Szerző Téma: M+F Toyota - Kiskõrös (korábban Kecskemét is)  (Megtekintve 274736 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #105 Dátum: 2005.09.17 19:23:27 »
Idézetet írta: "zeher"
Gratulálok az akcióhoz nagyon kedvező! Te nem akarsz
benevezni egy ilyen corollára?

Köszi!
A kérdést kinek intézted? Ha nekem, akkor azt kell mondanom, h sajnos nem :(  Éppen elég ennek a fenntartását fizetni.
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

mormota

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 11
M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #106 Dátum: 2005.09.19 22:04:15 »
Kedves Szeke!

Nagyon tetszik az akció! Helyileg hol lehet igénybe venni? A kiskőrösi vagy a kecskeméti szalonban?

Lenne egy kérdésem is hozzád: ma jártunk egy márkakereskedőnél Corolla Wagon 1.4 D-4D ügyben és ő azt mondta, hogy nem tudja ezt a modellt megrendelni szuperpiros színben, csak bordóban, mert a pirosat a Wagon karosszériával nem gyártják. Ez tényleg így van? A katalógusban ezt a színlehetőséget is felsorolják.

Ha nálatok lehet rendelni, megyünk hozzátok  :D

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #107 Dátum: 2005.09.20 19:41:51 »
Idézetet írta: "mormota"
Nagyon tetszik az akció! Helyileg hol lehet igénybe venni? A kiskőrösi vagy a kecskeméti szalonban?


Szia!
Örülök, hogy tetszik, igyekeztünk  :wink:   Mindkét szalonban igénybe vehető az akció, természetesen.

Idézetet írta: "mormota"
Lenne egy kérdésem is hozzád: ma jártunk egy márkakereskedőnél Corolla Wagon 1.4 D-4D ügyben és ő azt mondta, hogy nem tudja ezt a modellt megrendelni szuperpiros színben, csak bordóban, mert a pirosat a Wagon karosszériával nem gyártják. Ez tényleg így van?

Holnap megyek Kőrösre, majd megkérdezem pontosan, nem szeretnék butaságot mondani  :wink:

Üdv: Szeke
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

leszilaci

  • Vendég
M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #108 Dátum: 2005.09.21 07:51:03 »
Szeke

valóban nagyszerű ez az akciós ajánlat!

használt autót is beszámítotok?
ha igen, akkor van valamilyen kikiötés? pl: maximális életkor, vagy hasonló?
válaszodat köszönöm!

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #109 Dátum: 2005.09.21 13:59:33 »
Idézetet írta: "mormota"
Lenne egy kérdésem is hozzád: ma jártunk egy márkakereskedőnél Corolla Wagon 1.4 D-4D ügyben és ő azt mondta, hogy nem tudja ezt a modellt megrendelni szuperpiros színben, csak bordóban, mert a pirosat a Wagon karosszériával nem gyártják. Ez tényleg így van?

Megkérdeztem, ez sajnos tényleg így van :(  Wagont és Sedant csak bordóban lehet rendelni, pirosban nem.
Mindezek ellenére szívesen várunk  :wink:
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #110 Dátum: 2005.09.21 14:01:46 »
Idézetet írta: "leszilaci"
használt autót is beszámítotok?
ha igen, akkor van valamilyen kikiötés? pl: maximális életkor, vagy hasonló?

Szia!

Természetesen. Korlátozás nincs. Bármilyen életkorú és bármilyen típusú autót beszámítunk.  :wink:
Priviben tudok mondani árat is az autóra.

Üdv: Szeke
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

mormota

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 11
M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #111 Dátum: 2005.09.21 14:32:09 »
Vigasztalhatatlan vagyok  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:

De azért köszönöm az utánajárást.

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #112 Dátum: 2005.09.21 19:11:43 »
Idézetet írta: "Szeke"
#70000
:wink:  :lol:  :P
music     

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #113 Dátum: 2005.09.21 19:13:05 »
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "Szeke"
#70000
:wink:  :lol:  :P

Észre se vettem  :D  :oops:
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #114 Dátum: 2005.09.21 19:15:11 »
Idézetet írta: "Szeke"
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "Szeke"
#70000
:wink:  :lol:  :P
Észre se vettem  :D  :oops:

Én is csak most, hogy olvasom a nap termését.
music     

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #115 Dátum: 2005.09.21 23:33:05 »
Lenne egy kérdésem: a Ráncfelvarrás előtti Corollában, a vészvillogó visszajelzője az világít?
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #116 Dátum: 2005.09.24 18:19:06 »
Idézetet írta: "Tamás69"
Lenne egy kérdésem: a Ráncfelvarrás előtti Corollában, a vészvillogó visszajelzője az világít?

Ezt sajnos nem tudom fejből, és nincs itt a közelben sem ilyen kocsi  :?
Talán a Corolla topicban gyorsabban megválaszolják a kérdést.
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

pipp

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 7
M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #117 Dátum: 2005.09.26 19:20:24 »
Sziasztok ide is bemásolom, mert Szekétől és az egyéb hozzáértőktől kérdezmém a következőket:

Hét vége óta van egy 2001-es corollánk!!!
Hurrá, hurrá!!
Csak az a bibi, hogy a rádió keresője nem áll meg sehol. Ha a rádiótorony mellé érek( vidék, természetesen nem kiskőrös) akkor jön a helyi rádió. Szóval arra következtetek, hogy antannahiba, az előző kocsi akkor csinálta ezt, mikor letörték az antannáját. (igaz nem toyota volt, de gondolom ez ebből a szempontból mindegy. Bemegyek a helyi márkaszervízbe, ahol csávókám se szó se beszéd két nagy dög csavarhúzóval neki a rádiónak, bedugja, hogy így kell kivenni. Namost persze nem jött ki, műszerfalat megkarmolta, majd belátta, hogy lövése sincs bement megkérdezni. Gondolom a könyvet se találták, hogy hogy kell kiszedni. Azt mondták jöjjel viszza később, mert az egészet szét kell berhelni. Probléma: most az alsó sor gomb lóg és beesik. Mondom csinálják vissza, erre közlik, hogy ez így volt  :evil:  :evil:  :evil:

SZerintetek:
1. Tényleg ki kell venni az egész kompjutert?
2. Tényleg ÍÍÍÍÍÍÍÍÍGY kell kivenni?
3. Merjek még ezek után visszamenni, van arra esély, hogy ha már nem szól (a cd most még jó) legalább vissza tudják csinálni?

Vagy: hova vigyem, ahol tuti nem teszik tönkre?  :cry:
Köszi:Pipp

Sanyesz

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1077
M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #118 Dátum: 2005.09.26 20:49:05 »
Szia Pipp! Én 2002-ben vettem egy új Corollát, ahol szintén ugyanez volt a hibajelenség. A szerelö 5 naposan "kultúráltan" kifeszegette a rádiót, ott lógott szerencsétlen a vezetékeken a középkonzolt kortatva, én meg nyugtatókat szedtem. Alaposan összekarcolódott a középkonzol és fütéskapcsolók is. Én magam javítgattam, políroztam, festegettem újra, közben elmormoltam egy két fohászt. A hiba okát természetesen nem tudta felderíteni, csak sejthetö volt, hogy az antenna vagy annak vezetéke lehet rossz. Ezért az mondta, hogy ezeket kicserélik, de ehhez le kell bontani a tetökárpitot. Ezt nem engedtem. Én magam tesztelgettem otthon, mi is lehet a baj. Rájöttem, hogy az antenna tápellátásának vezetéke törött, éppen az anttenna alatt. Ugyanis ez egy elektronos meghajtású antenna, az árbóca inkább csak dísznek van. Nos ezek után közöltem a szervízzel, hogy csak az antennát engedem cserélni, az sokkal egyszerübben megoldható. Egyben reklamáltam ez elözö buherálás miatt. Ezután sürü bocsánatkérések közepette szakszerszámokat használva kicserélték az antennát, azóta rendesen szólt a rádió. Szerintem próbáld leteszteltetni Te is az antennát.

pipp

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 7
M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #119 Dátum: 2005.09.27 09:15:46 »
Idézetet írta: "Sanyesz2005"
Szia Pipp! Én 2002-ben vettem egy új Corollát, ahol szintén ugyanez volt a hibajelenség. A szerelö 5 naposan "kultúráltan" kifeszegette a rádiót, ott lógott szerencsétlen a vezetékeken a középkonzolt kortatva, én meg nyugtatókat szedtem. Alaposan összekarcolódott a középkonzol és fütéskapcsolók is. Én magam javítgattam, políroztam, festegettem újra, közben elmormoltam egy két fohászt. A hiba okát természetesen nem tudta felderíteni, csak sejthetö volt, hogy az antenna vagy annak vezetéke lehet rossz. Ezért az mondta, hogy ezeket kicserélik, de ehhez le kell bontani a tetökárpitot. Ezt nem engedtem. Én magam tesztelgettem otthon, mi is lehet a baj. Rájöttem, hogy az antenna tápellátásának vezetéke törött, éppen az anttenna alatt. Ugyanis ez egy elektronos meghajtású antenna, az árbóca inkább csak dísznek van. Nos ezek után közöltem a szervízzel, hogy csak az antennát engedem cserélni, az sokkal egyszerübben megoldható. Egyben reklamáltam ez elözö buherálás miatt. Ezután sürü bocsánatkérések közepette szakszerszámokat használva kicserélték az antennát, azóta rendesen szólt a rádió. Szerintem próbáld leteszteltetni Te is az antennát.


Szia Sanyesz!
Köszi a bíztató szavakat! Persze nem mondom, hogy örülök, hogy más is járt már ebben a cipőben. :?
Bevallom nem tudom mi az  az elektromos meghajtású antenna. Az ami ki be jár, ha megnyomunk egy gombot? A mienk úgy néz ki, hogy van egy teljesen egyszerűnek tűnő fémszáll a kocsi tetejének közepén. Lehet. hogy ez is elektromos? És hogy kell tesztelni?
Pipp