Toyota Klub Magyarország Egyesület > Márkakereskedők

Toyota Kovács - Monor

(1/6) > >>

Dr.Gáz:
Ilyen még nincs.

Én ott már 4 autót vettem.Szervizelni már 8 éve ide járok.Bármilyen gond van az autón elõre szólnak.Egyszer kb 6 éve rám hozták a szívbajt.Egy vizsga alkalmával elém álltak,hogy belenyúlhatok a zsebembe.Kezdtem izzadni az akkori 8 éves Hicemnél.A belenyúlás összege a vizsgadíj+ kb.300 ft.volt 1 vagy két helyzetjelzõ izzó kiégett. Igazán brobléma nem volt kivétel egy biztosítási dolog de azt a biztosító szúrta el. Szeretek ide járni szervízbe. Azóta szakmám által(gázkészülék szerelõ)már én szervizelem a kazánjaikat és még egy pár dolgozónak is.

Tamás69:
Szintén jókat tudok róluk elmondani, a kocsit nem náluk vettem, viszont kb 11e km volt benne, amikor kigyulladta  motorvisszajelző lámpa. Betelefonáltam, másnap délelőtt bementem, kimérték a hibát, beállították a Toyota pest által tovább nem állíthatónak titulált ködlámpát, és a fényszórókat. Lerendelték a lambda szondát, és megköszönték, hogy nálluk jártam.
10 nap mulva telefonáltak, hogy megjött az érzékelő, mehetek.
Bevittem, kicserélték, de mondták, hogy meg sérült a leömlőben a menet, valószínüleg gyárilag ferdén csavarták be az érzékelőt, azért mehetett tönkre, jó lenne a leömlőt kicserélni, még garanciálisan, mert előfordulhat, hogy kirázódik egy-két év alatt, mivel csak a menetek fele tartja.
Megbeszéltük, hogy lerendelik, és a kötelezővel együtt kicserélik.

A 15e kötelezőt a kipufogóleőmlő és 4 db gumicserével cserével együtt 3 óra alatt megtették, és mindenestöl került 23e FT-ba.

Ami bosszantott, hogy teletöltötték, valami illatosított ablakmosóval.

Szerintem pest közelében jó a szervizük, viszont vásárláskor kb 200e-vel roszabb volt az ajánlatuk, mint a másik szalonnak.

uandor:
Néhány napja jártam Monoron, egy Yaris Verso-t vittem az 1 éves kötelező szervízre. Nagyon meg voltam elégedve. A megbeszélt időpontban vártak, s mikor átvettem az autót leellenőriztem az olajcserét, a szűrőt, s mindent rendben találtam.  Külső mosást is csináltak, s a motort is tisztán adták át. Az ajtókat kérés nélkül is megolajozták, szebben csukódnak mint újkorában. Az autóval szerencsére problémám nem volt, s ezért igen jól esett, hogy észrevették az ablaktörlő cseréjének szükségességét is, valamint azt, hogy a rendszámtáblát tartó keret el van törve. Ez utóbbit ingyen cserélték, persz olyanra, hogy a reklámjuk rajta van. Ablatkmosó folyadékot én is kaptam, sajnos még nyárit.
A műhely rendezett és tiszta volt.
Másokr is ide fogom vinni szervízbe az autót. 8)

SZegecs:

--- Idézetet írta: "uandor" ---... a rendszámtáblát tartó keret el van törve. Ez utóbbit ingyen cserélték, persz olyanra, hogy a reklámjuk rajta van.
--- Idézet vége ---


:-) Hihetetlen, hogy ezek a fránya rendszámtábla tartók mindig eltörnek :-) :-)

uandor:

--- Idézetet írta: "SZegecs" ---
--- Idézetet írta: "uandor" ---... a rendszámtáblát tartó keret el van törve. Ez utóbbit ingyen cserélték, persz olyanra, hogy a reklámjuk rajta van.
--- Idézet vége ---


:-) Hihetetlen, hogy ezek a fránya rendszámtábla tartók mindig eltörnek :-) :-)
--- Idézet vége ---


Most csöndesebben csukódik a hátsó ajtó, úgyhogy lehet, hogy tényleg nem állt fixen. :toy:

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése