Szerző Téma: Gyerekülés - Legifjabb Toyotások  (Megtekintve 253507 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

vd1234

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10255
  • Toyota Carina E 1994 sedan (japán verzió;) )
Re:Gyerekülés - Legifjabb Toyotások
« Válasz #780 Dátum: 2013.07.05 22:49:22 »
Én csak olvasom itt a praktikákat és nézek nagyokat  :1eye:
Felnőtt 2 gyerekem, de ezek közül egyet sem ismerek  :tt2:
:D
Változik a világ...vagy a Feleséged jól csinálta, és ment minden velük úgy, hogy nem tudtál róla  :otlet:

Különben mostanában valahogy több dolog van, amit meg kell oldani, mint régen, már ott kezdődik, hogy sokkal nehezebben lesznek várandósak a nők  :excl: Pont a szülés éjjelén beszéltem egy apukával, hát....elég komoly dolgokat mondott a lombikprogramról  :wacko:

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23131
Re:Gyerekülés - Legifjabb Toyotások
« Válasz #781 Dátum: 2013.07.05 22:53:34 »
:D
Változik a világ...vagy a Feleséged jól csinálta, és ment minden velük úgy, hogy nem tudtál róla  :otlet:

Különben mostanában valahogy több dolog van, amit meg kell oldani, mint régen, már ott kezdődik, hogy sokkal nehezebben lesznek várandósak a nők  :excl: Pont a szülés éjjelén beszéltem egy apukával, hát....elég komoly dolgokat mondott a lombikprogramról  :wacko:
Jaja...
Ismerős-baráti pár éveken keresztül próbálkoztak, nem jött össze. Lombik is többedjére. Amikor megszületett a kislányuk, a doki viccesen annyit mondott, "akkor találkozunk a következő KOKTÉLOZÁSNÁL"... aztán a 2. baba természetes úton foggant meg... volt elkerekedett szeme az orvosnak...  :)

Amúgy a gyerek nem hülye. Tudja, mikor jöhet. Egy napi szinten görcsölő emberbe nem fog jönni. Ehhez kell egy munkahely, ahol hagyják az embert dolgozni, nem b*szatják mindenért és kell egy normális kapcsolat. Aztán jönni fog az esetek nagy részében. A többi sajnos a "pech kategóriája, amikor pl. az asszony cucca írtja az emberét...
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

afekete

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4549
Re:Gyerekülés - Legifjabb Toyotások
« Válasz #782 Dátum: 2013.07.05 23:33:26 »
Én csak olvasom itt a praktikákat és nézek nagyokat  :1eye:
Felnőtt 2 gyerekem, de ezek közül egyet sem ismerek  :tt2:
Irigyellek. :)
Attila 31
  - Avensis
- Prius

afekete

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4549
Re:Gyerekülés - Legifjabb Toyotások
« Válasz #783 Dátum: 2013.07.05 23:38:00 »
:D
Változik a világ...vagy a Feleséged jól csinálta, és ment minden velük úgy, hogy nem tudtál róla  :otlet:

Különben mostanában valahogy több dolog van, amit meg kell oldani, mint régen, már ott kezdődik, hogy sokkal nehezebben lesznek várandósak a nők  :excl: Pont a szülés éjjelén beszéltem egy apukával, hát....elég komoly dolgokat mondott a lombikprogramról  :wacko:
Mondjuk eléggé eltolódott a nőknél a szülés ideje. Anyám 28 volt amikor már két gyereke volt, anyósom 24. És ez akkor szerintem nem volt rendkívüli.
Ma meg jaj csak legyen hova szülni, csak legyen saját lakásunk, csak legyen kert is hozzá, meg csak a karrier. Aztán 40 fölött már nem nagyon jön össze sok nőnek természetesen.
És ahogy bepi is írja, kicsit több a stressz is.
Attila 31
  - Avensis
- Prius

afekete

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4549
Re:Gyerekülés - Legifjabb Toyotások
« Válasz #784 Dátum: 2013.07.05 23:40:35 »
aztán a 2. baba természetes úton foggant meg... volt elkerekedett szeme az orvosnak...  :)
Szerintem annyira nem lepődött meg. Sokszor van hogy a második gyerek természetesen jön a lombik után - valamit megtanul a nő szervezete. Meg ha az első nehezen jön, a második meg ránézésre. (Mondjuk nálunk fordítva volt.  :wacko: )
Attila 31
  - Avensis
- Prius

akibor000 (Robi)

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 16564
Re: Re: Gyerekülés - Legifjabb Toyotások
« Válasz #785 Dátum: 2013.07.06 06:41:10 »
infacolt-t próbáltátok?
igen,most azt kapja. de eddig nem tünik jónak.
2005.12. Mazda5 TX Standard Diesel Power 110LE/310Nm


детские игрушки

csufár

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10322
Re:Gyerekülés - Legifjabb Toyotások
« Válasz #786 Dátum: 2013.07.06 08:59:43 »
nálunk mindkettő ránézésre jött :D a nagyobbik 6 hónapos koráig megállás nélkül üvöltött, ha beraktuk a kocsiba vagy a babakocsiba. isteni volt, akkoriban volt néhány olyan manőverem a kocsiban, amit egyébként nem csinálok... aztán elmúlt  :flowers:

vd1234

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10255
  • Toyota Carina E 1994 sedan (japán verzió;) )
Re:Gyerekülés - Legifjabb Toyotások
« Válasz #787 Dátum: 2013.07.06 13:50:50 »
nálunk mindkettő ránézésre jött :D a nagyobbik 6 hónapos koráig megállás nélkül üvöltött, ha beraktuk a kocsiba vagy a babakocsiba. isteni volt, akkoriban volt néhány olyan manőverem a kocsiban, amit egyébként nem csinálok... aztán elmúlt  :flowers:
Egyik volt kollégám az ikreket ha azt akarta, hogy pihenjenek, vitte egy kört a kocsival a városban, és a miénk is pihen menet közben általában hála Istennek. De hiába, nem egyformák a gyerkőcök  ;)

vd1234

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10255
  • Toyota Carina E 1994 sedan (japán verzió;) )
Re: Re: Gyerekülés - Legifjabb Toyotások
« Válasz #788 Dátum: 2013.07.06 13:53:14 »
igen,most azt kapja. de eddig nem tünik jónak.
Kortól függően ahogy írtam, nekünk az Espumisam csepp, Grip Water, Babynos hasmasszázskrém volt jó. Most a kisfiút hason fektettük próbaképpen, úgy néz ki, működik valamennyire. De figyelünk rá rendesen a légzésfigyelőn kívül is   :eek:

csufár

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10322
Re:Gyerekülés - Legifjabb Toyotások
« Válasz #789 Dátum: 2013.07.06 16:00:26 »
Egyik volt kollégám az ikreket ha azt akarta, hogy pihenjenek, vitte egy kört a kocsival a városban, és a miénk is pihen menet közben általában hála Istennek. De hiába, nem egyformák a gyerkőcök  ;)
az én fiam otthon volt csendben és akkor ordított, ha kimentünk. megjegyzem, ez sok szempontból jobb, mint fordítva :D

mrsmart

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 82
Re:Gyerekülés - Legifjabb Toyotások
« Válasz #790 Dátum: 2013.07.06 22:23:10 »
Ezt sem gondoltam, h ilyen threadbe futok most bele :D
Épp a napokban keresünk újabb praktikákat, mert az én kisfiam már közel 14 hónapos, de mostanában megint éjszaka fáj a pocija. Olyanokat durrant, h felriadok néha. Aztán arra jöttünk rá, h elhagyjuk az összes eddigi praktikát, nem kap semmit a hasfájására (eddig édesköményt itattunk vele). Ma van az első tesztéjszaka. A tegnapi meg nem volt éjszaka...

FUBA

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3630
  • a versenyző
Re:Gyerekülés - Legifjabb Toyotások
« Válasz #791 Dátum: 2013.07.07 00:24:18 »
Nekünk nagyon tetszik a Grip Water, én is megkóstoltam volna, csak nem akartam elenni a gyerek elől  :D
Fogzásra viszont legjobban a borostyán nyaklánc és a Dologél jött be! Lányom jött, mutatta a tubust, hogy neki az kell  ;)  :otlet:
Nyaklánc most is rajta van. A boltban nagyon néztek, mikor smaragd nyakláncot kértem borostyán helyett  :lol: De még most is az jut először eszembe, nem tudom,  miért, még a Smaragd románcára sem emlékszem  :?:
http://kodpiszkalo.blog.hu/2012/07/30/mire_valo_a_borostyannyaklanc
"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers." - Colin McRae,     "It is more fun to drive a slow car fast than to drive a fast car slow." - Abner Perney,
"Oversteer scares passengers, understeer scares drivers.",     "A bad day at the racetrack beats a good day at the office"...

vd1234

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10255
  • Toyota Carina E 1994 sedan (japán verzió;) )
Re:Gyerekülés - Legifjabb Toyotások
« Válasz #792 Dátum: 2013.07.07 14:05:39 »
http://kodpiszkalo.blog.hu/2012/07/30/mire_valo_a_borostyannyaklanc
Ezt a hozzászólást tudom osztani:

" Amin Denit 2012.07.30. 10:35:06
Alapvetően nem érdekel más véleménye, nem érdekel más hite-nem hite, okoskodása. De az egyszerre négy kijövő foggal küzdő, placebóval még nem átverhető kisfiam az átüvöltött éjszakák után a délután megkapott lánc, mint egyetlen változás után simán végigaludta az éjszakát és soha többet nem volt semmi jele, hogy kijött az összes foga. A lányom születésekor megkapta a sajátját, és minden probléma nélkül kijött az összes foga, csak abból derült ki hogy már van mivel megharapjon. :-)
Mindenkinek, akinek csak ajánlottam, működött, nem kellett benne hinni, nem kellett semmi hozzá, csak hogy ne öntött (őrleményből ragasztóval megkötött), hanem természetes kő legyen, persze szemenkénti rögzítéssel gumira fűzve, biztonságosan.
Mielőtt megkérdezné valaki, nem fűződik semmilyen anyagi érdekem a népszerűsítéshez, és egy darab sincs eladó és nem is tervezem ilyen jellegű business beindítását.
Akitől a láncokat vettük, csak annyit mondott, hogy minden este fürdésnél a láncot is mossuk meg.
Nem tudom és nem is érdekel, mitől működik, de működik. Egy szem gyógyszer, ínyecsetelő, fájdalomcsillapító, minden nélkül, amik nem hatottak csak ideig-óráig, úgy jött az összes fog, ahogy annak lennie kellene alapból: tünetmentesen. "


Annyi, amit már írtam is, hogy mi Dologélt is használtunk fogzáskor.

Hasfájásra most nem tudom, hány hetes kortól (utánanézek...), de nagyon jó volt az ánizs-édeskömény-kamilla teakeverék  is :yes:
« Utoljára szerkesztve: 2013.07.07 14:11:15 írta vd1234 »

FUBA

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3630
  • a versenyző
Re:Gyerekülés - Legifjabb Toyotások
« Válasz #793 Dátum: 2013.07.07 14:31:04 »
Ezt a hozzászólást tudom osztani:

" Amin Denit 2012.07.30. 10:35:06
Alapvetően nem érdekel más véleménye, nem érdekel más hite-nem hite, okoskodása. De az egyszerre négy kijövő foggal küzdő, placebóval még nem átverhető kisfiam az átüvöltött éjszakák után a délután megkapott lánc, mint egyetlen változás után simán végigaludta az éjszakát és soha többet nem volt semmi jele, hogy kijött az összes foga. A lányom születésekor megkapta a sajátját, és minden probléma nélkül kijött az összes foga, csak abból derült ki hogy már van mivel megharapjon. :-)
Mindenkinek, akinek csak ajánlottam, működött, nem kellett benne hinni, nem kellett semmi hozzá, csak hogy ne öntött (őrleményből ragasztóval megkötött), hanem természetes kő legyen, persze szemenkénti rögzítéssel gumira fűzve, biztonságosan.
Mielőtt megkérdezné valaki, nem fűződik semmilyen anyagi érdekem a népszerűsítéshez, és egy darab sincs eladó és nem is tervezem ilyen jellegű business beindítását.
Akitől a láncokat vettük, csak annyit mondott, hogy minden este fürdésnél a láncot is mossuk meg.
Nem tudom és nem is érdekel, mitől működik, de működik. Egy szem gyógyszer, ínyecsetelő, fájdalomcsillapító, minden nélkül, amik nem hatottak csak ideig-óráig, úgy jött az összes fog, ahogy annak lennie kellene alapból: tünetmentesen. "


Annyi, amit már írtam is, hogy mi Dologélt is használtunk fogzáskor.

Hasfájásra most nem tudom, hány hetes kortól (utánanézek...), de nagyon jó volt az ánizs-édeskömény-kamilla teakeverék  is :yes:
"Nem tudom és nem is érdekel, mitől működik, de működik."
Engem érdekel, hogy valami működik-e és ha igen mitől, én veszélyesebbnek tartom azokat a dolgokat, amikre nincs "tudományos" magyarázat és mégis sokak szerint hatásos.
Pl. nem fogok ilyen immunerősítő karkötőket sem kipróbálni, még ha van akiknek hatnak akkor sem, itt legalább a honlap címéből lehet következtetni az erő forrására, meg a mágikus kellékek elnevezésből:
http://boszorkanybazar.boltaneten.hu/kinalat/5_gyogyito_celu_kristalykarkotok-2/56_immunerosito_cellal_keszult_karkoto_splitter/
"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers." - Colin McRae,     "It is more fun to drive a slow car fast than to drive a fast car slow." - Abner Perney,
"Oversteer scares passengers, understeer scares drivers.",     "A bad day at the racetrack beats a good day at the office"...

vd1234

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10255
  • Toyota Carina E 1994 sedan (japán verzió;) )
Re:Gyerekülés - Legifjabb Toyotások
« Válasz #794 Dátum: 2013.07.07 15:08:10 »
"Nem tudom és nem is érdekel, mitől működik, de működik."
Engem érdekel, hogy valami működik-e és ha igen mitől, én veszélyesebbnek tartom azokat a dolgokat, amikre nincs "tudományos" magyarázat és mégis sokak szerint hatásos.
Pl. nem fogok ilyen immunerősítő karkötőket sem kipróbálni, még ha van akiknek hatnak akkor sem, itt legalább a honlap címéből lehet következtetni az erő forrására, meg a mágikus kellékek elnevezésből:
http://boszorkanybazar.boltaneten.hu/kinalat/5_gyogyito_celu_kristalykarkotok-2/56_immunerosito_cellal_keszult_karkoto_splitter/
OFF
Nálunk működik. Nem tudom, mi a "tudományos" magyarázat, de engem sem érdekel. Ha sokak szerint hatásos, de nálunk nem lett volna az, nyilván nem vettem volna most még egyet. A környéken többeknél láttunk, általában működik másnál is - legalábbis errefelé. Ja, a borostyánláncról beszélek, nem az utóbbi linkről.
Ez a "nagy" tudomány egyébként annyi mindenre képes (lenne), csak azt látom, hogy az egészség felé nem igazán hajtja a népet. Vezető halálok: daganatos megbetegedések. 30-40 éve nálunk kuriózum volt, ha valaki rákban halt meg. Feleségem dietetikus, ebből írta a szakdolgozatát: rengeteg beteget interjúvolt meg, világosan látszott az összefüggés a táplálkozás (és így a mérgek) és a rákos megbetegedések között, de a konzulens nem engedte (!!) ezt a következtetést beleírni  :censored: Rengeteg rákos gyerek van manapság, vajon mi az oka? Találtunk pl. egy jó csecsemőtápszert pótlásra, teljesen jó összetevőkkel, de a száraz anyagába csak bele kellett tenni a citromsavat  :excl: Az Espumisam cseppeket is lehetőleg csak este kapja, és amilyen gyorsan lehet, puffadáscsökkentő tea lesz, nem gyógyszertári kemikália  :no: Mindent nem lehet elkerülni, csak sok dolgot  :hmmmm:
Szóval erről-arról lehetne még beszélni a témában, de ahogy kezdtem, ez itt off.
ON
« Utoljára szerkesztve: 2013.07.07 15:16:57 írta vd1234 »