Szerző Téma: Toyota Kovács - Monor  (Megtekintve 47515 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Dr.Gáz

  • Szervezők
  • Alap-tag
  • *****
  • Hozzászólások: 386
  • F1 Hiace TF 109
    • http://www.drgaz.hu
Toyota Kovács - Monor
« Dátum: 2004.03.09 23:11:53 »
Ilyen még nincs.

Én ott már 4 autót vettem.Szervizelni már 8 éve ide járok.Bármilyen gond van az autón elõre szólnak.Egyszer kb 6 éve rám hozták a szívbajt.Egy vizsga alkalmával elém álltak,hogy belenyúlhatok a zsebembe.Kezdtem izzadni az akkori 8 éves Hicemnél.A belenyúlás összege a vizsgadíj+ kb.300 ft.volt 1 vagy két helyzetjelzõ izzó kiégett. Igazán brobléma nem volt kivétel egy biztosítási dolog de azt a biztosító szúrta el. Szeretek ide járni szervízbe. Azóta szakmám által(gázkészülék szerelõ)már én szervizelem a kazánjaikat és még egy pár dolgozónak is.

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
Toyota Kovács - Monor
« Válasz #1 Dátum: 2004.03.10 09:20:13 »
Szintén jókat tudok róluk elmondani, a kocsit nem náluk vettem, viszont kb 11e km volt benne, amikor kigyulladta  motorvisszajelző lámpa. Betelefonáltam, másnap délelőtt bementem, kimérték a hibát, beállították a Toyota pest által tovább nem állíthatónak titulált ködlámpát, és a fényszórókat. Lerendelték a lambda szondát, és megköszönték, hogy nálluk jártam.
10 nap mulva telefonáltak, hogy megjött az érzékelő, mehetek.
Bevittem, kicserélték, de mondták, hogy meg sérült a leömlőben a menet, valószínüleg gyárilag ferdén csavarták be az érzékelőt, azért mehetett tönkre, jó lenne a leömlőt kicserélni, még garanciálisan, mert előfordulhat, hogy kirázódik egy-két év alatt, mivel csak a menetek fele tartja.
Megbeszéltük, hogy lerendelik, és a kötelezővel együtt kicserélik.

A 15e kötelezőt a kipufogóleőmlő és 4 db gumicserével cserével együtt 3 óra alatt megtették, és mindenestöl került 23e FT-ba.

Ami bosszantott, hogy teletöltötték, valami illatosított ablakmosóval.

Szerintem pest közelében jó a szervizük, viszont vásárláskor kb 200e-vel roszabb volt az ajánlatuk, mint a másik szalonnak.
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

uandor

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 110
Toyota Kovács - Monor
« Válasz #2 Dátum: 2005.09.13 16:55:32 »
Néhány napja jártam Monoron, egy Yaris Verso-t vittem az 1 éves kötelező szervízre. Nagyon meg voltam elégedve. A megbeszélt időpontban vártak, s mikor átvettem az autót leellenőriztem az olajcserét, a szűrőt, s mindent rendben találtam.  Külső mosást is csináltak, s a motort is tisztán adták át. Az ajtókat kérés nélkül is megolajozták, szebben csukódnak mint újkorában. Az autóval szerencsére problémám nem volt, s ezért igen jól esett, hogy észrevették az ablaktörlő cseréjének szükségességét is, valamint azt, hogy a rendszámtáblát tartó keret el van törve. Ez utóbbit ingyen cserélték, persz olyanra, hogy a reklámjuk rajta van. Ablatkmosó folyadékot én is kaptam, sajnos még nyárit.
A műhely rendezett és tiszta volt.
Másokr is ide fogom vinni szervízbe az autót. 8)
oyota Yaris Verso 1,3 Luna 2004

SZegecs

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1179
Toyota Kovács - Monor
« Válasz #3 Dátum: 2005.09.13 18:42:39 »
Idézetet írta: "uandor"
... a rendszámtáblát tartó keret el van törve. Ez utóbbit ingyen cserélték, persz olyanra, hogy a reklámjuk rajta van.


:-) Hihetetlen, hogy ezek a fránya rendszámtábla tartók mindig eltörnek :-) :-)
zegecs
'04 Toyota Yaris TS

uandor

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 110
Toyota Kovács - Monor
« Válasz #4 Dátum: 2005.09.13 19:36:48 »
Idézetet írta: "SZegecs"
Idézetet írta: "uandor"
... a rendszámtáblát tartó keret el van törve. Ez utóbbit ingyen cserélték, persz olyanra, hogy a reklámjuk rajta van.


:-) Hihetetlen, hogy ezek a fránya rendszámtábla tartók mindig eltörnek :-) :-)


Most csöndesebben csukódik a hátsó ajtó, úgyhogy lehet, hogy tényleg nem állt fixen. :toy:
oyota Yaris Verso 1,3 Luna 2004

baru

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 512
Toyota Kovács - Monor
« Válasz #5 Dátum: 2005.09.14 11:02:16 »
Sziasztok!
Örülök ám, hogy jókat írtatok a T. Kovácsról, mert az autómnak keresek korrekt, ügyes szervizt. Ugyanis oda, ahol vettem  a kicsikét, nem szívesen vinném, eddigi két látogatásom alatt nem győztek meg. (Még csak nem is kötelezőről volt szó, hanem apróságokról - mi lesz itt később, gondoltam.) Egy kollégám áradozott a monori szervizről, gondoltam megnézem a fórumot.  :D
Yaris Blue Ice 1.0

etzel

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 96
Toyota Kovács - Monor
« Válasz #6 Dátum: 2005.12.30 19:42:31 »
Vásárolt már valaki használt autót tőlük?

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
Toyota Kovács - Monor
« Válasz #7 Dátum: 2005.12.31 15:51:27 »
Idézetet írta: "etzel"
Vásárolt már valaki használt autót tőlük?


Nem , csak szervizeltettem, annak korrektek voltak, és nem drágák!
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

uandor

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 110
Toyota Kovács - Monor
« Válasz #8 Dátum: 2006.01.06 19:32:01 »
Idézetet írta: "etzel"
Vásárolt már valaki használt autót tőlük?

Én is csak szervízre járok oda, s eddíg csak kötelezőre. Áraikat nem tudom, de velem korrektek voltak.
oyota Yaris Verso 1,3 Luna 2004

sijan

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 1
Corolla átadás
« Válasz #9 Dátum: 2006.02.18 19:40:07 »
Sziasztok!

Új hozzászólója vagyok a fórumnak.

Tegnap vettük át az új Corolla HB 1.4 Luna autónkat Monoron!  :)

Ezúton szeretném megköszönni a Toyota Kovácsnak, de legfőképp Répás Miklósnak a magas színvonalú és gördülékeny ügyintézést és a kifogástalan gépkocsiátadást! :)

A szalonban minden felmerülő kérdésemre korrekt, hozzáértő és részletes választ kaptam, itt szeretnék gratulálni az ügyfélközpontú kiszolgáláshoz és eljáráshoz!

Mindenkinek csak ajánlani tudom a monori képviseletet, mivel komoly szalon, komoly szervízzel, ahol nagyon úgy tűnik, hogy szakértő emberek dolgoznak!

Az autó egyébként szuper, már az első nap belopta magát a szívembe! :szivecske:

leszilaci

  • Vendég
Toyota Kovács - Monor
« Válasz #10 Dátum: 2006.02.19 08:24:35 »
:10:

még januárban voltunk náluk.
2-3ast nehezen vette a váltóm :szomoru:
nem sokat vacakoltak, kicserélték a komplett váltót :nagymosoly:
csak 2 és fél napig nem volt autóm, az is azért, mert kiváncsiak voltak, hogy hidegen valóban annyira nehezen lehet kapcsolni, mint mondtam....

testvérem yarisával is volt probléma; kicserélték az aktívszénszűrőt, meg csomó műanyagot ami zöröghet a motortérben.

pontosan, gyorsan (az ígért időpontot betartva), segítőkészen dolgoznak
csak ajánlani tudom!

mégegyszer köszönöm,h a gari lejárta előtt 1 hónappal megoldották a problémámat
(sőőőt, még rákérdeztek,h egészentutibiztosan nincs semmi más baja az autónak, mert 3 hét múlva már az én pénztárcám bánhatja...emberségből is :10: )
 :toy:

baru

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 512
Toyota Kovács - Monor
« Válasz #11 Dátum: 2006.04.20 13:33:42 »
Most voltam 15e olajcserén Monoron, jó tapasztalatokkal. Udvariasak, lelkiismeretesek, pontosak. Igaz, ott álltam a kocsi mellett. De szerintem okésak. Köszi a jó munkát! :nagymosoly:
Yaris Blue Ice 1.0

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12150
Toyota Kovács - Monor
« Válasz #12 Dátum: 2006.06.12 10:45:51 »
az én öreg corollám is innen származik. leadott auto volt, a 100ezres szervizt ők csinálták. eddig nem volt bajom vele
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

ATIS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1852
  • Corolla HB 88 XL
Toyota Kovács - Monor
« Válasz #13 Dátum: 2006.06.12 22:33:03 »
Idézetet írta: "murray"
az én öreg corollám is innen származik. leadott auto volt


enyim is, enyim is  :nagymosoly:
Az igazság pusztán nézőpont kérdése.

uandor

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 110
Toyota Kovács - Monor
« Válasz #14 Dátum: 2006.09.13 15:58:34 »
Pénteken viszem kis kedvencemet 2 éves kötelezõ szervízre. Árat 30 e. Ft.-ot jeleztek elõre +ÁFA -t. Meglepõdtek, hogy a zöldkártyám lejárt, mert az új autóknál 3 évre szokták adni. Pedig lejárt. Ez további 8300 kemény magyar forint.
Eddig jó tapasztalatom volt itt, remélem most sem csalódom. Ha túl vagyok rajta jelentkezem.
oyota Yaris Verso 1,3 Luna 2004