Toyota Klub Magyarország Egyesület > Márkakereskedők

Road Service - Debrecen/Karcag

(1/20) > >>

Freestyler:
Az autómat még Karcagon vettem ugyanennek a cégnek mostmár kissebbik
szalonjában a személyes kapcsolatok miatt.
Szervíznek azonban a debreceni kereskedést választottam a közelség miatt,
ma jártam elõször náluk az ingyenes átvizsgálás végett.
A szalon és a szerelõcsarnok is nagyságrenddel nagyobb mint a karcagi.
A munkafelvételnél nagyon barátságosak, az átvizsgálással pontosak és alaposak voltak,
volt egy észrevételem az indexkarral kapcsolatban, megcsinálták.
Ezentúl hozzájuk járok.

Freestyler:
S még annyit hogy bár nagyon újak, de egy részük a karcagi
szalonból való régi, tapasztalt toyotás.

kishaver:

--- Idézetet írta: "Freestyler" ---S még annyit hogy bár nagyon újak, de egy részük a karcagi
szalonból való régi, tapasztalt toyotás.
--- Idézet vége ---
Én Karcagon vettem a verdám, sőőőt az előző autóm (corolla) is náluk lett kiválasztva. Telefonon és faxon intéztünk mindent. Az átvétel gyors volt tökéletes. Ha bármi kérdésem van, akkor telefonon szívesen segítenek és emlékeznek a nevemre, arcomra mindig, pedig 2-3 évente találkozunk csak. (Muterék is náluk vásároltak)

Egyetlen dolgot nem értek meg velük kapcsolatban...... Miért nincsennek jelen a neten. Ez a klub oldal mindenkinek nyitott és pár kedves, korrekt mondattal vevőt lehet/lehetne fogni. PEdig én már meséltem nekik (az egyik kereskedő srácnak) telefonba erről a kis  netes "szerveződésről".

Trotter66:

--- Idézetet írta: "kishaver" ---
--- Idézetet írta: "Freestyler" ---S még annyit hogy bár nagyon újak, de egy részük a karcagi
szalonból való régi, tapasztalt toyotás.
--- Idézet vége ---
Én Karcagon vettem a verdám, sőőőt az előző autóm (corolla) is náluk lett kiválasztva. Telefonon és faxon intéztünk mindent. Az átvétel gyors volt tökéletes. Ha bármi kérdésem van, akkor telefonon szívesen segítenek és emlékeznek a nevemre, arcomra mindig, pedig 2-3 évente találkozunk csak. (Muterék is náluk vásároltak)

Egyetlen dolgot nem értek meg velük kapcsolatban...... Miért nincsennek jelen a neten. Ez a klub oldal mindenkinek nyitott és pár kedves, korrekt mondattal vevőt lehet/lehetne fogni. PEdig én már meséltem nekik (az egyik kereskedő srácnak) telefonba erről a kis  netes "szerveződésről".
--- Idézet vége ---



Mit ne mondjak, elég kicsi "szerveződés" a miénk......  :nagymosoly:  :nagymosoly:

Andris:
Az igaz, hogy kicsi, de naggyá lehet tenni, azzá tesszük! :nagymosoly: Egy kereskedőnek mindig keresni kell az alkalmat az új vevők megfogására! Ez egy kitűnő hely lehet erre. Ráadásul itt azt hiszem senkit nem kell meggyőzni a Toyota előnyeiről, hiszen mindnyájan "bízunk a jelben"!  :toy:

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése