://legow.hu/andrewgl/Mitchell_repair_DATACD.iso

Üdv

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12152
Service CD, könyv, doksik
« Válasz #192 Dátum: 2006.08.10 09:04:56 »
leszedtem köszi!
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

AndrewGL

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 96
Service CD, könyv, doksik
« Válasz #193 Dátum: 2006.08.10 09:12:50 »
Idézetet írta: "murray"
leszedtem köszi!


20 perc alatt 800 megát? Jó kis konneksön lehet ;)

Egészségedre váljék.

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
Service CD, könyv, doksik
« Válasz #194 Dátum: 2006.08.10 09:52:12 »
Én is elkezdtem lehúzni, köszi!!!
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!