Szerző Téma: Road Service - Debrecen/Karcag  (Megtekintve 112319 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Freestyler

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 166
Road Service - Debrecen/Karcag
« Dátum: 2006.01.10 16:52:43 »
Az autómat még Karcagon vettem ugyanennek a cégnek mostmár kissebbik
szalonjában a személyes kapcsolatok miatt.
Szervíznek azonban a debreceni kereskedést választottam a közelség miatt,
ma jártam elõször náluk az ingyenes átvizsgálás végett.
A szalon és a szerelõcsarnok is nagyságrenddel nagyobb mint a karcagi.
A munkafelvételnél nagyon barátságosak, az átvizsgálással pontosak és alaposak voltak,
volt egy észrevételem az indexkarral kapcsolatban, megcsinálták.
Ezentúl hozzájuk járok.
« Utoljára szerkesztve: 2010.05.28 23:06:31 írta music »

Freestyler

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 166
Road Service - Debrecen
« Válasz #1 Dátum: 2006.01.10 16:54:26 »
S még annyit hogy bár nagyon újak, de egy részük a karcagi
szalonból való régi, tapasztalt toyotás.

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
Road Service - Debrecen
« Válasz #2 Dátum: 2006.01.14 20:05:47 »
Idézetet írta: "Freestyler"
S még annyit hogy bár nagyon újak, de egy részük a karcagi
szalonból való régi, tapasztalt toyotás.
Én Karcagon vettem a verdám, sőőőt az előző autóm (corolla) is náluk lett kiválasztva. Telefonon és faxon intéztünk mindent. Az átvétel gyors volt tökéletes. Ha bármi kérdésem van, akkor telefonon szívesen segítenek és emlékeznek a nevemre, arcomra mindig, pedig 2-3 évente találkozunk csak. (Muterék is náluk vásároltak)

Egyetlen dolgot nem értek meg velük kapcsolatban...... Miért nincsennek jelen a neten. Ez a klub oldal mindenkinek nyitott és pár kedves, korrekt mondattal vevőt lehet/lehetne fogni. PEdig én már meséltem nekik (az egyik kereskedő srácnak) telefonba erről a kis  netes "szerveződésről".
Üdv: Kishaver 74

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22258
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Road Service - Debrecen
« Válasz #3 Dátum: 2006.01.17 15:50:09 »
Idézetet írta: "kishaver"
Idézetet írta: "Freestyler"
S még annyit hogy bár nagyon újak, de egy részük a karcagi
szalonból való régi, tapasztalt toyotás.
Én Karcagon vettem a verdám, sőőőt az előző autóm (corolla) is náluk lett kiválasztva. Telefonon és faxon intéztünk mindent. Az átvétel gyors volt tökéletes. Ha bármi kérdésem van, akkor telefonon szívesen segítenek és emlékeznek a nevemre, arcomra mindig, pedig 2-3 évente találkozunk csak. (Muterék is náluk vásároltak)

Egyetlen dolgot nem értek meg velük kapcsolatban...... Miért nincsennek jelen a neten. Ez a klub oldal mindenkinek nyitott és pár kedves, korrekt mondattal vevőt lehet/lehetne fogni. PEdig én már meséltem nekik (az egyik kereskedő srácnak) telefonba erről a kis  netes "szerveződésről".



Mit ne mondjak, elég kicsi "szerveződés" a miénk......  :nagymosoly:  :nagymosoly:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Andris

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 207
Road Service - Debrecen
« Válasz #4 Dátum: 2006.01.20 00:14:28 »
Az igaz, hogy kicsi, de naggyá lehet tenni, azzá tesszük! :nagymosoly: Egy kereskedőnek mindig keresni kell az alkalmat az új vevők megfogására! Ez egy kitűnő hely lehet erre. Ráadásul itt azt hiszem senkit nem kell meggyőzni a Toyota előnyeiről, hiszen mindnyájan "bízunk a jelben"!  :toy:
oyota rulez

Aniava

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
Itt vagyunk
« Válasz #5 Dátum: 2006.02.21 16:39:42 »
Kedves Fórumozók!

Elolvastam amiket írtatok, és igazatok van.Mostantól itt vagyok a Road Service Kft. nevében, és kérlek
titeket írjatok ha van bármiféle ötletetek, problémátok, kérdésetek velünk kapcsolatban, mert így tudunk segíteni egymáson.
oday Tomorrow Toyota

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Itt vagyunk
« Válasz #6 Dátum: 2006.02.21 16:42:58 »
Idézetet írta: "Aniava"
Kedves Fórumozók!

Elolvastam amiket írtatok, és igazatok van.Mostantól itt vagyok a Road Service Kft. nevében, és kérlek
titeket írjatok ha van bármiféle ötletetek, problémátok, kérdésetek velünk kapcsolatban, mert így tudunk segíteni egymáson.


Szia!

Üdvözlünk a fórumon!
Örülünk, hogy a Road Service Kft. is képviselteti magát a Toyotaclub oldalán. :)

Mészáros Mihály
Elnökségi tag
Toyota Klub Magyarország Egyesület

MiCKEY

  • The Boss :)
  • Adminisztrátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9733
Re: Itt vagyunk
« Válasz #7 Dátum: 2006.02.21 21:51:27 »
Idézetet írta: "Aniava"
Kedves Fórumozók!

Elolvastam amiket írtatok, és igazatok van.Mostantól itt vagyok a Road Service Kft. nevében, és kérlek
titeket írjatok ha van bármiféle ötletetek, problémátok, kérdésetek velünk kapcsolatban, mert így tudunk segíteni egymáson.


Én is üdvözöllek a fórumon.
...és temészetesen a Road Service Kft. -nek is felajánljuk együttműködésünket.

Tisztelettel:
Váraljai Miklós
Elnök
Toyota Klub Magyarország Egyesület

Rozsomák

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 982
Re: Itt vagyunk
« Válasz #8 Dátum: 2006.02.24 22:13:51 »
Idézetet írta: "Aniava"
Kedves Fórumozók!

Elolvastam amiket írtatok, és igazatok van.Mostantól itt vagyok a Road Service Kft. nevében, és kérlek
titeket írjatok ha van bármiféle ötletetek, problémátok, kérdésetek velünk kapcsolatban, mert így tudunk segíteni egymáson.

Én is szeretnélek üdvözölni itt a fórumon. :nagymosoly:
A karcagi csapatnál vásároltam az autómat és nem bántam meg.
Remélem rendszeres látogatója leszel a fórumnak.
Szeretnélek kapacitálni a klubbal való együttműködésre, úgy vélem mindannyiunknak előnyére válna :kacsint:  :D .
dv,
   Rozsomák
TOYOTA COROLLA 2004 1.4 HB 20
"Az élet olyan, mint egy doboz bon-bon. Nem tudhatod, mit veszel ki belõle."

Aniava

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
Road Service - Debrecen
« Válasz #9 Dátum: 2006.03.01 15:03:50 »
Üdv mindenkinek!

Köszönöm szépen ezt az igazán kedves fogadtatást, remélem mindenki előnyére
fog válni, és segíthetünk egymáson.
Igyekszem majd minél többet fent lenni, és beszélgetni veletek! :pofa:
oday Tomorrow Toyota

Lazarevics

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 114
    • http://kulfoldimagyarok.co.cc
Road Service - Debrecen
« Válasz #10 Dátum: 2006.09.14 10:08:11 »
Idézetet írta: "Aniava"
Üdv mindenkinek!

 :pofa:


Én is Tõletek vettem a Corollámat 'majd egy éve, és eddíg nagyon tetszik a hozzáállásotok a vásárlókhoz. Különösen kiemelem G. Imre hozzáállását, remek csapat, jó kiszolgálás! Csak így tovább :)

(tegnap pedig kipróbálhattam az új ráncfelvarrott :toy: Avensist....alig várom hogy a magamévá tegyek egy ilyen autót.  :szivecske: )

Üdv!

cZsiga

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 297
    • http://szoft95.gportal.hu
Road Service - Debrecen
« Válasz #11 Dátum: 2007.03.03 15:14:59 »
Ma voltam 15 000-es szervízen a debreceni Roadservice-ben.

Igazából nincs mit írom, mert a tapasztalatom pont az volt, mint eddig bármikor.
Korrekt, készséges ügyintézés, kellemes környezet.
D: 212

Hammer

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 564
Road Service - Debrecen
« Válasz #12 Dátum: 2007.05.14 11:41:28 »
Szombaton voltam 30 ekm-es szervizen naluk:

Maga a szervizeles korrekt volt, minden lezajlott rendesen, olajat csereltek, folyadek szinteket ki1gyenlitettek, atvizsgaltak az autot...
52xx ft-ot fizettem, mert az olajat en vittem.

DE 2 dolgot megemlitenek, elsosorban nem lehuzas celjabol, hanem hogy mas ne jarjon igy:

- telefonon 1eztetett idopontnal direkt megemlitettem, hogy zoldkartyat is csinalni kell, mivel lejar, a munkafelvevo azt mondta hogy nem problema, viszont amikor mentem szervizre kiderult hogy akkor szombaton nem keszitenek zoldkartyat. az meg csak 1 dolog hogy meg1szer el kell mennem, de elozo nap lejart a zoldkartya, vagyis pentektol hetfoig nelkule mentem :robbanfej: . Elismertek hogy hibaztak es hetfon megbeszelt idopontba sorba allas nelkul megcsinaltattak.

- a masik pedig, kertem hogy ott lehessek a szervizelesnel a kocsi mellet, mire mondta a srac, hogy amint nekikezdenek szol, na ez nem tortent meg, de a felenel mar ott voltam.

Lazarevics

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 114
    • http://kulfoldimagyarok.co.cc
Road Service - Debrecen
« Válasz #13 Dátum: 2007.05.31 13:32:24 »
Ma voltam 15000-es kötelezõ szervízben, a tapasztalatok nagyon jók  :nagymosoly:

Az egész mûvelet 29270Ft volt.

Idõre mentem, egy perc mulva már gördültek is be az autóval a mûhelybe. Végig ottlehettem az autó mellett (szokás szerint).

Olajat 6l Shell Helix Ultra 5W-40-et tettek az autóba. A számlán is ez a leghúzósabb tétel, 23760Ft. Olajszûrõ 2330,- Nyári ablakmosó folyadék 180ft.

Ez utóbbi érdekes, felöntötték tiszta vízzel a tartályt, és utána egy kis üvegcse koncentrátumot öntöttek hozzá. Kipróbáltam, a bogarakat is remekül leszedi :pofa: Ilyet érdemes venni külön is, ezután valószínûleg ilyet fogok venni mindig és adagolom a vízhez, tökjó dolog.

Munkadíj 3000Ft, összesen mindez 29270Ft . Ha viszek olajat jóval olcsóbban megúszhattam volna de így sem vagyok elégedetlen.  

Átnézték a futómûvet, megnézték a folyadékszinteket, fékeket, szerintem teljesen korrektül mindent. Idõben 2 óra hossza volt az egész mûvelet.

Levegõ- pollenszûrõket nem cseréltek, szemre mint az új ojanok voltak. Kifújták és visszatették, aztmondták teljesen felesleges még lecserélni. Hát nem egy lehúzós banda az biztos :nana:

Jeleztem hogy a klíma morog, aztmondták hogy valószínûleg csak szíj probléma, esetleg kompresszor ( Más is ezt mondta, elõzmények itt ). A kompresszort hajtó szíj már gumicsíkot húzott a feszítõgörgõre, (talán azért mert szorul(?!?) )kicsit laza is szerintük de mivel automata a feszítés állítani nem tudtak rajta. Elsõre cserélnek szíjat, -amit elõször meg kell rendelni mert nincs raktáron- ha nem jön be akkor kompresszor csere lesz...   :szomoru:

A multkor mikor a riasztót szerelték be és kissé csavarhúzóval szétnyírták a kárpitot...egy szóval sem próbáltak magyarázkodni, most megrendelték a komplett bal elsõ ajtókárpitot ha megérkezik szólnak és cserélik.

A gázpedálom most éppen nem akadozik, úgyhogy ezzel semmit nem tudtak csinálni :banging:

Összességében nem csalódtam bennük, továbbra is az erõsen ajánlott kategória a debreceni Road Service Kft   :10:

/OFF Unokatesom Mazda 6 dízel elsõ szervíz 58000 volt! /ON

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8090
Road Service - Debrecen
« Válasz #14 Dátum: 2007.05.31 14:04:36 »
Idézetet írta: "Lazarevics"
Ma voltam 15000-es kötelezõ szervízben, a tapasztalatok nagyon jók  :nagymosoly:

Az egész mûvelet 29270Ft volt.

Idõre mentem, egy perc mulva már gördültek is be az autóval a mûhelybe. Végig ottlehettem az autó mellett (szokás szerint).

Olajat 6l Shell Helix Ultra 5W-40-et tettek az autóba. A számlán is ez a leghúzósabb tétel, 23760Ft. Olajszûrõ 2330,- Nyári ablakmosó folyadék 180ft.

Ez utóbbi érdekes, felöntötték tiszta vízzel a tartályt, és utána egy kis üvegcse koncentrátumot öntöttek hozzá. Kipróbáltam, a bogarakat is remekül leszedi :pofa: Ilyet érdemes venni külön is, ezután valószínûleg ilyet fogok venni mindig és adagolom a vízhez, tökjó dolog.

Munkadíj 3000Ft, összesen mindez 29270Ft . Ha viszek olajat jóval olcsóbban megúszhattam volna de így sem vagyok elégedetlen.  

Átnézték a futómûvet, megnézték a folyadékszinteket, fékeket, szerintem teljesen korrektül mindent. Idõben 2 óra hossza volt az egész mûvelet.

Levegõ- pollenszûrõket nem cseréltek, szemre mint az új ojanok voltak. Kifújták és visszatették, aztmondták teljesen felesleges még lecserélni. Hát nem egy lehúzós banda az biztos :nana:

Jeleztem hogy a klíma morog, aztmondták hogy valószínûleg csak szíj probléma, esetleg kompresszor ( Más is ezt mondta, elõzmények itt ). A kompresszort hajtó szíj már gumicsíkot húzott a feszítõgörgõre, (talán azért mert szorul(?!?) )kicsit laza is szerintük de mivel automata a feszítés állítani nem tudtak rajta. Elsõre cserélnek szíjat, -amit elõször meg kell rendelni mert nincs raktáron- ha nem jön be akkor kompresszor csere lesz...   :szomoru:

A multkor mikor a riasztót szerelték be és kissé csavarhúzóval szétnyírták a kárpitot...egy szóval sem próbáltak magyarázkodni, most megrendelték a komplett bal elsõ ajtókárpitot ha megérkezik szólnak és cserélik.

A gázpedálom most éppen nem akadozik, úgyhogy ezzel semmit nem tudtak csinálni :banging:

Összességében nem csalódtam bennük, továbbra is az erõsen ajánlott kategória a debreceni Road Service Kft   :10:

/OFF Unokatesom Mazda 6 dízel elsõ szervíz 58000 volt! /ON
Elég drága volt az olaj. Sztem 20ezerért jobb minõségût is lehetett volna belerakni  :kacsint:
Laco 73 :D