Szerző Téma: Road Service - Debrecen/Karcag  (Megtekintve 112343 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Corollás Gergő

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1206
Re: Re:Road Service - Debrecen/Karcag
« Válasz #90 Dátum: 2014.08.16 11:19:25 »
persze,nem is azért mondom. jó az biztos. nálam is van most 8db denso. mondjuk én inkább mannfilter 68/3w preferálom.
méd in német.
Ez olyan, minthogy a sokan fikázzák megbízhatatlanságuk miatt a német autókat... attól, hogy német, nem feltétlenül jobb mint egy más prémium márka... :)

akibor000 (Robi)

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 16564
Re: Re: Re: Road Service - Debrecen/Karcag
« Válasz #91 Dátum: 2014.08.16 11:32:22 »
Mann filter is van kínai, meg spanyol, meg boszniai, meg török, meg cseh és több országban gyártott még.  De a W68/3 az még német egyenlőre....
délafrikai is van. a nissan almerákhoz ott gyártják.
« Utoljára szerkesztve: 2014.08.16 11:45:52 írta akibor000 (Robi) »
2005.12. Mazda5 TX Standard Diesel Power 110LE/310Nm


детские игрушки

TZoli

  • Vendég
Re:Road Service - Debrecen/Karcag
« Válasz #92 Dátum: 2014.08.16 12:10:28 »
Amiket hirtelen találtam az elmentett dolgaim között (Mann-Filter):

http://kephost.com/image/l8u
http://kephost.com/image/l8j
http://kephost.com/image/l8o
http://kephost.com/image/l8K
http://kephost.com/image/l8H

De ne offoljunk itt tovább, a corolla alkatrészek, technikai kérdések dolgai ezek :flowers:

akibor000 (Robi)

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 16564
Re: Road Service - Debrecen/Karcag
« Válasz #93 Dátum: 2014.08.16 12:54:00 »
jaja,bosnyák nekem is volt már. talán opelhez gázolajszűrő.
láttam is a gyárukat szarajevóban meg vhol tuzlában és banja luka között is volt egy nagy mannfilter logos gyárépület.
« Utoljára szerkesztve: 2014.08.16 12:56:17 írta akibor000 (Robi) »
2005.12. Mazda5 TX Standard Diesel Power 110LE/310Nm


детские игрушки

Hege

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 119
  • 1.4D-4D 2007
Re:Road Service - Debrecen/Karcag
« Válasz #94 Dátum: 2015.04.25 11:06:06 »
Megtörném a nagy csendet: tavaly év végén (sajnos) kötelezően kellet utaznom Db-be, az autópályáról leérve vettem észre hogy furcsa, lemezszerű zörgése van az autónak, egész pontosan alulról jött a hang.
Közvetlenül  záróra előtt estem be a szalonba, fogalmam sem volt mennyibe fog fájni ez a dolog(és egyáltalán mi lehet?) azonban a munkafelvevő és a szerelő kézségesen fogadott, pikk-pakk meg lett oldva a hiba(leesett a hőpajzstartó anyakét helyen is).
A döbbenet csak ezután következett: egy fillért sem kértek!!! :eek:
Amennyiben a következő autóm is Toyota lesz, valószínű hogy meglátogatom őket... :yes:
Nagyszerű csapat, csak gratulálni lehet Nekik! :clap: :clap: :clap:

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Re:Road Service - Debrecen/Karcag
« Válasz #95 Dátum: 2019.06.20 00:55:03 »
Az előző hsz.-hoz hasonlót írhatok: kiégett a bal első fényszóróm a Yarisban. Megpróbáltam házilag kicserélni, de - lehet, hogy ciki, vállalom - nem sikerült, olyan kicsi a hely, hogy nem fért be a kezem. Mivel következő utam Debrecenbe vitt, bementem potyára, hátha tudnak segíteni, és lőn: pár percen belül kijött velem egy szerelő az autóhoz, és neki valóban fél perc volt.
Nem akart elfogadni semmit a köszöneten kívül, direkt rákérdeztek, hogy van-e csereizzóm, és azt tette be, nem akartak ötszörös áron rámtukmálni "toyota" izzót.
Szóval vaterásan szólva: mindenkinek ajánlott!
music     

micila

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6024
  • épGÉPész
Re:Road Service - Debrecen/Karcag
« Válasz #96 Dátum: 2019.06.20 06:46:00 »
Az előző hsz.-hoz hasonlót írhatok: kiégett a bal első fényszóróm a Yarisban. Megpróbáltam házilag kicserélni, de - lehet, hogy ciki, vállalom - nem sikerült, olyan kicsi a hely, hogy nem fért be a kezem. Mivel következő utam Debrecenbe vitt, bementem potyára, hátha tudnak segíteni, és lőn: pár percen belül kijött velem egy szerelő az autóhoz, és neki valóban fél perc volt.
Nem akart elfogadni semmit a köszöneten kívül, direkt rákérdeztek, hogy van-e csereizzóm, és azt tette be, nem akartak ötszörös áron rámtukmálni "toyota" izzót.
Szóval vaterásan szólva: mindenkinek ajánlott!

De akkor hogyan lehetett benne izzót cserélni?

de internis non iudicat praetor  /Aquinói Tamás nyomán/
audacter mentiare, semper aliquid haeret
Nouă ouă ouă nu

rumcájsz71

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
Re:Road Service - Debrecen/Karcag
« Válasz #97 Dátum: 2020.07.24 17:25:00 »
Sziasztok!
Van egy tíz éves Toyota Corolla 1.33 kocsim, lambda szonda túlfeszültség hiba miatt már ötször vittem vissza a márkakereskedés szervizébe, már cseréltek rajta mindkét szondát, nem belevaló gyertyákat, egr tisztítás, csatlakozó cserét csináltak de a hiba visszatér! Nem tudom eldönteni hogy a szerviz nem tudja vagy nem "akarja" megcsinálni mert az autón garancia van, esetleg nagyobb hibára utal ez a probléma? Az autó egyébként teljesen jól működik indul,nem rángat,csendes alapjáraton simán jár a motor stb.
Várom válaszotokat!  :helpsmilie:

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22258
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re:Road Service - Debrecen/Karcag
« Válasz #98 Dátum: 2020.07.31 17:07:17 »
Sziasztok!
Van egy tíz éves Toyota Corolla 1.33 kocsim, lambda szonda túlfeszültség hiba miatt már ötször vittem vissza a márkakereskedés szervizébe, már cseréltek rajta mindkét szondát, nem belevaló gyertyákat, egr tisztítás, csatlakozó cserét csináltak de a hiba visszatér! Nem tudom eldönteni hogy a szerviz nem tudja vagy nem "akarja" megcsinálni mert az autón garancia van, esetleg nagyobb hibára utal ez a probléma? Az autó egyébként teljesen jól működik indul,nem rángat,csendes alapjáraton simán jár a motor stb.
Várom válaszotokat!  :helpsmilie:
Amennyiben garanciális, akkor csak a márkaszerviz marad.  Habár ha 10 éves, akkor milyen garancia?
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.