Szerző Téma: Toyota Linartech - Kecskemét  (Megtekintve 10264 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Toyota Linartech - Kecskemét
« Dátum: 2016.10.07 11:32:56 »
Akkor ha már lett új szerviz, legyen is topikja!
music     

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10650
Toyota Linartech - Kecskemét
« Válasz #1 Dátum: 2019.10.08 16:35:53 »
Tegnap voltam náluk az Avensis légzsák-visszahívásos levele miatt.
Előbb érkeztem picivel, de hamar neki is estek az autónak. Elvileg 1 órát mondtak a munkára, de kb 20 perc után csak azt vettem észre, hogy az autó már ott áll a fal mellett.

Az átvételre kellett picit várnom - éppen közbejött a kávéfőző tisztítása majd nem szakszerű működése, amit az ügyfelek is térítésmentesen igénybe vehetnek természetesen.
Aztán szóltam, hogy látom kész az autóm, az asztalról kis idő múlva előkerült a kulcs, és már mehettem is.

Összességében elégedett vagyok, bár szerintem az ügyfélváró a 2 db asztallal és a melléjük tett 3-3 db székkel nem elégséges, ha netán nem akarsz "idegenekkel" együtt ülni - illetve ha jól láttam az útmutatást, a mosdók is az emeleten vannak, ami esetleg kisgyerekes, terhes anyukáknak - vagy éppen idős(ebb) embereknek nem a legkényelmesebb. Persze lehet fent is vannak további asztalok, de nem tudom ott is vannak-e kijelzők, ahol nyomon lehet követni ahogy az autódat szerelik.
Megközelíthetőség szempontjából az M+F régebbi szalonja nagyon ideális helyen volt az Izsáki úton, tényleg csak le kellett kanyarodni a pályáról, és már ott is voltál, itt pedig kapsz egy szép kis városnézést mellé - de ez legyen a legkevesebb.  ;)

Sok sikert a fiúknak! - és mivel az autóm már igencsak nem garanciális korban van, így maradnak a jó öreg bejáratott srácok Kiskőrösön, ha netán valami lenne az autóval - de ez természetesen nem szemrehányás a kereskedésnek, elégedetten távoztam tőlük.  :yes:  ;)
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10650
Toyota Linartech - Kecskemét
« Válasz #2 Dátum: 2020.12.15 23:34:02 »
Tegnap kaptam egy sms-t azzal a szöveggel, hogy a szalon elköltözött és szeretettel várnak az új helyen a Külső-Szegedi út 51/E alatt.
Ha esetleg érint(ene) valakit a dolog.  ;)
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61