Szerző Téma: M+F Toyota - Kiskõrös (korábban Kecskemét is)  (Megtekintve 274751 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Ear

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2924
    • http://www.ear.hu
M+F Toyota - Kiskõrös (korábban Kecskemét is)
« Dátum: 2004.03.09 08:37:00 »
Jól kezdõdik a kereskedés. A recepciós hölgyválaszték igazán elsõ osztályú. Az egyikük szépségversenyt is nyert, talán országost, és nem is érdemtelenül.

Használtautóra alkudtam. Ez dupla lutri, hiszen a kereskedõ nem tudhat mindent az autó elõéletérõl. Ennek ellenére nagyon korrekt volt a hozzáállás, volt egy-két autó, amitõl inkább eltanácsoltak.  :wink:

Próbakörre vittem egy régi Camry-t. Imádtam, de néha dadogott, amikor fel kellett pörögnie a motornak. A próbakör végén azon nyomban betolták a szervizbe, hogy orvosolják a dolgot. Rögtön gyertyacsere, pucolás itt, ott, és 15 perc múlva készen is állt a második próbakörre.

A végén mégse ezt hoztam el, hanem egy Avensist. Nem bánom. Bár az autót ott vették, és ott is szervizelték, ott elöttem bevitték a szervizbe, és még egy alapos átnézésben részesült. Elötte az eladó bevállata, hogyha bármi baj kiderülne, ott helyben javítják is- természetesen a kialkudott ár ettõl nem változik. Persze semmi baja sem volt. Gondolom errõl a Toyota, meg a korrekt állapotfelmérés tehet a használt autók átvétele elõtt.  :)

Ellenben az autómosás, ami nem szorosan a céghez tartozik, szörnyen lassú. Elintéztünk minden papírmunkát, jót beszélgettünk, sõt, még egy kis próbakörre elvittem egy bukólámpás Celicat-is, és ennyi idõ nem volt elég a külsõ-belsõ mosás elkészültéhez.  :? 

Én ajánlani tudom a helyet. Rövidesen oda is megy vissza majd kötelezõ szervizre, arról is be fogok számolni.
« Utoljára szerkesztve: 2016.10.07 11:34:42 írta music »

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10658
M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #1 Dátum: 2004.03.09 11:52:16 »
Megelőztél,én is meg akartam nyitni a Kiskőröst,de tegnap sajnos nem sikerült...,no mindegy.  :)
Gratulálok a kocsidhoz,és hogy Kiskőrösön kötöttél ki. :)
Én is csak csupa jót tudom mondani róluk,én 99 óta oda járok vissza.2 autót vettünk már ott,és több embert is sikerült már rábeszélnünk egyrészt arra,hogy Toyotát vegyen,másrészt meg hogy ott vegye meg és oda vigye szervízre.
Nagyon családias a légkör,mindenki nagyon kedves és hozzáértő.
A 45000-es kötelező az Avensisre 18000 ft volt náluk.
Az autómosás lehet csak egy egyedi eset volt,nekem még nem volt olyan,hogy arra kellett volna várnom.Bár sokszor nem is kérem a mosást,mert mire felérek Pestre (főleg nyáron),már tiszta rovargyűjtemény a kocsi.
Egyébként egy apró infó,a Kiskőrösi cég épített Kecskeméten is Toyota szalont,szóval az is az övéké,gondolom ott is hasonlóan színvonalas és hozzáértő kiszolgálás van.
Ők tényleg tudják mi a siker titka,ha láttad azt a sok érmet és serleget a szalonban,akkor tudod miről beszélek.
Nagyon sok Pesti ismerőssel találkoztam már lennt,volt aki egy sima felni kupakért is lement hozzájuk,ez azért már mindent elárul szerintem. :wink:
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

Random_

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 442
    • http://borbelyj.spaces.live.com
M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #2 Dátum: 2004.03.09 14:06:16 »
A cég ahol dolgozok ott veszi a Toyotákat. Általában egyszerre 15-20 autót legalább vesznek gondolom jó kondíciókkal.

Annyi panasz volt a most vásárolt tucatnyi Corolla és Yaris esetében, hogy az egyik Yaris-nak leeresztett az egyik kereke.  A kollegám elvitte gumishoz és kiderült, hogy tiszta rozsda volt a felni belül amit lecsiszolt és már tartotta is a levegőt.

Néhány Yarisnak zörögtek a hátsó ajtajai és a visszajelző lámpa nyitottnak jelezte.

A az egyik corollán is volt valami apró hiba, de arra már nem emlékszem.
Corolla 1.4 Terra --> Focus 1.6 Ghia [155]

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #3 Dátum: 2004.03.09 19:52:37 »
A kocsinkat elozo tulaja ott szervizeltette - legalább is 3 éves koráig. (A következo 3 év sorsa nem egyértelmu, de minden bizonnyal nem oda járt tovább.) Ott szerelték be utólag a centrálzárat és az elso elektromos ablakemelot. Ez utóbbiból a jobb oldali egy kicsit hangos.
A szervizek számlái még meg vannak, adták a kocsival. Az OFF Opel Astrás normál esetben 35-40.000-es szervizköltséghez szokván ON eloször susmust sejtettem az jóval 20.000 Ft alatti összegeket látván, aztán (részben olvasván az Indexes Toyota-topicot,) elfogadtam, hogy ez lehet valós. Erosen gondolkodom, hogy legközelebb oda viszem le szervizbe a kocsit, különösen, hogy mindenki dicséri.
music     

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10658
M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #4 Dátum: 2004.03.09 23:08:12 »
Idézetet írta: "music"

A számlát én is megtartottam,bár én már hozzászoktam,az eltelt 5 év alatt.
Mondjuk mi nagyon jó barátságban vagyunk az ügyvezető igazgatóval,a 2.0L-es Avensisben pl ő mutatta meg mit is ér az ABS 160 km/h-ról egy padlósatunál.  8) Tudni kell,hogy rallykrosszozott korábban,és tagja volt a birkózó keretnek is,ha jól emlékszem.Egy nagyon kedves és rendes ember,aki beszéli a vevők nyelvét,és ezért jár vissza mindenki hozzájuk.
Lehet reklámozom a szalont,de ha egyszer valamiről csak jót tudok mondani,akkor azt ajánlahot másoknak is,nem? :)
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #5 Dátum: 2004.03.22 08:55:45 »
Sziasztok
Új vagyok még ebben a fórumban  :)
A Toyota M+F-et meglehetősen jól ismerem: nagybátyám és édesapám nevét takarja a két betű :)
1992-ben alakult a cég, Toyotával és Ladával foglalkoztunk. Aztán a Lada helyett jött a Daewoo, ami a GM-átvétel után az Opel kereskedőkhöz került. Amúgy sem ment túl jól a Daewoo, ráfizetéses volt. Úgyhogy most "csak" Toyota van.
Az egész cég teljesen családi alapú: 2 nagybátyám, egyik nagybátyám mindkét lánya, s ugye édesapám is ott dolgozik. Nem is kell mondanom, hogy munkaidő, mint olyan, nincs, akkor jönnek haza, amikor az utolsó ügyfelet is kiszolgálták. És ha ő záráskor toppan be, akkor még utána ott maradnak, ameddig kell. Az ügyfélközpontúság volt kezdettől fogva a fő cél, s amint ezt a megelegédettségi mutatók bizonyítják, sikerült is.
A kecskeméti szalon azért épült, mert az eddig ebben a városban tevékenykedő Tromf Kft szép kis biztosítási botrányba keveredett, és egyébként sem volt a szervizük a kedvességről híres. Aki náluk vette az autóját, az is inkább lehozta Kiskőrösre szervizelni. Amikor a város "megüresedett", akkor határoztuk el, hogy építünk egy szalont. Ugyan az alapterület sokkal kisebb, a szolgáltatások köre is szűkebb, mint Kiskőrösön (Kecskeméten nincs karosszériaműhely, nincs se műszaki vizsga se zöldkártya, nagyon kevés csak a használtautó, kevesebb a szervizbeállóhely, az autómosó sokkal kisebb kapacitású), a teljesen modern épület és a kiváló fekvése biztosítja majd a jövőben a létjogosultságát.
A használtautó-kereskedést Hornyák Jani bá vezeti, kezdettől fogva. Az egyik legmegbízhatóbb és legkorrektebb alkalmazott az összes közül. Mint az itteni tapasztalat is bizonyítja, nem szokása átverni az ügyfelet. A cégnek amúgy sem célja hasznot húzni a használtautókból, ha nullszaldósan ki bírunk szállni egy autóból, az már jó.  Örülök, hogy itt a fórumon sincsenek rossz tapasztalatok. Amennyiben lennének, akkor írjátok meg ide, s majd teszünk az ügy érdekében. Egyéb kérdések, észrevételek is jöhetnek, bármilyen témában. :!:
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22258
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #6 Dátum: 2004.03.22 15:36:33 »
Ez igen! Ez hozáállás! Bár minden kereskedő hasonló elveket vallana.

Autóvásárlás esetén még Pestről is alternatíva, várom a további tapasztalatokat. Következő autóvásárlásomnál észben tartom a szalont. Website van?
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #7 Dátum: 2004.03.22 17:09:21 »
Igen, van: http://www.mftoyota.hu
De sajnos a honlapfejlesztők nagyon lassan dolgoznak  :x , úgyhogy a használtautó-lista és a szalonról készült képek nem mérvadóak. A frissítés és fejlesztés folyamatban...
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

MiCKEY

  • The Boss :)
  • Adminisztrátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9733
M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #8 Dátum: 2004.03.22 17:21:56 »
Köszönjük szépen a hozzászólást és Üdv a fórumon :)

bcsaba

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 1
új autó vásárlás
« Válasz #9 Dátum: 2004.08.05 08:25:06 »
Jövöhéten  veszem át az új Yarist.Eddig nagyon kedvesek voltak.E.-mailen kerezstül ismerkedtünk meg.Az értékesítő kolléga nagyon rendes. Tényleg a vevő körül forog minden.Az átvátelről még beszámolok és az új autoról is.Hisz a megrendelés csak az első részlet egy szolgáltatásban.Összegezve ajánlom Öket mindenkinek.
Második Yarisom lesz ez a kis auto kíváncsian várom.
Üdv: B.Cs. :roll:

okoska

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 15
Dícséret Kiskörösnek!
« Válasz #10 Dátum: 2004.08.14 06:26:29 »
Sziaztok!
Ezen a héten ahogy ígértem sikerült  átvenni az autót.
A Kiskörösi szalon példás kiszolgálásban részesítet bennünket.Ha valaki autót akar venni mennyen le Kiskörösre, megéri keresétek Brada Istvánt.
Számomra érdemes volt lemeni, hisz egy nagyon barátságos szalont  tapasztaltunk.
A  Yarisba most van 400km nagyon jó kis autó örülünk, hogy náluk vetük.
Eladásban ők tényleg profik.Szóval nekem bejött, ajánlhatom.
Üdvözlet mindenkinek.
Balázs Csaba

okoska

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 15
Csak őket ajánlom
« Válasz #11 Dátum: 2004.10.03 14:49:26 »
Sziaztok!

Nem csak az autó eladásban ,de a kiegészitő szolgáltatásban is őket ajánlom.Üdb. B.Cs

TLantos

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 213
M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #12 Dátum: 2004.12.02 19:36:58 »
Az elso Toyotankat sajnos nem itt vettuk, pedig itt volt az elso talalkozas. A masodikat viszont igen, mert innen kaptuk a legjobb ajanlatot. A kiszolgalas is messze verte a pesti szinvonalat.

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #13 Dátum: 2005.01.07 23:21:27 »
Ma Kecskeméten voltam, és volt feles időm, ezért egy inkognitó tesztet végeztem az M+F kcskeméti szalonjában. Autóvásárlás, illetve még puhatolózási szándékkal mentem be, de konkrét autó elképzeléssel. A kiszolgálás gyors, udvarias és kellőképpen részletes volt. (Tehát volt érzéke az illetőnek, hogy mi az, amit érdemes taglalnia, és mi az, ami csak időhúzás lenne.)
Még azt is meg kell említenem, hogy a használtautó beszámítására vonatkozó kérdésemre egy percen belül kaptam árajánlatot, ami a nagyságú volt (kb. 2-300e forinttal a piaci kínálati átlagára alatt) - szemben más helyekkel, ahol gyakran több napos késéssel lehet megtudni, mit kapnánk a kocsinkért.
A választást megkönnyítendő kaptam egy árlistát, egy műszaki leírást, és egykb. 20 oldalas fényképekkel teli Corolla-prospektust.
Csak gratulálni tudok. Értékelés: max. pontszám :wink:
music     

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #14 Dátum: 2005.01.07 23:26:45 »
Idézetet írta: "music"
Csak gratulálni tudok. Értékelés: max. pontszám :wink:

Örülök neki, hogy meg voltál elégedve  :wink:  
Én nem voltam ott, nehogy valaki félreértse.
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D