Toyota Klub Magyarország Egyesület > Általános

Kérdések melyek levélben jöttek

(1/12) > >>

MiCKEY:
Ide másolom azokat a kérdéseket amelyek bármilyen úton is de levélben érkeztek hozzánk, általában az info címre.
Kérek mindenkit, hogy igyekezzünk válaszolni, akár a levelekben megadott címekre :)

MiCKEY:
Helló Mindenkinek!
 
Nagy problémánk van. Most vettünk egy 2001-es kiadású 1.6 VVTI Toyota Avensis Sol -t. Nagyon meg vagyunk vele elégedve, csak egy a baj: gyári kazettás magnó van benne, és bárhová fordulunk, senki nem tud segíteni abban, hogy milyen módon lehetne beleszerelni CD lejátszót. Ha van erre valami megoldás, vagy valaki aki tud ebben segíteni az jó lenne.
 
E-mail:hadi1kukacfreemail.hu

MiCKEY:
Hello!
 
Érdeklődni szeretnék,egy 89-es starlet első spojlere után,hogy hol tudnám beszerezni,mert már az egész földet átkutattam de nem akadtam nyomára,több bontónak is írtam már de semmi!Remélem ti tudtok segíteni!Címem amire várom válaszotok: toyotastarletkukaccitromail.hu
Csatolok egy képet is amin rajta van amiről beszélek!
 bal oldali starleton van rajta egy front spojler a lökős alatt arról beszélek olyat szeretnék venni ha tudtok eladódt,vagy hogy honnan tudnék hozzájutni nagyon örülnék!Előre is köszönöm a segítséget!!!!!   Ui:egy fanatikus starlet rajongó!a címemre válaszoljanak kérem !!!

[a csatolmányt egy admin törölte]

MiCKEY:
Szia!

Az előző generációs Avensisből érdeklene, hogy mit jelentenek a Felszereltségi szintek.
A Linea Terra a fapados ez OK. ST?, SOL? Liftba? ...
A 4-5 ajtós között van érdembeli különbség? :-) Egy teljes leírás (katalógus) is jól jönne, akár, ha felllelhető.

Előre is köszi a válaszodat!

Üdv,
Cs   (ravkukacindex.hu)

Xtrem:

--- Idézetet írta: "MiCKEY" ---Szia!

Az előző generációs Avensisből érdeklene, hogy mit jelentenek a Felszereltségi szintek.
A Linea Terra a fapados ez OK. ST?, SOL? Liftba? ...
A 4-5 ajtós között van érdembeli különbség? :-) Egy teljes leírás (katalógus) is jól jönne, akár, ha felllelhető.

Előre is köszi a válaszodat!

Üdv,
Cs   (ravkukacindex.hu)

--- Idézet vége ---


Én vállalom, hogy válaszolok ennek az illetőnek.  :kacsint:

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése